dobry ginekolog w ostrołęce  do prowadzenia ciąży

Założony przez egna
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 48 dalej
Gość napisał(a):Ostrzegam kobiety w ciąży przed Gronczewska, jeżli chcecie miec zdrowe dzieci - nigdy do niej , moze ma dobre chęci ale  posluguje sie usg sprzed wieku .Nigdy , nigdy sobie nie daruje , że prowadzila moja ciąże.

Gość

09-11-2007, 18:58
#1
Ostrzegam kobiety w ciąży przed Gronczewska, jeżli chcecie miec zdrowe dzieci - nigdy do niej , moze ma dobre chęci ale  posluguje sie usg sprzed wieku .Nigdy , nigdy sobie nie daruje , że prowadzila moja ciąże.
Gość napisał(a):ja jestem po dwóch porodach.Pierwszy 14 lat temu prowadził dr Niwiński i byłam tak średnio zadowolona.Szył mnie dr Jankowski i to z tego powodu panicznie bałam się drugiego porodu.Po trzech miesiącach jeszcze nie mogłam dobrze usiąść.Teraz byłam pacjętką dr Bucińskiego i własnie planuję następną ciążę (mały ma teraz dwa latka) bo jestem zachwycona opieką (na ubezpieczenie) Pana Bucińskiego.Po tym porodzie już po 4 dniach prawie nie czułam że mam szwy.Miałam szczęście bo miał dyżur (nie załatwiałam niczego) i mimo że poród trwał 12 godzin jestem BARDZO ZADOWOLONA.Jest bardzo delikatny i taktowny przy badaniach.Można zabierać ze sobą męża na usg.Jest bardzo rzeczowy i tłumaczy wszystko.Nie jest naciągaczem na dodatkowe wizyty.Widać że przejmuje się losem swojej pacjętki.Jeśli coś się dzieje z maluszkiem to pomaga w załatwianiu dodatkowych badań w innych placówkach.DLA MNIE TO PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA!!! POLECAM MŁODYM MAMOM!

Gość

26-11-2007, 13:57
#2
ja jestem po dwóch porodach.Pierwszy 14 lat temu prowadził dr Niwiński i byłam tak średnio zadowolona.Szył mnie dr Jankowski i to z tego powodu panicznie bałam się drugiego porodu.Po trzech miesiącach jeszcze nie mogłam dobrze usiąść.Teraz byłam pacjętką dr Bucińskiego i własnie planuję następną ciążę (mały ma teraz dwa latka) bo jestem zachwycona opieką (na ubezpieczenie) Pana Bucińskiego.Po tym porodzie już po 4 dniach prawie nie czułam że mam szwy.Miałam szczęście bo miał dyżur (nie załatwiałam niczego) i mimo że poród trwał 12 godzin jestem BARDZO ZADOWOLONA.Jest bardzo delikatny i taktowny przy badaniach.Można zabierać ze sobą męża na usg.Jest bardzo rzeczowy i tłumaczy wszystko.Nie jest naciągaczem na dodatkowe wizyty.Widać że przejmuje się losem swojej pacjętki.Jeśli coś się dzieje z maluszkiem to pomaga w załatwianiu dodatkowych badań w innych placówkach.DLA MNIE TO PRAWDZIWY LEKARZ Z POWOŁANIA!!! POLECAM MŁODYM MAMOM!
Gość napisał(a):Co sądzicie o dr Gronczewskiej?

Gość

26-11-2007, 14:04
#3
Co sądzicie o dr Gronczewskiej?
Gość napisał(a):Dajcie już sobie spokój z szukaniem w Ostrołęce dobrego fachowca - prywatnie KAŻDY będzie MIłY - ale LEKARZA z prawdziwego zdarzenia w Ostrołęce nie ma!

Gość

26-11-2007, 21:35
#4
Dajcie już sobie spokój z szukaniem w Ostrołęce dobrego fachowca - prywatnie KAŻDY będzie MIłY - ale LEKARZA z prawdziwego zdarzenia w Ostrołęce nie ma!
Gość napisał(a):Ja polecam dr Mroza. Ktoś wspomniał, że zszył źle. Być moze, każdy ma coś na swoim koncie. Jednak to właśnie jego dobre szycie jest wśród pacjentek popularne. Mnie zszył ze znieczuleniem oczywiście i po prostu świetnie. W ogóle bardzo mile wspominam ciążę, mimo iż była zagrożona. Mogłam zadzwonić w nocy o północy, a on zawsze pomógł, był miły i miał duuuuuuuużo cierpliwości. Kolejna ciąza tylko u niego. Miałam przejścia u innych lekarzy, ale nie będę wspominać bo każdemu sie może zdarzyć... .

Gość

30-11-2007, 13:52
#5
Ja polecam dr Mroza. Ktoś wspomniał, że zszył źle. Być moze, każdy ma coś na swoim koncie. Jednak to właśnie jego dobre szycie jest wśród pacjentek popularne. Mnie zszył ze znieczuleniem oczywiście i po prostu świetnie. W ogóle bardzo mile wspominam ciążę, mimo iż była zagrożona. Mogłam zadzwonić w nocy o północy, a on zawsze pomógł, był miły i miał duuuuuuuużo cierpliwości. Kolejna ciąza tylko u niego. Miałam przejścia u innych lekarzy, ale nie będę wspominać bo każdemu sie może zdarzyć... .
Gość napisał(a):co do pani doktor Gronczewskiej to mowie absolutnie nie!!!!!!!!!!!! {dobani}wiadomo ze jak jest dobrze i ciaza przebiega bez zarzutu to kazdy lekarz wydaje sie byc najlepszym ale kiedy zaczyna sie cos dziac to wtedy wszystko wychodzi na wierzch,a doktor gronczewska nie potrafila nawet dobrze odczytac usg wiem bo moja kolezanka do niej chodzila i powiedziala ze nigdy wiecej jej noga tam nie postanie.moja kolezanka miala za soba poronienie wiec druga ciaza byla dla niej nadzieja ale tez wielkim stresem .Gronczewska zostala jej polecona wiec poszla.ciaza byla wczesna wiec niewele bylo widac( chodzilo o to czy ciaza jest zywa)na drugiej wizycie okazalo sie ze sa wewnatrz jakies krwawienia wiec pani doktor przepisala jej jakies tabletki zeby je zachamowac przy czym nie potrafila dokladnie odczytac usg ,gdzie na pierwszy rzut oka zauwarzyc mozna bylo nieprawidlowosci(porownywalysmy swoje usg z tych samych tygodni bo bylam w ciazy w tym samym czasie tylko o dwa miesiace starszej) nie ma co mowic o sprzecie bo usg bylo robione za kazdym razem w szpitalu a tam tez jest dobry. kiedy poprosilam kolezanke o konsultacje u innego lekarza okazalo sie ze ciaza jest martwa od poczatku{smutny}, kazal odstawic jej lek przepisany przez pania doktor i wtedy wszystko sie ujawnilo , po odstawieniu leku prawie natychmias dostala krwotoku. tak wiec GRONCZEWSKA absolutnie!!!!!!{nie} to nie jedyny przypadek jaki znam po tym adresem ale ten zszokowal mnie najbardziej bo wydarzyl sie mojej przyjaciolce tak wiec dziewczyny jest wielu innych dobrych ginekologów dr PYSKLO, MROZ,BUCINSKI ale na litosc boska nie doktor gronczewska!!! martwa ciaza to chyba podstawowe stwierdzenie jakie powinien znac lekarz i umiec prawidlowo ocenic juz na poczatku bo przeciez chyba wlasnie o to chodzi majac pod reka dobry sprzet znam wiele osob ktore mialy martwe ciaze i taka wiadomosc padala d razu na pierwszej wizycie wiec radze sie zastanowic pozdrawiam serdecznie , zycze zdrowia i powodzenia

Gość

02-12-2007, 15:28
#6
co do pani doktor Gronczewskiej to mowie absolutnie nie!!!!!!!!!!!! {dobani}wiadomo ze jak jest dobrze i ciaza przebiega bez zarzutu to kazdy lekarz wydaje sie byc najlepszym ale kiedy zaczyna sie cos dziac to wtedy wszystko wychodzi na wierzch,a doktor gronczewska nie potrafila nawet dobrze odczytac usg wiem bo moja kolezanka do niej chodzila i powiedziala ze nigdy wiecej jej noga tam nie postanie.moja kolezanka miala za soba poronienie wiec druga ciaza byla dla niej nadzieja ale tez wielkim stresem .Gronczewska zostala jej polecona wiec poszla.ciaza byla wczesna wiec niewele bylo widac( chodzilo o to czy ciaza jest zywa)na drugiej wizycie okazalo sie ze sa wewnatrz jakies krwawienia wiec pani doktor przepisala jej jakies tabletki zeby je zachamowac przy czym nie potrafila dokladnie odczytac usg ,gdzie na pierwszy rzut oka zauwarzyc mozna bylo nieprawidlowosci(porownywalysmy swoje usg z tych samych tygodni bo bylam w ciazy w tym samym czasie tylko o dwa miesiace starszej) nie ma co mowic o sprzecie bo usg bylo robione za kazdym razem w szpitalu a tam tez jest dobry. kiedy poprosilam kolezanke o konsultacje u innego lekarza okazalo sie ze ciaza jest martwa od poczatku{smutny}, kazal odstawic jej lek przepisany przez pania doktor i wtedy wszystko sie ujawnilo , po odstawieniu leku prawie natychmias dostala krwotoku. tak wiec GRONCZEWSKA absolutnie!!!!!!{nie} to nie jedyny przypadek jaki znam po tym adresem ale ten zszokowal mnie najbardziej bo wydarzyl sie mojej przyjaciolce tak wiec dziewczyny jest wielu innych dobrych ginekologów dr PYSKLO, MROZ,BUCINSKI ale na litosc boska nie doktor gronczewska!!! martwa ciaza to chyba podstawowe stwierdzenie jakie powinien znac lekarz i umiec prawidlowo ocenic juz na poczatku bo przeciez chyba wlasnie o to chodzi majac pod reka dobry sprzet znam wiele osob ktore mialy martwe ciaze i taka wiadomosc padala d razu na pierwszej wizycie wiec radze sie zastanowic pozdrawiam serdecznie , zycze zdrowia i powodzenia
Gość napisał(a):Zdecydowanie polecam Dr. Bucińskiego. {ok}za każdym razem postawił mi dobrą diagnozę przy bardzo poważnych problemach. Jest bardzo delikatny i wszystko mówi o chorobie. Fakt byłam większości prywatnie, bo nie moglam czekac na panstwowa wizyte.Ale bylam tez kilka razy panstwowo i nie czułam różnicy między wizytą prywatną a panstwowa. Odradzam doktora Mroza i Achcińska.{dobani}Achcinska jak mi robiła cytologie to myslałam, że oszaleje. Robiła mi z 5 minut a była taka czuła ze niech ją gęś kopnie. gdzie wcześniej jak miałam cytologie to tak, że nie zdążyłam sie zorientować ze już zrobiona. A na Mroza to by zabraklo miejsca jak by trzeba bylo napisac prawde.

Gość

02-12-2007, 21:28
#7
Zdecydowanie polecam Dr. Bucińskiego. {ok}za każdym razem postawił mi dobrą diagnozę przy bardzo poważnych problemach. Jest bardzo delikatny i wszystko mówi o chorobie. Fakt byłam większości prywatnie, bo nie moglam czekac na panstwowa wizyte.Ale bylam tez kilka razy panstwowo i nie czułam różnicy między wizytą prywatną a panstwowa. Odradzam doktora Mroza i Achcińska.{dobani}Achcinska jak mi robiła cytologie to myslałam, że oszaleje. Robiła mi z 5 minut a była taka czuła ze niech ją gęś kopnie. gdzie wcześniej jak miałam cytologie to tak, że nie zdążyłam sie zorientować ze już zrobiona. A na Mroza to by zabraklo miejsca jak by trzeba bylo napisac prawde.
Gość napisał(a):nie polecam bucińskiego uszkodził raczke małemu chłopcu przy porodzie, może on jesyt i dobry ale tylko wtedy kiedy ciąża jest bez żadnych komplikacji

Gość

30-12-2007, 16:24
#8
nie polecam bucińskiego uszkodził raczke małemu chłopcu przy porodzie, może on jesyt i dobry ale tylko wtedy kiedy ciąża jest bez żadnych komplikacji
Gość napisał(a):a czy ktos wie cos o porodach w łomzy?? tych w prywatnym szpitalu? (prosze o jakies namiary) lub o pszasnyszu

Gość

30-12-2007, 17:31
#9
a czy ktos wie cos o porodach w łomzy?? tych w prywatnym szpitalu? (prosze o jakies namiary) lub o pszasnyszu
Gość napisał(a):a ja mimo wszystko jestem bardzo zadowolona z dr gronczewskiej. Pamietajcie , ze ile ludzi tyle opiniiiiiiiiii!!!!

Gość

01-01-2008, 13:56
#10
a ja mimo wszystko jestem bardzo zadowolona z dr gronczewskiej. Pamietajcie , ze ile ludzi tyle opiniiiiiiiiii!!!!
Gość napisał(a):Co do dr Gronczewskiej...Należałoby przypomnieć, iż to właśnie ona 6 lat temu była patoogiem ciąży w Ostrołęce. Wtedy też pierwszy raz do niej trafiłam. I nie mogę powiedzieć, by nie znała się na swojej robocie a ponadto potrafi zrozumieć tragedią matki{!}Może należałoby skończyć z takimi tekstami, zaczerpniętymi z plotek. Są krzywdzące i nikt na nie nie zasługuje.

Gość

08-01-2008, 12:03
#11
Co do dr Gronczewskiej...Należałoby przypomnieć, iż to właśnie ona 6 lat temu była patoogiem ciąży w Ostrołęce. Wtedy też pierwszy raz do niej trafiłam. I nie mogę powiedzieć, by nie znała się na swojej robocie a ponadto potrafi zrozumieć tragedią matki{!}Może należałoby skończyć z takimi tekstami, zaczerpniętymi z plotek. Są krzywdzące i nikt na nie nie zasługuje.
Gość napisał(a):[i]\"teraz mam 27 lat i w lipcu urodzę drugie dziecko, ale to akurat zawdzięczam lekarzom z kliniki endokrynologii ginekologicznej w Warszawie.\"[/i]Czy możesz podać co to za klinika?

Gość

08-01-2008, 12:05
#12
[i]\"teraz mam 27 lat i w lipcu urodzę drugie dziecko, ale to akurat zawdzięczam lekarzom z kliniki endokrynologii ginekologicznej w Warszawie.\"[/i]Czy możesz podać co to za klinika?
Gość napisał(a):A ja mimo to co do dr Gronczewskiej i tak mam swoje zdanie, może jak wszystko jest w porządku to i Pani dr jest miła, ale jak są jakieś komplikacje to...........szkoda słów....nie mam najlepszych doświadczeń z tą panią!!!

Gość

09-01-2008, 13:31
#13
A ja mimo to co do dr Gronczewskiej i tak mam swoje zdanie, może jak wszystko jest w porządku to i Pani dr jest miła, ale jak są jakieś komplikacje to...........szkoda słów....nie mam najlepszych doświadczeń z tą panią!!!
Gość napisał(a):Nie znam pani Gronczewskiej ale, ACHCINSKA jest momentami perfidna i niemiła, pacjentką zajmuje sie chwilkę,a potem ją za drzwi.RAZ miala humor na poplotkowanie na tematy nie zwiazane z wizyta a tak to 3 min. i czesc ,nawt nie zada podstawowego pytania: kiedy była ostatnia miesiaczka.....nie ma nastroju do pracy

Gość

09-04-2008, 15:57
#14
Nie znam pani Gronczewskiej ale, ACHCINSKA jest momentami perfidna i niemiła, pacjentką zajmuje sie chwilkę,a potem ją za drzwi.RAZ miala humor na poplotkowanie na tematy nie zwiazane z wizyta a tak to 3 min. i czesc ,nawt nie zada podstawowego pytania: kiedy była ostatnia miesiaczka.....nie ma nastroju do pracy
Gość napisał(a):nie do tego MROZA zimny jak jego nazwisk

Gość

09-04-2008, 18:35
#15
nie do tego MROZA zimny jak jego nazwisk
Gość napisał(a):Ja do prowadzenia ciąży polecam doktora Wikarskiego. Poród miałam w Ostrołęce, chociaż byłam przygotowana na Przasnysz i muszę przyznać,że jestem mile zaskoczona, tyle, że był to poród rodzinny, bardzo polecam.

Gość

09-04-2008, 18:43
#16
Ja do prowadzenia ciąży polecam doktora Wikarskiego. Poród miałam w Ostrołęce, chociaż byłam przygotowana na Przasnysz i muszę przyznać,że jestem mile zaskoczona, tyle, że był to poród rodzinny, bardzo polecam.
agraFka napisał(a):Moje drogie- powiem wam tylko tyle- w Ostrołece nie ma dobrego lekarza z prawdziwego zdarzenia! Każdy lekarz w swojej karierze popełnił jakieś błędy (nikt nie jest idealny) tylko że na tym cierpimy my-pacjenci. Wolałabym chodzić do ostrołęckiego lekarza, bo nie jest dla mnie drobnostką fatygować się do Warszawy, ale co mam zrobić kiedy po prostu ostrołęckim lekarzom nie ufam? Ostrołęka to małe miasto, ale to nie znaczy,że nasza służba zdrowia ma schodzić na psy! Ale co my, pacjenci możemy zrobić? Jesteśmy jak te króliczki doświadczalne, które mają siedzieć cicho i pozwolić eksperymentować na sobie lekarzom. Drodzy lekarze- to apel dla Was- PAMIĘTAJCIE, NIE REPERUJECIE SAMOCHÓD TYLKO CZŁOWIEKA,WIĘC TROCHĘ GODNOŚCI I SZACUNKU! bo czasami odnosi się wrażenie,że do swojego nowiutkiego passata odnosicie się z większym szacunkiem!

agraFka

Wpisów: 9
Dołączył: 16.04.2008
16-04-2008, 13:15
#17
Moje drogie- powiem wam tylko tyle- w Ostrołece nie ma dobrego lekarza z prawdziwego zdarzenia! Każdy lekarz w swojej karierze popełnił jakieś błędy (nikt nie jest idealny) tylko że na tym cierpimy my-pacjenci. Wolałabym chodzić do ostrołęckiego lekarza, bo nie jest dla mnie drobnostką fatygować się do Warszawy, ale co mam zrobić kiedy po prostu ostrołęckim lekarzom nie ufam? Ostrołęka to małe miasto, ale to nie znaczy,że nasza służba zdrowia ma schodzić na psy! Ale co my, pacjenci możemy zrobić? Jesteśmy jak te króliczki doświadczalne, które mają siedzieć cicho i pozwolić eksperymentować na sobie lekarzom. Drodzy lekarze- to apel dla Was- PAMIĘTAJCIE, NIE REPERUJECIE SAMOCHÓD TYLKO CZŁOWIEKA,WIĘC TROCHĘ GODNOŚCI I SZACUNKU! bo czasami odnosi się wrażenie,że do swojego nowiutkiego passata odnosicie się z większym szacunkiem!
Gość napisał(a):MRÓZ - pełna kompetencja, i nie był mrozny jak jego nazwisko, jest bardzo ok.

Gość

18-04-2008, 21:12
#18
MRÓZ - pełna kompetencja, i nie był mrozny jak jego nazwisko, jest bardzo ok.
Gość napisał(a):ja polecam dr Pyskłę - ul sienkiewicza, dużo dobrego słyszałam o Bucińskim, a szczerze odradzam Mroza

Gość

27-05-2008, 16:02
#19
ja polecam dr Pyskłę - ul sienkiewicza, dużo dobrego słyszałam o Bucińskim, a szczerze odradzam Mroza
Gość napisał(a):Ludzie po przeczytaniu waszych opinii wiem,ze nic nie wiem. Jestem młoda i jeszcze nie rodziłam. Nie wierze w lekarzy z powołania. Jestem załamana i przerazona. Jeszcze troche i zmienie płeć !!

Gość

29-05-2008, 09:56
#20
Ludzie po przeczytaniu waszych opinii wiem,ze nic nie wiem. Jestem młoda i jeszcze nie rodziłam. Nie wierze w lekarzy z powołania. Jestem załamana i przerazona. Jeszcze troche i zmienie płeć !!

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 48 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów