dobry ginekolog w ostrołęce  do prowadzenia ciąży

Założony przez egna
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 48 dalej
Gość napisał(a):ile kosztuje wizyta u p.Czasiuk?może ktoś robił u niej usg?jakie są ceny u niej?

Gość

25-03-2009, 11:47
#1
ile kosztuje wizyta u p.Czasiuk?może ktoś robił u niej usg?jakie są ceny u niej?
Gość napisał(a):U Dr Gronczewskiej wizyta kosztuje 60 zł

Gość

25-03-2009, 16:52
#2
U Dr Gronczewskiej wizyta kosztuje 60 zł
Gość napisał(a):dobry ginekolog do prowadzenia ciąży w Ostrołęce? ... hmmm... chyba nikt {co}, osobiście polecam lekarzy w Białymstoku {tak}, nie jest aż tak daleko więc warto się przejechac właśnie tam do dobrego specjalisty{!} {ok}{ok}{ok}

Gość

25-03-2009, 17:45
#3
dobry ginekolog do prowadzenia ciąży w Ostrołęce? ... hmmm... chyba nikt {co}, osobiście polecam lekarzy w Białymstoku {tak}, nie jest aż tak daleko więc warto się przejechac właśnie tam do dobrego specjalisty{!} {ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość]A TO BYŁA PRZEPUKLINA PACHWINOWA  ( Z WYSIŁKU, BO DZIECKO CHCIAŁO WYJŚĆ, A NIE BYŁO TAKIEJ MOŻLIWOŚCI, ABY SIĘ WYDOSTAŁO, ŻE WZGLĘDU NA TĄ SPRZEŻNĄ ZEWNĘTRZNĄ) NIEŹLE, CO?{nie}{nie}{nie}{nie}Chyba Cię pogieło- to skurcze macicy wypierają dziecko, a nie dziecko napina się bo chce wyjść{gafaoczywiście powinnaś mieć cięcie planowo

Gość

27-03-2009, 23:38
#4
[quote=Gość]A TO BYŁA PRZEPUKLINA PACHWINOWA  ( Z WYSIŁKU, BO DZIECKO CHCIAŁO WYJŚĆ, A NIE BYŁO TAKIEJ MOŻLIWOŚCI, ABY SIĘ WYDOSTAŁO, ŻE WZGLĘDU NA TĄ SPRZEŻNĄ ZEWNĘTRZNĄ) NIEŹLE, CO?{nie}{nie}{nie}{nie}Chyba Cię pogieło- to skurcze macicy wypierają dziecko, a nie dziecko napina się bo chce wyjść{gafaoczywiście powinnaś mieć cięcie planowo
Gość napisał(a):z mojego doświadczenia nie polecam Doktora Bucińskiego,gdy tylko wyszło ze jestem w ciąży i jest mały problem obok tak zaraz zaczoł nastawiac mnie negatywnie do całej ciazy,ciagle powtarzał ze nie wiadomo co z tego bedzie. na drugiej wizycie było podobnie mimio tego ze płod urosł i serduszko biło.nie wysłał mnie na żadne badania bo stwierdził ze do trzeciego miesiaca nic nie bedziemy robic z ta ciaza bo nie ma sansu{zdziwko}.wyszłam od niego załamana. razem z mezem zaczelismy szukac innego lekarza.polecono mi Panią Doktor  Gronczewska.ta wytłumaczyła mi wszystko,uspokoiła,odpowiedziała na kazde pytanie (czego u Bucinskiego nie mogłam wyciagnac).jest kobieta oddana pacjentce,zawsze jest gotowa do pomocy,smiało mozna na nia liczyc. wysłała mnie na wszystkie badania jakie musi przejsc kobieta w ciazy,narazie jestem w 4 miesiac ciazy  i nie wiem jak bedzie dalej ale w tej chwili jestem bardzo zadowolona i co najwazniejsze w tej chwili czuje sie bezpiecznie i spokojnie bo wiem ze jestem w dobrych rekach.{usmiech}

Gość

16-04-2009, 13:37
#5
z mojego doświadczenia nie polecam Doktora Bucińskiego,gdy tylko wyszło ze jestem w ciąży i jest mały problem obok tak zaraz zaczoł nastawiac mnie negatywnie do całej ciazy,ciagle powtarzał ze nie wiadomo co z tego bedzie. na drugiej wizycie było podobnie mimio tego ze płod urosł i serduszko biło.nie wysłał mnie na żadne badania bo stwierdził ze do trzeciego miesiaca nic nie bedziemy robic z ta ciaza bo nie ma sansu{zdziwko}.wyszłam od niego załamana. razem z mezem zaczelismy szukac innego lekarza.polecono mi Panią Doktor  Gronczewska.ta wytłumaczyła mi wszystko,uspokoiła,odpowiedziała na kazde pytanie (czego u Bucinskiego nie mogłam wyciagnac).jest kobieta oddana pacjentce,zawsze jest gotowa do pomocy,smiało mozna na nia liczyc. wysłała mnie na wszystkie badania jakie musi przejsc kobieta w ciazy,narazie jestem w 4 miesiac ciazy  i nie wiem jak bedzie dalej ale w tej chwili jestem bardzo zadowolona i co najwazniejsze w tej chwili czuje sie bezpiecznie i spokojnie bo wiem ze jestem w dobrych rekach.{usmiech}
Gość napisał(a):A co sądzicie o dr Pajewskiej, właśnie planujemy ciąże i wybieram się do niej. kiedyś byłam u niej na wizycie ale nie wiem jak prowadzi ciąże.

Gość

16-04-2009, 14:50
#6
A co sądzicie o dr Pajewskiej, właśnie planujemy ciąże i wybieram się do niej. kiedyś byłam u niej na wizycie ale nie wiem jak prowadzi ciąże.
Gość napisał(a):czy może mi ktos powiedzieć coś o dr Mróz? tzn jaki jest gdy idzie sie na wizyte na kase chorych?

Gość

03-06-2009, 14:12
#7
czy może mi ktos powiedzieć coś o dr Mróz? tzn jaki jest gdy idzie sie na wizyte na kase chorych?
Gość napisał(a):Przychodnia przy ul.Hallera,na kasę chorych. 029 760 26 28.Mróz tam przyjmuje.Co do opinii na jego temat to każdy ma swoją ,najlepiej przekonać się samemu.Osobiście u niego nie byłam ,gdy miałam poważne problemy ze zdrowiem pomogli mi szybko i fachowo w prywatnej klinice w Białymstoku.

Gość

03-06-2009, 15:12
#8
Przychodnia przy ul.Hallera,na kasę chorych. 029 760 26 28.Mróz tam przyjmuje.Co do opinii na jego temat to każdy ma swoją ,najlepiej przekonać się samemu.Osobiście u niego nie byłam ,gdy miałam poważne problemy ze zdrowiem pomogli mi szybko i fachowo w prywatnej klinice w Białymstoku.
Gość napisał(a):[quote=Gość]ile kosztuje wizyta u p.Czasiuk?może ktoś robił u niej usg?jakie są ceny u niej?[/quote]70pl

Gość

11-06-2009, 09:26
#9
[quote=Gość]ile kosztuje wizyta u p.Czasiuk?może ktoś robił u niej usg?jakie są ceny u niej?[/quote]70pl
Gość napisał(a):jest szkoła rodzenia w ostrołęce?

Gość

12-06-2009, 09:14
#10
jest szkoła rodzenia w ostrołęce?
Gość napisał(a):jest szkoła rodzenia w ostrołęce?

Gość

12-06-2009, 09:14
#11
jest szkoła rodzenia w ostrołęce?
Gość napisał(a):OSOBIśCIE NIE POLECAM DR wIKARSKIEGO - NIEKOMPETENTNA OSOBA, NAWET NIE ZAłOżY RęKAWICZEK DO BADANIA TYLKO TRZEBA MU uWAGę ZWRACAć{zly}{nie}{zdziwko}, nie wiem może go to podnieca świnie jak dotyka swoje pacjentki, pierwsze co to każdej wypaliłby nadżerke. teraz chodze do przychodni na Hallera tam przyjmuje Buciński i narazie jest ok zobacze jak bedzie dalej mam nadzieje ze wszystko bedzie ok jak bede chciała miec w przyszłości dzidziusia{usmiech}pozdrawiam i zycze wam wszystkim trafnych wyborów co do panów doktorków z ostrołękips - bo pań nie polecam byłam u pajewskiej{gafa}i achcińskiej{nie}{zly}szkoda gadać{smutny}

Gość

12-06-2009, 14:34
#12
OSOBIśCIE NIE POLECAM DR wIKARSKIEGO - NIEKOMPETENTNA OSOBA, NAWET NIE ZAłOżY RęKAWICZEK DO BADANIA TYLKO TRZEBA MU uWAGę ZWRACAć{zly}{nie}{zdziwko}, nie wiem może go to podnieca świnie jak dotyka swoje pacjentki, pierwsze co to każdej wypaliłby nadżerke. teraz chodze do przychodni na Hallera tam przyjmuje Buciński i narazie jest ok zobacze jak bedzie dalej mam nadzieje ze wszystko bedzie ok jak bede chciała miec w przyszłości dzidziusia{usmiech}pozdrawiam i zycze wam wszystkim trafnych wyborów co do panów doktorków z ostrołękips - bo pań nie polecam byłam u pajewskiej{gafa}i achcińskiej{nie}{zly}szkoda gadać{smutny}
Gość napisał(a):Ja polecam doktora Bucińskiego. Ciężko jest się do niego dostać ale naprawdę warto, bardzo dobry specjalista.

Gość

12-06-2009, 22:11
#13
Ja polecam doktora Bucińskiego. Ciężko jest się do niego dostać ale naprawdę warto, bardzo dobry specjalista.
Gość napisał(a):Ja polecam doktora Bucińskiego. Ciężko jest się do niego dostać ale naprawdę warto, bardzo dobry specjalista.

Gość

12-06-2009, 22:11
#14
Ja polecam doktora Bucińskiego. Ciężko jest się do niego dostać ale naprawdę warto, bardzo dobry specjalista.
Gość napisał(a):Zdecydowanie nie polecam Pajewskiej{!}{!}{!}{dobani}{nie}Moja koleżanka bardzo pożałowała ze do niej chodziła{zly}Chodziła do niej przez 2 lata i ani razu nie miała żadnych badań np. cytologi, USG no nic ;/ {zly} Teraz tak jak ja chodzi do dr Gronczewskiej i jest bardzo zadowolona {mruga} Ja chodzej do niej od 2 lat i nie narzekam bo zawsze jest mila i odpowie na wszystkie pytania {mruga}

Gość

25-06-2009, 15:53
#15
Zdecydowanie nie polecam Pajewskiej{!}{!}{!}{dobani}{nie}Moja koleżanka bardzo pożałowała ze do niej chodziła{zly}Chodziła do niej przez 2 lata i ani razu nie miała żadnych badań np. cytologi, USG no nic ;/ {zly} Teraz tak jak ja chodzi do dr Gronczewskiej i jest bardzo zadowolona {mruga} Ja chodzej do niej od 2 lat i nie narzekam bo zawsze jest mila i odpowie na wszystkie pytania {mruga}
Gość napisał(a):Zdecydowanie nie polecam Pajewskiej{!}{!}{!}{dobani}{nie}Moja koleżanka bardzo pożałowała ze do niej chodziła{zly}Chodziła do niej przez 2 lata i ani razu nie miała żadnych badań np. cytologi, USG no nic ;/ {zly} Teraz tak jak ja chodzi do dr Gronczewskiej i jest bardzo zadowolona {mruga} Ja chodzej do niej od 2 lat i nie narzekam bo zawsze jest mila i odpowie na wszystkie pytania {mruga}

Gość

25-06-2009, 15:53
#16
Zdecydowanie nie polecam Pajewskiej{!}{!}{!}{dobani}{nie}Moja koleżanka bardzo pożałowała ze do niej chodziła{zly}Chodziła do niej przez 2 lata i ani razu nie miała żadnych badań np. cytologi, USG no nic ;/ {zly} Teraz tak jak ja chodzi do dr Gronczewskiej i jest bardzo zadowolona {mruga} Ja chodzej do niej od 2 lat i nie narzekam bo zawsze jest mila i odpowie na wszystkie pytania {mruga}
Gość napisał(a):BARDZO PROSZE O ADRES DO PANI GRONCZEWSKIEJ JAKIES NAMIARY NR TELEFONU KIEDY PRZYMUJE?

Gość

08-08-2009, 18:46
#17
BARDZO PROSZE O ADRES DO PANI GRONCZEWSKIEJ JAKIES NAMIARY NR TELEFONU KIEDY PRZYMUJE?
Gość napisał(a):Pani Gronczewska ma gabinet na ulicy B.Żebrowskiego4

Gość

08-08-2009, 22:04
#18
Pani Gronczewska ma gabinet na ulicy B.Żebrowskiego4
Gość napisał(a):A co myślicie o Niewińskim ?  {chytry}

Gość

29-08-2009, 11:10
#19
A co myślicie o Niewińskim ?  {chytry}
Gość napisał(a):Wiem że to nie na temat ale chcialam wam podac strone na ktorej wystarczy sie zarejestrowac i wysyłają termometr albo miernik promieni uv http://prywatnezdrowie.pl/uzytkownicy/rejestracja/?from=23df 678ef3

Gość

29-08-2009, 15:35
#20
Wiem że to nie na temat ale chcialam wam podac strone na ktorej wystarczy sie zarejestrowac i wysyłają termometr albo miernik promieni uv http://prywatnezdrowie.pl/uzytkownicy/rejestracja/?from=23df 678ef3

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 48 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów