dobry ginekolog w ostrołęce  do prowadzenia ciąży

Założony przez egna
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 48 dalej
Gość napisał(a):Drogie panie każdy lekarz ma zarówno dobre i złe opinie, co kto lubi. Ja myślę, że po prostu należy trafić na właściwego ;)Był w Ostrołęce lekarz śp. Z.Stański - niestety odszedł, i ja takiego drugiego tutaj nie znam.

Gość

17-10-2008, 09:36
#1
Drogie panie każdy lekarz ma zarówno dobre i złe opinie, co kto lubi. Ja myślę, że po prostu należy trafić na właściwego ;)Był w Ostrołęce lekarz śp. Z.Stański - niestety odszedł, i ja takiego drugiego tutaj nie znam.
Gość napisał(a):Absolutnie POLECAM DR ANDRZEJ MRÓZ, dwie ciąże, dwie zagrożone. Dr Gronczewska? Nigdy! przetrzymała bez wód płodowych 53 godziny!. Nie wiem na co czekała. Była sobota, więc po co się meczyć, jedyna argumentacja. Odebrał Dr Mróz jak przyszedł rano w niedziele. I drugie dziecko takze, pomimo tego, ze od 10 lat mieszkam w Warszawie przyjechalem do niego. Dzieki niemu moje dzieci sa zdrowe.  Nie wiem co by było... gdyby nie ON. Super szyje, mówi tylko tyle co trzeba. I jeszcze jedno - nie paniukuje, tylko robi co trzeba.

Gość

17-10-2008, 14:21
#2
Absolutnie POLECAM DR ANDRZEJ MRÓZ, dwie ciąże, dwie zagrożone. Dr Gronczewska? Nigdy! przetrzymała bez wód płodowych 53 godziny!. Nie wiem na co czekała. Była sobota, więc po co się meczyć, jedyna argumentacja. Odebrał Dr Mróz jak przyszedł rano w niedziele. I drugie dziecko takze, pomimo tego, ze od 10 lat mieszkam w Warszawie przyjechalem do niego. Dzieki niemu moje dzieci sa zdrowe.  Nie wiem co by było... gdyby nie ON. Super szyje, mówi tylko tyle co trzeba. I jeszcze jedno - nie paniukuje, tylko robi co trzeba.
Gość napisał(a):Pewnie każdy ma wady i zalety w różnych proporcjach, zdecydowanie nie polecam pana Piątka , poważna mina i nic więcej za tym nie stoi. Bawi się w naukowca zamiast działać, NA SZCZĘŚCIE trafiłam do kogoś innego w Ostrołęce.

Gość

17-10-2008, 20:18
#3
Pewnie każdy ma wady i zalety w różnych proporcjach, zdecydowanie nie polecam pana Piątka , poważna mina i nic więcej za tym nie stoi. Bawi się w naukowca zamiast działać, NA SZCZĘŚCIE trafiłam do kogoś innego w Ostrołęce.
Gość napisał(a):Polecam jankowksiego,z synkiem do niego jezdziłam:) poród natomiast odbierał Mróz-porażka, przez calą noc widziałam go raz,poszedł spać a ja umierałam z bólu do 10 rano az inny lekarz mnie zbadał:(

Gość

19-10-2008, 14:53
#4
Polecam jankowksiego,z synkiem do niego jezdziłam:) poród natomiast odbierał Mróz-porażka, przez calą noc widziałam go raz,poszedł spać a ja umierałam z bólu do 10 rano az inny lekarz mnie zbadał:(
Gość napisał(a):A ja polecam Pyskło do prowadzenia ciąży. Całą ciążę chodziłam do niego prywatnie. A na poród wybrałam się do Przasnysza. I polecam Przasnysz

Gość

24-10-2008, 22:48
#5
A ja polecam Pyskło do prowadzenia ciąży. Całą ciążę chodziłam do niego prywatnie. A na poród wybrałam się do Przasnysza. I polecam Przasnysz
Gość napisał(a):W naszym przypadku odradzam BUCIŃSKIEGO. Moja żona z drugą ciążą chodziła do Jankowskiego naprawdę dobry lekarz, ale niestety doszło do póżnego poronienia. Postanowiliśmy zmienić lekarza - i tu poraszka. Do trzeciego miesiąca bez karty ciąży, mało komunikatywny, jakiś taki nijaki. Jak żona trafiła do szpitala to na obchodzie tylko zajrzał jedno krótkie. pytanko i sie już więcej nie pokazał

Gość

29-10-2008, 18:26
#6
W naszym przypadku odradzam BUCIŃSKIEGO. Moja żona z drugą ciążą chodziła do Jankowskiego naprawdę dobry lekarz, ale niestety doszło do póżnego poronienia. Postanowiliśmy zmienić lekarza - i tu poraszka. Do trzeciego miesiąca bez karty ciąży, mało komunikatywny, jakiś taki nijaki. Jak żona trafiła do szpitala to na obchodzie tylko zajrzał jedno krótkie. pytanko i sie już więcej nie pokazał
Gość napisał(a):Co tu mówić o samych lekarzach ten nasz ostrołęcki szpital (choć na ukończeniu jest nowiutki full wypas ) to będzie i tak tyle wart co ludzie którzy tworzą ten szpital - lekarze (ginekolodzy)i pielęgniarki (położne)- z naciskiem na patologię ciąży i położnictwo. Położne chamskie i wulgarne, lekarze - jeden mówi tak , drugi odwrotnie. Chcieli podwyżek - dostali i to dużo a jak gówno robili tak i robią. Jak wszystko jest w pożądku to i oni też są wspaniałymi fachowcami, jak się zaczynają schody to oni mówią że to już wszystko od BOGA zależy. NIE TAK SOBIE WYOBRAżAMY OSTROłęCKą SłUżBę ZDROWIA.Przepraszam tych którym ubliżono ale taka jest prawda.

Gość

29-10-2008, 18:42
#7
Co tu mówić o samych lekarzach ten nasz ostrołęcki szpital (choć na ukończeniu jest nowiutki full wypas ) to będzie i tak tyle wart co ludzie którzy tworzą ten szpital - lekarze (ginekolodzy)i pielęgniarki (położne)- z naciskiem na patologię ciąży i położnictwo. Położne chamskie i wulgarne, lekarze - jeden mówi tak , drugi odwrotnie. Chcieli podwyżek - dostali i to dużo a jak gówno robili tak i robią. Jak wszystko jest w pożądku to i oni też są wspaniałymi fachowcami, jak się zaczynają schody to oni mówią że to już wszystko od BOGA zależy. NIE TAK SOBIE WYOBRAżAMY OSTROłęCKą SłUżBę ZDROWIA.Przepraszam tych którym ubliżono ale taka jest prawda.
Gość napisał(a):Leczę się od dłuższego czasu...spotykam wielu lekarzy i psudolekarzy, to co mnie uderza u ostrołęckich medyków to literki przed nazwiskiem... lek.med. - jest to śmieszne tym bardziej że w większości są to ludzie około 50-letni, w tym wieku lekarze których spotykam na swojej drodze (Warszawa, Białystok) mają przed nazwiskiem przynajmniej dr. I nie chodzi tylko o te literki ale tez o adekwatną wiedzę.

Gość

30-10-2008, 20:23
#8
Leczę się od dłuższego czasu...spotykam wielu lekarzy i psudolekarzy, to co mnie uderza u ostrołęckich medyków to literki przed nazwiskiem... lek.med. - jest to śmieszne tym bardziej że w większości są to ludzie około 50-letni, w tym wieku lekarze których spotykam na swojej drodze (Warszawa, Białystok) mają przed nazwiskiem przynajmniej dr. I nie chodzi tylko o te literki ale tez o adekwatną wiedzę.
Gość napisał(a):absolutnie wikarski absolutnie wokół faceta jest w Ostrołęce gesta atmosfera nikt go tu nie lubi a podobno nachodzi pacjentki w domu

Gość

01-11-2008, 20:48
#9
absolutnie wikarski absolutnie wokół faceta jest w Ostrołęce gesta atmosfera nikt go tu nie lubi a podobno nachodzi pacjentki w domu
Gość napisał(a):wiem, ze nic nie wiem!!! Jestem młodą osobą planujemy z mężem dzidziusia w następnym roku i w sumie jestem przerażona!!! w sumie nie wiadomo kto jest dobry?? Na razie chodze do Piątka, ale czy on może odbierac poród w szpitalu i czy jest możliwy poród rodzinny w ostrołece? Czy trzeba coś dodatkowo płacić???

Gość

26-11-2008, 11:02
#10
wiem, ze nic nie wiem!!! Jestem młodą osobą planujemy z mężem dzidziusia w następnym roku i w sumie jestem przerażona!!! w sumie nie wiadomo kto jest dobry?? Na razie chodze do Piątka, ale czy on może odbierac poród w szpitalu i czy jest możliwy poród rodzinny w ostrołece? Czy trzeba coś dodatkowo płacić???
Gość napisał(a):osobiście polecam dr Bucińskiego!!!! Jest bardzo miłym lekarzem, przede wszystkim delikatnym, który sam mówi stan jaki jest i odpowie na wszystkie pytania jakie zadaje przyszła mamusia:)

Gość

26-11-2008, 14:32
#11
osobiście polecam dr Bucińskiego!!!! Jest bardzo miłym lekarzem, przede wszystkim delikatnym, który sam mówi stan jaki jest i odpowie na wszystkie pytania jakie zadaje przyszła mamusia:)
Gość napisał(a):Mróz chyba żarty bez wyrazu bez uśmiech na twarzty nieprzyjemny i oziebły mało wypowiada się na temat badanej pacjentki i jej ciąży trzeba ciągnąć go za język a jeśli poprosi sie go o cos np o wykonanie USG to zaprasz prywatnie paranoja jakas nie polecam tego ginekologa

Gość

08-12-2008, 14:48
#12
Mróz chyba żarty bez wyrazu bez uśmiech na twarzty nieprzyjemny i oziebły mało wypowiada się na temat badanej pacjentki i jej ciąży trzeba ciągnąć go za język a jeśli poprosi sie go o cos np o wykonanie USG to zaprasz prywatnie paranoja jakas nie polecam tego ginekologa
Gość napisał(a):[quote=Gość]Mróz chyba żarty bez wyrazu bez uśmiech na twarzty nieprzyjemny i oziebły mało wypowiada się na temat badanej pacjentki i jej ciąży trzeba ciągnąć go za język a jeśli poprosi sie go o cos np o wykonanie USG to zaprasz prywatnie paranoja jakas nie polecam tego ginekologa i nie bez powodu nisi nazwisko Mróz pan Andrzej

Gość

08-12-2008, 14:53
#13
[quote=Gość]Mróz chyba żarty bez wyrazu bez uśmiech na twarzty nieprzyjemny i oziebły mało wypowiada się na temat badanej pacjentki i jej ciąży trzeba ciągnąć go za język a jeśli poprosi sie go o cos np o wykonanie USG to zaprasz prywatnie paranoja jakas nie polecam tego ginekologa i nie bez powodu nisi nazwisko Mróz pan Andrzej
Gość napisał(a):nie czemu niektóre z was mają problem z dr. Mróz, jestem jego pacjentką od bardzo dawna i faktycznie może nie zawsze jest rozmowny, ale lekarz chyba nie jest od pogaduszek, od tego są koleżankija osobiście serdecznie go polecam, dwie ciąże u niego bez żadnych problemów plus świetnie szyje!:)

Gość

16-12-2008, 18:33
#14
nie czemu niektóre z was mają problem z dr. Mróz, jestem jego pacjentką od bardzo dawna i faktycznie może nie zawsze jest rozmowny, ale lekarz chyba nie jest od pogaduszek, od tego są koleżankija osobiście serdecznie go polecam, dwie ciąże u niego bez żadnych problemów plus świetnie szyje!:)
Gość napisał(a):[quote=Gość]W naszym przypadku odradzam BUCIŃSKIEGO. Moja żona z drugą ciążą chodziła do Jankowskiego naprawdę dobry lekarz, ale niestety doszło do póżnego poronienia. Postanowiliśmy zmienić lekarza - i tu poraszka. Do trzeciego miesiąca bez karty ciąży, mało komunikatywny, jakiś taki nijaki. Jak żona trafiła do szpitala to na obchodzie tylko zajrzał jedno krótkie. pytanko i sie już więcej nie pokazał[/quote]podtrzymuję wcześniejszą opinię na temat Dr Bucińskego. Tak się stało, że jestem po zabiegu usunięcia martwej ciąży i napewno nie okazał się pomocny dr Buciński, który przygotowywał mnie do tego zabiegu. Żadnej pomocy medycznej od niego nie usłyszałam. Odradzam!!!! Chyba pan doktor za bardzo obrósł w piórka.

Gość

17-12-2008, 17:48
#15
[quote=Gość]W naszym przypadku odradzam BUCIŃSKIEGO. Moja żona z drugą ciążą chodziła do Jankowskiego naprawdę dobry lekarz, ale niestety doszło do póżnego poronienia. Postanowiliśmy zmienić lekarza - i tu poraszka. Do trzeciego miesiąca bez karty ciąży, mało komunikatywny, jakiś taki nijaki. Jak żona trafiła do szpitala to na obchodzie tylko zajrzał jedno krótkie. pytanko i sie już więcej nie pokazał[/quote]podtrzymuję wcześniejszą opinię na temat Dr Bucińskego. Tak się stało, że jestem po zabiegu usunięcia martwej ciąży i napewno nie okazał się pomocny dr Buciński, który przygotowywał mnie do tego zabiegu. Żadnej pomocy medycznej od niego nie usłyszałam. Odradzam!!!! Chyba pan doktor za bardzo obrósł w piórka.
Gość napisał(a):Powiedzcie a co sądzicie o dr Piątek? Jakie macie opinie, doświadczenia jeżeli chodzi o planowanie dzicka i prowadzenie ciaży? Bardzo mi na tym zależy bo byłam u niego raz ale nie mam jeszcze opini po jednej wizycie.

Gość

17-12-2008, 19:26
#16
Powiedzcie a co sądzicie o dr Piątek? Jakie macie opinie, doświadczenia jeżeli chodzi o planowanie dzicka i prowadzenie ciaży? Bardzo mi na tym zależy bo byłam u niego raz ale nie mam jeszcze opini po jednej wizycie.
Gość napisał(a):Przesympatyczny człowiek, a przy tym kompetentny.

Gość

17-12-2008, 22:13
#17
Przesympatyczny człowiek, a przy tym kompetentny.
Gość napisał(a):Jestem w trzecim miesiącu ciąży i też chodzę do dr Piątka. Jest miły i delikatny.

Gość

18-12-2008, 09:50
#18
Jestem w trzecim miesiącu ciąży i też chodzę do dr Piątka. Jest miły i delikatny.
Gość napisał(a):Moją drugą ciążę prowadzi dr Mróz. Absolutnie nie mam powodów do niezadowolenia, mam do niego zaufanie. Teraz nawet czuję się lepiej traktowana niż przy poprzedniej ciąży - i naprawdę nie ma znaczenia czy jest to wizyta prywatna, czy "państwowa". Nie zdarzyło mi się, żeby zlekceważył moje wątpliwości. Zawsze odpowiada na wszystkie moje pytania. Jednak wybór należy do Was samych, drogie przyszłe mamusie.

Gość

18-12-2008, 11:50
#19
Moją drugą ciążę prowadzi dr Mróz. Absolutnie nie mam powodów do niezadowolenia, mam do niego zaufanie. Teraz nawet czuję się lepiej traktowana niż przy poprzedniej ciąży - i naprawdę nie ma znaczenia czy jest to wizyta prywatna, czy "państwowa". Nie zdarzyło mi się, żeby zlekceważył moje wątpliwości. Zawsze odpowiada na wszystkie moje pytania. Jednak wybór należy do Was samych, drogie przyszłe mamusie.
Gość napisał(a):No własnie Dr Piątek jest tak delikatny, że zauważyłam, że nie szkoda nawet wydać tych 80 zł za wizytę :)

Gość

18-12-2008, 23:40
#20
No własnie Dr Piątek jest tak delikatny, że zauważyłam, że nie szkoda nawet wydać tych 80 zł za wizytę :)

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 48 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów