dobry ginekolog w ostrołęce  do prowadzenia ciąży

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 48 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]O matko tylko nie Pani dr Achcińska. Mimo, że nie rodziłam to przeżyłam koszmar przez tą kobietę. Naopowiadała mi głupot, postawiła z pięć tragicznych diagnoz i odesłała do domu. Myślałam, że umieram. Po konsultacji z innym lekarzem dowiedziałam się, że wszystko ze mną w porządku. Dlatego polecam Pana dr Piątka. Bardzo miły, uczciwy, mądry człowiek, który zna się na rzeczy.[/quote]A ja jestem bardzo zadowolona z dr Achcińskiej.{ok} sensowna lekarka, służy dobrą radą, widać ze ma zawodowe doświadczenie , POLECAM.- prowadziła moją ciąże. moj 2letni synek ma sie dobrze!

Gość

12-01-2010, 21:12
#1
[quote=Gość][quote=Gość]O matko tylko nie Pani dr Achcińska. Mimo, że nie rodziłam to przeżyłam koszmar przez tą kobietę. Naopowiadała mi głupot, postawiła z pięć tragicznych diagnoz i odesłała do domu. Myślałam, że umieram. Po konsultacji z innym lekarzem dowiedziałam się, że wszystko ze mną w porządku. Dlatego polecam Pana dr Piątka. Bardzo miły, uczciwy, mądry człowiek, który zna się na rzeczy.[/quote]A ja jestem bardzo zadowolona z dr Achcińskiej.{ok} sensowna lekarka, służy dobrą radą, widać ze ma zawodowe doświadczenie , POLECAM.- prowadziła moją ciąże. moj 2letni synek ma sie dobrze!
Gość napisał(a):[quote=Gość]Chciałam zapytać co myślicie o Monińskim?[/quote]

Gość

13-01-2010, 08:31
#2
[quote=Gość]Chciałam zapytać co myślicie o Monińskim?[/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość]Witam Panie! Czy możecie coś podpowiedzieć jeśli chodzi o zajście w ciążę? Którego lekarza polecacie? Wiem jak jest ale nie mam możliwości jeździć do W-wy czy Białegostoku? Od ponad roku próbujemy z mężem, a byłam u dwóch lekarzy...chodzi mi o to , że nic nie posuwa się do przodu, żadnych dodatkowych badań tylko każą czekać.Proszę podpowiedzcie coś...[color=#00aa00][/color][/quote]

Gość

13-01-2010, 08:32
#3
[quote=Gość]Witam Panie! Czy możecie coś podpowiedzieć jeśli chodzi o zajście w ciążę? Którego lekarza polecacie? Wiem jak jest ale nie mam możliwości jeździć do W-wy czy Białegostoku? Od ponad roku próbujemy z mężem, a byłam u dwóch lekarzy...chodzi mi o to , że nic nie posuwa się do przodu, żadnych dodatkowych badań tylko każą czekać.Proszę podpowiedzcie coś...[color=#00aa00][/color][/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]O matko tylko nie Pani dr Achcińska. Mimo, że nie rodziłam to przeżyłam koszmar przez tą kobietę. Naopowiadała mi głupot, postawiła z pięć tragicznych diagnoz i odesłała do domu. Myślałam, że umieram. Po konsultacji z innym lekarzem dowiedziałam się, że wszystko ze mną w porządku. Dlatego polecam Pana dr Piątka. Bardzo miły, uczciwy, mądry człowiek, który zna się na rzeczy.[/quote]Tylko nie Piątek, każdy inny jest dobry: Sobotka, Niedzielka{mruga}

Gość

13-01-2010, 11:15
#4
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]O matko tylko nie Pani dr Achcińska. Mimo, że nie rodziłam to przeżyłam koszmar przez tą kobietę. Naopowiadała mi głupot, postawiła z pięć tragicznych diagnoz i odesłała do domu. Myślałam, że umieram. Po konsultacji z innym lekarzem dowiedziałam się, że wszystko ze mną w porządku. Dlatego polecam Pana dr Piątka. Bardzo miły, uczciwy, mądry człowiek, który zna się na rzeczy.[/quote]Tylko nie Piątek, każdy inny jest dobry: Sobotka, Niedzielka{mruga}
Gość napisał(a):[quote=Gość]tylko doktor Walczak, przyjmuję w Centrum medycznym przy 11 listopada, pochodzi z Ostrołęki i chodź dziś na stałe pracuje w Wyszkowie to raz w tygodniu przyjmuje w O-ce. Nie znam sympatyczniejszego i delikatniejszego lekarza. Traktuje pacjentki jak dobre znajome i zawsze jest grzeczny a poza tym w jego klinice w Wyszkowie można rodzić w przyjaznej atmosferze i ludzkich warunkach. {zakochany}[/quote]Popieram najlepszy jest Doktor Marek Walczak - prywatnie Ostrołęka 11 listopada (nowa klinika) lecz chętnie na kasę chorych przyjmuje w Wyszkowie.I odradzam dr. Jankowskiego - ten jest miły na płatnych wizytach prywatnych i tu jego pozytywy się kończą.

Gość

13-01-2010, 11:21
#5
[quote=Gość]tylko doktor Walczak, przyjmuję w Centrum medycznym przy 11 listopada, pochodzi z Ostrołęki i chodź dziś na stałe pracuje w Wyszkowie to raz w tygodniu przyjmuje w O-ce. Nie znam sympatyczniejszego i delikatniejszego lekarza. Traktuje pacjentki jak dobre znajome i zawsze jest grzeczny a poza tym w jego klinice w Wyszkowie można rodzić w przyjaznej atmosferze i ludzkich warunkach. {zakochany}[/quote]Popieram najlepszy jest Doktor Marek Walczak - prywatnie Ostrołęka 11 listopada (nowa klinika) lecz chętnie na kasę chorych przyjmuje w Wyszkowie.I odradzam dr. Jankowskiego - ten jest miły na płatnych wizytach prywatnych i tu jego pozytywy się kończą.
Gość napisał(a):JA chodzę do doktora Niewińskiego. Bardzo miły, odpowiada na wszystkie pytania. Tłumaczy. Szczerze polecam !!{mruga}

Gość

13-01-2010, 16:26
#6
JA chodzę do doktora Niewińskiego. Bardzo miły, odpowiada na wszystkie pytania. Tłumaczy. Szczerze polecam !!{mruga}
Gość napisał(a):a powiedzcie coś (tzn napiszcie) o tej klinice w wyszkkowie??co, za ile i na jakich warunkach.Ja polecam ze swojej strony lekarzy z Białegostoku. Pozdrawiam

Gość

13-01-2010, 16:36
#7
a powiedzcie coś (tzn napiszcie) o tej klinice w wyszkkowie??co, za ile i na jakich warunkach.Ja polecam ze swojej strony lekarzy z Białegostoku. Pozdrawiam
Gość napisał(a):Jakieś opinie o doktorze Monińskim?......

Gość

13-01-2010, 22:54
#8
Jakieś opinie o doktorze Monińskim?......
Gość napisał(a):No właśnie też bym prosiła o wasze opinie o MONIŃSKIM.

Gość

14-01-2010, 10:16
#9
No właśnie też bym prosiła o wasze opinie o MONIŃSKIM.
Gość napisał(a):No właśnie też bym prosiła o wasze opinie o MONIŃSKIM.

Gość

14-01-2010, 10:17
#10
No właśnie też bym prosiła o wasze opinie o MONIŃSKIM.
Gość napisał(a):a czy ktoś może polecić lekarza który przyjmuje na kase chorych a także pracuje na oddziale w szpitalu i jest dobry

Gość

14-01-2010, 18:08
#11
a czy ktoś może polecić lekarza który przyjmuje na kase chorych a także pracuje na oddziale w szpitalu i jest dobry
Gość napisał(a):a czy ktoś może polecić lekarza który przyjmuje na kase chorych a także pracuje na oddziale w szpitalu i jest dobry

Gość

14-01-2010, 18:14
#12
a czy ktoś może polecić lekarza który przyjmuje na kase chorych a także pracuje na oddziale w szpitalu i jest dobry
Gość napisał(a):a czy ktoś może polecić lekarza który przyjmuje na kase chorych a także pracuje na oddziale w szpitalu i jest dobry

Gość

14-01-2010, 18:14
#13
a czy ktoś może polecić lekarza który przyjmuje na kase chorych a także pracuje na oddziale w szpitalu i jest dobry
Gość napisał(a):Nie ma dobrych ostrołęckich ginekologów z powołania przyjmujących na kasę chorych, są tylko biznesmeni. Kasa chorych jest dla nich chora (zbyt mała), lepsza jest kasa zdrowych 100zł za 10 minutową wizytę. Jak leżałam w ostrołęckim szpitalu, to jedynie Pani Doktor Borawska była zawsze miła, sympatyczna i przejmowała się losem pacjentek, a przy tym jest extra fachowcem. Ale z tego co wiem, dojeżdża z Łomży i nie przyjmuje w żadnej ostrołęckiej klinice. Pozdrowienia i proszę tak dalej zarażać ludzi optymizmem, na pewno niejednej kobiecie jest on potrzebny w tych trudnych chwilach i fajnie kontrastuje z naburmuszonymi minami pozostałych lekarzy (naszych ostrołęckich biznes-ginekologów).

Gość

14-01-2010, 22:14
#14
Nie ma dobrych ostrołęckich ginekologów z powołania przyjmujących na kasę chorych, są tylko biznesmeni. Kasa chorych jest dla nich chora (zbyt mała), lepsza jest kasa zdrowych 100zł za 10 minutową wizytę. Jak leżałam w ostrołęckim szpitalu, to jedynie Pani Doktor Borawska była zawsze miła, sympatyczna i przejmowała się losem pacjentek, a przy tym jest extra fachowcem. Ale z tego co wiem, dojeżdża z Łomży i nie przyjmuje w żadnej ostrołęckiej klinice. Pozdrowienia i proszę tak dalej zarażać ludzi optymizmem, na pewno niejednej kobiecie jest on potrzebny w tych trudnych chwilach i fajnie kontrastuje z naburmuszonymi minami pozostałych lekarzy (naszych ostrołęckich biznes-ginekologów).
Gość napisał(a):czy ktos wie jaki lekarz przyjmuje w poniedziłki w feminie na kościuszki?{usmiech}{?}{?}

Gość

16-01-2010, 17:25
#15
czy ktos wie jaki lekarz przyjmuje w poniedziłki w feminie na kościuszki?{usmiech}{?}{?}
Gość napisał(a):DR.CZASIUK TO NADAJĘ SIĘ ŚWINIE LECZYĆ, JA POLECAM DR. PYSKŁO CHYBA NIE MA LEPSZEGO GINEKOLOGA W OSTROŁĘCE.MOJE TRZY CIĄŻE PROWADZIŁ I PRZYJOŁ PORODY BARDZO JESTEM Z NIEGO ZADOWOLONA.{ok}{usmiech}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

16-01-2010, 17:36
#16
DR.CZASIUK TO NADAJĘ SIĘ ŚWINIE LECZYĆ, JA POLECAM DR. PYSKŁO CHYBA NIE MA LEPSZEGO GINEKOLOGA W OSTROŁĘCE.MOJE TRZY CIĄŻE PROWADZIŁ I PRZYJOŁ PORODY BARDZO JESTEM Z NIEGO ZADOWOLONA.{ok}{usmiech}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):a dr Pyskło przykmuje w ostrołęckim szpitalu? Czy ma jakiś gabinet? jak tak to gdzie się znajduje?

Gość

17-01-2010, 16:00
#17
a dr Pyskło przykmuje w ostrołęckim szpitalu? Czy ma jakiś gabinet? jak tak to gdzie się znajduje?
Gość napisał(a):[quote=Gość]czy ktos wie jaki lekarz przyjmuje w poniedziłki w feminie na kościuszki?{usmiech}{?}{?}[/quote]od 8 do 17 Dr Edward Niewińskiod 8 do 14 Dr Seroczyńska- GóralNa popołudniową wizytę trzeba rejestrować się telefonicznie.

Gość

18-01-2010, 10:21
#18
[quote=Gość]czy ktos wie jaki lekarz przyjmuje w poniedziłki w feminie na kościuszki?{usmiech}{?}{?}[/quote]od 8 do 17 Dr Edward Niewińskiod 8 do 14 Dr Seroczyńska- GóralNa popołudniową wizytę trzeba rejestrować się telefonicznie.
Gość napisał(a):[quote=Gość]czy ktos wie jaki lekarz przyjmuje w poniedziłki w feminie na kościuszki?{usmiech}{?}{?}[/quote]Jestem w feminie regularnie co 3 tyg.Poniedziałek: Eugeniusz Niewiński 8.00-18.00 Seroczyńska-Góral 8.00-14.00a to nr w razie wątpliwości 297604411

Gość

18-01-2010, 13:08
#19
[quote=Gość]czy ktos wie jaki lekarz przyjmuje w poniedziłki w feminie na kościuszki?{usmiech}{?}{?}[/quote]Jestem w feminie regularnie co 3 tyg.Poniedziałek: Eugeniusz Niewiński 8.00-18.00 Seroczyńska-Góral 8.00-14.00a to nr w razie wątpliwości 297604411
Gość napisał(a):Ja powiem tak: jak jest dobrze nie potrzeba specjalistów, a jak będziecie w potrzebie to "NASI FACHOWCY" się nie znają. Wtedy tylko Warszawa, Białystok albo  Kraków. Apeluję nie nabijajcie kasy miejscowym biznesmenom w białych fartuchach, to nic nie da. Jak ciąża jest niezagrożona chętnie wezmą kasę za wizytkę nawet 3 razy w tygodniu, a jak pojawi się problem będą mieli Was w "du..."

Gość

19-01-2010, 21:08
#20
Ja powiem tak: jak jest dobrze nie potrzeba specjalistów, a jak będziecie w potrzebie to "NASI FACHOWCY" się nie znają. Wtedy tylko Warszawa, Białystok albo  Kraków. Apeluję nie nabijajcie kasy miejscowym biznesmenom w białych fartuchach, to nic nie da. Jak ciąża jest niezagrożona chętnie wezmą kasę za wizytkę nawet 3 razy w tygodniu, a jak pojawi się problem będą mieli Was w "du..."

strony: wstecz 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 48 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów