dobry ginekolog w ostrołęce  do prowadzenia ciąży

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 dalej
Gość napisał(a):Jeżeli idziecie do ginekologa to weźcie ze sobą na wszelki wypadek zaświadczenie o tym że jesteście w ciąży, żeby ginekolog mógł Wam wypisać leki jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Gość

04-07-2012, 15:28
#1
Jeżeli idziecie do ginekologa to weźcie ze sobą na wszelki wypadek zaświadczenie o tym że jesteście w ciąży, żeby ginekolog mógł Wam wypisać leki jeżeli zajdzie taka potrzeba.
Gość napisał(a):Czy któraś z Pań ma wiedzę na temat tego ile kosztuje cc w Gin-Medicus w Wyszkowie?

Gość

10-07-2012, 09:09
#2
Czy któraś z Pań ma wiedzę na temat tego ile kosztuje cc w Gin-Medicus w Wyszkowie?
Gość napisał(a):Ale popadało {usmiech}

Gość

11-07-2012, 18:49
#3
Ale popadało {usmiech}
Gość napisał(a):1500, ale lekarz prowadzący ciążę musi w GM pracować. Musisz się umówić wcześniej na cc.  

Gość

11-07-2012, 22:04
#4
1500, ale lekarz prowadzący ciążę musi w GM pracować. Musisz się umówić wcześniej na cc.  
Gość napisał(a):Mam pytanie do pań, które chodzą (lub chodziły) do dr Niewińskiego: w którym tygodniu założył Wam kartę ciąży i zlecił jakiekolwiek badania? Ja jestem w 10 tyg., byłam na wizycie już 3 razy i miałam robione tylko usg. Trochę mnie to martwi, biorąc pod uwagę, że ciąża jest zagrożona...

Gość

21-07-2012, 15:24
#5
Mam pytanie do pań, które chodzą (lub chodziły) do dr Niewińskiego: w którym tygodniu założył Wam kartę ciąży i zlecił jakiekolwiek badania? Ja jestem w 10 tyg., byłam na wizycie już 3 razy i miałam robione tylko usg. Trochę mnie to martwi, biorąc pod uwagę, że ciąża jest zagrożona...
Gość napisał(a):Nie chodziłam do dr Niewińskiego,ja bym zmieniła lekarza na bardziej dokładniejszego ,ja po stwierdzeniu ciąży od razu dostałam skierowanie na badanie moczu,morfologię,cukier,toksmoplazmozę. życzę zdrówka dla pani i dziecka,pozdrawiam.

Gość

21-07-2012, 23:10
#6
Nie chodziłam do dr Niewińskiego,ja bym zmieniła lekarza na bardziej dokładniejszego ,ja po stwierdzeniu ciąży od razu dostałam skierowanie na badanie moczu,morfologię,cukier,toksmoplazmozę. życzę zdrówka dla pani i dziecka,pozdrawiam.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Przychodnia na Hallera jest ok. Polecam dr Bucińskiego - ma bardzo dużo pacjentek i ciężko się do niego dostać - ale warto!!! Słyszałam o nim wiele dobrego od znajomych, sama do niego chodzę już od czterech lat, ciąże też mi prowadził i byłam bardzo zadowolona. [/quote]NIGDY NIKOMU GO NIE POLECĘ! Moja siostra jak była w 2 miesiącu ciąży,  on jej powiedział, że ma mięśniaka...jak się okazało, że jest w ciąży (po 2 tygodniach od ostatniej wizyty) to on powiedział, że jest nadal mięśniak i ciąża jest zagrożona. Póżniej siostra poszła do dr Pyskło i okazało się, że nie ma żadnego mięśniaka i zagrożonej ciąży!!!!  Buciński jest tylko dla starych kobiet, do cytologii!!!!!  [/quoteWidocznie musisz być bardzo młodą osobą.Ja przeciwnie,poroniłam 3 ciąże i trafiłam do dr Bucińskiego w 4 ciąży, kiedy inni nie dawali mi już szans.Teraz mam wspaniałą i zdrową córeczkę.To jedyny uczciwy i rzetelny lekarz,jestem i zawsze będę mu wdzięczna.Jeśli,któraś z Pań ma prawdziwe problemy w ciąży-polecam dr.Bucińskiego.

Gość

14-08-2012, 16:57
#7
[quote=Gość][quote=Gość]Przychodnia na Hallera jest ok. Polecam dr Bucińskiego - ma bardzo dużo pacjentek i ciężko się do niego dostać - ale warto!!! Słyszałam o nim wiele dobrego od znajomych, sama do niego chodzę już od czterech lat, ciąże też mi prowadził i byłam bardzo zadowolona. [/quote]NIGDY NIKOMU GO NIE POLECĘ! Moja siostra jak była w 2 miesiącu ciąży,  on jej powiedział, że ma mięśniaka...jak się okazało, że jest w ciąży (po 2 tygodniach od ostatniej wizyty) to on powiedział, że jest nadal mięśniak i ciąża jest zagrożona. Póżniej siostra poszła do dr Pyskło i okazało się, że nie ma żadnego mięśniaka i zagrożonej ciąży!!!!  Buciński jest tylko dla starych kobiet, do cytologii!!!!!  [/quoteWidocznie musisz być bardzo młodą osobą.Ja przeciwnie,poroniłam 3 ciąże i trafiłam do dr Bucińskiego w 4 ciąży, kiedy inni nie dawali mi już szans.Teraz mam wspaniałą i zdrową córeczkę.To jedyny uczciwy i rzetelny lekarz,jestem i zawsze będę mu wdzięczna.Jeśli,któraś z Pań ma prawdziwe problemy w ciąży-polecam dr.Bucińskiego.
Gość napisał(a):Buciński? Nigdy w życiu! Mi w 4 miesiącu wmawiał, że mam skurczę i mogę urodzić! W dodatku przez 3 wizyty nie zlecił żadnych badań nawet moczu i morfologii. Poszłam do 2 innych lekarzy i nic takiego nie potwierdzono, na całe szczęście. Szczęsliwie z zzo urodziłam w Białymstoku :) i nic nikomu nie płaciłam!

Gość

15-08-2012, 12:09
#8
Buciński? Nigdy w życiu! Mi w 4 miesiącu wmawiał, że mam skurczę i mogę urodzić! W dodatku przez 3 wizyty nie zlecił żadnych badań nawet moczu i morfologii. Poszłam do 2 innych lekarzy i nic takiego nie potwierdzono, na całe szczęście. Szczęsliwie z zzo urodziłam w Białymstoku :) i nic nikomu nie płaciłam!
Gość napisał(a):[quote=Gość]Mam pytanie do pań, które chodzą (lub chodziły) do dr Niewińskiego: w którym tygodniu założył Wam kartę ciąży i zlecił jakiekolwiek badania? Ja jestem w 10 tyg., byłam na wizycie już 3 razy i miałam robione tylko usg. Trochę mnie to martwi, biorąc pod uwagę, że ciąża jest zagrożona... [/quote]Musisz uzbroić się w cierpliwość. Ja równiez chodze do Niewińskiego i kartę założono mi dopiero w 13 tygodniu. I tak zaznaczona bedzie twoja pierwsza wizyta. Fakt zastanawiające jest czemu tak późno, ale jeżeli są wątpliwości czy ciąża przetrwa 1 trymestr to on nie zakłada, bo mówi że nigdy nic nie wiadomo.  

Gość

15-08-2012, 21:13
#9
[quote=Gość]Mam pytanie do pań, które chodzą (lub chodziły) do dr Niewińskiego: w którym tygodniu założył Wam kartę ciąży i zlecił jakiekolwiek badania? Ja jestem w 10 tyg., byłam na wizycie już 3 razy i miałam robione tylko usg. Trochę mnie to martwi, biorąc pod uwagę, że ciąża jest zagrożona... [/quote]Musisz uzbroić się w cierpliwość. Ja równiez chodze do Niewińskiego i kartę założono mi dopiero w 13 tygodniu. I tak zaznaczona bedzie twoja pierwsza wizyta. Fakt zastanawiające jest czemu tak późno, ale jeżeli są wątpliwości czy ciąża przetrwa 1 trymestr to on nie zakłada, bo mówi że nigdy nic nie wiadomo.  
Gość napisał(a):Tylko nie Andrzej Mróz z przychodni na Hallera!!!!Byłam na wizycie w 20 tygodniu ciąży (wizyta nie była prywatna, na nfz).  Zbadał mnie na fotelu, wysłuchał tętna, o dziwo spytał czy czuję ruchy, czy mnie nic nie boli (zwykle tego nie robił, nic nie mówił, nie pytał, na moje pytania odpowiadał krótko i olewczo) i...do zobaczenia za miesiąc. Ja się go pytam: "A co z usg połówkowym??" On na to, że trzeba prywatnie (oczywiście u niego). Spytałam czy na nfz się nie należy, on coś zaczął, że nie, że sprzęt kosztuje, że jak to na nfz... Ja do niego: "Ale przecież wizyty są na nfz, ja jestem ubezpieczona, to już nic nie rozumiem..." On na to: "Ja też nie rozumiem!" Ja: "No ale poprzednie usg miałam na nfz zrobione, za darmo" On: "No i jedno wystarczy!" Ja: "Ale czytałam w ustawie, że należą się 3 usg na nfz w trakcie ciąży" On: "No to może sobie pani czytać!"... Pożegnałam się i...poszłam umówić się do innego lekarza. Chciwym buc, chciał mnie naciągnąć na kasę!! Znam kobiety, które mają usg co wizytę na nfz, a on mi żałował tego, co mi się należy!! A do tego jak on mógł tak do mnie mówić?? Jak LEKARZ GINEKOLOG POŁOŻNIK może tak obcesowo potraktować kobietę w ciąży, która nie powinna się denerwować?? Jeżeli jestem w błędzie, to dlaczego nie wytłumaczył mi w czym problem i gdzie powinnam się zgłosić na to usg?? Cała ta rozmowa była prowadzona przez pana "doktóra" w nerwowym tonie, odpowiadał półsłówkami, jakbym była przygłupem... Chciał mnie wykiwać i wyciągnąć kasę, a jak zaczęłam drążyć temat i domagać się swego, to grunt mu się zaczął palić pod nogami i dlatego tak ucinał rozmowę... Bo nie można tego co mówił nazwać jakimiś argumentami czy wytłumaczeniami...Dodam, że jak poszłam do niego na pierwszą wizytę w 8 tyg ciąży i wiedział, że wcześniejszą poroniłam, to powiedział mi, że wcale nie wiadomo, czy jestem w ciąży, test ciążowy o niczym nie świadczy, potwierdzić może tylko usg, a jakże, prywatne u niego, bo na nfz należy się dopiero w 13 tyg... Jakby chciał, to mógłby zrobić bez gadania, zwłaszcza po moich przejściach!! A gdyby to była ciąża pozamaciczna albo zagrożona?? Nie zrobił nic by to sprawdzić! Jak można być tak chciwym i bezdusznym, zero taktu, umiaru i współczucia!! Jeśli chcecie być naciągane i oszukiwane, po każdej wizycie się denerwować i nie otrzymywać odpowiedzi na swoje pytania- idźcie do niego! Ja już zmieniłam lekarza.

Gość

17-08-2012, 18:48
#10
Tylko nie Andrzej Mróz z przychodni na Hallera!!!!Byłam na wizycie w 20 tygodniu ciąży (wizyta nie była prywatna, na nfz).  Zbadał mnie na fotelu, wysłuchał tętna, o dziwo spytał czy czuję ruchy, czy mnie nic nie boli (zwykle tego nie robił, nic nie mówił, nie pytał, na moje pytania odpowiadał krótko i olewczo) i...do zobaczenia za miesiąc. Ja się go pytam: "A co z usg połówkowym??" On na to, że trzeba prywatnie (oczywiście u niego). Spytałam czy na nfz się nie należy, on coś zaczął, że nie, że sprzęt kosztuje, że jak to na nfz... Ja do niego: "Ale przecież wizyty są na nfz, ja jestem ubezpieczona, to już nic nie rozumiem..." On na to: "Ja też nie rozumiem!" Ja: "No ale poprzednie usg miałam na nfz zrobione, za darmo" On: "No i jedno wystarczy!" Ja: "Ale czytałam w ustawie, że należą się 3 usg na nfz w trakcie ciąży" On: "No to może sobie pani czytać!"... Pożegnałam się i...poszłam umówić się do innego lekarza. Chciwym buc, chciał mnie naciągnąć na kasę!! Znam kobiety, które mają usg co wizytę na nfz, a on mi żałował tego, co mi się należy!! A do tego jak on mógł tak do mnie mówić?? Jak LEKARZ GINEKOLOG POŁOŻNIK może tak obcesowo potraktować kobietę w ciąży, która nie powinna się denerwować?? Jeżeli jestem w błędzie, to dlaczego nie wytłumaczył mi w czym problem i gdzie powinnam się zgłosić na to usg?? Cała ta rozmowa była prowadzona przez pana "doktóra" w nerwowym tonie, odpowiadał półsłówkami, jakbym była przygłupem... Chciał mnie wykiwać i wyciągnąć kasę, a jak zaczęłam drążyć temat i domagać się swego, to grunt mu się zaczął palić pod nogami i dlatego tak ucinał rozmowę... Bo nie można tego co mówił nazwać jakimiś argumentami czy wytłumaczeniami...Dodam, że jak poszłam do niego na pierwszą wizytę w 8 tyg ciąży i wiedział, że wcześniejszą poroniłam, to powiedział mi, że wcale nie wiadomo, czy jestem w ciąży, test ciążowy o niczym nie świadczy, potwierdzić może tylko usg, a jakże, prywatne u niego, bo na nfz należy się dopiero w 13 tyg... Jakby chciał, to mógłby zrobić bez gadania, zwłaszcza po moich przejściach!! A gdyby to była ciąża pozamaciczna albo zagrożona?? Nie zrobił nic by to sprawdzić! Jak można być tak chciwym i bezdusznym, zero taktu, umiaru i współczucia!! Jeśli chcecie być naciągane i oszukiwane, po każdej wizycie się denerwować i nie otrzymywać odpowiedzi na swoje pytania- idźcie do niego! Ja już zmieniłam lekarza.
Gość napisał(a):LUDZIE CZY WY CZYTACIE TYGODNIK OSTROŁĘCKI{!}W TAMTYM TYGODNIU BYŁ WYWIAD Z DZIEWCZYNĄ KTÓRA STRACIŁA DZIECKO{!}A CIĄŻE PROWADZIŁA U DR.PYSKŁO{!}

Gość

31-08-2012, 10:20
#11
LUDZIE CZY WY CZYTACIE TYGODNIK OSTROŁĘCKI{!}W TAMTYM TYGODNIU BYŁ WYWIAD Z DZIEWCZYNĄ KTÓRA STRACIŁA DZIECKO{!}A CIĄŻE PROWADZIŁA U DR.PYSKŁO{!}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jeżeli idziecie do [u]ginekologa[/u] to weźcie ze sobą na wszelki wypadek zaświadczenie o tym że jesteście w ciąży, żeby [color=#ff0000][/color][u]ginekolog[/u] [color=#ff0000][/color]mógł Wam wypisać leki jeżeli zajdzie taka potrzeba. [/quote]kogo masz na myśli?lekarza rodzinnego???

Gość

31-08-2012, 12:14
#12
[quote=Gość]Jeżeli idziecie do [u]ginekologa[/u] to weźcie ze sobą na wszelki wypadek zaświadczenie o tym że jesteście w ciąży, żeby [color=#ff0000][/color][u]ginekolog[/u] [color=#ff0000][/color]mógł Wam wypisać leki jeżeli zajdzie taka potrzeba. [/quote]kogo masz na myśli?lekarza rodzinnego???
Gość napisał(a):[quote=Gość]LUDZIE CZY WY CZYTACIE TYGODNIK OSTROŁĘCKI{!}W TAMTYM TYGODNIU BYŁ WYWIAD Z DZIEWCZYNĄ KTÓRA STRACIŁA DZIECKO{!}A CIĄŻE PROWADZIŁA U DR.PYSKŁO{!} [/quote]jeszcze nie wiadomo, kto zawinił w tym wypadku, lekarz prowadzący czy szpital

Gość

31-08-2012, 12:16
#13
[quote=Gość]LUDZIE CZY WY CZYTACIE TYGODNIK OSTROŁĘCKI{!}W TAMTYM TYGODNIU BYŁ WYWIAD Z DZIEWCZYNĄ KTÓRA STRACIŁA DZIECKO{!}A CIĄŻE PROWADZIŁA U DR.PYSKŁO{!} [/quote]jeszcze nie wiadomo, kto zawinił w tym wypadku, lekarz prowadzący czy szpital
Gość napisał(a):współczuję mamom,które straciły dziecko tuż przed jego przyjściem na świat,ale musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać,aż sprawa wyjaśni się do końca.osobiście znam przypadki kobiet które nie były pacjentkami ostrołęckich ginekologów i też swoje maleństwa straciły kilka dni przed porodem.współczuję z całego serca .

Gość

31-08-2012, 22:14
#14
współczuję mamom,które straciły dziecko tuż przed jego przyjściem na świat,ale musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać,aż sprawa wyjaśni się do końca.osobiście znam przypadki kobiet które nie były pacjentkami ostrołęckich ginekologów i też swoje maleństwa straciły kilka dni przed porodem.współczuję z całego serca .
Gość napisał(a):Czy może ktoś powiedzieć, którzy lekarze mają dyżury na ostrołęckiej porodówce? {?}{?}{?}

Gość

01-09-2012, 11:24
#15
Czy może ktoś powiedzieć, którzy lekarze mają dyżury na ostrołęckiej porodówce? {?}{?}{?}
Gość napisał(a):Witam,rodziłam w lipcu ,leżałam kilka dni z dzieckiem,więc kilku lekarzy się przewinęło min;JANKOWSKI MRÓZ PYSKŁO CZASIUK GRONCZEWSKA,TYCH LEKARZY ZNAM Z NAZWISKA INNYCH NAZWISK NIESTETY NIE ZNAM,POZDRAWIAM.

Gość

01-09-2012, 16:43
#16
Witam,rodziłam w lipcu ,leżałam kilka dni z dzieckiem,więc kilku lekarzy się przewinęło min;JANKOWSKI MRÓZ PYSKŁO CZASIUK GRONCZEWSKA,TYCH LEKARZY ZNAM Z NAZWISKA INNYCH NAZWISK NIESTETY NIE ZNAM,POZDRAWIAM.
Gość napisał(a):na pewno tez ma dyżury dr Buciński bo jak rodziłam także w lipcu to był obecny przy porodzie

Gość

01-09-2012, 20:38
#17
na pewno tez ma dyżury dr Buciński bo jak rodziłam także w lipcu to był obecny przy porodzie
Gość napisał(a):słyszałam złe opinie o doktorze Mamińskim {nie}

Gość

01-09-2012, 22:24
#18
słyszałam złe opinie o doktorze Mamińskim {nie}
Gość napisał(a):Dziękuję za nazwiska lekarzy pracujących na ostrołęckiej porodówce. {ok}Polećcie mi proszę takiego, który interesuje się swoimi pacjentkami w trakcie porodu. Czułabym się bezpieczniej wiedząc, że w szpitalu nie zostanę pozostawiona sama sobie i będę mogla liczyc na pomoc. {smutny}

Gość

04-09-2012, 11:58
#19
Dziękuję za nazwiska lekarzy pracujących na ostrołęckiej porodówce. {ok}Polećcie mi proszę takiego, który interesuje się swoimi pacjentkami w trakcie porodu. Czułabym się bezpieczniej wiedząc, że w szpitalu nie zostanę pozostawiona sama sobie i będę mogla liczyc na pomoc. {smutny}
Gość napisał(a):a ja polecam narazie Piątka nie wiem jak dalej ale narazie jest to dla mnie lekarz nr1 w O-ce.

Gość

04-09-2012, 11:59
#20
a ja polecam narazie Piątka nie wiem jak dalej ale narazie jest to dla mnie lekarz nr1 w O-ce.

strony: wstecz 1 ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów