dobry ginekolog w ostrołęce  do prowadzenia ciąży

Założony przez egna
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 48 dalej
Gość napisał(a):Ja również polecam dr Piątka. Bardzo miły i kompetenty a przy tym wytłumaczy i podpowie. Nie ma co na siłę uszczęśliwiać nikogo, bo każdy ma swoje zdanie na ten temat. Nie zamienie dr Piątka na innego ;-)

Gość

19-12-2008, 15:30
#1
Ja również polecam dr Piątka. Bardzo miły i kompetenty a przy tym wytłumaczy i podpowie. Nie ma co na siłę uszczęśliwiać nikogo, bo każdy ma swoje zdanie na ten temat. Nie zamienie dr Piątka na innego ;-)
Gość napisał(a):Cieszę się, że Wy również macie dobre opinie o dr. Piątku. A czy któraś z Was wie może czy doktor ten może być w ogóle przy porodzie w ostrołęckim szpitalu czy On raczej nie przychodzi do porodów tylko inni lekarze??? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam :)

Gość

19-12-2008, 22:22
#2
Cieszę się, że Wy również macie dobre opinie o dr. Piątku. A czy któraś z Was wie może czy doktor ten może być w ogóle przy porodzie w ostrołęckim szpitalu czy On raczej nie przychodzi do porodów tylko inni lekarze??? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam :)
Gość napisał(a):Dowiedziałam się włąsnie, że u doktora Piątka nie można zrobić USG tylko poleca innego za 60 zł. Czy to prawda? Jak tak to wizyta wzrasta do 140 zł??? Jakie mackie dościadczenia z USG u tego lekarza?

Gość

03-01-2009, 23:47
#3
Dowiedziałam się włąsnie, że u doktora Piątka nie można zrobić USG tylko poleca innego za 60 zł. Czy to prawda? Jak tak to wizyta wzrasta do 140 zł??? Jakie mackie dościadczenia z USG u tego lekarza?
Gość napisał(a):Czy orientujecie sie gdzie mozna zrobic w O-ce USG z mozliwoscia nagrania na plyte CD, DVD itp????  Wiem ze Dr Pysklo robi ale czy ktos jeszcze? Ile kosztuje takie USG?

Gość

04-01-2009, 01:07
#4
Czy orientujecie sie gdzie mozna zrobic w O-ce USG z mozliwoscia nagrania na plyte CD, DVD itp????  Wiem ze Dr Pysklo robi ale czy ktos jeszcze? Ile kosztuje takie USG?
Gość napisał(a):Napewno robi dr jankowski ale nie wiem ile dokładnie kosztuje, coś 200-300 zł

Gość

04-01-2009, 10:35
#5
Napewno robi dr jankowski ale nie wiem ile dokładnie kosztuje, coś 200-300 zł
Gość napisał(a):Witam! Ja robiłam takie usg 3D u doktora Pyskło w listopadzie i kosztowało 120 zł.

Gość

14-01-2009, 15:08
#6
Witam! Ja robiłam takie usg 3D u doktora Pyskło w listopadzie i kosztowało 120 zł.
Gość napisał(a):Polecam dr PYSKŁO jest super lekarzem,robi również usg trójwymiarowe,wszystko wyjaśni odpowie na każde dręczące nas pytanie.POZDRAWIAM.

Gość

21-01-2009, 23:23
#7
Polecam dr PYSKŁO jest super lekarzem,robi również usg trójwymiarowe,wszystko wyjaśni odpowie na każde dręczące nas pytanie.POZDRAWIAM.
Gość napisał(a):mnie prowadzil mroz i jestem zadowolona

Gość

25-01-2009, 08:28
#8
mnie prowadzil mroz i jestem zadowolona
Gość napisał(a):Mnie prowadził Jankowski. Trochę zdzierał, ale później dał rabat ;-)Ciążę prowadził mi bardzo dobrze. Byłam bardzo zadowolona. Wszystko tłumaczył, bardzo skupiał się na tym co robi. Urodziłam zdrową córeczkę prawie rok temu.jedyny minus to ten, że leżąc w szpitalu w ogóle się mną nie interesował.. a jak rodziłam to akurat kończył dyżur....Kasa, kasa i tylko kasa.. ale oprócz tego potrafi się zająć ciążą. Nie wiem niestety jak jest z porodem.. Pytając go czy będzie przy moim porodzie powiedział, że jeśli będę miała szczęście (jeśli akurat będzie miał dyżur) to tak, ale założę się, że jak bym dała w łapę to by przyjechał. Choć powiedział mi też że gdyby tak jeździł na każdy poród swojej pacjentki to by zawału dostał. ;/No ale porozmawiać z nim również można o wszystkim, w ciąży miałam problemy (bo ojciec dziecka mnie zostawił w 3 miesiącu ciąży) i potrafił ze mną porozmawiać o tym, przejął się i wogole.. także polecam Jankowskiego jak najbardziej. Jutro wybieram się do gin (Buciński albo Mróz - zobaczę do którego uda mi się dostać) gdyż mam małe problemy z okresem (to moja 3cia miesiączka po porodzie) i zaraz się chyba wykrwawię... ;/

Gość

02-02-2009, 22:27
#9
Mnie prowadził Jankowski. Trochę zdzierał, ale później dał rabat ;-)Ciążę prowadził mi bardzo dobrze. Byłam bardzo zadowolona. Wszystko tłumaczył, bardzo skupiał się na tym co robi. Urodziłam zdrową córeczkę prawie rok temu.jedyny minus to ten, że leżąc w szpitalu w ogóle się mną nie interesował.. a jak rodziłam to akurat kończył dyżur....Kasa, kasa i tylko kasa.. ale oprócz tego potrafi się zająć ciążą. Nie wiem niestety jak jest z porodem.. Pytając go czy będzie przy moim porodzie powiedział, że jeśli będę miała szczęście (jeśli akurat będzie miał dyżur) to tak, ale założę się, że jak bym dała w łapę to by przyjechał. Choć powiedział mi też że gdyby tak jeździł na każdy poród swojej pacjentki to by zawału dostał. ;/No ale porozmawiać z nim również można o wszystkim, w ciąży miałam problemy (bo ojciec dziecka mnie zostawił w 3 miesiącu ciąży) i potrafił ze mną porozmawiać o tym, przejął się i wogole.. także polecam Jankowskiego jak najbardziej. Jutro wybieram się do gin (Buciński albo Mróz - zobaczę do którego uda mi się dostać) gdyż mam małe problemy z okresem (to moja 3cia miesiączka po porodzie) i zaraz się chyba wykrwawię... ;/
Gość napisał(a):.. a zapomniałam dodać że kiedyś chodziłam do Feminy do Achcińskiej (nie ciąża) to dla mnie to jest W R E D N A S U K A ;/dostałam zje**e na starcie i zbyła mnie po 3ech minutach ;/ NIGDY WIĘCEJ!!!!

Gość

02-02-2009, 22:32
#10
.. a zapomniałam dodać że kiedyś chodziłam do Feminy do Achcińskiej (nie ciąża) to dla mnie to jest W R E D N A S U K A ;/dostałam zje**e na starcie i zbyła mnie po 3ech minutach ;/ NIGDY WIĘCEJ!!!!
Gość napisał(a):Bo ja Wam powiem szczerze, że wszyscy Ci lekarze to tylko to kasę widzą w tych swoich pacjętkach. Pójdziesz na kasę chorych to prze 3 minuty zrobią z Ciebie śmiecia i po 3 minutach powiedzą dziękuję, nawet nie można z nimi pogadać, zadać pytania. Pójdziesz prywatnie to posiedzisz 15 minut ale też już widzisz w oczach ginekologa jakby chciał powiedzieć, ćzy to już wszystko bo za ścianą czekają na mnie kolejne stówki... Naprawdę ja nie miałam szczęścia na dobrego lekarza w Ostrołęce, przejechałam się nawet na Piątku, który nie chciał mi zrobić USG a potem u innego okazało się, że mam mięsniaki, które jakbym wcześniej wykryła będąć u lekarza wcześniej to bym nie miała teraz problemów i operacji :(

Gość

03-02-2009, 19:39
#11
Bo ja Wam powiem szczerze, że wszyscy Ci lekarze to tylko to kasę widzą w tych swoich pacjętkach. Pójdziesz na kasę chorych to prze 3 minuty zrobią z Ciebie śmiecia i po 3 minutach powiedzą dziękuję, nawet nie można z nimi pogadać, zadać pytania. Pójdziesz prywatnie to posiedzisz 15 minut ale też już widzisz w oczach ginekologa jakby chciał powiedzieć, ćzy to już wszystko bo za ścianą czekają na mnie kolejne stówki... Naprawdę ja nie miałam szczęścia na dobrego lekarza w Ostrołęce, przejechałam się nawet na Piątku, który nie chciał mi zrobić USG a potem u innego okazało się, że mam mięsniaki, które jakbym wcześniej wykryła będąć u lekarza wcześniej to bym nie miała teraz problemów i operacji :(
Gość napisał(a):nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jankowski miły ale chytry gość{chytry}tylko kasa, nie polecam{zly}prowadził moją ciążę.Nie jestem zadowolona{zly}W porzadku jest czasiukowa ,ale nie ma usgNo i jeszcze Buciński.ten jest naprawdę zaangazowany,ale minus jest taki ,że ciężko go zrozumieć i trzeba mieć niezły słuch{mruga}

Gość

03-03-2009, 08:15
#12
nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jankowski miły ale chytry gość{chytry}tylko kasa, nie polecam{zly}prowadził moją ciążę.Nie jestem zadowolona{zly}W porzadku jest czasiukowa ,ale nie ma usgNo i jeszcze Buciński.ten jest naprawdę zaangazowany,ale minus jest taki ,że ciężko go zrozumieć i trzeba mieć niezły słuch{mruga}
Gość napisał(a):Dr Czasiuk ma usg.

Gość

03-03-2009, 11:29
#13
Dr Czasiuk ma usg.
Gość napisał(a):a wie ktoś może coś o dr. Niewińskim? Jak on prowadzi ciążę?

Gość

03-03-2009, 12:45
#14
a wie ktoś może coś o dr. Niewińskim? Jak on prowadzi ciążę?
Gość napisał(a):Co sądzicie o doktorze Jankowskim?

Gość

10-03-2009, 11:45
#15
Co sądzicie o doktorze Jankowskim?
Gość napisał(a):Z jedną opinią tu się zgodzę u nas nie ma dobrych lekarzy,są normalni,a przy prywatnych wizytach poprostu milsi.Straciłam ciąże tylko przez to że p.Seroczyńska zignorowała plamienie.Po zabigu wypisali do domu,bez żadnych instrukcji co dalej?czy jakieś badania?wyniki czy nie?Więcej wyczytałam na forach internetowych.A opieka w szpitalu?PORAŻKA.Nigdy więcęj wizyt u ostrołęckich ginekologów!{zly}

Gość

16-03-2009, 22:09
#16
Z jedną opinią tu się zgodzę u nas nie ma dobrych lekarzy,są normalni,a przy prywatnych wizytach poprostu milsi.Straciłam ciąże tylko przez to że p.Seroczyńska zignorowała plamienie.Po zabigu wypisali do domu,bez żadnych instrukcji co dalej?czy jakieś badania?wyniki czy nie?Więcej wyczytałam na forach internetowych.A opieka w szpitalu?PORAŻKA.Nigdy więcęj wizyt u ostrołęckich ginekologów!{zly}
Gość napisał(a):JA W CIĄŻY CHODZIŁAM DO DR PYSKŁO, POCZĄTEK PRYWATNIE, POTEM RESZTĘ CIĄŻY PAŃSTWOWO, USG OCZYWIŚCIE PRYWATNIE. Z PROWADZENIA CIĄZY BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA, TYM BARDZIEJ, ZE MIAŁAM CIĄŻĘ ZAGROŻONĄ ( PLAMIENIA), OPIEKA LEKARSKA NAPRAWDĘ FACHOWA. POLECAM . JEDYNY MINUS TO TEN, ŻE DOKTOR PYSKŁO NIE ZAJMUJE SIĘ PACJĘTKĄ W SZPITALU I PODCZAS PORODU.

Gość

18-03-2009, 11:15
#17
JA W CIĄŻY CHODZIŁAM DO DR PYSKŁO, POCZĄTEK PRYWATNIE, POTEM RESZTĘ CIĄŻY PAŃSTWOWO, USG OCZYWIŚCIE PRYWATNIE. Z PROWADZENIA CIĄZY BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA, TYM BARDZIEJ, ZE MIAŁAM CIĄŻĘ ZAGROŻONĄ ( PLAMIENIA), OPIEKA LEKARSKA NAPRAWDĘ FACHOWA. POLECAM . JEDYNY MINUS TO TEN, ŻE DOKTOR PYSKŁO NIE ZAJMUJE SIĘ PACJĘTKĄ W SZPITALU I PODCZAS PORODU.
Gość napisał(a):JESLI CHODZI O DOKTORA JANKOWSKIEGO TO ABSOLUTNIE NIE POLECAM, TRAFIŁ MI SIĘ PRZY PORODZIE. WYMIARY SPRZĘŻNEJ ZEWNĘTRZNEJ MIAŁAM TAKIE, ŻE POWINNO BYĆ CIĘCIE CESARSKIE, BEZ ŻADNEGO ALE, TEN JEDNAK CZEKAŁ, ŻE MOŻE SAMA URODZĘ, POTEM JUŻ BEZ WÓD PŁODOWYCH DALEJ KAZAŁ CZEKAĆ. DOPIERO JAK DZIECKU SPADŁO TĘTNO DO 60{smutny} TO ZADECYDOWAŁ O CESARCE. PO PORODZIE POWIEDZIELI MI, ŻE DZIECKU JĄDERKO NIE ZESZŁO, A TO BYŁA PRZEPUKLINA PACHWINOWA  ( Z WYSIŁKU, BO DZIECKO CHCIAŁO WYJŚĆ, A NIE BYŁO TAKIEJ MOŻLIWOŚCI, ABY SIĘ WYDOSTAŁO, ŻE WZGLĘDU NA TĄ SPRZEŻNĄ ZEWNĘTRZNĄ) NIEŹLE, CO? TERAZ SOBIE TAK MYŚLĘ, ŻE CHYBA TAK ZWLEKAŁ, BO CZEKAŁ NA KASĘ. CHYBA JUŻ ZAPOMNIAŁ , ,PO PIERWSZE NIE SZKODZIĆ,,.NIE POLECAM GO NAJGORSZEMU WROGOWI.

Gość

18-03-2009, 11:27
#18
JESLI CHODZI O DOKTORA JANKOWSKIEGO TO ABSOLUTNIE NIE POLECAM, TRAFIŁ MI SIĘ PRZY PORODZIE. WYMIARY SPRZĘŻNEJ ZEWNĘTRZNEJ MIAŁAM TAKIE, ŻE POWINNO BYĆ CIĘCIE CESARSKIE, BEZ ŻADNEGO ALE, TEN JEDNAK CZEKAŁ, ŻE MOŻE SAMA URODZĘ, POTEM JUŻ BEZ WÓD PŁODOWYCH DALEJ KAZAŁ CZEKAĆ. DOPIERO JAK DZIECKU SPADŁO TĘTNO DO 60{smutny} TO ZADECYDOWAŁ O CESARCE. PO PORODZIE POWIEDZIELI MI, ŻE DZIECKU JĄDERKO NIE ZESZŁO, A TO BYŁA PRZEPUKLINA PACHWINOWA  ( Z WYSIŁKU, BO DZIECKO CHCIAŁO WYJŚĆ, A NIE BYŁO TAKIEJ MOŻLIWOŚCI, ABY SIĘ WYDOSTAŁO, ŻE WZGLĘDU NA TĄ SPRZEŻNĄ ZEWNĘTRZNĄ) NIEŹLE, CO? TERAZ SOBIE TAK MYŚLĘ, ŻE CHYBA TAK ZWLEKAŁ, BO CZEKAŁ NA KASĘ. CHYBA JUŻ ZAPOMNIAŁ , ,PO PIERWSZE NIE SZKODZIĆ,,.NIE POLECAM GO NAJGORSZEMU WROGOWI.
Gość napisał(a):TAK JANKOWSKI TO TYLKO KASE LICZY, KTOŚ WIDZIAŁ JEGO FURĘ Z TEJ NIBY MAŁEJ PENSJI? PRZESTAŃMY WRESZCIE DAWAĆ KASĘ ZA OPIEKĘ LEKARSKĄ , ZA PROWADZENIE CIĄŻY, ŻA PORODY , BOŚMY ICH SAMI PRZYZWYCZAILI DO BRANIA KASY ZA WSZYSTKO. A SZPITAL W OSTROŁĘCE TO NIE JEST ICH PRYWATNA KLINIKA, JAKBY NIE DOSTAWALI KASY TO I TAK MUSIELIBY LECZYĆ, A JAK IM DAJEMY TO  MOGĄ UZALEŻNIAĆ LECZENIE OD KASY.

Gość

18-03-2009, 11:34
#19
TAK JANKOWSKI TO TYLKO KASE LICZY, KTOŚ WIDZIAŁ JEGO FURĘ Z TEJ NIBY MAŁEJ PENSJI? PRZESTAŃMY WRESZCIE DAWAĆ KASĘ ZA OPIEKĘ LEKARSKĄ , ZA PROWADZENIE CIĄŻY, ŻA PORODY , BOŚMY ICH SAMI PRZYZWYCZAILI DO BRANIA KASY ZA WSZYSTKO. A SZPITAL W OSTROŁĘCE TO NIE JEST ICH PRYWATNA KLINIKA, JAKBY NIE DOSTAWALI KASY TO I TAK MUSIELIBY LECZYĆ, A JAK IM DAJEMY TO  MOGĄ UZALEŻNIAĆ LECZENIE OD KASY.
Gość napisał(a):Wie ktoś ile kosztuje wizyta u pani Gronczewskiej?

Gość

23-03-2009, 19:54
#20
Wie ktoś ile kosztuje wizyta u pani Gronczewskiej?

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 48 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów