dobry ginekolog w ostrołęce  do prowadzenia ciąży

Założony przez egna
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 48 dalej
Gość napisał(a):a ja zatem polecam jednak dr Achcińską to tylko plotki że jest aż taka nie miła jest wporządku obecnie do niej chodze i prowadzi moja ciąże bardzo przyjemna babka, potrafi rozmawiac z ludzmi nie tylko o stanie zdrowia ale też o sprawach poza tym.{tak}{ok}

Gość

06-06-2008, 14:33
#1
a ja zatem polecam jednak dr Achcińską to tylko plotki że jest aż taka nie miła jest wporządku obecnie do niej chodze i prowadzi moja ciąże bardzo przyjemna babka, potrafi rozmawiac z ludzmi nie tylko o stanie zdrowia ale też o sprawach poza tym.{tak}{ok}
Gość napisał(a):Oczywiście dr Buciński

Gość

25-07-2008, 21:00
#2
Oczywiście dr Buciński
Gość napisał(a):Hej mam w zwiazku z tym pytanie, ja aktualnie chodzę do Wikarskiego, jak narazie jest wszystko w porządku. Bylam u niego na piewrszym badaniu, był super nawet nic nie czułam, był bardzo delikatny.  Jeżeli on prowadzilby moją ciąże, czy jest szana żeby on byl przy porodzie. nie jestem jeszcze obeznana w tych tematach ale włąśnie staramy sie o dzidzię i chcialabym wiedzieć jak to jest dzięki z góry

Gość

25-07-2008, 23:24
#3
Hej mam w zwiazku z tym pytanie, ja aktualnie chodzę do Wikarskiego, jak narazie jest wszystko w porządku. Bylam u niego na piewrszym badaniu, był super nawet nic nie czułam, był bardzo delikatny.  Jeżeli on prowadzilby moją ciąże, czy jest szana żeby on byl przy porodzie. nie jestem jeszcze obeznana w tych tematach ale włąśnie staramy sie o dzidzię i chcialabym wiedzieć jak to jest dzięki z góry
Gość napisał(a):dr Wikarski nie pracuje w ostrołęckim szpitalu więc napewno nie. Koleżanka chodziła do niego i powiedziała ze przy porodzie i w szpitalu nie była zbyt miło traktowana.

Gość

26-07-2008, 09:13
#4
dr Wikarski nie pracuje w ostrołęckim szpitalu więc napewno nie. Koleżanka chodziła do niego i powiedziała ze przy porodzie i w szpitalu nie była zbyt miło traktowana.
Gość napisał(a):ja również chodzę do Achcińskiej do Feminy i też jestem z niej zadowolona, normalny lekarz taki jaki powinien być! Nie wiem czemu niektórzy tak po niej jadą!

Gość

26-07-2008, 10:55
#5
ja również chodzę do Achcińskiej do Feminy i też jestem z niej zadowolona, normalny lekarz taki jaki powinien być! Nie wiem czemu niektórzy tak po niej jadą!
Gość napisał(a):a czy ktoś chodził do dr Niewińskiego. jak on prowadzi ciąże?????????

Gość

26-07-2008, 11:37
#6
a czy ktoś chodził do dr Niewińskiego. jak on prowadzi ciąże?????????
Gość napisał(a):Może gadają bo przyznali się do przekrętów za grubą kasę. A po drugie byłam u niej w ciąży bo złapała mnie kolka nerkowa, nie wiedziałam co się dzieje. Zupełnie mnie olała, nawet nie zrobiła KTG

Gość

26-07-2008, 19:11
#7
Może gadają bo przyznali się do przekrętów za grubą kasę. A po drugie byłam u niej w ciąży bo złapała mnie kolka nerkowa, nie wiedziałam co się dzieje. Zupełnie mnie olała, nawet nie zrobiła KTG
Gość napisał(a):odnośnie doktora Wikarskiego to nie polecam.Prawdą jest że nie pracuje w ostrołęckim szpitalu i pacjentki od niego traktowane są per noga.Podobno dr Wikarski rozstał się w nie sympatycznej atmosferze ze szpitalem i personelem stąd taki a nie inny stosunek do jego pacjentek.Pomijam fakt że znajoma mojej koleżanki przez całą ciążę myślała że urodzi dużego chłopca po USG zrobionym przez doktora.Po zmianie lekarza okazało się że jest to malutka dziewczynka.Dobrze że zdrowa wyszła :)

Gość

27-07-2008, 18:34
#8
odnośnie doktora Wikarskiego to nie polecam.Prawdą jest że nie pracuje w ostrołęckim szpitalu i pacjentki od niego traktowane są per noga.Podobno dr Wikarski rozstał się w nie sympatycznej atmosferze ze szpitalem i personelem stąd taki a nie inny stosunek do jego pacjentek.Pomijam fakt że znajoma mojej koleżanki przez całą ciążę myślała że urodzi dużego chłopca po USG zrobionym przez doktora.Po zmianie lekarza okazało się że jest to malutka dziewczynka.Dobrze że zdrowa wyszła :)
Gość napisał(a):ja mam sporO DO POWIEDZENIA NA TEN TEMAT.............Z UWAGI NA UTRATE 2 CIąż MAM JUZ PEWNE DOSWIADCZENIE I OPINIE NA TEMAT OSTROłęCKICH LEKARZY GINEKOLOGóW.NIE JANKOWSKI ANI ZADEN INNY DOBRODZIEJ TYLKO         A N D R Z E J  M R ó Z !!!!!GORąCO POLECAM NAPRAWDE WARTO!!!!!!!!!

Gość

31-07-2008, 20:01
#9
ja mam sporO DO POWIEDZENIA NA TEN TEMAT.............Z UWAGI NA UTRATE 2 CIąż MAM JUZ PEWNE DOSWIADCZENIE I OPINIE NA TEMAT OSTROłęCKICH LEKARZY GINEKOLOGóW.NIE JANKOWSKI ANI ZADEN INNY DOBRODZIEJ TYLKO         A N D R Z E J  M R ó Z !!!!!GORąCO POLECAM NAPRAWDE WARTO!!!!!!!!!
Gość napisał(a):ja mam sporO DO POWIEDZENIA NA TEN TEMAT.............Z UWAGI NA UTRATE 2 CIąż MAM JUZ PEWNE DOSWIADCZENIE I OPINIE NA TEMAT OSTROłęCKICH LEKARZY GINEKOLOGóW.NIE JANKOWSKI ANI ZADEN INNY DOBRODZIEJ TYLKO         A N D R Z E J  M R ó Z !!!!!GORąCO POLECAM NAPRAWDE WARTO!!!!!!!!!

Gość

31-07-2008, 20:02
#10
ja mam sporO DO POWIEDZENIA NA TEN TEMAT.............Z UWAGI NA UTRATE 2 CIąż MAM JUZ PEWNE DOSWIADCZENIE I OPINIE NA TEMAT OSTROłęCKICH LEKARZY GINEKOLOGóW.NIE JANKOWSKI ANI ZADEN INNY DOBRODZIEJ TYLKO         A N D R Z E J  M R ó Z !!!!!GORąCO POLECAM NAPRAWDE WARTO!!!!!!!!!
Gość napisał(a):nie polecam zadnej kobiecie doktora pysklo!!!!!! przez jego brak kompetencji o malo nie umarlam!!!!!!! to jest lekarz lecacy tylko na pieniaze nie liczy sie z ludzkim zyciem !!!!! a chodzilam do niego na nfz i prywatnie tez !!!!!! a zreszta jesli komus zalezy na wlasnym zyciu to nie pojdzie do tego rzeznika!!!

Gość

05-08-2008, 21:03
#11
nie polecam zadnej kobiecie doktora pysklo!!!!!! przez jego brak kompetencji o malo nie umarlam!!!!!!! to jest lekarz lecacy tylko na pieniaze nie liczy sie z ludzkim zyciem !!!!! a chodzilam do niego na nfz i prywatnie tez !!!!!! a zreszta jesli komus zalezy na wlasnym zyciu to nie pojdzie do tego rzeznika!!!
Gość napisał(a):hej Kochani mam ogromną prośbę może ktoś posiada rozpis przyjec doktora Bucińskiego zarówno na kasę chorych jak i prywatnie????  Właśnie planuję wybrać się do niego po przeczytaniu Waszych wypowiedzi..

Gość

06-08-2008, 19:55
#12
hej Kochani mam ogromną prośbę może ktoś posiada rozpis przyjec doktora Bucińskiego zarówno na kasę chorych jak i prywatnie????  Właśnie planuję wybrać się do niego po przeczytaniu Waszych wypowiedzi..
Gość napisał(a):Do Dr Bucinskiego musisz najpierw sie umowic, mozna telefonicznie 760-26-28. Przyjmuje w roznych godzinach zalezy do dnia. Najlepiej kontaktowac sie w pierwszych dniach miesiaca (zapisy są dopiero na nastepny miesiąc)..bo są wtedy jeszcze wolne miejsca...

Gość

06-08-2008, 20:37
#13
Do Dr Bucinskiego musisz najpierw sie umowic, mozna telefonicznie 760-26-28. Przyjmuje w roznych godzinach zalezy do dnia. Najlepiej kontaktowac sie w pierwszych dniach miesiaca (zapisy są dopiero na nastepny miesiąc)..bo są wtedy jeszcze wolne miejsca...
Gość napisał(a):Odwiedziłam już kilku ginekologów w naszym mieście i na nieszczęście trafiłam też do Jankowskiego - STRZEŻCIE SIĘ!!!!! Dla niego liczy się jedynie KASA, POTRAFI BYĆ W TYM TEMACIE BARDZO BEZPOŚREDNI a specjalista z niego ...pożal sie Boże. Nie polecam. Faktycznie dobrego gina w naszym mieście to szukać niczym igły w stogu siana...Nawet wizyty prywatne są na miernym poziomie, nie mówiąc już o leczeniu na kasę chorych! Ostatnio skusiłam się na dr Mroza i ...zobaczymy, co z tego będzie.

Gość

27-08-2008, 23:35
#14
Odwiedziłam już kilku ginekologów w naszym mieście i na nieszczęście trafiłam też do Jankowskiego - STRZEŻCIE SIĘ!!!!! Dla niego liczy się jedynie KASA, POTRAFI BYĆ W TYM TEMACIE BARDZO BEZPOŚREDNI a specjalista z niego ...pożal sie Boże. Nie polecam. Faktycznie dobrego gina w naszym mieście to szukać niczym igły w stogu siana...Nawet wizyty prywatne są na miernym poziomie, nie mówiąc już o leczeniu na kasę chorych! Ostatnio skusiłam się na dr Mroza i ...zobaczymy, co z tego będzie.
Gość napisał(a):A czy wiecie coś na temat Gąski {?}

Gość

31-08-2008, 12:51
#15
A czy wiecie coś na temat Gąski {?}
Gość napisał(a):zdecydowanie polecam Dr Bucinskiego, zna sie na tym co robi,to dzieki niemu bede mama!

Gość

31-08-2008, 16:08
#16
zdecydowanie polecam Dr Bucinskiego, zna sie na tym co robi,to dzieki niemu bede mama!
Gość napisał(a):ja również polecam Bucińskiego mam dzięki jego doświadczeniu i opiece dwoje wspaniałych dzieciaków... POLECAM{usmiech}

Gość

31-08-2008, 19:47
#17
ja również polecam Bucińskiego mam dzięki jego doświadczeniu i opiece dwoje wspaniałych dzieciaków... POLECAM{usmiech}
Gość napisał(a):Czy ktos może mi napisać gdzie, kiedy przyjmuje doktor Piątek i jak się z nim umówić...proszę o namiary Z góry dziekuję

Gość

20-09-2008, 14:24
#18
Czy ktos może mi napisać gdzie, kiedy przyjmuje doktor Piątek i jak się z nim umówić...proszę o namiary Z góry dziekuję
Gość napisał(a):pisze wam PYSKŁO GADA I GADA herman podczas wizyty rozmawia przez telefon a mróz mimo ze prowadził moja druga ciaze nie zna przyczyny wczesniactwa moich dzieci nawet go to nie obeszło a na brak okresu stwierdził :MUSI PANI SCHUDNĄC BY MIEC OKRES REGUL;ARNIE A WCALE TAKA GRUBA NIE JESTEM  A PROPO hERMANA TEZ NIC SOBIE Z TEGO NIE ZROBIŁ ZE PIERWSZA CIAZE MIAŁAM W 30 TYG A W SZPIYALU ILU ICH PRACUJE ZADEN NIE UMIE UDZIELIC INFORMACJ KOMPETENTNEJ WIEC KOGO POLECECIE{?}{?}{?}{?}{?}{?}????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????{nie}{tak}{zly}

Gość

14-10-2008, 17:01
#19
pisze wam PYSKŁO GADA I GADA herman podczas wizyty rozmawia przez telefon a mróz mimo ze prowadził moja druga ciaze nie zna przyczyny wczesniactwa moich dzieci nawet go to nie obeszło a na brak okresu stwierdził :MUSI PANI SCHUDNĄC BY MIEC OKRES REGUL;ARNIE A WCALE TAKA GRUBA NIE JESTEM  A PROPO hERMANA TEZ NIC SOBIE Z TEGO NIE ZROBIŁ ZE PIERWSZA CIAZE MIAŁAM W 30 TYG A W SZPIYALU ILU ICH PRACUJE ZADEN NIE UMIE UDZIELIC INFORMACJ KOMPETENTNEJ WIEC KOGO POLECECIE{?}{?}{?}{?}{?}{?}????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????{nie}{tak}{zly}
Gość napisał(a):ile trzeba zapłacić za badanie USG u dr Bucińskiego???

Gość

16-10-2008, 08:28
#20
ile trzeba zapłacić za badanie USG u dr Bucińskiego???

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 48 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów