dobry ginekolog w ostrołęce  do prowadzenia ciąży

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 48 dalej
Gość napisał(a):Właśnie zrobiłam test i wyszło 2 kreski myślę ,że może to być ok.5-6 tydzień ciąży.Wybieram sie na pierwszą wizytę i nawet po przeczytaniu tych wszystkich opinii nie mam pojęcia jakiego lekarza wybrać, który by naprawdę z SERCEM  początku do końca zajął się mną i moim długo wyczekiwanym maleństwem.BARDZO PROSZĘ O RADĘ.Słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii o dr .Walczaku z Wyszkowa,ale teraz rodzi sie pytanie co daqlej.OK będę do niego chodziła a co zrobię jak rozpocznie sie poród(do Wyszkowa jest 60 km).Poza tym jakby sie działo cos nie spodziewanego to zawsze lekarz na miejscu to zawsze można podjechać.Z drugiej strony po przeczytaniu opinii o ostrołęckich lekarzach nie znalazłam żadnego , który by się naprawdę zajął od serca moją ciążą.Może ktos ma jakieś opinie na temat dr. Walczaka i jego kliniki w Wyszkowie.Może ktoś chodził do niego i napiszę gdzie  odbył sie poród itp.BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA ZA JAKIEKOLWIEK RADY I OPINIĘ. P.S.Pozdrawiam wszystkie Mamy...

Gość

22-02-2010, 16:31
#1
Właśnie zrobiłam test i wyszło 2 kreski myślę ,że może to być ok.5-6 tydzień ciąży.Wybieram sie na pierwszą wizytę i nawet po przeczytaniu tych wszystkich opinii nie mam pojęcia jakiego lekarza wybrać, który by naprawdę z SERCEM  początku do końca zajął się mną i moim długo wyczekiwanym maleństwem.BARDZO PROSZĘ O RADĘ.Słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii o dr .Walczaku z Wyszkowa,ale teraz rodzi sie pytanie co daqlej.OK będę do niego chodziła a co zrobię jak rozpocznie sie poród(do Wyszkowa jest 60 km).Poza tym jakby sie działo cos nie spodziewanego to zawsze lekarz na miejscu to zawsze można podjechać.Z drugiej strony po przeczytaniu opinii o ostrołęckich lekarzach nie znalazłam żadnego , który by się naprawdę zajął od serca moją ciążą.Może ktos ma jakieś opinie na temat dr. Walczaka i jego kliniki w Wyszkowie.Może ktoś chodził do niego i napiszę gdzie  odbył sie poród itp.BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA ZA JAKIEKOLWIEK RADY I OPINIĘ. P.S.Pozdrawiam wszystkie Mamy...
Gość napisał(a):Jeśli ktoś  posiada namiary gdzie dokładnie przyjmuje ginekolog z Łomży(ordynator szpitala) będę wdzięczna.Słyszałam o nim wiele pozytywnych opini. Dzięki!!!!

Gość

22-02-2010, 16:40
#2
Jeśli ktoś  posiada namiary gdzie dokładnie przyjmuje ginekolog z Łomży(ordynator szpitala) będę wdzięczna.Słyszałam o nim wiele pozytywnych opini. Dzięki!!!!
Gość napisał(a):Ordynator z Łomży przyjmuje na ulicy św. Anny ale dokładnego adresu nie znam. W tym samym miejscu jest optyk- ale zawsze mażna się dopytać.

Gość

22-02-2010, 18:08
#3
Ordynator z Łomży przyjmuje na ulicy św. Anny ale dokładnego adresu nie znam. W tym samym miejscu jest optyk- ale zawsze mażna się dopytać.
Gość napisał(a):Gratuluję dwóch kresek, może i mnie dopisze to szczęście.Pozdrawiam przyszłe mamusie.I tatusiów też

Gość

22-02-2010, 22:37
#4
Gratuluję dwóch kresek, może i mnie dopisze to szczęście.Pozdrawiam przyszłe mamusie.I tatusiów też
Gość napisał(a):Jeszcze raz bardzo proszę o opinie na temat dr Walczaka z Wyszkowa.

Gość

23-02-2010, 10:18
#5
Jeszcze raz bardzo proszę o opinie na temat dr Walczaka z Wyszkowa.
Gość napisał(a):Dr Marek Walczak jest najlepszym fachowcem w swojej dziedzinie. Naj, naj, naj.....lepszy!

Gość

23-02-2010, 20:01
#6
Dr Marek Walczak jest najlepszym fachowcem w swojej dziedzinie. Naj, naj, naj.....lepszy!
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja z krwawieniem trafiłam do doktora Pyskło- stwierdził na usg torbiel 3 cm, a powód krwawienia- prawdopodobnie ciąża pozamaciczna. Tak mnie nastraszył, powiedział, że w każdej chwili może wystąpić krwotok i szybko do szpitala. Poszłam dla pewności do Jankowskiego- ciąży pozamacicznej nie widział, za to oprócz 3 cm torbieli 6 cm. Leczył mnie ze 4 miesiące hormonalnie w celu usunięcia torbieli po czym stwierdził, że trzeba to zrobić operacyjnie- usunąć torbiel razem z jajnikiem. Na moje pytanie, że przecież nie mam jeszcze dzieci a kiedyś będę chciała odparł, że mam jeszcze drugi.Udałam się do Łomży do tamtejszego ordynatora- odparł, że usunie tylko torbiel a nie z jajnikiem- wogóle się zdziwił jak mu powiedziałam. I tak też się stało- obecnie jestem w 6 miesiącu ciąży. Smutne, że trzeba iść do kilku lekarzy żeby wreszcie otrzymać pomoc. Pozdrawiam[/quote]Zgadzam się z przedmówczynią - absolutnie Jankowski. On widzi wszystko "do usunięcia". Nieważne co widzi, wszystko można usunąć: torbiel, jajnik czy macicę (przecież to nie ma żadnego znaczenia i mówi o tym prosto w oczy, nieważne że pacjentka szlocha i jest na skraju wytrzymałości psychicznej). Brakuje Mu oprócz wiedzy ginekologicznej (przecież to przekwalifikowany anestezjolog) przygotowania psychologicznego, depcze po bardzo delikatnym gruncie w mocno niedelikatny sposób. To boli Panie Doktorze, apeluję o refleksję.

Gość

23-02-2010, 20:11
#7
[quote=Gość]Ja z krwawieniem trafiłam do doktora Pyskło- stwierdził na usg torbiel 3 cm, a powód krwawienia- prawdopodobnie ciąża pozamaciczna. Tak mnie nastraszył, powiedział, że w każdej chwili może wystąpić krwotok i szybko do szpitala. Poszłam dla pewności do Jankowskiego- ciąży pozamacicznej nie widział, za to oprócz 3 cm torbieli 6 cm. Leczył mnie ze 4 miesiące hormonalnie w celu usunięcia torbieli po czym stwierdził, że trzeba to zrobić operacyjnie- usunąć torbiel razem z jajnikiem. Na moje pytanie, że przecież nie mam jeszcze dzieci a kiedyś będę chciała odparł, że mam jeszcze drugi.Udałam się do Łomży do tamtejszego ordynatora- odparł, że usunie tylko torbiel a nie z jajnikiem- wogóle się zdziwił jak mu powiedziałam. I tak też się stało- obecnie jestem w 6 miesiącu ciąży. Smutne, że trzeba iść do kilku lekarzy żeby wreszcie otrzymać pomoc. Pozdrawiam[/quote]Zgadzam się z przedmówczynią - absolutnie Jankowski. On widzi wszystko "do usunięcia". Nieważne co widzi, wszystko można usunąć: torbiel, jajnik czy macicę (przecież to nie ma żadnego znaczenia i mówi o tym prosto w oczy, nieważne że pacjentka szlocha i jest na skraju wytrzymałości psychicznej). Brakuje Mu oprócz wiedzy ginekologicznej (przecież to przekwalifikowany anestezjolog) przygotowania psychologicznego, depcze po bardzo delikatnym gruncie w mocno niedelikatny sposób. To boli Panie Doktorze, apeluję o refleksję.
Gość napisał(a):Bardzo proszę o opinie o klinice Gin Medicus dr.Marka  Walczaka w Wyszkowie?Czy któraś z pań tam rodziła?Cikawa jestem jakie sa tam warunki, opieka i sprzęt.No i najważniejsze, czy któraś z pań już próbowała dojechać do Wyszkowa na czas porodu?:)Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź i opinię.

Gość

23-02-2010, 20:30
#8
Bardzo proszę o opinie o klinice Gin Medicus dr.Marka  Walczaka w Wyszkowie?Czy któraś z pań tam rodziła?Cikawa jestem jakie sa tam warunki, opieka i sprzęt.No i najważniejsze, czy któraś z pań już próbowała dojechać do Wyszkowa na czas porodu?:)Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź i opinię.
Gość napisał(a):Co sądzicie o dr Mrozie?Czy któraś z pań jest lub była doktora pacjentką w trakcie ciąży?Z góry dziękuję za pomoc.

Gość

23-02-2010, 20:34
#9
Co sądzicie o dr Mrozie?Czy któraś z pań jest lub była doktora pacjentką w trakcie ciąży?Z góry dziękuję za pomoc.
Gość napisał(a):Pan Marek chętnie przyjmuje na Kasę Chorych w szpitalu w Wyszkowie. Jemu zależy żeby było wszystko dobrze. Nie zależy Mu na Twoich pieniądzach. Stąd też wszystkie wizyty miałam u Pana Marka w Wyszkowie w szpitalu i poród również. To jest fantastyczny człowiek.

Gość

23-02-2010, 20:36
#10
Pan Marek chętnie przyjmuje na Kasę Chorych w szpitalu w Wyszkowie. Jemu zależy żeby było wszystko dobrze. Nie zależy Mu na Twoich pieniądzach. Stąd też wszystkie wizyty miałam u Pana Marka w Wyszkowie w szpitalu i poród również. To jest fantastyczny człowiek.
Gość napisał(a):Bardzo dziękuję za odpowiedz,ale chciałabym jeszcze zapytać czy rodziła pani w  Wyszkowie w Szpitalu czy w klinice dr.Walczaka Gin Medicus? Słyszałam wiele dobrego o dr.Walczaku,ale martwi mnie czy zdążę dojechać na czas.:)

Gość

23-02-2010, 21:16
#11
Bardzo dziękuję za odpowiedz,ale chciałabym jeszcze zapytać czy rodziła pani w  Wyszkowie w Szpitalu czy w klinice dr.Walczaka Gin Medicus? Słyszałam wiele dobrego o dr.Walczaku,ale martwi mnie czy zdążę dojechać na czas.:)
Gość napisał(a):[quote=Gość]Bardzo dziękuję za odpowiedz,ale chciałabym jeszcze zapytać czy rodziła pani w  Wyszkowie w Szpitalu czy w klinice dr.Walczaka Gin Medicus? Słyszałam wiele dobrego o dr.Walczaku,ale martwi mnie czy zdążę dojechać na czas.:)[/quote]Termin porodu najczęściej lekarze planują. Świętej pamięci Stański przy moim pierwszym porodzie pomylił się o 4 minuty podając termin i godzinę porodu. Czując lekkie bóle w okolicach terminu porodu, jedziecie spokojnie z mężem do Wyszkowa. Nie przejmuj się, na pewno zdążysz dojechać.

Gość

24-02-2010, 11:21
#12
[quote=Gość]Bardzo dziękuję za odpowiedz,ale chciałabym jeszcze zapytać czy rodziła pani w  Wyszkowie w Szpitalu czy w klinice dr.Walczaka Gin Medicus? Słyszałam wiele dobrego o dr.Walczaku,ale martwi mnie czy zdążę dojechać na czas.:)[/quote]Termin porodu najczęściej lekarze planują. Świętej pamięci Stański przy moim pierwszym porodzie pomylił się o 4 minuty podając termin i godzinę porodu. Czując lekkie bóle w okolicach terminu porodu, jedziecie spokojnie z mężem do Wyszkowa. Nie przejmuj się, na pewno zdążysz dojechać.
Gość napisał(a):Dziękuje za opinię,ale nurtuje mnie jeszcze jedna sprawa,czy w razie jakiś komplikacji (tfu)to w tej klinice w Wyszkowie mają  potrzebny sprzęt tzn.ekg,respirator i wszystkie inne potrzebne sprzęty.

Gość

24-02-2010, 11:53
#13
Dziękuje za opinię,ale nurtuje mnie jeszcze jedna sprawa,czy w razie jakiś komplikacji (tfu)to w tej klinice w Wyszkowie mają  potrzebny sprzęt tzn.ekg,respirator i wszystkie inne potrzebne sprzęty.
Gość napisał(a):Wszystko mają. Kochana wyluzuj trochę, jesteś bardzo spięta. Czy masz jakieś problemy z ciążą? Martwisz się o donoszenie?

Gość

24-02-2010, 13:42
#14
Wszystko mają. Kochana wyluzuj trochę, jesteś bardzo spięta. Czy masz jakieś problemy z ciążą? Martwisz się o donoszenie?
Gość napisał(a):Nie wszystko jest ok.Tylko jest to nasze pierwsze dziecko pozatym  razem z mężem mamy fioła na punkcie dzieci i chcemy , żeby było jak najlepiej. Rodzice tylko mówią , że Szpital to nie klinika  i jakby się coś działo  czy operacja itp. to zawsze w Szpitalu mają odpowiedni sprzęt . Z drugiej jednak strony , nie można wszystkiego widziec w ciemnych barwach. Wiem , że dr. Walczak jest super specjalstą.P.s. przepraszam , ża te moje wątpliwości.Wiem , że m mogą denerwowac.:)

Gość

24-02-2010, 14:18
#15
Nie wszystko jest ok.Tylko jest to nasze pierwsze dziecko pozatym  razem z mężem mamy fioła na punkcie dzieci i chcemy , żeby było jak najlepiej. Rodzice tylko mówią , że Szpital to nie klinika  i jakby się coś działo  czy operacja itp. to zawsze w Szpitalu mają odpowiedni sprzęt . Z drugiej jednak strony , nie można wszystkiego widziec w ciemnych barwach. Wiem , że dr. Walczak jest super specjalstą.P.s. przepraszam , ża te moje wątpliwości.Wiem , że m mogą denerwowac.:)
Gość napisał(a):ja mam zamiar dojechac do Białegostoku:) więc napewno do Wyszkowa blizej:) a co do produ w tej klinice jakie są ceny??

Gość

24-02-2010, 14:30
#16
ja mam zamiar dojechac do Białegostoku:) więc napewno do Wyszkowa blizej:) a co do produ w tej klinice jakie są ceny??
Gość napisał(a):a czy wybralyscie juz pediatrę dla swoich skarbów? kogo polecacie?

Gość

24-02-2010, 14:39
#17
a czy wybralyscie juz pediatrę dla swoich skarbów? kogo polecacie?
Gość napisał(a):czy ktoś wie w jaki dzień przyjmuje dr Walczak i ile kosztuje u niego wizyta?

Gość

24-02-2010, 16:40
#18
czy ktoś wie w jaki dzień przyjmuje dr Walczak i ile kosztuje u niego wizyta?
Gość napisał(a):Ja także rodziłam w klinice w Wyszkowie, za nic się nie płaci jedynie za znieczulenie zewnątrzoponowe jeśli pacjentka sobie życzy. Ja chciałam to znieczulenie i nie żałuję pieniędzy ani swojej decyzji, przy następnym porodzie na pewno też będę je chciała. Rodzi się świadomie i nie jest się taką obolała. A dr Walczak jest to po prostu anioł nie człowiek. Bardzo pomaga, wszystko wytłumaczy i ma dla swoich pacjentek zawsze czas. Potrafi przyjechać do pacjentek nawet wtedy kiedy nie ma dyżuru.BARDZO POLECAM

Gość

24-02-2010, 16:50
#19
Ja także rodziłam w klinice w Wyszkowie, za nic się nie płaci jedynie za znieczulenie zewnątrzoponowe jeśli pacjentka sobie życzy. Ja chciałam to znieczulenie i nie żałuję pieniędzy ani swojej decyzji, przy następnym porodzie na pewno też będę je chciała. Rodzi się świadomie i nie jest się taką obolała. A dr Walczak jest to po prostu anioł nie człowiek. Bardzo pomaga, wszystko wytłumaczy i ma dla swoich pacjentek zawsze czas. Potrafi przyjechać do pacjentek nawet wtedy kiedy nie ma dyżuru.BARDZO POLECAM
Gość napisał(a):Mogłabyś napisać jakie są i czy w Wyszkowie  warunki  i czy  w razie jakiś komplikacji mają potrzebny sprzęt.Z góry dziekuję za odpowiedz.

Gość

24-02-2010, 17:52
#20
Mogłabyś napisać jakie są i czy w Wyszkowie  warunki  i czy  w razie jakiś komplikacji mają potrzebny sprzęt.Z góry dziekuję za odpowiedz.

strony: wstecz 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 48 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów