dobry ginekolog w ostrołęce  do prowadzenia ciąży

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 48 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]JA POLECAM DOKTORA PYSKŁO,CHODZIŁAM DO NIEGO Z PIERWSZĄ  CIĄŻĄ,DZIĘKI NIEMU MAM ZDROWEGO 5 LETNIEGO SYNA.TERAZ TEŻ CHODZĘ ,CHOCIAŻ Z INNYM PROBLEMEM,JEST TO LEKARZ KTÓREGO MOGĘ POLECIĆ KAŻDEJ PANI,MAM DO NIEGO 100% ZAUFANIE,A TO CHYBA NAJWAŻNIEJSZE.[/quote] Zaufanie to nie wszystko, dla własnego dobra potwierdź diagnozę u innego lekarza, mi pan Pyskło (celowo nie nazywam go lekarzem) zdiagnozował niegroźną torbiel na szyjce macicy, zapewniał że absolutnie nie trzeba nic robić, że torbiel się wchłonie! torbiel po konsultacji u innego lekarza w Warszawie okazał się guzem w II stopniu złośliwości. Mam 35 lat i jestem po operacji radykalnej usunięcia macicy i przydatków z siecią. Przeszłam 6 cykli chemioterapii i naświetlań. Ręce mi opadają gdy czytam te Wasze posty - polecam doktora x czy y bo mam do niego zaufanie - no przecież udało mu się poprowadzić Twoją ciążę - wybacz, jeśli Twoja ciąża przebiegała bez problemów to i bez pomocy pana P. cieszyłabyś się dzieckiem. Kobiety rodziły, kiedy pana P. nie było jeszcze na świecie. Omijajcie go z daleka.

Gość

08-03-2010, 19:41
#1
[quote=Gość]JA POLECAM DOKTORA PYSKŁO,CHODZIŁAM DO NIEGO Z PIERWSZĄ  CIĄŻĄ,DZIĘKI NIEMU MAM ZDROWEGO 5 LETNIEGO SYNA.TERAZ TEŻ CHODZĘ ,CHOCIAŻ Z INNYM PROBLEMEM,JEST TO LEKARZ KTÓREGO MOGĘ POLECIĆ KAŻDEJ PANI,MAM DO NIEGO 100% ZAUFANIE,A TO CHYBA NAJWAŻNIEJSZE.[/quote] Zaufanie to nie wszystko, dla własnego dobra potwierdź diagnozę u innego lekarza, mi pan Pyskło (celowo nie nazywam go lekarzem) zdiagnozował niegroźną torbiel na szyjce macicy, zapewniał że absolutnie nie trzeba nic robić, że torbiel się wchłonie! torbiel po konsultacji u innego lekarza w Warszawie okazał się guzem w II stopniu złośliwości. Mam 35 lat i jestem po operacji radykalnej usunięcia macicy i przydatków z siecią. Przeszłam 6 cykli chemioterapii i naświetlań. Ręce mi opadają gdy czytam te Wasze posty - polecam doktora x czy y bo mam do niego zaufanie - no przecież udało mu się poprowadzić Twoją ciążę - wybacz, jeśli Twoja ciąża przebiegała bez problemów to i bez pomocy pana P. cieszyłabyś się dzieckiem. Kobiety rodziły, kiedy pana P. nie było jeszcze na świecie. Omijajcie go z daleka.
Gość napisał(a):[quote=Gość] Zaufanie to nie wszystko, dla własnego dobra potwierdź diagnozę u innego lekarza, mi pan Pyskło (celowo nie nazywam go lekarzem) zdiagnozował niegroźną torbiel na szyjce macicy, zapewniał że absolutnie nie trzeba nic robić, że torbiel się wchłonie! torbiel po konsultacji u innego lekarza w Warszawie okazał się guzem w II stopniu złośliwości. Mam 35 lat i jestem po operacji radykalnej usunięcia macicy i przydatków z siecią. Przeszłam 6 cykli chemioterapii i naświetlań. Ręce mi opadają gdy czytam te Wasze posty - polecam doktora x czy y bo mam do niego zaufanie - no przecież udało mu się poprowadzić Twoją ciążę - wybacz, jeśli Twoja ciąża przebiegała bez problemów to i bez pomocy pana P. cieszyłabyś się dzieckiem. Kobiety rodziły, kiedy pana P. nie było jeszcze na świecie. Omijajcie go z daleka. [/quote]Całkowicie się zgadzam. W Ostrołęce nie ma fachowców wśród lekarzy ginekologów. Wszyscy patrzą na pacjentki jak na kolejne 80zł (nieopodatkowanego dochodu) i dlatego musimy jeździć do Wyszkowa, Białegostoku, Warszawy czy Przasnysza. Pozdrawiam Was wszystkie i zdrowia życzę z niebios.

Gość

08-03-2010, 21:54
#2
[quote=Gość] Zaufanie to nie wszystko, dla własnego dobra potwierdź diagnozę u innego lekarza, mi pan Pyskło (celowo nie nazywam go lekarzem) zdiagnozował niegroźną torbiel na szyjce macicy, zapewniał że absolutnie nie trzeba nic robić, że torbiel się wchłonie! torbiel po konsultacji u innego lekarza w Warszawie okazał się guzem w II stopniu złośliwości. Mam 35 lat i jestem po operacji radykalnej usunięcia macicy i przydatków z siecią. Przeszłam 6 cykli chemioterapii i naświetlań. Ręce mi opadają gdy czytam te Wasze posty - polecam doktora x czy y bo mam do niego zaufanie - no przecież udało mu się poprowadzić Twoją ciążę - wybacz, jeśli Twoja ciąża przebiegała bez problemów to i bez pomocy pana P. cieszyłabyś się dzieckiem. Kobiety rodziły, kiedy pana P. nie było jeszcze na świecie. Omijajcie go z daleka. [/quote]Całkowicie się zgadzam. W Ostrołęce nie ma fachowców wśród lekarzy ginekologów. Wszyscy patrzą na pacjentki jak na kolejne 80zł (nieopodatkowanego dochodu) i dlatego musimy jeździć do Wyszkowa, Białegostoku, Warszawy czy Przasnysza. Pozdrawiam Was wszystkie i zdrowia życzę z niebios.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość] Zaufanie to nie wszystko, dla własnego dobra potwierdź diagnozę u innego lekarza, mi pan Pyskło (celowo nie nazywam go lekarzem) zdiagnozował niegroźną torbiel na szyjce macicy, zapewniał że absolutnie nie trzeba nic robić, że torbiel się wchłonie! torbiel po konsultacji u innego lekarza w Warszawie okazał się guzem w II stopniu złośliwości. Mam 35 lat i jestem po operacji radykalnej usunięcia macicy i przydatków z siecią. Przeszłam 6 cykli chemioterapii i naświetlań. Ręce mi opadają gdy czytam te Wasze posty - polecam doktora x czy y bo mam do niego zaufanie - no przecież udało mu się poprowadzić Twoją ciążę - wybacz, jeśli Twoja ciąża przebiegała bez problemów to i bez pomocy pana P. cieszyłabyś się dzieckiem. Kobiety rodziły, kiedy pana P. nie było jeszcze na świecie. Omijajcie go z daleka. [/quote]Całkowicie się zgadzam. W Ostrołęce nie ma fachowców wśród lekarzy ginekologów. Wszyscy patrzą na pacjentki jak na kolejne 80zł (nieopodatkowanego dochodu) i dlatego musimy jeździć do Wyszkowa, Białegostoku, Warszawy czy Przasnysza. Pozdrawiam Was wszystkie i zdrowia życzę z niebios.[/quote]W 100% się zgadzam

Gość

09-03-2010, 08:46
#3
[quote=Gość][quote=Gość] Zaufanie to nie wszystko, dla własnego dobra potwierdź diagnozę u innego lekarza, mi pan Pyskło (celowo nie nazywam go lekarzem) zdiagnozował niegroźną torbiel na szyjce macicy, zapewniał że absolutnie nie trzeba nic robić, że torbiel się wchłonie! torbiel po konsultacji u innego lekarza w Warszawie okazał się guzem w II stopniu złośliwości. Mam 35 lat i jestem po operacji radykalnej usunięcia macicy i przydatków z siecią. Przeszłam 6 cykli chemioterapii i naświetlań. Ręce mi opadają gdy czytam te Wasze posty - polecam doktora x czy y bo mam do niego zaufanie - no przecież udało mu się poprowadzić Twoją ciążę - wybacz, jeśli Twoja ciąża przebiegała bez problemów to i bez pomocy pana P. cieszyłabyś się dzieckiem. Kobiety rodziły, kiedy pana P. nie było jeszcze na świecie. Omijajcie go z daleka. [/quote]Całkowicie się zgadzam. W Ostrołęce nie ma fachowców wśród lekarzy ginekologów. Wszyscy patrzą na pacjentki jak na kolejne 80zł (nieopodatkowanego dochodu) i dlatego musimy jeździć do Wyszkowa, Białegostoku, Warszawy czy Przasnysza. Pozdrawiam Was wszystkie i zdrowia życzę z niebios.[/quote]W 100% się zgadzam
Gość napisał(a):ponawiam:) czy któraś z Was rodziła w Białym na ul. Parkowej??

Gość

09-03-2010, 10:35
#4
ponawiam:) czy któraś z Was rodziła w Białym na ul. Parkowej??
Gość napisał(a):W Ostrołęce nie ma dobrego specjalisty niestety..

Gość

09-03-2010, 14:04
#5
W Ostrołęce nie ma dobrego specjalisty niestety..
Gość napisał(a):zgadzam się z moją poprzedniczką ginekolodzy w ostrołęce powinni pojezdzić na szkolenia do w-wy,bialegostoku,wyszkowa i przasnysza!!!!!!!!jak nie ma problemu to leczą najlepiej{mruga}{mruga}{mruga}{mruga}

Gość

09-03-2010, 18:08
#6
zgadzam się z moją poprzedniczką ginekolodzy w ostrołęce powinni pojezdzić na szkolenia do w-wy,bialegostoku,wyszkowa i przasnysza!!!!!!!!jak nie ma problemu to leczą najlepiej{mruga}{mruga}{mruga}{mruga}
Gość napisał(a):Przepraszam bardzo, skoro nie ma dobrego specjalisty w Ostrołęce to dlaczego dziewczyny chodza do tych lekarzy? Ja chodze do Gina ktory przyjmuje w wyszkowie jak i w Ostrołece i uwazam ze jest bardzo dobry,i moglibyscie juz zmienic ten temat bo to juz nudne jest!!!!!!!{zly} i zacząc odpowiadac na poprzednie posty, bez obrazy.    Ja niestety nie rodzilam w Białym na ul. Parkowej. Pozdrawiam{usmiech}

Gość

12-03-2010, 13:05
#7
Przepraszam bardzo, skoro nie ma dobrego specjalisty w Ostrołęce to dlaczego dziewczyny chodza do tych lekarzy? Ja chodze do Gina ktory przyjmuje w wyszkowie jak i w Ostrołece i uwazam ze jest bardzo dobry,i moglibyscie juz zmienic ten temat bo to juz nudne jest!!!!!!!{zly} i zacząc odpowiadac na poprzednie posty, bez obrazy.    Ja niestety nie rodzilam w Białym na ul. Parkowej. Pozdrawiam{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Przepraszam bardzo, skoro nie ma dobrego specjalisty w Ostrołęce to dlaczego dziewczyny chodza do tych lekarzy? Ja chodze do Gina ktory przyjmuje w wyszkowie jak i w Ostrołece i uwazam ze jest bardzo dobry,i moglibyscie juz zmienic ten temat bo to juz nudne jest!!!!!!!{zly} i zacząc odpowiadac na poprzednie posty, bez obrazy.    Ja niestety nie rodzilam w Białym na ul. Parkowej. Pozdrawiam{usmiech}[/quote] A ufają im {mruga}

Gość

12-03-2010, 15:00
#8
[quote=Gość]Przepraszam bardzo, skoro nie ma dobrego specjalisty w Ostrołęce to dlaczego dziewczyny chodza do tych lekarzy? Ja chodze do Gina ktory przyjmuje w wyszkowie jak i w Ostrołece i uwazam ze jest bardzo dobry,i moglibyscie juz zmienic ten temat bo to juz nudne jest!!!!!!!{zly} i zacząc odpowiadac na poprzednie posty, bez obrazy.    Ja niestety nie rodzilam w Białym na ul. Parkowej. Pozdrawiam{usmiech}[/quote] A ufają im {mruga}
Gość napisał(a):[quote=Gość]W Ostrołęce nie ma dobrego specjalisty niestety..[/quote] Jak mozna ufać takiemu specjaliscie?{zdziwko} Żałosne{tak} Ufa sie dobremu SPECJALISCIE{usmiech} TEN FORUM CHYBA SCHODZI NIE NA TEMAT NIESTTETY. Wczesniej pisało sie o dobrych GINEKOLOGACH Z OSTROŁĘKI i co teraz wyparowali{?} Z całym szacunkiem ale czegos nie rozumiem{co} To moze zakonczmy te FORUM, bo ja tez wczesniej zadałam pytanie i do dziś nie mam ODPOWIEDZI{zly}

Gość

12-03-2010, 16:22
#9
[quote=Gość]W Ostrołęce nie ma dobrego specjalisty niestety..[/quote] Jak mozna ufać takiemu specjaliscie?{zdziwko} Żałosne{tak} Ufa sie dobremu SPECJALISCIE{usmiech} TEN FORUM CHYBA SCHODZI NIE NA TEMAT NIESTTETY. Wczesniej pisało sie o dobrych GINEKOLOGACH Z OSTROŁĘKI i co teraz wyparowali{?} Z całym szacunkiem ale czegos nie rozumiem{co} To moze zakonczmy te FORUM, bo ja tez wczesniej zadałam pytanie i do dziś nie mam ODPOWIEDZI{zly}
Gość napisał(a):Czy ktoś chodził do dr Walczaka z problemem niepłodności???

Gość

12-03-2010, 16:36
#10
Czy ktoś chodził do dr Walczaka z problemem niepłodności???
Gość napisał(a):Ja odpowiem tak Dr Szkółka jest dokładnym lekarzem , polecam bardzo  . Natomiast  odradzam wszystkim kto się chce wybrać do pana Pyskło nie znam gorszego lekarz w całej Ostrołęce , sprzęt to nie wszystko aby było fajnie i miło tu się liczy podejście i szacunek dla drugiego człowieka , ja niestety nie miałam tego szczęścia ze strony tego pana i omal nie przypłaciłam tego swoim życiem gdyby nie natychmiastowa reakcja innych lekarzy ginekologów moja córka by była dziś sierotą .

Gość

12-03-2010, 22:51
#11
Ja odpowiem tak Dr Szkółka jest dokładnym lekarzem , polecam bardzo  . Natomiast  odradzam wszystkim kto się chce wybrać do pana Pyskło nie znam gorszego lekarz w całej Ostrołęce , sprzęt to nie wszystko aby było fajnie i miło tu się liczy podejście i szacunek dla drugiego człowieka , ja niestety nie miałam tego szczęścia ze strony tego pana i omal nie przypłaciłam tego swoim życiem gdyby nie natychmiastowa reakcja innych lekarzy ginekologów moja córka by była dziś sierotą .
Gość napisał(a):tak ja rodzilam pierwsze dziecko na parkowej i jestem bardzo zadowolona same plusy wizyty mialam u dr Sobolewskiego

Gość

13-03-2010, 18:00
#12
tak ja rodzilam pierwsze dziecko na parkowej i jestem bardzo zadowolona same plusy wizyty mialam u dr Sobolewskiego
Gość napisał(a):też mam zamiar tam rodzic tylko boje sie jak dojade:) a cos moze wiecej napiszesz na ten temat?? mials porod naturalny czy cesarkie??co trzeba zabac??

Gość

13-03-2010, 18:25
#13
też mam zamiar tam rodzic tylko boje sie jak dojade:) a cos moze wiecej napiszesz na ten temat?? mials porod naturalny czy cesarkie??co trzeba zabac??
Gość napisał(a):też mam zamiar tam rodzic tylko boje sie jak dojade:) a cos moze wiecej napiszesz na ten temat?? mials porod naturalny czy cesarkie??co trzeba zabac??

Gość

13-03-2010, 18:25
#14
też mam zamiar tam rodzic tylko boje sie jak dojade:) a cos moze wiecej napiszesz na ten temat?? mials porod naturalny czy cesarkie??co trzeba zabac??
Gość napisał(a):[quote=Gość]tak ja rodzilam pierwsze dziecko na parkowej i jestem bardzo zadowolona same plusy wizyty mialam u dr Sobolewskiego[/quote] Wreście dziewczyny odpowiadają na pytania BRAWO!!!!!!!{mruga} A ja mam pytanie dotyczące Dr. Marka Walczaka ,było o nim pisane wielokrotnie ze to dobry specjalista,a czy któras z was  leczyła u niego zapalenie jajników?Czy pod tym kontem tez jestescie zadowolone? Pozdrawiam{usmiech}

Gość

13-03-2010, 18:37
#15
[quote=Gość]tak ja rodzilam pierwsze dziecko na parkowej i jestem bardzo zadowolona same plusy wizyty mialam u dr Sobolewskiego[/quote] Wreście dziewczyny odpowiadają na pytania BRAWO!!!!!!!{mruga} A ja mam pytanie dotyczące Dr. Marka Walczaka ,było o nim pisane wielokrotnie ze to dobry specjalista,a czy któras z was  leczyła u niego zapalenie jajników?Czy pod tym kontem tez jestescie zadowolone? Pozdrawiam{usmiech}
Gość napisał(a):juz pisze pojechalam do bialegostoku tydzien po terminie bo w naszym wspanialym szpitalu powjedzieli ze zanika mi tetno i musze sie skontaktowac z lekazem{smutny}bzdura totalna tetno bylo ok. {usmiech}ale nie mialam ani skurczy ani rozwarcia i poprosilam sama o cesarke bo balam sie wracac unich niema lezenia a co do torby to bylam spakowana na nasz szpital wrazie czego i moja torba wyglodala jak bym na miesioc wyjechala tam tylko bierzesz szlafrok pizame i przybory toaletowe dla siebie nic dla dziecka oni wszystko dajo od pieluch po kosmetyki i ubranka co do ceny to cesarka 1400 a natura 800 to i tak mniej niz unas jak mi zucila cene polozna i porod rodzinny a jeszcze jak doliczyc lekarza to zastanawiam sie czy to panstwowy szpital mam nadzieje ze moja odp jest wyczerpujaca jezeli cos jeszcze to odp.pozdrawjam{mruga}

Gość

14-03-2010, 08:33
#16
juz pisze pojechalam do bialegostoku tydzien po terminie bo w naszym wspanialym szpitalu powjedzieli ze zanika mi tetno i musze sie skontaktowac z lekazem{smutny}bzdura totalna tetno bylo ok. {usmiech}ale nie mialam ani skurczy ani rozwarcia i poprosilam sama o cesarke bo balam sie wracac unich niema lezenia a co do torby to bylam spakowana na nasz szpital wrazie czego i moja torba wyglodala jak bym na miesioc wyjechala tam tylko bierzesz szlafrok pizame i przybory toaletowe dla siebie nic dla dziecka oni wszystko dajo od pieluch po kosmetyki i ubranka co do ceny to cesarka 1400 a natura 800 to i tak mniej niz unas jak mi zucila cene polozna i porod rodzinny a jeszcze jak doliczyc lekarza to zastanawiam sie czy to panstwowy szpital mam nadzieje ze moja odp jest wyczerpujaca jezeli cos jeszcze to odp.pozdrawjam{mruga}
Gość napisał(a):teraz jestem w 4 miesiacu i drugie dziecko tez rodze w bialymstoku

Gość

14-03-2010, 08:35
#17
teraz jestem w 4 miesiacu i drugie dziecko tez rodze w bialymstoku
Gość napisał(a):nie martwisz się czy zdążysz dojechać na czas.

Gość

14-03-2010, 10:05
#18
nie martwisz się czy zdążysz dojechać na czas.
Gość napisał(a):Kogo polecacie w tej klinice w Białymstoku.Jak się nazywa ta klinikia i na jakiej ul.Będę wdzięczna .Ania 2 miesiąc ciąży:)

Gość

14-03-2010, 12:43
#19
Kogo polecacie w tej klinice w Białymstoku.Jak się nazywa ta klinikia i na jakiej ul.Będę wdzięczna .Ania 2 miesiąc ciąży:)
Gość napisał(a):dziekuje bardzo za odpowiedź. mi został nie cły miesiąc ale moj lekarz mowi ze nie ma co sie bać i napewno zdąże dojechać:) a co do cen to naprawde nie jest drogo. Ja prowadzę ciąże w "bocianie" i oni właśnie współpracują z parkową. Trafiłam do bociana bo u nas w ostrolece lekarz mi powiedzial zebym sie nie nastawiala ze wszytsko bedzie dobrze bo nie widzial ciałka żółtego na usg po 3 dniach pojechalam do bialego i lekarz  powiedzial ze widzi najnormalniejszą w świecie ciążę:) i jak do tej pory wszytsko jest w porządeczku i mam nadzieje ze juz tak będzie :)pozdrawiam i dziekuje za odpowiedź:)

Gość

14-03-2010, 13:50
#20
dziekuje bardzo za odpowiedź. mi został nie cły miesiąc ale moj lekarz mowi ze nie ma co sie bać i napewno zdąże dojechać:) a co do cen to naprawde nie jest drogo. Ja prowadzę ciąże w "bocianie" i oni właśnie współpracują z parkową. Trafiłam do bociana bo u nas w ostrolece lekarz mi powiedzial zebym sie nie nastawiala ze wszytsko bedzie dobrze bo nie widzial ciałka żółtego na usg po 3 dniach pojechalam do bialego i lekarz  powiedzial ze widzi najnormalniejszą w świecie ciążę:) i jak do tej pory wszytsko jest w porządeczku i mam nadzieje ze juz tak będzie :)pozdrawiam i dziekuje za odpowiedź:)

strony: wstecz 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... 48 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów