dobry ginekolog w ostrołęce  do prowadzenia ciąży

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 48 dalej
Gość napisał(a):Pyskło {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}{!}{!}{!}W swoim "nowoczesnym" USG nie dopatrzył się iż dziecko nie żyje od dwóch miesięcy. Nadmieniam, iż wizyty były średnio co dwa tygodnie{!}{!}{!}  

Gość

19-12-2009, 23:52
#1
Pyskło {dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{!}{!}{!}{!}{!}W swoim "nowoczesnym" USG nie dopatrzył się iż dziecko nie żyje od dwóch miesięcy. Nadmieniam, iż wizyty były średnio co dwa tygodnie{!}{!}{!}  
Gość napisał(a):[quote=]Zgadzam sie u dr.Wikarskiego kazda pacjentka ma nadzerkie i trzeba placic za wypalanie a jak sie pojdzie do innego lekarza to niema mowy o zadnej nadzerce{!}[/quote]to reguła nie tylko u Wikarskiego, inni "ostrołęccy" też tak mają {diabelek}

Gość

19-12-2009, 23:57
#2
[quote=]Zgadzam sie u dr.Wikarskiego kazda pacjentka ma nadzerkie i trzeba placic za wypalanie a jak sie pojdzie do innego lekarza to niema mowy o zadnej nadzerce{!}[/quote]to reguła nie tylko u Wikarskiego, inni "ostrołęccy" też tak mają {diabelek}
Gość napisał(a):hejka, mam pytanie: gdzie przyjmuje dr Jóżwik?? Czy przyjmuje na kasę chorych??

Gość

29-12-2009, 16:06
#3
hejka, mam pytanie: gdzie przyjmuje dr Jóżwik?? Czy przyjmuje na kasę chorych??
Gość napisał(a):może ktoś ma numer telefonu. Bardzo bym prosiła.

Gość

29-12-2009, 19:29
#4
może ktoś ma numer telefonu. Bardzo bym prosiła.
Gość napisał(a):dr Jóżwik przyjmuje w Meditransie. Teraz będzie 8 stycznia.Numer telefonu dostaniesz od niego, raczej na forum nikt nie napisze.Pozdrawiam

Gość

29-12-2009, 19:45
#5
dr Jóżwik przyjmuje w Meditransie. Teraz będzie 8 stycznia.Numer telefonu dostaniesz od niego, raczej na forum nikt nie napisze.Pozdrawiam
Gość napisał(a):Dodam jeszcze, że nie przyjmuje na NFZ.Wizyta kosztuje 100 zł.

Gość

29-12-2009, 19:46
#6
Dodam jeszcze, że nie przyjmuje na NFZ.Wizyta kosztuje 100 zł.
Gość napisał(a):wielka szkoda, że nie przyjmuje na kasę chorych. A na prywatne wizyty to mnie nie stać. Ale dzięki.

Gość

30-12-2009, 13:18
#7
wielka szkoda, że nie przyjmuje na kasę chorych. A na prywatne wizyty to mnie nie stać. Ale dzięki.
Gość napisał(a):Jeśli chodzi o ciąże to najlepiej swoją pacjentką zajmuje się dr.mróz,ale jak chodzi o jakieś problemy zdrowotne to w Ostrołęce niema ginekologa który może pomóc.              

Gość

30-12-2009, 23:28
#8
Jeśli chodzi o ciąże to najlepiej swoją pacjentką zajmuje się dr.mróz,ale jak chodzi o jakieś problemy zdrowotne to w Ostrołęce niema ginekologa który może pomóc.              
Gość napisał(a):Bardzo proszę Dyrekcję Szpitala w Ostrołęce o przymusową emeryturę dla Doktora Jastrzębskiego. Wszystkie przebadane przez Niego Panie twierdzą że podczas badania ginekologicznego tak daleko i niedelikatnie wkłada łapy, że czują jak dotyka ich "migdałków". Może puście kochani Dyrektorzy własne żony do Niego na badanie a będziecie wiedzieli o czym mówię.

Gość

07-01-2010, 09:10
#9
Bardzo proszę Dyrekcję Szpitala w Ostrołęce o przymusową emeryturę dla Doktora Jastrzębskiego. Wszystkie przebadane przez Niego Panie twierdzą że podczas badania ginekologicznego tak daleko i niedelikatnie wkłada łapy, że czują jak dotyka ich "migdałków". Może puście kochani Dyrektorzy własne żony do Niego na badanie a będziecie wiedzieli o czym mówię.
Gość napisał(a):[quote=]Bardzo proszę Dyrekcję Szpitala w Ostrołęce o przymusową emeryturę dla Doktora Jastrzębskiego. Wszystkie przebadane przez Niego Panie twierdzą że podczas badania ginekologicznego tak daleko i niedelikatnie wkłada łapy, że czują jak dotyka ich "migdałków". Może puście kochani Dyrektorzy własne żony do Niego na badanie a będziecie wiedzieli o czym mówię. [/quote]Zgadzam się całkowicie z tą opinią!!

Gość

07-01-2010, 10:59
#10
[quote=]Bardzo proszę Dyrekcję Szpitala w Ostrołęce o przymusową emeryturę dla Doktora Jastrzębskiego. Wszystkie przebadane przez Niego Panie twierdzą że podczas badania ginekologicznego tak daleko i niedelikatnie wkłada łapy, że czują jak dotyka ich "migdałków". Może puście kochani Dyrektorzy własne żony do Niego na badanie a będziecie wiedzieli o czym mówię. [/quote]Zgadzam się całkowicie z tą opinią!!
Gość napisał(a):[quote=Gość]Bardzo proszę Dyrekcję Szpitala w Ostrołęce o przymusową emeryturę dla Doktora Jastrzębskiego. Wszystkie przebadane przez Niego Panie twierdzą że podczas badania ginekologicznego tak daleko i niedelikatnie wkłada łapy, że czują jak dotyka ich "migdałków". Może puście kochani Dyrektorzy własne żony do Niego na badanie a będziecie wiedzieli o czym mówię. [/quote]Bardzo słuszna uwaga!!! Popieram!

Gość

08-01-2010, 22:57
#11
[quote=Gość]Bardzo proszę Dyrekcję Szpitala w Ostrołęce o przymusową emeryturę dla Doktora Jastrzębskiego. Wszystkie przebadane przez Niego Panie twierdzą że podczas badania ginekologicznego tak daleko i niedelikatnie wkłada łapy, że czują jak dotyka ich "migdałków". Może puście kochani Dyrektorzy własne żony do Niego na badanie a będziecie wiedzieli o czym mówię. [/quote]Bardzo słuszna uwaga!!! Popieram!
Gość napisał(a):Ja wiem że każdy ma swoje doświadczenia ale jak to możliwe że wszyscy chcą rodzić wszędzie tylko nie w Ostrołęce?????????? Mam wrażenie że jak ktoś zapłaci to od razu lepiej się czuje. A co do Warszawy to mojej koleżance w prywatnej klinice powiedzieli po poronieniu że nie będzie mogła zajść w ciąże a po niespełna dwóch latach zaszła i wszystko jest ok.

Gość

09-01-2010, 15:32
#12
Ja wiem że każdy ma swoje doświadczenia ale jak to możliwe że wszyscy chcą rodzić wszędzie tylko nie w Ostrołęce?????????? Mam wrażenie że jak ktoś zapłaci to od razu lepiej się czuje. A co do Warszawy to mojej koleżance w prywatnej klinice powiedzieli po poronieniu że nie będzie mogła zajść w ciąże a po niespełna dwóch latach zaszła i wszystko jest ok.
Gość napisał(a):Nikt koleżanko nie krytykuje wszystkich lekarzy, ale Pan Doktor Jastrzębski powinien być mechanikiem samochodowym (wszystkie śrubki odkręcałbym palcami bez użycia klucza czy śrubokręta - to oszczędności dla warsztatu). Apeluję do wszystkich serwisów ostrołęckich: mechanik szuka pracy:-))

Gość

09-01-2010, 23:38
#13
Nikt koleżanko nie krytykuje wszystkich lekarzy, ale Pan Doktor Jastrzębski powinien być mechanikiem samochodowym (wszystkie śrubki odkręcałbym palcami bez użycia klucza czy śrubokręta - to oszczędności dla warsztatu). Apeluję do wszystkich serwisów ostrołęckich: mechanik szuka pracy:-))
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nikt koleżanko nie krytykuje wszystkich lekarzy, ale Pan Doktor Jastrzębski powinien być mechanikiem samochodowym (wszystkie śrubki odkręcałbym palcami bez użycia klucza czy śrubokręta - to oszczędności dla warsztatu). Apeluję do wszystkich serwisów ostrołęckich: mechanik szuka pracy:-))[/quote]Módlcie się żeby w sytuacji zagrożenia życia z powodów ginekologicznych / położniczych był przy was dr Jastrzębski. Na pewno o marketing nie dba, ale w chwili decydującej o życiu  podejmie błyskawicznie decyzję- nie będzie czerwony, nie zatrzęsą mu się ręce i nie będzie się jąkał. Szacunek Panie Doktorze

Gość

10-01-2010, 00:23
#14
[quote=Gość]Nikt koleżanko nie krytykuje wszystkich lekarzy, ale Pan Doktor Jastrzębski powinien być mechanikiem samochodowym (wszystkie śrubki odkręcałbym palcami bez użycia klucza czy śrubokręta - to oszczędności dla warsztatu). Apeluję do wszystkich serwisów ostrołęckich: mechanik szuka pracy:-))[/quote]Módlcie się żeby w sytuacji zagrożenia życia z powodów ginekologicznych / położniczych był przy was dr Jastrzębski. Na pewno o marketing nie dba, ale w chwili decydującej o życiu  podejmie błyskawicznie decyzję- nie będzie czerwony, nie zatrzęsą mu się ręce i nie będzie się jąkał. Szacunek Panie Doktorze
Gość napisał(a):Ważne, że kompetentny, a czy delikatny czy nie to sprawa drugorzędna? Uważam, że wszystko można przeżyć a badanie ginekologiczne nawet najdelikatniejsze nigdy do przyjemnych nie należy. najważniejsze, aby lekarz potrafił nam pomóc.

Gość

11-01-2010, 07:02
#15
Ważne, że kompetentny, a czy delikatny czy nie to sprawa drugorzędna? Uważam, że wszystko można przeżyć a badanie ginekologiczne nawet najdelikatniejsze nigdy do przyjemnych nie należy. najważniejsze, aby lekarz potrafił nam pomóc.
Gość napisał(a):tylko doktor Walczak, przyjmuję w Centrum medycznym przy 11 listopada, pochodzi z Ostrołęki i chodź dziś na stałe pracuje w Wyszkowie to raz w tygodniu przyjmuje w O-ce. Nie znam sympatyczniejszego i delikatniejszego lekarza. Traktuje pacjentki jak dobre znajome i zawsze jest grzeczny a poza tym w jego klinice w Wyszkowie można rodzić w przyjaznej atmosferze i ludzkich warunkach. {zakochany}

Gość

11-01-2010, 10:03
#16
tylko doktor Walczak, przyjmuję w Centrum medycznym przy 11 listopada, pochodzi z Ostrołęki i chodź dziś na stałe pracuje w Wyszkowie to raz w tygodniu przyjmuje w O-ce. Nie znam sympatyczniejszego i delikatniejszego lekarza. Traktuje pacjentki jak dobre znajome i zawsze jest grzeczny a poza tym w jego klinice w Wyszkowie można rodzić w przyjaznej atmosferze i ludzkich warunkach. {zakochany}
Gość napisał(a):Witam Panie! Czy możecie coś podpowiedzieć jeśli chodzi o zajście w ciążę? Którego lekarza polecacie? Wiem jak jest ale nie mam możliwości jeździć do W-wy czy Białegostoku? Od ponad roku próbujemy z mężem, a byłam u dwóch lekarzy...chodzi mi o to , że nic nie posuwa się do przodu, żadnych dodatkowych badań tylko każą czekać.Proszę podpowiedzcie coś...[color=#00aa00][/color]

Gość

11-01-2010, 11:56
#17
Witam Panie! Czy możecie coś podpowiedzieć jeśli chodzi o zajście w ciążę? Którego lekarza polecacie? Wiem jak jest ale nie mam możliwości jeździć do W-wy czy Białegostoku? Od ponad roku próbujemy z mężem, a byłam u dwóch lekarzy...chodzi mi o to , że nic nie posuwa się do przodu, żadnych dodatkowych badań tylko każą czekać.Proszę podpowiedzcie coś...[color=#00aa00][/color]
Gość napisał(a):Chciałam zapytać co myślicie o Monińskim?

Gość

11-01-2010, 11:57
#18
Chciałam zapytać co myślicie o Monińskim?
Gość napisał(a):A Gaska? on tez juz dawno powienien siedziec w domu.

Gość

11-01-2010, 11:58
#19
A Gaska? on tez juz dawno powienien siedziec w domu.
Gość napisał(a):[quote=Gość]O matko tylko nie Pani dr Achcińska. Mimo, że nie rodziłam to przeżyłam koszmar przez tą kobietę. Naopowiadała mi głupot, postawiła z pięć tragicznych diagnoz i odesłała do domu. Myślałam, że umieram. Po konsultacji z innym lekarzem dowiedziałam się, że wszystko ze mną w porządku. Dlatego polecam Pana dr Piątka. Bardzo miły, uczciwy, mądry człowiek, który zna się na rzeczy.[/quote]Miałam to samo. Też przeżyłam koszmar. Na wizycie powiedziała mi że moja ciąża jest malutka i że muszę zrobić badania. Co do czego to poroniłam. Drugą ciążę prowadziła mi dr Gronczewska. Jestem jej wdzięczna. Mam już trzylatkę{mruga}

Gość

11-01-2010, 13:29
#20
[quote=Gość]O matko tylko nie Pani dr Achcińska. Mimo, że nie rodziłam to przeżyłam koszmar przez tą kobietę. Naopowiadała mi głupot, postawiła z pięć tragicznych diagnoz i odesłała do domu. Myślałam, że umieram. Po konsultacji z innym lekarzem dowiedziałam się, że wszystko ze mną w porządku. Dlatego polecam Pana dr Piątka. Bardzo miły, uczciwy, mądry człowiek, który zna się na rzeczy.[/quote]Miałam to samo. Też przeżyłam koszmar. Na wizycie powiedziała mi że moja ciąża jest malutka i że muszę zrobić badania. Co do czego to poroniłam. Drugą ciążę prowadziła mi dr Gronczewska. Jestem jej wdzięczna. Mam już trzylatkę{mruga}

strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 48 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów