dobry ginekolog w ostrołęce  do prowadzenia ciąży

Założony przez egna
strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 48 dalej
egna napisał(a):jak w temacie, prosze o namiary

egna

Wpisów: 16
Dołączył: 13.01.2007
13-01-2007, 16:59
#1
jak w temacie, prosze o namiary
Gość napisał(a):tylko Mróz ul.hallera przy poczcie

Gość

20-01-2007, 20:42
#2
tylko Mróz ul.hallera przy poczcie
Gość napisał(a):Polecam doktora Pyskło. Z żoną byliśmy zadowoleni.Ma dobrej jakości sprzęt do podglądania maluszków w brzuszku.

Gość

21-01-2007, 00:15
#3
Polecam doktora Pyskło. Z żoną byliśmy zadowoleni.Ma dobrej jakości sprzęt do podglądania maluszków w brzuszku.
Gość napisał(a): Też słyszałam dużo dobrego o panu doktorze Pyskło polecam

Gość

23-01-2007, 22:08
#4
Też słyszałam dużo dobrego o panu doktorze Pyskło polecam
Gość napisał(a):szczerze polecam Panią doktor Gronczewską. Ludzkie podejście do pacjentki , super sprzęt , wesoła babka indywidualnie podchodzi do każdego problemu. Jeden mankament to tylko wizyta prywatna. Wszystko w superlatywach jest fachowcem w swojej dziedzinie. Polecam!!!

Gość

26-01-2007, 15:09
#5
szczerze polecam Panią doktor Gronczewską. Ludzkie podejście do pacjentki , super sprzęt , wesoła babka indywidualnie podchodzi do każdego problemu. Jeden mankament to tylko wizyta prywatna. Wszystko w superlatywach jest fachowcem w swojej dziedzinie. Polecam!!!
Gość napisał(a):a gdzie doktro gronczewska przymuje i ile kosztuje wizyta

Gość

27-01-2007, 11:58
#6
a gdzie doktro gronczewska przymuje i ile kosztuje wizyta
Gość napisał(a):NIgdy Gronczewska ona jest dobra kiedy jest wszystko wporząku ale gdy zaczynają się kłopoty kobieta się gubi i niewie co i jak wtedy dopiero pokazuje na co ją stać. Zdecydowanie odradzam

Gość

27-01-2007, 21:13
#7
NIgdy Gronczewska ona jest dobra kiedy jest wszystko wporząku ale gdy zaczynają się kłopoty kobieta się gubi i niewie co i jak wtedy dopiero pokazuje na co ją stać. Zdecydowanie odradzam
Gość napisał(a):Nie polecam dr Janowskiej, NIGDY. Jestem w pierwszej ciąży w 4miesiącu byłam u niej jak zaczęłam plamić przyjeła mnie oschle i beszczelnie. Jako przewrażliwiona "mama" rozpłkałam sie ze strachu a ona odpowiedziała że jak nie to to będzie drugie i że nie ma sie czym przejmować( czy takie podejście ma ginekolog do krwawiącej ciężarnej??!). Ja polecam dr Niewińskiego( naKCH przyjmuje w Feminie koło UP a prywatnie też w feminie tylko ze na kościuszki) i dr Jankowskiego przyjmuje prywatnie na Celnej.[b]

Gość

29-01-2007, 18:56
#8
Nie polecam dr Janowskiej, NIGDY. Jestem w pierwszej ciąży w 4miesiącu byłam u niej jak zaczęłam plamić przyjeła mnie oschle i beszczelnie. Jako przewrażliwiona "mama" rozpłkałam sie ze strachu a ona odpowiedziała że jak nie to to będzie drugie i że nie ma sie czym przejmować( czy takie podejście ma ginekolog do krwawiącej ciężarnej??!). Ja polecam dr Niewińskiego( naKCH przyjmuje w Feminie koło UP a prywatnie też w feminie tylko ze na kościuszki) i dr Jankowskiego przyjmuje prywatnie na Celnej.[b]
Gość napisał(a):Co do Pani doktor Gronczewskiej nadal uważam i twierdzę, że jest bardzo dobrym specjalistą i wiem, że poczekalnia do gabinetu pęka w szwach od pacjentek. Dlaczego wiem,że jest specjalistą jako lekarz bo jestem mamą dwóch córeczek które odbierała i prowadziła całą ciążę Pani doktor. Pierwszy poród był z małymi komplikacjami i właśnie dzięki Pani doktor było wszystko tak jak należy, że dziecko jest zdrowe i ja wyszłam bez większych obciążeń. Z drugą córeczką było wszystko dobrze. Całą ciążę na wizytach u Pani doktor buzia mi się nie zamykała od pytań na które uzyskiwałam wyczerpujące odpowiedzi. W szpitalu byłam pozytywnie nastawiona aż położne były zaskoczone. Pani doktor Gronczewska przyjmuje w gabinecie który znajduje się w bloku na ulicy Brata Żebrowskiego(za MINI MAL-em, obecnie BILLA)

Gość

29-01-2007, 19:34
#9
Co do Pani doktor Gronczewskiej nadal uważam i twierdzę, że jest bardzo dobrym specjalistą i wiem, że poczekalnia do gabinetu pęka w szwach od pacjentek. Dlaczego wiem,że jest specjalistą jako lekarz bo jestem mamą dwóch córeczek które odbierała i prowadziła całą ciążę Pani doktor. Pierwszy poród był z małymi komplikacjami i właśnie dzięki Pani doktor było wszystko tak jak należy, że dziecko jest zdrowe i ja wyszłam bez większych obciążeń. Z drugą córeczką było wszystko dobrze. Całą ciążę na wizytach u Pani doktor buzia mi się nie zamykała od pytań na które uzyskiwałam wyczerpujące odpowiedzi. W szpitalu byłam pozytywnie nastawiona aż położne były zaskoczone. Pani doktor Gronczewska przyjmuje w gabinecie który znajduje się w bloku na ulicy Brata Żebrowskiego(za MINI MAL-em, obecnie BILLA)
Gość napisał(a): {ok}Polecam doktora Jankowskiego, jest sympatyczny, miły i odpowiada na kożde pytania, robi USG przy każdym badaniu i daje wydruki. Prowadził moją ciąże a potem odbierał poród i jestem z niego bardzo zadowolona, w przyszłości z drugą ciąża tęż udam się do niego. Naprawdę polecam.PS. Ta Pani była zdenerwowana i może żle to wszystko odebrała i zrozumiała bo wobec mnie zawsze był w pożądku.[color=#ff0000][/color][color=#ff0000][/color][col or=#0000ff][/color][color=#ff0000][/color]{mruga}[size=18][/ size]

Gość

01-02-2007, 17:51
#10
{ok}Polecam doktora Jankowskiego, jest sympatyczny, miły i odpowiada na kożde pytania, robi USG przy każdym badaniu i daje wydruki. Prowadził moją ciąże a potem odbierał poród i jestem z niego bardzo zadowolona, w przyszłości z drugą ciąża tęż udam się do niego. Naprawdę polecam.PS. Ta Pani była zdenerwowana i może żle to wszystko odebrała i zrozumiała bo wobec mnie zawsze był w pożądku.[color=#ff0000][/color][color=#ff0000][/color][col or=#0000ff][/color][color=#ff0000][/color]{mruga}[size=18][/ size]
Gość napisał(a):Nie polecam przychodni na Hallera, nastawieni są na wizyty prywatne. Natomiast polecam dr Niewińskiego z Feminy

Gość

05-02-2007, 13:17
#11
Nie polecam przychodni na Hallera, nastawieni są na wizyty prywatne. Natomiast polecam dr Niewińskiego z Feminy
Gość napisał(a):Przychodnia na Hallera jest ok. Polecam dr Bucińskiego - ma bardzo dużo pacjentek i ciężko się do niego dostać - ale warto!!! Słyszałam o nim wiele dobrego od znajomych, sama do niego chodzę już od czterech lat, ciąże też mi prowadził i byłam bardzo zadowolona.

Gość

05-02-2007, 15:33
#12
Przychodnia na Hallera jest ok. Polecam dr Bucińskiego - ma bardzo dużo pacjentek i ciężko się do niego dostać - ale warto!!! Słyszałam o nim wiele dobrego od znajomych, sama do niego chodzę już od czterech lat, ciąże też mi prowadził i byłam bardzo zadowolona.
Gość napisał(a):Zdecydowanie Pyskło.

Gość

06-02-2007, 07:50
#13
Zdecydowanie Pyskło.
Gość napisał(a):Witam a ja polecam bardzo dr ACHCIŃSKĄ przyjmuje w przychodni przy UP,jest bardzo miłą kobietko ma super podejście do pacjętki,jestem już z nią od 6 lat prowadziła moje dwie ciąże w tym pierwszą miałam zagrożoną pomogła mi bardzo w trudnych i ważnych momentach.Dlamnie jest lekarzem super a co najważniejsze ma podejście i wszystko tłumaczy{mruga}

Gość

09-02-2007, 09:57
#14
Witam a ja polecam bardzo dr ACHCIŃSKĄ przyjmuje w przychodni przy UP,jest bardzo miłą kobietko ma super podejście do pacjętki,jestem już z nią od 6 lat prowadziła moje dwie ciąże w tym pierwszą miałam zagrożoną pomogła mi bardzo w trudnych i ważnych momentach.Dlamnie jest lekarzem super a co najważniejsze ma podejście i wszystko tłumaczy{mruga}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Co do Pani doktor Gronczewskiej nadal uważam i twierdzę, że jest bardzo dobrym specjalistą i wiem, że poczekalnia do gabinetu pęka w szwach od pacjentek. Dlaczego wiem,że jest specjalistą jako lekarz bo jestem mamą dwóch córeczek które odbierała i prowadziła całą ciążę Pani doktor. Pierwszy poród był z małymi komplikacjami i właśnie dzięki Pani doktor było wszystko tak jak należy, że dziecko jest zdrowe i ja wyszłam bez większych obciążeń. Z drugą córeczką było wszystko dobrze. Całą ciążę na wizytach u Pani doktor buzia mi się nie zamykała od pytań na które uzyskiwałam wyczerpujące odpowiedzi. W szpitalu byłam pozytywnie nastawiona aż położne były zaskoczone. Pani doktor Gronczewska przyjmuje w gabinecie który znajduje się w bloku na ulicy Brata Żebrowskiego(za MINI MAL-em, obecnie BILLA)[/quote]{ok}

Gość

09-02-2007, 19:22
#15
[quote=Gość]Co do Pani doktor Gronczewskiej nadal uważam i twierdzę, że jest bardzo dobrym specjalistą i wiem, że poczekalnia do gabinetu pęka w szwach od pacjentek. Dlaczego wiem,że jest specjalistą jako lekarz bo jestem mamą dwóch córeczek które odbierała i prowadziła całą ciążę Pani doktor. Pierwszy poród był z małymi komplikacjami i właśnie dzięki Pani doktor było wszystko tak jak należy, że dziecko jest zdrowe i ja wyszłam bez większych obciążeń. Z drugą córeczką było wszystko dobrze. Całą ciążę na wizytach u Pani doktor buzia mi się nie zamykała od pytań na które uzyskiwałam wyczerpujące odpowiedzi. W szpitalu byłam pozytywnie nastawiona aż położne były zaskoczone. Pani doktor Gronczewska przyjmuje w gabinecie który znajduje się w bloku na ulicy Brata Żebrowskiego(za MINI MAL-em, obecnie BILLA)[/quote]{ok}
Gość napisał(a):ja polecam doktora wikarskiego rodzilam w przasnyszu jest super opieka nad pacjetka i dzieckim rewelacja nie to co tu w oce a doktor przjmuje na kase i ma wszystkie sprzety porzebne do podgladania maluszka szczerze polecam {ok}

Gość

14-02-2007, 12:57
#16
ja polecam doktora wikarskiego rodzilam w przasnyszu jest super opieka nad pacjetka i dzieckim rewelacja nie to co tu w oce a doktor przjmuje na kase i ma wszystkie sprzety porzebne do podgladania maluszka szczerze polecam {ok}
Gość napisał(a):Własnie jestem w ciąży i trafiłam do doktora Jankowskiego. Jestem bardzo zadowolona, sprzęt super, lekarz sympatyczny i podchodzi do sparwy bardzo profesjonalnie. Szczerze polecam

Gość

21-02-2007, 09:00
#17
Własnie jestem w ciąży i trafiłam do doktora Jankowskiego. Jestem bardzo zadowolona, sprzęt super, lekarz sympatyczny i podchodzi do sparwy bardzo profesjonalnie. Szczerze polecam
Gość napisał(a):Polecam dr Czasiuk. Minusem jest tylko brak sprzętu USG i niestety trzeba za to płacić dodatkowo gdziś indziej. Kobieta jest bardzo konkretna, nie owija w bawełnę ale zawsze poradzi i pomoże.

Gość

21-02-2007, 11:48
#18
Polecam dr Czasiuk. Minusem jest tylko brak sprzętu USG i niestety trzeba za to płacić dodatkowo gdziś indziej. Kobieta jest bardzo konkretna, nie owija w bawełnę ale zawsze poradzi i pomoże.
Gość napisał(a):Nigdy w życiu do Mroza. Po nacinaniu krocza zszywał mnie bez znieczulenia. Myśłam, że oszaleję, to był gorszy ból niz sam poród. Najlepsze jednak jest to, że jak poszłam do niego na wizytę ze 2 lata po porodzie, on mnie nie poznał (wiecie 20kg mniej ;) ;)  :D  ) i mówi : "O matko! kto panią tak zszył!!!  )   :o Nieźle! ... żałuję, że mu wtedy nie powiedziałam - TY TO ZROBIŁEŚ DOKTORKU.Moderator czy jest coś nie tak z moim postem, że go wykasowałeś???? Czy chcesz chronić Mroza? To jest forum dyskusyjne, nie rzucam obelgami ani nieprawdziwymi zdarzeniami. Stało się tak jak się stało, nie kasuj więc mojego postu. Chcę żeby inne kobiety mogły uniknąć tego, co spotkało mnie.ps. zmieniłam wyraz "bucu"  na "doktorku" (może to o to Ci chodziło???)

Gość

23-02-2007, 22:37
#19
Nigdy w życiu do Mroza. Po nacinaniu krocza zszywał mnie bez znieczulenia. Myśłam, że oszaleję, to był gorszy ból niz sam poród. Najlepsze jednak jest to, że jak poszłam do niego na wizytę ze 2 lata po porodzie, on mnie nie poznał (wiecie 20kg mniej ;) ;)  :D  ) i mówi : "O matko! kto panią tak zszył!!!  )   :o Nieźle! ... żałuję, że mu wtedy nie powiedziałam - TY TO ZROBIŁEŚ DOKTORKU.Moderator czy jest coś nie tak z moim postem, że go wykasowałeś???? Czy chcesz chronić Mroza? To jest forum dyskusyjne, nie rzucam obelgami ani nieprawdziwymi zdarzeniami. Stało się tak jak się stało, nie kasuj więc mojego postu. Chcę żeby inne kobiety mogły uniknąć tego, co spotkało mnie.ps. zmieniłam wyraz "bucu"  na "doktorku" (może to o to Ci chodziło???)
Gość napisał(a):Jejku :D :D :D :D Sorry Moderator :D ... już znalazłam swój pierwszy post :DNieźle - pierwsze trzy posty i już wpadka ;) Znielubicie mnie na dzień dobry :D

Gość

23-02-2007, 22:41
#20
Jejku :D :D :D :D Sorry Moderator :D ... już znalazłam swój pierwszy post :DNieźle - pierwsze trzy posty i już wpadka ;) Znielubicie mnie na dzień dobry :D

strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 48 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów