dobry ginekolog w ostrołęce  do prowadzenia ciąży

Założony przez egna
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 48 dalej
Gość napisał(a):[color=#ff00ff][size=18]jak jest dobrze to każdy jest dobry.problem zaczyna się wtedy,gdy potrzebna jest poważna pomoc.[/size][/color]

Gość

11-03-2007, 14:47
#1
[color=#ff00ff][size=18]jak jest dobrze to każdy jest dobry.problem zaczyna się wtedy,gdy potrzebna jest poważna pomoc.[/size][/color]
Gość napisał(a):O matko tylko nie Pani dr Achcińska. Mimo, że nie rodziłam to przeżyłam koszmar przez tą kobietę. Naopowiadała mi głupot, postawiła z pięć tragicznych diagnoz i odesłała do domu. Myślałam, że umieram. Po konsultacji z innym lekarzem dowiedziałam się, że wszystko ze mną w porządku. Dlatego polecam Pana dr Piątka. Bardzo miły, uczciwy, mądry człowiek, który zna się na rzeczy.

Gość

16-03-2007, 17:07
#2
O matko tylko nie Pani dr Achcińska. Mimo, że nie rodziłam to przeżyłam koszmar przez tą kobietę. Naopowiadała mi głupot, postawiła z pięć tragicznych diagnoz i odesłała do domu. Myślałam, że umieram. Po konsultacji z innym lekarzem dowiedziałam się, że wszystko ze mną w porządku. Dlatego polecam Pana dr Piątka. Bardzo miły, uczciwy, mądry człowiek, który zna się na rzeczy.
Gość napisał(a):A kto jest delikatny przy badaniu?nigdy nie byłam u ginekologa w O-ce.{usmiech}

Gość

20-03-2007, 11:39
#3
A kto jest delikatny przy badaniu?nigdy nie byłam u ginekologa w O-ce.{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]A kto jest delikatny przy badaniu?nigdy nie byłam u ginekologa w O-ce.{usmiech}[/quote]Polecam Dr Bucińskiego jest bardzo delikatny i naprawdę w porządku. Wszystko wytłumaczy, wręcz domaga się zadawania wielu pytań. Wszystkim moim znajomym i rodzinie polecam właśnie jego. {ok}

Gość

05-04-2007, 12:00
#4
[quote=Gość]A kto jest delikatny przy badaniu?nigdy nie byłam u ginekologa w O-ce.{usmiech}[/quote]Polecam Dr Bucińskiego jest bardzo delikatny i naprawdę w porządku. Wszystko wytłumaczy, wręcz domaga się zadawania wielu pytań. Wszystkim moim znajomym i rodzinie polecam właśnie jego. {ok}
Gość napisał(a):A jeśli można wiedzieć ile dr Buciński życzy sobie za wizyte??i czy zawsze robi usg...? :)

Gość

05-04-2007, 15:56
#5
A jeśli można wiedzieć ile dr Buciński życzy sobie za wizyte??i czy zawsze robi usg...? :)
Gość napisał(a):Popieram - dr Buciński jest bardzo delikatny przy badaniu{!}{!}

Gość

05-04-2007, 22:12
#6
Popieram - dr Buciński jest bardzo delikatny przy badaniu{!}{!}
Gość napisał(a):kiedy przyjmuje dr Buciński?

Gość

15-04-2007, 21:56
#7
kiedy przyjmuje dr Buciński?
Gość napisał(a):bardzo prosze o odp w jakie dni i w jakich godz przyjmuje dr Buciński?

Gość

15-04-2007, 21:58
#8
bardzo prosze o odp w jakie dni i w jakich godz przyjmuje dr Buciński?
Gość napisał(a):Doktor Buciński przyjmuje w przychodni na ul. Hallera, tel. 029 760 26 28, z uwagi na bardzo dużą ilość pacjentek, proponuję zadzwonić w celu ustalenia terminu wizyty. {usmiech}

Gość

16-04-2007, 11:18
#9
Doktor Buciński przyjmuje w przychodni na ul. Hallera, tel. 029 760 26 28, z uwagi na bardzo dużą ilość pacjentek, proponuję zadzwonić w celu ustalenia terminu wizyty. {usmiech}
Gość napisał(a):Co do Pani Doktor Achcińskiej przeżyłam podobny horror na starcie uczęszczania do ginekologa mając 18 lat. {dobani} Co do Doktora Bucińskiego to może i on jest delikatny ale do prowadzenia kobiet w ciąży nie polecam(można urodzić wcześniaka) jak usłyszy się przedziwne historie na temat dzidziusia.{dobani}

Gość

21-04-2007, 17:33
#10
Co do Pani Doktor Achcińskiej przeżyłam podobny horror na starcie uczęszczania do ginekologa mając 18 lat. {dobani} Co do Doktora Bucińskiego to może i on jest delikatny ale do prowadzenia kobiet w ciąży nie polecam(można urodzić wcześniaka) jak usłyszy się przedziwne historie na temat dzidziusia.{dobani}
Gość napisał(a):tylko dr Pyskło. Prowadził moje dwie ciąze jest dobrym lekarzemi i zna się na rzeczy

Gość

21-04-2007, 20:28
#11
tylko dr Pyskło. Prowadził moje dwie ciąze jest dobrym lekarzemi i zna się na rzeczy
Gość napisał(a):tylko nie doktor Achcińska potrafi rzucić super komplement i zainteresuje się kolorem bluski

Gość

21-04-2007, 20:31
#12
tylko nie doktor Achcińska potrafi rzucić super komplement i zainteresuje się kolorem bluski
Gość napisał(a):Polecam dr Czasiuk. Jest endokrynologiem. Jeśli ktoś ma problemy z hormonami to najlepiej wybrać właśnie ją. Pyskło też jest OK. Nie polecam natomiast dr Achcińskiej i dr. Mróż. PZDR.

Gość

21-04-2007, 21:03
#13
Polecam dr Czasiuk. Jest endokrynologiem. Jeśli ktoś ma problemy z hormonami to najlepiej wybrać właśnie ją. Pyskło też jest OK. Nie polecam natomiast dr Achcińskiej i dr. Mróż. PZDR.
Gość napisał(a):Nie polecam przychodni Femina!!!!!Mam zaburzenia hormonalne. Przez 4 lata przyjmowałam leki antykoncepcyjne. Nikt w tym czasie nie skierował mnie na jekiekolwiek badanie. Ani próby wątrobowe, ani badania hormonalne ani nawet USG. Teraz chodzę do prywatnej przychodni. Tam zanim zaczęli mnie leczyć zrobili mi podstawowe badania. Okazało się że mam guza przydatków. Lekarze już się tym zajęli i wszystko będzie dobrze, bo wykryłam go w miarę szybko.WOLĘ NIE MYŚLEĆ CO BY BYŁO GDYBYM LECZYŁA SIĘ DALEJ W PAŃSTWOWEJ PRZYCHODNI!!!!!

Gość

21-04-2007, 21:18
#14
Nie polecam przychodni Femina!!!!!Mam zaburzenia hormonalne. Przez 4 lata przyjmowałam leki antykoncepcyjne. Nikt w tym czasie nie skierował mnie na jekiekolwiek badanie. Ani próby wątrobowe, ani badania hormonalne ani nawet USG. Teraz chodzę do prywatnej przychodni. Tam zanim zaczęli mnie leczyć zrobili mi podstawowe badania. Okazało się że mam guza przydatków. Lekarze już się tym zajęli i wszystko będzie dobrze, bo wykryłam go w miarę szybko.WOLĘ NIE MYŚLEĆ CO BY BYŁO GDYBYM LECZYŁA SIĘ DALEJ W PAŃSTWOWEJ PRZYCHODNI!!!!!
Gość napisał(a):Tacy są niestety nasi prowincjonalni lekarze: rutynowi, zarozumiali i bez kultury.... zadrze głowę taki, bo on wielki pan doktor a w O-ce i tak dużego wyboru nie ma {chytry}.Nie daj Boże powiedzieć Panu albo Pani doktor, że sie było u innego, bo się taką wiązakę dostanie, że ho, ho, a jak oni jeden na drugiego przy tym gadają i jeszcze się obazic potrafią, że Pacjentka śmiała konsultować się u innego lekarza.Cóż nie dziwne, że dziewczyny jeżdżą do Warszawy, Białegostoku i Łomży... niestety nie wszystkie nas stać na kulturalną i fachową opiekę w innych miastach {smutny}.

Gość

23-04-2007, 12:03
#15
Tacy są niestety nasi prowincjonalni lekarze: rutynowi, zarozumiali i bez kultury.... zadrze głowę taki, bo on wielki pan doktor a w O-ce i tak dużego wyboru nie ma {chytry}.Nie daj Boże powiedzieć Panu albo Pani doktor, że sie było u innego, bo się taką wiązakę dostanie, że ho, ho, a jak oni jeden na drugiego przy tym gadają i jeszcze się obazic potrafią, że Pacjentka śmiała konsultować się u innego lekarza.Cóż nie dziwne, że dziewczyny jeżdżą do Warszawy, Białegostoku i Łomży... niestety nie wszystkie nas stać na kulturalną i fachową opiekę w innych miastach {smutny}.
Gość napisał(a):To prawda, jeśli chcemy się leczyć to trzeba uciekać z Ostrołeki, nasi lekarze to tzw. konowały, o leczeniu nie mają pojęcia{zly}Jeśli chodzi o dr .Czasiuk {dobani} - nie radze się u niej leczyć, potrafi zrobić więcej krzywdy niż dobrego - a o leczeniu hormonalnym wie tyle co nic. Ja trafiłam do niej w wieku 21 lat z zatrzymaną miesiączką - oczywiście do gabinetu prywatnego, zrobiłam wyniki które kazała, oczywiście też prywatnie, a następnie stwierdziła że przekwitam !!!! "a o drugim dziecku nie mam co marzyć" ...teraz mam 27 lat i w lipcu urodzę drugie dziecko, ale to akurat zawdzięczam lekarzom z kliniki endokrynologii ginekologicznej w Warszawie.Rodzić też tu nie będę, do lekarza jeżdżę do Warszawy i nie prywatnie ale na Fundusz..i mam lepsza opiekę niż podczas pierwszej ciąży w prywatnym gabinecie pewnego pseudo doktorka z Ostrołęki

Gość

23-04-2007, 21:43
#16
To prawda, jeśli chcemy się leczyć to trzeba uciekać z Ostrołeki, nasi lekarze to tzw. konowały, o leczeniu nie mają pojęcia{zly}Jeśli chodzi o dr .Czasiuk {dobani} - nie radze się u niej leczyć, potrafi zrobić więcej krzywdy niż dobrego - a o leczeniu hormonalnym wie tyle co nic. Ja trafiłam do niej w wieku 21 lat z zatrzymaną miesiączką - oczywiście do gabinetu prywatnego, zrobiłam wyniki które kazała, oczywiście też prywatnie, a następnie stwierdziła że przekwitam !!!! "a o drugim dziecku nie mam co marzyć" ...teraz mam 27 lat i w lipcu urodzę drugie dziecko, ale to akurat zawdzięczam lekarzom z kliniki endokrynologii ginekologicznej w Warszawie.Rodzić też tu nie będę, do lekarza jeżdżę do Warszawy i nie prywatnie ale na Fundusz..i mam lepsza opiekę niż podczas pierwszej ciąży w prywatnym gabinecie pewnego pseudo doktorka z Ostrołęki
Gość napisał(a):Moją ciążę prowadził dr Mróz. Odbierał też poród. I jakie są moje odczucia? POZYTYWNE {usmiech} Facet jest konkretny i kompetentny. Z pewnością dla swoich pacjentek nie jest chamem. Może nie zalicza się do grona osób słodkopierdzących, ale w jego fachu najważniejsza jest wiedza i doświadczenie - czego braku nie można mu zarzucić. Nadal zamierzam do niego chodzić i wiem, że kolejną ciążę też będzie prowadził właśnie on. {usmiech}

Gość

27-04-2007, 11:07
#17
Moją ciążę prowadził dr Mróz. Odbierał też poród. I jakie są moje odczucia? POZYTYWNE {usmiech} Facet jest konkretny i kompetentny. Z pewnością dla swoich pacjentek nie jest chamem. Może nie zalicza się do grona osób słodkopierdzących, ale w jego fachu najważniejsza jest wiedza i doświadczenie - czego braku nie można mu zarzucić. Nadal zamierzam do niego chodzić i wiem, że kolejną ciążę też będzie prowadził właśnie on. {usmiech}
Gość napisał(a):PAN JANKOWSKI jest ok...chodzilam do niego i odbieral moj porod

Gość

28-04-2007, 19:16
#18
PAN JANKOWSKI jest ok...chodzilam do niego i odbieral moj porod
Gość napisał(a):tylko nie dr. PYSKŁO  taki fachowiec a w trakcie porodu nie szanuje pacjętki ,  przez niego o mały włos nie straciłam życia tyle miałam komplikacji po porodzie np.źle mnie wyczyścił. a może mu sie nie chciało bo poco się poświęcić dla sprawy jak można iść sie przespać .

Gość

02-05-2007, 15:22
#19
tylko nie dr. PYSKŁO  taki fachowiec a w trakcie porodu nie szanuje pacjętki ,  przez niego o mały włos nie straciłam życia tyle miałam komplikacji po porodzie np.źle mnie wyczyścił. a może mu sie nie chciało bo poco się poświęcić dla sprawy jak można iść sie przespać .
Gość napisał(a):Ja mam takie pytanie. Dotyczy pani dr. Gronczewskiej.Chcialabym wiedziec ile kosztuje u niej wizyta za badanie??Chce udac sie do niej po raz pierwszy i ogolnie chcialabym wiedziec czy jest \"ludzka\"{usmiech}Prosze o szybka odpowiedz...

Gość

03-11-2007, 23:41
#20
Ja mam takie pytanie. Dotyczy pani dr. Gronczewskiej.Chcialabym wiedziec ile kosztuje u niej wizyta za badanie??Chce udac sie do niej po raz pierwszy i ogolnie chcialabym wiedziec czy jest \"ludzka\"{usmiech}Prosze o szybka odpowiedz...

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 48 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów