dobry ginekolog w ostrołęce  do prowadzenia ciąży

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 48 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Każdy ma swoje zdanie, ja nie polecam dr Bucinskiego (pisałam wyzej jak mnie zdiagnozowal kiedy juz odchodzily mi wody) fakt ze jak chodzilam do niego na wizyty prywatne w czasie ciazy to byl dobry mily i kulturalny, gorzej jak zaczynaja sie problemy.[/quote]Największy BUC inski jakiego znam.[/quote]Ja sie nie zgodzę, byłam kiedyś na wizycie u tego lekarza (Buciński), pierwszy raz widzę lekarza na oczy, mogłam z nim porozmawiać, dopytać sie o wszystko.Poszłam do niego z konkretnym celem "Monitorowanie cyklu" osobiście byłam zadowolona, bez problemu dostałam opis USG zaznaczę wydrukowany, co nie wszyscy lekarze w Ostrołęce daja wydruki z opisem USG.Dla mnie lekarz świetny, jak na razie nie mam potrzeby monitorowania cyklu, jednak jeśli będę miała, na pewno wybiorę się do niego jeszcze raz.

Gość

28-01-2010, 17:44
#1
[quote=Gość][quote=Gość]Każdy ma swoje zdanie, ja nie polecam dr Bucinskiego (pisałam wyzej jak mnie zdiagnozowal kiedy juz odchodzily mi wody) fakt ze jak chodzilam do niego na wizyty prywatne w czasie ciazy to byl dobry mily i kulturalny, gorzej jak zaczynaja sie problemy.[/quote]Największy BUC inski jakiego znam.[/quote]Ja sie nie zgodzę, byłam kiedyś na wizycie u tego lekarza (Buciński), pierwszy raz widzę lekarza na oczy, mogłam z nim porozmawiać, dopytać sie o wszystko.Poszłam do niego z konkretnym celem "Monitorowanie cyklu" osobiście byłam zadowolona, bez problemu dostałam opis USG zaznaczę wydrukowany, co nie wszyscy lekarze w Ostrołęce daja wydruki z opisem USG.Dla mnie lekarz świetny, jak na razie nie mam potrzeby monitorowania cyklu, jednak jeśli będę miała, na pewno wybiorę się do niego jeszcze raz.
Gość napisał(a):Leżałam w ostrołęckim szpitalu na ginekologii, moja refleksje:Pyskło, Szkółka i Borawska bardzo w porządku, Jankowski, Piątek i Buciński niestety nie (ten ostatni najgorszy).Natomiast chciałam pochwalić wszystkie Panie Pielęgniarki z oddziału ginekologii i patologii, bardzo sympatyczne i uczynne - wszystkie bez wyjątku są na 6+

Gość

28-01-2010, 18:41
#2
Leżałam w ostrołęckim szpitalu na ginekologii, moja refleksje:Pyskło, Szkółka i Borawska bardzo w porządku, Jankowski, Piątek i Buciński niestety nie (ten ostatni najgorszy).Natomiast chciałam pochwalić wszystkie Panie Pielęgniarki z oddziału ginekologii i patologii, bardzo sympatyczne i uczynne - wszystkie bez wyjątku są na 6+
Gość napisał(a):BUC inski DOBRE {usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}

Gość

28-01-2010, 21:09
#3
BUC inski DOBRE {usmiech}{usmiech}{usmiech}{usmiech}
Gość napisał(a):Mam pytanko? ILE  kosztuje monitorowanie cyklu u Bucińskiego?

Gość

28-01-2010, 22:07
#4
Mam pytanko? ILE  kosztuje monitorowanie cyklu u Bucińskiego?
Gość napisał(a):Tylko Dr.Buciński{tak}

Gość

29-01-2010, 20:21
#5
Tylko Dr.Buciński{tak}
Gość napisał(a):Kobietki, nie piszcie tekstów w stylu tylko nie dr. XXX lub naprawdę go polecam. Jeśli chcecie się wypowiedzieć warto przytoczyć jakieś argumenty.wpisy typu Buciński to BUC mało do mnie przemawiają. Z pierwszą ciążą jeździłam do lekarza do Łomży. Z zachowania też BUC ale jego kompetencji nie mogę podważyć. Mam zdrowego synka mimo że miałam ciążę z problemami a przy porodzie synek był okręcony pępowiną.

Gość

30-01-2010, 09:03
#6
Kobietki, nie piszcie tekstów w stylu tylko nie dr. XXX lub naprawdę go polecam. Jeśli chcecie się wypowiedzieć warto przytoczyć jakieś argumenty.wpisy typu Buciński to BUC mało do mnie przemawiają. Z pierwszą ciążą jeździłam do lekarza do Łomży. Z zachowania też BUC ale jego kompetencji nie mogę podważyć. Mam zdrowego synka mimo że miałam ciążę z problemami a przy porodzie synek był okręcony pępowiną.
Gość napisał(a):Zgadzam się z Panią powyżej!!! Konkretne przykłady, opis sytuacji byłyby najlepsze w opiniowaniu lekarzy!!

Gość

30-01-2010, 10:04
#7
Zgadzam się z Panią powyżej!!! Konkretne przykłady, opis sytuacji byłyby najlepsze w opiniowaniu lekarzy!!
Gość napisał(a):Witam może ktoś sie orientuje czy ginekolog ma prawo odmówić wypisania recepty na tabletki antykoncepcyjne???   Dodam że nie było do tego żadnych przeciwskazań zdrowotnych!!!! Czekając dwie godziny w kolejce ,po wejściu do gabinetu usłyszałam że SZANOWNA DOKTOR SEROCZYŃSKA {dobani} nie wypisze mi recepty , bo nie będzie brała udziału w tym że nie chce mieć dzieci!!!!!!!!!!W jakich czasach my żyjemy żeby ktoś próbował rządzić moim ciałem!!!!!!!!  Ps.dodam że od 5 lat biorę tabletki anty. i nigdy nie miałam problemu z wypisaniem recepty.

Gość

09-02-2010, 21:50
#8
Witam może ktoś sie orientuje czy ginekolog ma prawo odmówić wypisania recepty na tabletki antykoncepcyjne???   Dodam że nie było do tego żadnych przeciwskazań zdrowotnych!!!! Czekając dwie godziny w kolejce ,po wejściu do gabinetu usłyszałam że SZANOWNA DOKTOR SEROCZYŃSKA {dobani} nie wypisze mi recepty , bo nie będzie brała udziału w tym że nie chce mieć dzieci!!!!!!!!!!W jakich czasach my żyjemy żeby ktoś próbował rządzić moim ciałem!!!!!!!!  Ps.dodam że od 5 lat biorę tabletki anty. i nigdy nie miałam problemu z wypisaniem recepty.
Gość napisał(a):o kurde:(Coś kiedys słyszałam, że Seroczyńska nie chce dawać recept, ale myślałam, że plotki...A który dr Ci wcześniej dawał recepty? Bo tez chciałabym receptę na anty, kiedyś chodziłam do Seroczyńskiej, ale widać w sprawie tabletek nie mam co na nią liczyć.

Gość

10-02-2010, 00:34
#9
o kurde:(Coś kiedys słyszałam, że Seroczyńska nie chce dawać recept, ale myślałam, że plotki...A który dr Ci wcześniej dawał recepty? Bo tez chciałabym receptę na anty, kiedyś chodziłam do Seroczyńskiej, ale widać w sprawie tabletek nie mam co na nią liczyć.
Gość napisał(a):Nie polecam dr Bucińskiego. Byłam u Niego na pierwszej wizycie, na której olał moje pytania min. związane z kwasem foliowym.Cytuję odpowiedz: jak se Pani chce to pani bierze ten kwas a jak se Pani nie chce to Pani nie bierze go. Podona sytuacja była ze zwolnieniem lekarskim(mam pracę w warónkach szkodliwych)doktorek odmówił wystawienia tego zwolnienia. Gdy poprosiłam o wpisanie w karcie, że moja praca nie zaszkodzi dziecku, także odmówił.Obecnie chodzę do dr Jankowskiego. Jestem baaardzo zadowolona. Mogę wypytać Go o wszystko, zawsze ma czas aby ze mną porozmawiać. Badania przeprowadza bardzo dokładnie.

Gość

10-02-2010, 20:43
#10
Nie polecam dr Bucińskiego. Byłam u Niego na pierwszej wizycie, na której olał moje pytania min. związane z kwasem foliowym.Cytuję odpowiedz: jak se Pani chce to pani bierze ten kwas a jak se Pani nie chce to Pani nie bierze go. Podona sytuacja była ze zwolnieniem lekarskim(mam pracę w warónkach szkodliwych)doktorek odmówił wystawienia tego zwolnienia. Gdy poprosiłam o wpisanie w karcie, że moja praca nie zaszkodzi dziecku, także odmówił.Obecnie chodzę do dr Jankowskiego. Jestem baaardzo zadowolona. Mogę wypytać Go o wszystko, zawsze ma czas aby ze mną porozmawiać. Badania przeprowadza bardzo dokładnie.
Gość napisał(a): WITAM  jeszcze 4 mc temu wypisywała recepty a teraz pewnie była po spowiedzi ( jak stwierdzili to współpracownicy)  , jak się dowiedziałam  wszyscy inni którzy pracują w Feminie wypisują bez problemu. pozdrawiam  :)

Gość

10-02-2010, 23:20
#11
WITAM  jeszcze 4 mc temu wypisywała recepty a teraz pewnie była po spowiedzi ( jak stwierdzili to współpracownicy)  , jak się dowiedziałam  wszyscy inni którzy pracują w Feminie wypisują bez problemu. pozdrawiam  :)
Gość napisał(a):POLECAM Doktora Niewińskiego .....{ok}wysłucha , powie co mysli....z wypisaniem recept nie ma problemu

Gość

10-02-2010, 23:24
#12
POLECAM Doktora Niewińskiego .....{ok}wysłucha , powie co mysli....z wypisaniem recept nie ma problemu
Gość napisał(a):Ja też polecam dr Jankowskiego, odpowie na każde pytanie, wszystko wytłumaczy i rozwieje wątpliwości. Ma bardzo dobre USG, robi badania na przezierność karku. Naprawdę warto.

Gość

11-02-2010, 00:19
#13
Ja też polecam dr Jankowskiego, odpowie na każde pytanie, wszystko wytłumaczy i rozwieje wątpliwości. Ma bardzo dobre USG, robi badania na przezierność karku. Naprawdę warto.
Gość napisał(a):Ja muszę powiedzieć, że :[i]NiewińskiJankowskiBuciński[/i]to są dobrzy lekarze - byłam u nich - powiem jedno - pytajcie lekarzy o różne rzeczy, bo lekarz nie wróżka i w myślach nie czyta.Ja jestem zadowolona z tych lekarzy i serdecznie ich pozdrawiam.

Gość

11-02-2010, 01:32
#14
Ja muszę powiedzieć, że :[i]NiewińskiJankowskiBuciński[/i]to są dobrzy lekarze - byłam u nich - powiem jedno - pytajcie lekarzy o różne rzeczy, bo lekarz nie wróżka i w myślach nie czyta.Ja jestem zadowolona z tych lekarzy i serdecznie ich pozdrawiam.
Gość napisał(a):Dodam, że dr Seroczyńskiej nie znam, ale czy lekarz ma prawo odmówić wypisania recepty?Jeszcze z takim przypadkiem się nie spotkałam.Droga Pani doktor pani jest dla pacjentek, a nie na odwrót.Ktoś nie chce mieć dzieci - to chyba nie pani sumienie powinno się odzywać, recepta powinna być przez panią wypisana.

Gość

11-02-2010, 01:35
#15
Dodam, że dr Seroczyńskiej nie znam, ale czy lekarz ma prawo odmówić wypisania recepty?Jeszcze z takim przypadkiem się nie spotkałam.Droga Pani doktor pani jest dla pacjentek, a nie na odwrót.Ktoś nie chce mieć dzieci - to chyba nie pani sumienie powinno się odzywać, recepta powinna być przez panią wypisana.
Gość napisał(a):Ad Dr Seroczyńskiej to Ona najchętniej proponuje metodę kalendarzykową {jezyk}.Ale nie bierze tego pod uwagę jeśli ktoś ma już dzieci i nie planuje ich więcej.

Gość

11-02-2010, 12:37
#16
Ad Dr Seroczyńskiej to Ona najchętniej proponuje metodę kalendarzykową {jezyk}.Ale nie bierze tego pod uwagę jeśli ktoś ma już dzieci i nie planuje ich więcej.
Gość napisał(a):dr Seroczyńska to jedna wielka pomyłka, ja byłam u niej tylko raz i to na 100% ostatni....Poszłam na wizytę kontrolną 6 tygodni po porodzie ,była tak delikatna że z krwawieniem wyszłam z gabinetu bo nie potrafiła dobrać odpowiedniego wziernika i badanie robiła na siłę a i tak nic nie zobaczyła  {!}  Na dodatek jak tylko weszłam zaraz kazała położyć się na fotel - sama w najlepsze wypełniała kartę a pielęgniarka wchodziła sobie i wychodziła...PORAŻKA {!}{!}{!}{!}

Gość

11-02-2010, 13:37
#17
dr Seroczyńska to jedna wielka pomyłka, ja byłam u niej tylko raz i to na 100% ostatni....Poszłam na wizytę kontrolną 6 tygodni po porodzie ,była tak delikatna że z krwawieniem wyszłam z gabinetu bo nie potrafiła dobrać odpowiedniego wziernika i badanie robiła na siłę a i tak nic nie zobaczyła  {!}  Na dodatek jak tylko weszłam zaraz kazała położyć się na fotel - sama w najlepsze wypełniała kartę a pielęgniarka wchodziła sobie i wychodziła...PORAŻKA {!}{!}{!}{!}
Gość napisał(a):Bucinski {nie}{nie}{nie}

Gość

12-02-2010, 21:58
#18
Bucinski {nie}{nie}{nie}
Gość napisał(a):Dziewczyny, uważam, że większość ostrołęckich ginów jest po prostu przeciętna.  Prawda jest taka że każdy z nich raz zrobi coś dobrze a innym razem zrobi coś źle. Jeśli ma się ciążę z powikłaniami albo wcześniej było poronienie to nie ma co liczyć na Ostrołękę tylko jechać do Wa-wy albo Białego. Jeśli ciąża przebiega normalnie to każdy ostrołęcki ginekolog będzie dobry. Ja spośród nich chciałabym wybrać takiego, który pracuję w ostrołęckim szpitalu. Który dba o swoje pacjentki nie tylko na wizytach ale również na porodówce. Jak również powinien być to taki lekarz z którym pozostały personel szpitalny liczy się.W związku z tym proszę dziewczyny, które już rodziły o opinie pod tym kątem.

Gość

13-02-2010, 16:39
#19
Dziewczyny, uważam, że większość ostrołęckich ginów jest po prostu przeciętna.  Prawda jest taka że każdy z nich raz zrobi coś dobrze a innym razem zrobi coś źle. Jeśli ma się ciążę z powikłaniami albo wcześniej było poronienie to nie ma co liczyć na Ostrołękę tylko jechać do Wa-wy albo Białego. Jeśli ciąża przebiega normalnie to każdy ostrołęcki ginekolog będzie dobry. Ja spośród nich chciałabym wybrać takiego, który pracuję w ostrołęckim szpitalu. Który dba o swoje pacjentki nie tylko na wizytach ale również na porodówce. Jak również powinien być to taki lekarz z którym pozostały personel szpitalny liczy się.W związku z tym proszę dziewczyny, które już rodziły o opinie pod tym kątem.
Gość napisał(a):Ja z krwawieniem trafiłam do doktora Pyskło- stwierdził na usg torbiel 3 cm, a powód krwawienia- prawdopodobnie ciąża pozamaciczna. Tak mnie nastraszył, powiedział, że w każdej chwili może wystąpić krwotok i szybko do szpitala. Poszłam dla pewności do Jankowskiego- ciąży pozamacicznej nie widział, za to oprócz 3 cm torbieli 6 cm. Leczył mnie ze 4 miesiące hormonalnie w celu usunięcia torbieli po czym stwierdził, że trzeba to zrobić operacyjnie- usunąć torbiel razem z jajnikiem. Na moje pytanie, że przecież nie mam jeszcze dzieci a kiedyś będę chciała odparł, że mam jeszcze drugi.Udałam się do Łomży do tamtejszego ordynatora- odparł, że usunie tylko torbiel a nie z jajnikiem- wogóle się zdziwił jak mu powiedziałam. I tak też się stało- obecnie jestem w 6 miesiącu ciąży. Smutne, że trzeba iść do kilku lekarzy żeby wreszcie otrzymać pomoc. Pozdrawiam

Gość

22-02-2010, 15:44
#20
Ja z krwawieniem trafiłam do doktora Pyskło- stwierdził na usg torbiel 3 cm, a powód krwawienia- prawdopodobnie ciąża pozamaciczna. Tak mnie nastraszył, powiedział, że w każdej chwili może wystąpić krwotok i szybko do szpitala. Poszłam dla pewności do Jankowskiego- ciąży pozamacicznej nie widział, za to oprócz 3 cm torbieli 6 cm. Leczył mnie ze 4 miesiące hormonalnie w celu usunięcia torbieli po czym stwierdził, że trzeba to zrobić operacyjnie- usunąć torbiel razem z jajnikiem. Na moje pytanie, że przecież nie mam jeszcze dzieci a kiedyś będę chciała odparł, że mam jeszcze drugi.Udałam się do Łomży do tamtejszego ordynatora- odparł, że usunie tylko torbiel a nie z jajnikiem- wogóle się zdziwił jak mu powiedziałam. I tak też się stało- obecnie jestem w 6 miesiącu ciąży. Smutne, że trzeba iść do kilku lekarzy żeby wreszcie otrzymać pomoc. Pozdrawiam

strony: wstecz 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 48 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów