dobry ginekolog w ostrołęce  do prowadzenia ciąży

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 48 dalej
Gość napisał(a):hej:) Mam pytanie ile kosztuje prywatna wizyta u doktora Niewińskiego? jak długo trzeba czekać na prywatna wizytę? a jeśli chodzi o NFZ to jak długo się czeka na wizytę właśnie na NFZ i jakie dokumenty należy zabrać :))

Gość

25-01-2010, 11:03
#1
hej:) Mam pytanie ile kosztuje prywatna wizyta u doktora Niewińskiego? jak długo trzeba czekać na prywatna wizytę? a jeśli chodzi o NFZ to jak długo się czeka na wizytę właśnie na NFZ i jakie dokumenty należy zabrać :))
Gość napisał(a):Niewiński przyjmuje w feminie na kościuszki na kasę chorych, przyjmnie cię tego samego dnia wystarczy wejść do recepcji założyć kartę. Potrzebne są: książeczka rumowska oraz aktualne ubezpieczenie. :)

Gość

26-01-2010, 14:00
#2
Niewiński przyjmuje w feminie na kościuszki na kasę chorych, przyjmnie cię tego samego dnia wystarczy wejść do recepcji założyć kartę. Potrzebne są: książeczka rumowska oraz aktualne ubezpieczenie. :)
Gość napisał(a):ja do pani która pisała 11.03DR.PYSkło przyjmuje koło starego szpitala za biedronko koło garażyto numer tel. 641 25 67

Gość

26-01-2010, 19:41
#3
ja do pani która pisała 11.03DR.PYSkło przyjmuje koło starego szpitala za biedronko koło garażyto numer tel. 641 25 67
Gość napisał(a):ja do pani która pisała 11.03DR.PYSkło przyjmuje koło starego szpitala za biedronko koło garażyto numer tel. 641 25 67

Gość

26-01-2010, 19:44
#4
ja do pani która pisała 11.03DR.PYSkło przyjmuje koło starego szpitala za biedronko koło garażyto numer tel. 641 25 67
Gość napisał(a):ja do pani która pisała 11.03DR.PYSkło przyjmuje koło starego szpitala za biedronko koło garażyto numer tel. 641 25 67

Gość

26-01-2010, 19:45
#5
ja do pani która pisała 11.03DR.PYSkło przyjmuje koło starego szpitala za biedronko koło garażyto numer tel. 641 25 67
Gość napisał(a):serdeczne dzięki za odpowiedź, mam tylko jescze takie pytanie, to jest gabinet prywatny czy na kasę chorych? i ile czeka się na wizytę?

Gość

26-01-2010, 19:58
#6
serdeczne dzięki za odpowiedź, mam tylko jescze takie pytanie, to jest gabinet prywatny czy na kasę chorych? i ile czeka się na wizytę?
Gość napisał(a):[color=#ff0000][/color]

Gość

26-01-2010, 22:51
#7
[color=#ff0000][/color]
Gość napisał(a):gktu7i5trivfgjk

Gość

26-01-2010, 22:53
#8
gktu7i5trivfgjk
Gość napisał(a):polecem DR. BUCINSKI Prawda jest taka ze moze nie jest za bardzo kontaktowy nie bedzie rozmawial o *****lach, pieknie sie usmiechal i byl takim wyluzowanym doktorkiem, ale odpowie na kazde pytanie, jezeli chodzi o badania to jest naprawde szczegolowy, wypytuje o tym co trzeba a od tego powinien byc prawdziwy lekarz a nie od pogawedek. W jego rekach naprawde czuje ze jest ok stawia sprawe jaka jest a nie milko sciemniaPOLECAM!!!

Gość

27-01-2010, 08:44
#9
polecem DR. BUCINSKI Prawda jest taka ze moze nie jest za bardzo kontaktowy nie bedzie rozmawial o *****lach, pieknie sie usmiechal i byl takim wyluzowanym doktorkiem, ale odpowie na kazde pytanie, jezeli chodzi o badania to jest naprawde szczegolowy, wypytuje o tym co trzeba a od tego powinien byc prawdziwy lekarz a nie od pogawedek. W jego rekach naprawde czuje ze jest ok stawia sprawe jaka jest a nie milko sciemniaPOLECAM!!!
Gość napisał(a):nie polecam dr. Jankowskiego z 1-sza ciaż~ą chodzilam prywatnie musialam placić za zwolnienie lekarskie mialam planowane cięcie ces. gdy przysz~łam na oddzial udal że mnie nie pamieta.

Gość

27-01-2010, 14:05
#10
nie polecam dr. Jankowskiego z 1-sza ciaż~ą chodzilam prywatnie musialam placić za zwolnienie lekarskie mialam planowane cięcie ces. gdy przysz~łam na oddzial udal że mnie nie pamieta.
Gość napisał(a):dodam jeszcze że dziecko mia~ło refluksa uk~ładu moczowego i on tego na usg nie widzial w wyniku tego dziecko zachorowa~ło na sepsę jak mia~ł 2 tyg

Gość

27-01-2010, 14:10
#11
dodam jeszcze że dziecko mia~ło refluksa uk~ładu moczowego i on tego na usg nie widzial w wyniku tego dziecko zachorowa~ło na sepsę jak mia~ł 2 tyg
Gość napisał(a):teraz jeżdżę do bialegostoku prywatnie. Jankowski absolutnie

Gość

27-01-2010, 14:12
#12
teraz jeżdżę do bialegostoku prywatnie. Jankowski absolutnie
Gość napisał(a):polecem DR. BUCINSKI Prawda jest taka ze moze nie jest za bardzo kontaktowy nie bedzie rozmawial o *****lach, pieknie sie usmiechal i byl takim wyluzowanym doktorkiem, ale odpowie na kazde pytanie, jezeli chodzi o badania to jest naprawde szczegolowy, wypytuje o tym co trzeba a od tego powinien byc prawdziwy lekarz a nie od pogawedek. W jego rekach naprawde czuje ze jest ok stawia sprawe jaka jest a nie milko sciemniaPOLECAM!!Fakt, że może nie jest za bardzo kontaktowy i nie jest wyluzowanym doktorkiem nie zwalnia go z bycia uprzejmym i kulturalnym.W moim przypadku pozwalał sobie na żarty z powodów jakie miał mój ginekolog prowadzący kierując mnie do szpitala.

Gość

27-01-2010, 16:02
#13
polecem DR. BUCINSKI Prawda jest taka ze moze nie jest za bardzo kontaktowy nie bedzie rozmawial o *****lach, pieknie sie usmiechal i byl takim wyluzowanym doktorkiem, ale odpowie na kazde pytanie, jezeli chodzi o badania to jest naprawde szczegolowy, wypytuje o tym co trzeba a od tego powinien byc prawdziwy lekarz a nie od pogawedek. W jego rekach naprawde czuje ze jest ok stawia sprawe jaka jest a nie milko sciemniaPOLECAM!!Fakt, że może nie jest za bardzo kontaktowy i nie jest wyluzowanym doktorkiem nie zwalnia go z bycia uprzejmym i kulturalnym.W moim przypadku pozwalał sobie na żarty z powodów jakie miał mój ginekolog prowadzący kierując mnie do szpitala.
Gość napisał(a):a  o doktorze Monińskim, słyszał może ktoś?

Gość

27-01-2010, 19:37
#14
a  o doktorze Monińskim, słyszał może ktoś?
Gość napisał(a):[quote=Gość]serdeczne dzięki za odpowiedź, mam tylko jescze takie pytanie, to jest gabinet prywatny czy na kasę chorych? i ile czeka się na wizytę?[/quotejest na kase chorych i gabinet prywatny z tego co wiem na kase chorych czeka sie chyba około 2 tygodni.

Gość

28-01-2010, 08:30
#15
[quote=Gość]serdeczne dzięki za odpowiedź, mam tylko jescze takie pytanie, to jest gabinet prywatny czy na kasę chorych? i ile czeka się na wizytę?[/quotejest na kase chorych i gabinet prywatny z tego co wiem na kase chorych czeka sie chyba około 2 tygodni.
Gość napisał(a):[quote=Gość]serdeczne dzięki za odpowiedź, mam tylko jescze takie pytanie, to jest gabinet prywatny czy na kasę chorych? i ile czeka się na wizytę?[/quotejest na kase chorych i gabinet prywatny z tego co wiem na kase chorych czeka sie chyba około 2 tygodni.

Gość

28-01-2010, 08:30
#16
[quote=Gość]serdeczne dzięki za odpowiedź, mam tylko jescze takie pytanie, to jest gabinet prywatny czy na kasę chorych? i ile czeka się na wizytę?[/quotejest na kase chorych i gabinet prywatny z tego co wiem na kase chorych czeka sie chyba około 2 tygodni.
Gość napisał(a):Każdy ma swoje zdanie, ja nie polecam dr Bucinskiego (pisałam wyzej jak mnie zdiagnozowal kiedy juz odchodzily mi wody) fakt ze jak chodzilam do niego na wizyty prywatne w czasie ciazy to byl dobry mily i kulturalny, gorzej jak zaczynaja sie problemy.

Gość

28-01-2010, 11:49
#17
Każdy ma swoje zdanie, ja nie polecam dr Bucinskiego (pisałam wyzej jak mnie zdiagnozowal kiedy juz odchodzily mi wody) fakt ze jak chodzilam do niego na wizyty prywatne w czasie ciazy to byl dobry mily i kulturalny, gorzej jak zaczynaja sie problemy.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Każdy ma swoje zdanie, ja nie polecam dr Bucinskiego (pisałam wyzej jak mnie zdiagnozowal kiedy juz odchodzily mi wody) fakt ze jak chodzilam do niego na wizyty prywatne w czasie ciazy to byl dobry mily i kulturalny, gorzej jak zaczynaja sie problemy.[/quote]Największy BUC inski jakiego znam.

Gość

28-01-2010, 13:21
#18
[quote=Gość]Każdy ma swoje zdanie, ja nie polecam dr Bucinskiego (pisałam wyzej jak mnie zdiagnozowal kiedy juz odchodzily mi wody) fakt ze jak chodzilam do niego na wizyty prywatne w czasie ciazy to byl dobry mily i kulturalny, gorzej jak zaczynaja sie problemy.[/quote]Największy BUC inski jakiego znam.
Gość napisał(a):Ja polecam dr.Pyskło.Naprawdę bardzo dobry lekarz. przyjmuje na kasę chorych i prywatnie.Ja w ciąży chodziłam do niego na kasę chorych.jedynie na USG chodziłam do niego prywatnie.

Gość

28-01-2010, 14:06
#19
Ja polecam dr.Pyskło.Naprawdę bardzo dobry lekarz. przyjmuje na kasę chorych i prywatnie.Ja w ciąży chodziłam do niego na kasę chorych.jedynie na USG chodziłam do niego prywatnie.
Gość napisał(a):ja również nie polecam Bucińskiego.

Gość

28-01-2010, 14:06
#20
ja również nie polecam Bucińskiego.

strony: wstecz 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 48 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów