dobry ginekolog w ostrołęce  do prowadzenia ciąży

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 48 dalej
Gość napisał(a):Nie zgadzam się z opinią o  dr Czasiuk. Jak dla mnie kobieta zna się na rzeczy. Poprowadziła moje dwie zagrożone ciąże i obie zakończyły się szczęśliwym porodem

Gość

20-01-2010, 09:37
#1
Nie zgadzam się z opinią o  dr Czasiuk. Jak dla mnie kobieta zna się na rzeczy. Poprowadziła moje dwie zagrożone ciąże i obie zakończyły się szczęśliwym porodem
Gość napisał(a):Najlepszy jest Doktor Walczak z Centrum Medycznego 11 Listopada 51. Jako jedyny w Ostrołęce ocenia zespoły wad genetycznych. To badanie nazywa się przeziernośc karkowa i robi się podczas badania USG (z pierwszym dzieckiem musiałam jechac do Warszawy do dr Roszkowskiego) a teraz mogłam zrobic badanie na miejscu w Ostrołęce. NAJLEPSZY !!!!!!

Gość

20-01-2010, 10:00
#2
Najlepszy jest Doktor Walczak z Centrum Medycznego 11 Listopada 51. Jako jedyny w Ostrołęce ocenia zespoły wad genetycznych. To badanie nazywa się przeziernośc karkowa i robi się podczas badania USG (z pierwszym dzieckiem musiałam jechac do Warszawy do dr Roszkowskiego) a teraz mogłam zrobic badanie na miejscu w Ostrołęce. NAJLEPSZY !!!!!!
Gość napisał(a):tak u nas w Ostrołęce badanie na przezierność karku to wielkie nie wiadomo co, a np. w Białymstoku to normalne badanie za które nie płaci się dodatkowo tylko robione jest każdej kobiecie w ciąży na normalnej wizycie bodajże do 14 tygodnia ciąży. Pozdrawiam  

Gość

20-01-2010, 10:30
#3
tak u nas w Ostrołęce badanie na przezierność karku to wielkie nie wiadomo co, a np. w Białymstoku to normalne badanie za które nie płaci się dodatkowo tylko robione jest każdej kobiecie w ciąży na normalnej wizycie bodajże do 14 tygodnia ciąży. Pozdrawiam  
Gość napisał(a):hej. Mam pytanie którego lekarza polecacie dla młodych dziewczyn? Chodzi mi o badania czy wszytko jest w porządku. OD jakiegoś czasu rozregulowały mi się strasznie miesiączki i się denerwuję. Zależy mi na szybkiej możliwości wizyty najlepiej na kasę chorych. Ile kosztują wizyty prywatne ?

Gość

20-01-2010, 20:14
#4
hej. Mam pytanie którego lekarza polecacie dla młodych dziewczyn? Chodzi mi o badania czy wszytko jest w porządku. OD jakiegoś czasu rozregulowały mi się strasznie miesiączki i się denerwuję. Zależy mi na szybkiej możliwości wizyty najlepiej na kasę chorych. Ile kosztują wizyty prywatne ?
Gość napisał(a):Nie zgadzam się...Chodziłam do dr Jankowskiego i miałam wykonane badanie na przezierność karku i nie płaciłam za nie dodatkowo, było w ramach wizyty, także jak ktoś nie wie niech nie pisze...Najlepiej jest tylko oczerniać

Gość

20-01-2010, 22:56
#5
Nie zgadzam się...Chodziłam do dr Jankowskiego i miałam wykonane badanie na przezierność karku i nie płaciłam za nie dodatkowo, było w ramach wizyty, także jak ktoś nie wie niech nie pisze...Najlepiej jest tylko oczerniać
Gość napisał(a):Ja nie rozumiem dlaczego lekarze pracujący na etacie w szpitalu mają przyzwolenie na prowadzenie prywatnych praktyk - piszę w skali całego kraju.To jest przyczyną złego traktowania pacjentów w szpitalu, gdyż po pierwsze są "nieczasowi" i "zabiegani" , po drugie "przemęczeni" i niestety popełniają błędy, a po trzecie i najważniejsze: KASA, KASA, KASA...

Gość

21-01-2010, 00:00
#6
Ja nie rozumiem dlaczego lekarze pracujący na etacie w szpitalu mają przyzwolenie na prowadzenie prywatnych praktyk - piszę w skali całego kraju.To jest przyczyną złego traktowania pacjentów w szpitalu, gdyż po pierwsze są "nieczasowi" i "zabiegani" , po drugie "przemęczeni" i niestety popełniają błędy, a po trzecie i najważniejsze: KASA, KASA, KASA...
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja nie rozumiem dlaczego lekarze pracujący na etacie w szpitalu mają przyzwolenie na prowadzenie prywatnych praktyk - piszę w skali całego kraju.To jest przyczyną złego traktowania pacjentów w szpitalu, gdyż po pierwsze są "nieczasowi" i "zabiegani" , po drugie "przemęczeni" i niestety popełniają błędy, a po trzecie i najważniejsze: KASA, KASA, KASA...[/quote]Popieram Cię w 100%!!!A czy któraś z Pań miała problem z zajściem w ciążę. Ja czekam już około roku i nic. Chcę zmienić lekarza bo każe czekać i się "nie nastawiać" żeby się nie blokować. Ale ja mam już dosyć tego czekania... Napiszcie jeśli macie też ten problem{usmiech}

Gość

21-01-2010, 19:31
#7
[quote=Gość]Ja nie rozumiem dlaczego lekarze pracujący na etacie w szpitalu mają przyzwolenie na prowadzenie prywatnych praktyk - piszę w skali całego kraju.To jest przyczyną złego traktowania pacjentów w szpitalu, gdyż po pierwsze są "nieczasowi" i "zabiegani" , po drugie "przemęczeni" i niestety popełniają błędy, a po trzecie i najważniejsze: KASA, KASA, KASA...[/quote]Popieram Cię w 100%!!!A czy któraś z Pań miała problem z zajściem w ciążę. Ja czekam już około roku i nic. Chcę zmienić lekarza bo każe czekać i się "nie nastawiać" żeby się nie blokować. Ale ja mam już dosyć tego czekania... Napiszcie jeśli macie też ten problem{usmiech}
Gość napisał(a):Jeśli masz problem z zajściem w ciążę to radzę Ci wybrać się do Warszawy. Ja też byłam w podobnej sytuacji, co prawda dr Jankowski zdiagnozował co mi jest, ale niestety w Ostrołęce żaden lekarz nie wykonuje histeroskopii, więc musiałam szukać pomocy gdzie indziej. Trafiłam do dr Dońca (pracuje w szpitalu na szaserów ale przyjmuje też w Grodzisku Mazowieckim) on robił mi zabieg, potem jeździłam do niego na wizyty i dzięki niemu mam teraz dwu miesięczną córeczkę:) Warto poświęcić trochę czasu i wybrać się do niego jeśli masz problem , co jest ważne dba o stan psychiczny pacjentki a to jest bardzo ważne.Natomiast jeśli chodzi o ostrołęckich lekarzy i o nasz szpital...Radze bardzo uważać jeśli chcecie szczęśliwie urodzić dzieci.Co prawda nie byłam u wszystkich lekarzy ale w czasie ciąży chodziłam do dr Bucińskiego oczywiście prywatnie, słyszałam że to dobry lekarz dlatego go wybrałam. Tak jak wcześniej pisałyście dla nich najważniejsza jest KASA, zero indywidualnego podejścia do pacjentki!!! Dzięki ostroleckiej służbie zdrowia moje dziecko 10 dni po urodzeniu musiało leżeć w szpitalu i dostawało antybiotyk. Zaczęło sie od tego że zapis KTG nie był najlepszy więc dr Bucinski skierował mnie do szpitala (był to piątek) w nocy zrobili mi na porodówce test na wydolność łożyska i monitorowali cały czas jak bije serduszko dzidziusia ale że do rana nie pojawiły się żadne skurcze i KTG było już dobre więc przenieśli mnie na patologię ciąży. W niedziele w nocy wstałam do łazienki i poczułam że odchodzą mi wody, poszłam do pielęgniarki ta zbadała mnie i stwierdziła że "musiałam się posikać" i kazała wracać do łózka. Rano jak wstałam to dodatkowo oprócz wód pojawiła się krew. Co prawda zrobili mi zapis i żadnych skurczy nie było, ale ja wiedziałam że coś zaczyna się dziać. Po obchodzie wzięli mnie na badanie był na nim dr Piątek i dwie pielęgniarki, jedna z nich mnie zbadała i powiedziała że wszystko jest tak wysoko że na 100 % przenoszę ciążę i jeszcze szybko nie urodzę i wypisali mnie do domu. Akurat miał tego dnia dyżur w szpitalu mial  mój doktor prowadzący (Buciński) powiedziałam mu co się dzieje obiecał że mnie zaraz zbada jeszcze raz, te zaraz to było za trzy godziny i po dwóch przypomnieniach w końcu się doczekałam ale On też nic złego nie zauważył stwierdził że to czop i mogę spokojnie iść do domu. Była to godzina 14. Razem z mężem pojechaliśmy od razu do szpitala w  Przasnyszu, o godzinie 16 miałam już 4 centymetry rozwarcia i zaczęłam rodzić.W szpitalu z dzieciaczkiem musiałam jeszcze zostać 10 dni dlatego że wody odchodziły mi już tyle godzin i było podejrzenie infekcji. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze ale zastanawia mnie jedno czemu rodzącą kobietę wypisali do domu-chyba w tym nowym szpitalu jest za mało łóżek a miały być takie fantastyczne warunki.Jeśli chodzi o szpital w Przasnyszu to gorąco polecam, personel jest wspaniały bez porównania do ostroleckiego szpitala, jeśli będę jeszcze kiedyś rodzić to tylko tam, każda kobieta może sobie wybrać szpital w którym chce rodzić nie musi meczyc sie w ostrolece. POZDRAWIAM.

Gość

22-01-2010, 12:12
#8
Jeśli masz problem z zajściem w ciążę to radzę Ci wybrać się do Warszawy. Ja też byłam w podobnej sytuacji, co prawda dr Jankowski zdiagnozował co mi jest, ale niestety w Ostrołęce żaden lekarz nie wykonuje histeroskopii, więc musiałam szukać pomocy gdzie indziej. Trafiłam do dr Dońca (pracuje w szpitalu na szaserów ale przyjmuje też w Grodzisku Mazowieckim) on robił mi zabieg, potem jeździłam do niego na wizyty i dzięki niemu mam teraz dwu miesięczną córeczkę:) Warto poświęcić trochę czasu i wybrać się do niego jeśli masz problem , co jest ważne dba o stan psychiczny pacjentki a to jest bardzo ważne.Natomiast jeśli chodzi o ostrołęckich lekarzy i o nasz szpital...Radze bardzo uważać jeśli chcecie szczęśliwie urodzić dzieci.Co prawda nie byłam u wszystkich lekarzy ale w czasie ciąży chodziłam do dr Bucińskiego oczywiście prywatnie, słyszałam że to dobry lekarz dlatego go wybrałam. Tak jak wcześniej pisałyście dla nich najważniejsza jest KASA, zero indywidualnego podejścia do pacjentki!!! Dzięki ostroleckiej służbie zdrowia moje dziecko 10 dni po urodzeniu musiało leżeć w szpitalu i dostawało antybiotyk. Zaczęło sie od tego że zapis KTG nie był najlepszy więc dr Bucinski skierował mnie do szpitala (był to piątek) w nocy zrobili mi na porodówce test na wydolność łożyska i monitorowali cały czas jak bije serduszko dzidziusia ale że do rana nie pojawiły się żadne skurcze i KTG było już dobre więc przenieśli mnie na patologię ciąży. W niedziele w nocy wstałam do łazienki i poczułam że odchodzą mi wody, poszłam do pielęgniarki ta zbadała mnie i stwierdziła że "musiałam się posikać" i kazała wracać do łózka. Rano jak wstałam to dodatkowo oprócz wód pojawiła się krew. Co prawda zrobili mi zapis i żadnych skurczy nie było, ale ja wiedziałam że coś zaczyna się dziać. Po obchodzie wzięli mnie na badanie był na nim dr Piątek i dwie pielęgniarki, jedna z nich mnie zbadała i powiedziała że wszystko jest tak wysoko że na 100 % przenoszę ciążę i jeszcze szybko nie urodzę i wypisali mnie do domu. Akurat miał tego dnia dyżur w szpitalu mial  mój doktor prowadzący (Buciński) powiedziałam mu co się dzieje obiecał że mnie zaraz zbada jeszcze raz, te zaraz to było za trzy godziny i po dwóch przypomnieniach w końcu się doczekałam ale On też nic złego nie zauważył stwierdził że to czop i mogę spokojnie iść do domu. Była to godzina 14. Razem z mężem pojechaliśmy od razu do szpitala w  Przasnyszu, o godzinie 16 miałam już 4 centymetry rozwarcia i zaczęłam rodzić.W szpitalu z dzieciaczkiem musiałam jeszcze zostać 10 dni dlatego że wody odchodziły mi już tyle godzin i było podejrzenie infekcji. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze ale zastanawia mnie jedno czemu rodzącą kobietę wypisali do domu-chyba w tym nowym szpitalu jest za mało łóżek a miały być takie fantastyczne warunki.Jeśli chodzi o szpital w Przasnyszu to gorąco polecam, personel jest wspaniały bez porównania do ostroleckiego szpitala, jeśli będę jeszcze kiedyś rodzić to tylko tam, każda kobieta może sobie wybrać szpital w którym chce rodzić nie musi meczyc sie w ostrolece. POZDRAWIAM.
Gość napisał(a):Jeśli masz problem z zajściem w ciążę to radzę Ci wybrać się do Warszawy. Ja też byłam w podobnej sytuacji, co prawda dr Jankowski zdiagnozował co mi jest, ale niestety w Ostrołęce żaden lekarz nie wykonuje histeroskopii, więc musiałam szukać pomocy gdzie indziej. Trafiłam do dr Dońca (pracuje w szpitalu na szaserów ale przyjmuje też w Grodzisku Mazowieckim) on robił mi zabieg, potem jeździłam do niego na wizyty i dzięki niemu mam teraz dwu miesięczną córeczkę:) Warto poświęcić trochę czasu i wybrać się do niego jeśli masz problem , co jest ważne dba o stan psychiczny pacjentki a to jest bardzo ważne.Natomiast jeśli chodzi o ostrołęckich lekarzy i o nasz szpital...Radze bardzo uważać jeśli chcecie szczęśliwie urodzić dzieci.Co prawda nie byłam u wszystkich lekarzy ale w czasie ciąży chodziłam do dr Bucińskiego oczywiście prywatnie, słyszałam że to dobry lekarz dlatego go wybrałam. Tak jak wcześniej pisałyście dla nich najważniejsza jest KASA, zero indywidualnego podejścia do pacjentki!!! Dzięki ostroleckiej służbie zdrowia moje dziecko 10 dni po urodzeniu musiało leżeć w szpitalu i dostawało antybiotyk. Zaczęło sie od tego że zapis KTG nie był najlepszy więc dr Bucinski skierował mnie do szpitala (był to piątek) w nocy zrobili mi na porodówce test na wydolność łożyska i monitorowali cały czas jak bije serduszko dzidziusia ale że do rana nie pojawiły się żadne skurcze i KTG było już dobre więc przenieśli mnie na patologię ciąży. W niedziele w nocy wstałam do łazienki i poczułam że odchodzą mi wody, poszłam do pielęgniarki ta zbadała mnie i stwierdziła że "musiałam się posikać" i kazała wracać do łózka. Rano jak wstałam to dodatkowo oprócz wód pojawiła się krew. Co prawda zrobili mi zapis i żadnych skurczy nie było, ale ja wiedziałam że coś zaczyna się dziać. Po obchodzie wzięli mnie na badanie był na nim dr Piątek i dwie pielęgniarki, jedna z nich mnie zbadała i powiedziała że wszystko jest tak wysoko że na 100 % przenoszę ciążę i jeszcze szybko nie urodzę i wypisali mnie do domu. Akurat miał tego dnia dyżur w szpitalu mial  mój doktor prowadzący (Buciński) powiedziałam mu co się dzieje obiecał że mnie zaraz zbada jeszcze raz, te zaraz to było za trzy godziny i po dwóch przypomnieniach w końcu się doczekałam ale On też nic złego nie zauważył stwierdził że to czop i mogę spokojnie iść do domu. Była to godzina 14. Razem z mężem pojechaliśmy od razu do szpitala w  Przasnyszu, o godzinie 16 miałam już 4 centymetry rozwarcia i zaczęłam rodzić.W szpitalu z dzieciaczkiem musiałam jeszcze zostać 10 dni dlatego że wody odchodziły mi już tyle godzin i było podejrzenie infekcji. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze ale zastanawia mnie jedno czemu rodzącą kobietę wypisali do domu-chyba w tym nowym szpitalu jest za mało łóżek a miały być takie fantastyczne warunki.Jeśli chodzi o szpital w Przasnyszu to gorąco polecam, personel jest wspaniały bez porównania do ostroleckiego szpitala, jeśli będę jeszcze kiedyś rodzić to tylko tam, każda kobieta może sobie wybrać szpital w którym chce rodzić nie musi meczyc sie w ostrolece. POZDRAWIAM.

Gość

22-01-2010, 12:24
#9
Jeśli masz problem z zajściem w ciążę to radzę Ci wybrać się do Warszawy. Ja też byłam w podobnej sytuacji, co prawda dr Jankowski zdiagnozował co mi jest, ale niestety w Ostrołęce żaden lekarz nie wykonuje histeroskopii, więc musiałam szukać pomocy gdzie indziej. Trafiłam do dr Dońca (pracuje w szpitalu na szaserów ale przyjmuje też w Grodzisku Mazowieckim) on robił mi zabieg, potem jeździłam do niego na wizyty i dzięki niemu mam teraz dwu miesięczną córeczkę:) Warto poświęcić trochę czasu i wybrać się do niego jeśli masz problem , co jest ważne dba o stan psychiczny pacjentki a to jest bardzo ważne.Natomiast jeśli chodzi o ostrołęckich lekarzy i o nasz szpital...Radze bardzo uważać jeśli chcecie szczęśliwie urodzić dzieci.Co prawda nie byłam u wszystkich lekarzy ale w czasie ciąży chodziłam do dr Bucińskiego oczywiście prywatnie, słyszałam że to dobry lekarz dlatego go wybrałam. Tak jak wcześniej pisałyście dla nich najważniejsza jest KASA, zero indywidualnego podejścia do pacjentki!!! Dzięki ostroleckiej służbie zdrowia moje dziecko 10 dni po urodzeniu musiało leżeć w szpitalu i dostawało antybiotyk. Zaczęło sie od tego że zapis KTG nie był najlepszy więc dr Bucinski skierował mnie do szpitala (był to piątek) w nocy zrobili mi na porodówce test na wydolność łożyska i monitorowali cały czas jak bije serduszko dzidziusia ale że do rana nie pojawiły się żadne skurcze i KTG było już dobre więc przenieśli mnie na patologię ciąży. W niedziele w nocy wstałam do łazienki i poczułam że odchodzą mi wody, poszłam do pielęgniarki ta zbadała mnie i stwierdziła że "musiałam się posikać" i kazała wracać do łózka. Rano jak wstałam to dodatkowo oprócz wód pojawiła się krew. Co prawda zrobili mi zapis i żadnych skurczy nie było, ale ja wiedziałam że coś zaczyna się dziać. Po obchodzie wzięli mnie na badanie był na nim dr Piątek i dwie pielęgniarki, jedna z nich mnie zbadała i powiedziała że wszystko jest tak wysoko że na 100 % przenoszę ciążę i jeszcze szybko nie urodzę i wypisali mnie do domu. Akurat miał tego dnia dyżur w szpitalu mial  mój doktor prowadzący (Buciński) powiedziałam mu co się dzieje obiecał że mnie zaraz zbada jeszcze raz, te zaraz to było za trzy godziny i po dwóch przypomnieniach w końcu się doczekałam ale On też nic złego nie zauważył stwierdził że to czop i mogę spokojnie iść do domu. Była to godzina 14. Razem z mężem pojechaliśmy od razu do szpitala w  Przasnyszu, o godzinie 16 miałam już 4 centymetry rozwarcia i zaczęłam rodzić.W szpitalu z dzieciaczkiem musiałam jeszcze zostać 10 dni dlatego że wody odchodziły mi już tyle godzin i było podejrzenie infekcji. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze ale zastanawia mnie jedno czemu rodzącą kobietę wypisali do domu-chyba w tym nowym szpitalu jest za mało łóżek a miały być takie fantastyczne warunki.Jeśli chodzi o szpital w Przasnyszu to gorąco polecam, personel jest wspaniały bez porównania do ostroleckiego szpitala, jeśli będę jeszcze kiedyś rodzić to tylko tam, każda kobieta może sobie wybrać szpital w którym chce rodzić nie musi meczyc sie w ostrolece. POZDRAWIAM.
Gość napisał(a):Dr Pyskło też robi badanie  przezierność karku standardowo na usg, nie jest to badanie dodatkowo płatne. Powiem Wam ze dla mnie to najlepszy lekarz, wszystko potrafi wytłumaczyć, zna sie na rzeczy, całą ciążę do Niego chodzilam, i dodam ze byla to ciąża zagrożona i bylam zadowlona. Więc nie bądzcie aż tacy sceptyczni, każdy musi się sam przekonać jaki lekarz mu odpowiada, ja zmienialam wiele razy , dopóki nie trafilam na odpowiedniego. pozdrawiam

Gość

22-01-2010, 12:32
#10
Dr Pyskło też robi badanie  przezierność karku standardowo na usg, nie jest to badanie dodatkowo płatne. Powiem Wam ze dla mnie to najlepszy lekarz, wszystko potrafi wytłumaczyć, zna sie na rzeczy, całą ciążę do Niego chodzilam, i dodam ze byla to ciąża zagrożona i bylam zadowlona. Więc nie bądzcie aż tacy sceptyczni, każdy musi się sam przekonać jaki lekarz mu odpowiada, ja zmienialam wiele razy , dopóki nie trafilam na odpowiedniego. pozdrawiam
Gość napisał(a):Bardzo dziękuję Pani powyżej za napisanie o swoich doświadczeniach jeśli chodzi o zajście w ciążę. Cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło. Dobrze ,że Państwo pomyśleliście o szpitalu w Przasnyszu a nie czekaliście. Jednak trzeba też zdać się na własną intuicję. Gratuluję!!Życzę wszystkiego dobrego.{mruga}pozdrawiam !!!

Gość

22-01-2010, 13:33
#11
Bardzo dziękuję Pani powyżej za napisanie o swoich doświadczeniach jeśli chodzi o zajście w ciążę. Cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło. Dobrze ,że Państwo pomyśleliście o szpitalu w Przasnyszu a nie czekaliście. Jednak trzeba też zdać się na własną intuicję. Gratuluję!!Życzę wszystkiego dobrego.{mruga}pozdrawiam !!!
Gość napisał(a):Mam pytanie do Pani z godz.12.24....jak można się umówić do dr.Dońca? Może ewentualnie mogłabym prosić o nr telefonu? I czy długo trzeba czekać na wizytę?

Gość

22-01-2010, 13:37
#12
Mam pytanie do Pani z godz.12.24....jak można się umówić do dr.Dońca? Może ewentualnie mogłabym prosić o nr telefonu? I czy długo trzeba czekać na wizytę?
Gość napisał(a):Numer telefonu dr Jacek Doniec 501 170 375,przyjmuje w przychodni MALWITA w Grodzisku Maz. dokładnie nie pamiętam ile czekałam na pierwszą wizytę ale raczej nie za długo, rok temu wizyta kosztowała 150 zł.

Gość

22-01-2010, 14:07
#13
Numer telefonu dr Jacek Doniec 501 170 375,przyjmuje w przychodni MALWITA w Grodzisku Maz. dokładnie nie pamiętam ile czekałam na pierwszą wizytę ale raczej nie za długo, rok temu wizyta kosztowała 150 zł.
Gość napisał(a):Fajnie, zareklamowali sie wszyscy ostrołęccy ginekolodzy-położnicy. A prawdziwych fachowców nadal brak.

Gość

22-01-2010, 15:03
#14
Fajnie, zareklamowali sie wszyscy ostrołęccy ginekolodzy-położnicy. A prawdziwych fachowców nadal brak.
Gość napisał(a):Fajnie, zareklamowali sie wszyscy ostrołęccy ginekolodzy-położnicy. A prawdziwych fachowców nadal brak.

Gość

22-01-2010, 15:04
#15
Fajnie, zareklamowali sie wszyscy ostrołęccy ginekolodzy-położnicy. A prawdziwych fachowców nadal brak.
Gość napisał(a):Dziękuję za nr telefonu do dr Dońca.

Gość

22-01-2010, 19:10
#16
Dziękuję za nr telefonu do dr Dońca.
Gość napisał(a):Dr Marek Walczak - prywatna klinika na 11 listopada w Ostrołęce to jest prawdziwy mistrz świata.

Gość

22-01-2010, 23:53
#17
Dr Marek Walczak - prywatna klinika na 11 listopada w Ostrołęce to jest prawdziwy mistrz świata.
Gość napisał(a):czy tam odbywaja sie porody w tej klinice??

Gość

23-01-2010, 10:02
#18
czy tam odbywaja sie porody w tej klinice??
Gość napisał(a):a może ktoś mi powiedzieć o doktorze Pyskło, gdzie przyjmuje? Czy przyjmuje prywatnie czy na kasę chorych?

Gość

23-01-2010, 11:03
#19
a może ktoś mi powiedzieć o doktorze Pyskło, gdzie przyjmuje? Czy przyjmuje prywatnie czy na kasę chorych?
Gość napisał(a):Ja też jestem pacjentką dr. Dońca, profesjonalista a do tego miły i sympatyczny. Jeśli chodzi o diagnostykę szczerze polecam.

Gość

23-01-2010, 21:07
#20
Ja też jestem pacjentką dr. Dońca, profesjonalista a do tego miły i sympatyczny. Jeśli chodzi o diagnostykę szczerze polecam.

strony: wstecz 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 48 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów