dobry ginekolog w ostrołęce  do prowadzenia ciąży

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 48 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]O matko tylko nie Pani dr Achcińska. Mimo, że nie rodziłam to przeżyłam koszmar przez tą kobietę. Naopowiadała mi głupot, postawiła z pięć tragicznych diagnoz i odesłała do domu. Myślałam, że umieram. Po konsultacji z innym lekarzem dowiedziałam się, że wszystko ze mną w porządku. Dlatego polecam Pana dr Piątka. Bardzo miły, uczciwy, mądry człowiek, który zna się na rzeczy.[/quote]{wstyd}[color=#00aa00][/color][size=18][/size ]

Gość

24-02-2010, 20:37
#1
[quote=Gość]O matko tylko nie Pani dr Achcińska. Mimo, że nie rodziłam to przeżyłam koszmar przez tą kobietę. Naopowiadała mi głupot, postawiła z pięć tragicznych diagnoz i odesłała do domu. Myślałam, że umieram. Po konsultacji z innym lekarzem dowiedziałam się, że wszystko ze mną w porządku. Dlatego polecam Pana dr Piątka. Bardzo miły, uczciwy, mądry człowiek, który zna się na rzeczy.[/quote]{wstyd}[color=#00aa00][/color][size=18][/size ]
Gość napisał(a):[quote=Gość]O matko tylko nie Pani dr Achcińska. Mimo, że nie rodziłam to przeżyłam koszmar przez tą kobietę. Naopowiadała mi głupot, postawiła z pięć tragicznych diagnoz i odesłała do domu. Myślałam, że umieram. Po konsultacji z innym lekarzem dowiedziałam się, że wszystko ze mną w porządku. Dlatego polecam Pana dr Piątka. Bardzo miły, uczciwy, mądry człowiek, który zna się na rzeczy.[/quote]{wstyd}[color=#00aa00][/color][size=18][/size ]

Gość

24-02-2010, 20:38
#2
[quote=Gość]O matko tylko nie Pani dr Achcińska. Mimo, że nie rodziłam to przeżyłam koszmar przez tą kobietę. Naopowiadała mi głupot, postawiła z pięć tragicznych diagnoz i odesłała do domu. Myślałam, że umieram. Po konsultacji z innym lekarzem dowiedziałam się, że wszystko ze mną w porządku. Dlatego polecam Pana dr Piątka. Bardzo miły, uczciwy, mądry człowiek, który zna się na rzeczy.[/quote]{wstyd}[color=#00aa00][/color][size=18][/size ]
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]O matko tylko nie Pani dr Achcińska. Mimo, że nie rodziłam to przeżyłam koszmar przez tą kobietę. Naopowiadała mi głupot, postawiła z pięć tragicznych diagnoz i odesłała do domu. Myślałam, że umieram. Po konsultacji z innym lekarzem dowiedziałam się, że wszystko ze mną w porządku. Dlatego polecam Pana dr Piątka. Bardzo miły, uczciwy, mądry człowiek, który zna się na rzeczy.[/quote]{wstyd}[color=#00aa00][/color][size=18][/size ][/quote]Piątek to już dawno nie powinien leczyć - za stary

Gość

24-02-2010, 20:44
#3
[quote=Gość][quote=Gość]O matko tylko nie Pani dr Achcińska. Mimo, że nie rodziłam to przeżyłam koszmar przez tą kobietę. Naopowiadała mi głupot, postawiła z pięć tragicznych diagnoz i odesłała do domu. Myślałam, że umieram. Po konsultacji z innym lekarzem dowiedziałam się, że wszystko ze mną w porządku. Dlatego polecam Pana dr Piątka. Bardzo miły, uczciwy, mądry człowiek, który zna się na rzeczy.[/quote]{wstyd}[color=#00aa00][/color][size=18][/size ][/quote]Piątek to już dawno nie powinien leczyć - za stary
Gość napisał(a):a czy któraś z was rodziła w Białym na ul.Parkowej??

Gość

24-02-2010, 21:22
#4
a czy któraś z was rodziła w Białym na ul.Parkowej??
Gość napisał(a):JA POLECAM DOKTORA PYSKŁO,CHODZIŁAM DO NIEGO Z PIERWSZĄ  CIĄŻĄ,DZIĘKI NIEMU MAM ZDROWEGO 5 LETNIEGO SYNA.TERAZ TEŻ CHODZĘ ,CHOCIAŻ Z INNYM PROBLEMEM,JEST TO LEKARZ KTÓREGO MOGĘ POLECIĆ KAŻDEJ PANI,MAM DO NIEGO 100% ZAUFANIE,A TO CHYBA NAJWAŻNIEJSZE.

Gość

24-02-2010, 22:14
#5
JA POLECAM DOKTORA PYSKŁO,CHODZIŁAM DO NIEGO Z PIERWSZĄ  CIĄŻĄ,DZIĘKI NIEMU MAM ZDROWEGO 5 LETNIEGO SYNA.TERAZ TEŻ CHODZĘ ,CHOCIAŻ Z INNYM PROBLEMEM,JEST TO LEKARZ KTÓREGO MOGĘ POLECIĆ KAŻDEJ PANI,MAM DO NIEGO 100% ZAUFANIE,A TO CHYBA NAJWAŻNIEJSZE.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Bardzo proszę o opinie o klinice Gin Medicus dr.Marka  Walczaka w Wyszkowie?Czy któraś z pań tam rodziła?Cikawa jestem jakie sa tam warunki, opieka i sprzęt.No i najważniejsze, czy któraś z pań już próbowała dojechać do Wyszkowa na czas porodu?:)Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź i opinię.[/quote]Witam. Rodziłam niedawno w GIN MEDICUSIE w Wyszkowie{usmiech} Rodzilam pierwszy raz. Wrazenia super, sale takie przyjazne ,opieka super,pielegniarki super,nic nie mam do zarzucenia. Jesli mialabym rodzic jeszcze kiedys to tylko w GINMEDICUSIE{!}{!}{!}{tak} Chodzilam tez do Doktora Walczaka, wspanialy lekarz on wszystkiego pilnuje, robi bardzo dokladne Usg wszystko wytłumaczy, przyjmuje nawet wtedy jak nie ma dyzuru, a akurat jest w klinice.{usmiech} Zaniedługo sie znowu do niego wybieram{tak} JA MAM 30 KM DO WYSZKOWA,ALE DOKTOR POWIEDZIAL ZE JAK BY SIE COŚ DZIALO TO MAM PRZYJEZDZAC (NAJWYZEJ ZOSTAWI NA ODDZIALE) Ja pojechalam na wizyte i zostalam takze bez obaw{!}{!}{!} POZDRAWIAM PRZYSZŁE MAMY.{mruga}

Gość

25-02-2010, 17:08
#6
[quote=Gość]Bardzo proszę o opinie o klinice Gin Medicus dr.Marka  Walczaka w Wyszkowie?Czy któraś z pań tam rodziła?Cikawa jestem jakie sa tam warunki, opieka i sprzęt.No i najważniejsze, czy któraś z pań już próbowała dojechać do Wyszkowa na czas porodu?:)Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź i opinię.[/quote]Witam. Rodziłam niedawno w GIN MEDICUSIE w Wyszkowie{usmiech} Rodzilam pierwszy raz. Wrazenia super, sale takie przyjazne ,opieka super,pielegniarki super,nic nie mam do zarzucenia. Jesli mialabym rodzic jeszcze kiedys to tylko w GINMEDICUSIE{!}{!}{!}{tak} Chodzilam tez do Doktora Walczaka, wspanialy lekarz on wszystkiego pilnuje, robi bardzo dokladne Usg wszystko wytłumaczy, przyjmuje nawet wtedy jak nie ma dyzuru, a akurat jest w klinice.{usmiech} Zaniedługo sie znowu do niego wybieram{tak} JA MAM 30 KM DO WYSZKOWA,ALE DOKTOR POWIEDZIAL ZE JAK BY SIE COŚ DZIALO TO MAM PRZYJEZDZAC (NAJWYZEJ ZOSTAWI NA ODDZIALE) Ja pojechalam na wizyte i zostalam takze bez obaw{!}{!}{!} POZDRAWIAM PRZYSZŁE MAMY.{mruga}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Właśnie zrobiłam test i wyszło 2 kreski myślę ,że może to być ok.5-6 tydzień ciąży.Wybieram sie na pierwszą wizytę i nawet po przeczytaniu tych wszystkich opinii nie mam pojęcia jakiego lekarza wybrać, który by naprawdę z SERCEM  początku do końca zajął się mną i moim długo wyczekiwanym maleństwem.BARDZO PROSZĘ O RADĘ.Słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii o dr .Walczaku z Wyszkowa,ale teraz rodzi sie pytanie co daqlej.OK będę do niego chodziła a co zrobię jak rozpocznie sie poród(do Wyszkowa jest 60 km).Poza tym jakby sie działo cos nie spodziewanego to zawsze lekarz na miejscu to zawsze można podjechać.Z drugiej strony po przeczytaniu opinii o ostrołęckich lekarzach nie znalazłam żadnego , który by się naprawdę zajął od serca moją ciążą.Może ktos ma jakieś opinie na temat dr. Walczaka i jego kliniki w Wyszkowie.Może ktoś chodził do niego i napiszę gdzie  odbył sie poród itp.BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA ZA JAKIEKOLWIEK RADY I OPINIĘ. P.S.Pozdrawiam wszystkie Mamy...[/quote]POLECAM PANA WALCZAKA NAJLEPSZY GINEKOLOG{tak} MILY, PRZYJAZNY, ROBI SWIETNE USG,NIE MA PRZY NIM STRESU I MA CZAS DLA SWOICH PACJETEK. jEGO WIZYTY ZAWSZE NASTRAJAJA MNIE POZYTYWNIE.{tak} TAKI LEKARZ TO SKARB{!}{!}{!} POZDRAWIAM{usmiech}

Gość

25-02-2010, 17:19
#7
[quote=Gość]Właśnie zrobiłam test i wyszło 2 kreski myślę ,że może to być ok.5-6 tydzień ciąży.Wybieram sie na pierwszą wizytę i nawet po przeczytaniu tych wszystkich opinii nie mam pojęcia jakiego lekarza wybrać, który by naprawdę z SERCEM  początku do końca zajął się mną i moim długo wyczekiwanym maleństwem.BARDZO PROSZĘ O RADĘ.Słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii o dr .Walczaku z Wyszkowa,ale teraz rodzi sie pytanie co daqlej.OK będę do niego chodziła a co zrobię jak rozpocznie sie poród(do Wyszkowa jest 60 km).Poza tym jakby sie działo cos nie spodziewanego to zawsze lekarz na miejscu to zawsze można podjechać.Z drugiej strony po przeczytaniu opinii o ostrołęckich lekarzach nie znalazłam żadnego , który by się naprawdę zajął od serca moją ciążą.Może ktos ma jakieś opinie na temat dr. Walczaka i jego kliniki w Wyszkowie.Może ktoś chodził do niego i napiszę gdzie  odbył sie poród itp.BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA ZA JAKIEKOLWIEK RADY I OPINIĘ. P.S.Pozdrawiam wszystkie Mamy...[/quote]POLECAM PANA WALCZAKA NAJLEPSZY GINEKOLOG{tak} MILY, PRZYJAZNY, ROBI SWIETNE USG,NIE MA PRZY NIM STRESU I MA CZAS DLA SWOICH PACJETEK. jEGO WIZYTY ZAWSZE NASTRAJAJA MNIE POZYTYWNIE.{tak} TAKI LEKARZ TO SKARB{!}{!}{!} POZDRAWIAM{usmiech}
Gość napisał(a):Dr Walczak przyjmuje w każdy wtorek w O-ce w Centrum Medycznym na 11 Listopada.

Gość

25-02-2010, 22:24
#8
Dr Walczak przyjmuje w każdy wtorek w O-ce w Centrum Medycznym na 11 Listopada.
Gość napisał(a):Czy ten lekarz specjalizuje się w niepłodności kobiet????

Gość

25-02-2010, 22:50
#9
Czy ten lekarz specjalizuje się w niepłodności kobiet????
Gość napisał(a):Witam. Czy Doktor Walczak w Centrum medycznym na 11 Listopada,przyjmuje prywatnie? czy na NFZ? I ile bierze za wizyte? Dziekuje za odpowiedz{usmiech}

Gość

28-02-2010, 08:59
#10
Witam. Czy Doktor Walczak w Centrum medycznym na 11 Listopada,przyjmuje prywatnie? czy na NFZ? I ile bierze za wizyte? Dziekuje za odpowiedz{usmiech}
Gość napisał(a):Napewno tylko prywatnie jak wiekszosc tam lekarzy num.do recepcji504708995{usmiech}

Gość

28-02-2010, 09:44
#11
Napewno tylko prywatnie jak wiekszosc tam lekarzy num.do recepcji504708995{usmiech}
Gość napisał(a):Doktor Walczak,przyjmuje na kase chorych w Wyszkowie w Poniedzialki i w  czwartki.{wstyd}

Gość

02-03-2010, 07:29
#12
Doktor Walczak,przyjmuje na kase chorych w Wyszkowie w Poniedzialki i w  czwartki.{wstyd}
Gość napisał(a):Witam wszystkich, czy moze mi ktos napisac numer do Pani dr Gronczewskiej i dni w jakie przyjmuje. Bylabym bardzo wdzieczna.

Gość

02-03-2010, 16:29
#13
Witam wszystkich, czy moze mi ktos napisac numer do Pani dr Gronczewskiej i dni w jakie przyjmuje. Bylabym bardzo wdzieczna.
Gość napisał(a):witam{usmiech}. Ja chodze do Doktora Walczaka,mam taki mały problem,a nie chce go poruszac na Forum. Jesli któras z dziewczyn chodzaca do tego Pana Doktora mogla by do mnie napisac byłabym bardzo wdziedzna{usmiech} Mój nr GG 21063248. Pozdrawiam serdecznie. Ania

Gość

03-03-2010, 09:01
#14
witam{usmiech}. Ja chodze do Doktora Walczaka,mam taki mały problem,a nie chce go poruszac na Forum. Jesli któras z dziewczyn chodzaca do tego Pana Doktora mogla by do mnie napisac byłabym bardzo wdziedzna{usmiech} Mój nr GG 21063248. Pozdrawiam serdecznie. Ania
Gość napisał(a):Będę wdzięczna za wszelkie opinie na temat dr. Walczaka

Gość

03-03-2010, 16:48
#15
Będę wdzięczna za wszelkie opinie na temat dr. Walczaka
Gość napisał(a):Mam pytanie czy chodząc do doktora Walczaka prywatnie musimy rodzic u niego w klinice czy możemy w każdym innym szpitalu?

Gość

04-03-2010, 08:55
#16
Mam pytanie czy chodząc do doktora Walczaka prywatnie musimy rodzic u niego w klinice czy możemy w każdym innym szpitalu?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Mam pytanie czy chodząc do doktora Walczaka prywatnie musimy rodzic u niego w klinice czy możemy w każdym innym szpitalu?[/quote]Bez przesady. Żaden lekarz Cię do tego nie zmusi, a już na pewno nie dobroduszny Pan Marek. Chodzisz na wizyty gdzie chcesz i rodzisz gdzie chcesz.

Gość

04-03-2010, 13:17
#17
[quote=Gość]Mam pytanie czy chodząc do doktora Walczaka prywatnie musimy rodzic u niego w klinice czy możemy w każdym innym szpitalu?[/quote]Bez przesady. Żaden lekarz Cię do tego nie zmusi, a już na pewno nie dobroduszny Pan Marek. Chodzisz na wizyty gdzie chcesz i rodzisz gdzie chcesz.
Gość napisał(a):Dzięi za odpowiedż a jeszcze jedno ile kosztuje wizyta u pana Walczaka i czy w tej cenie robi USG

Gość

04-03-2010, 14:15
#18
Dzięi za odpowiedż a jeszcze jedno ile kosztuje wizyta u pana Walczaka i czy w tej cenie robi USG
Gość napisał(a):Witam. Mam pytanko.Czy Doktor Walczak,jest tak samo dobry w przepisywaniu tabletek antykocepcyjnych? Czy przeprowadza badanie ginekoogiczne? I czy zaleca jakies badania krwi itp? Dodam ze wczesniej nie brałam zadnych tabletek.

Gość

08-03-2010, 08:45
#19
Witam. Mam pytanko.Czy Doktor Walczak,jest tak samo dobry w przepisywaniu tabletek antykocepcyjnych? Czy przeprowadza badanie ginekoogiczne? I czy zaleca jakies badania krwi itp? Dodam ze wczesniej nie brałam zadnych tabletek.
Gość napisał(a):a czy któraś rodziała z was w Białymstoku na ul. Parkowej??

Gość

08-03-2010, 11:14
#20
a czy któraś rodziała z was w Białymstoku na ul. Parkowej??

strony: wstecz 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 48 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów