dobry ginekolog w ostrołęce  do prowadzenia ciąży

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... 48 dalej
Gość napisał(a):W Ostrołęce trudno o dobrego i kompetentnego lekarza ginekologa. Nie byłoby tematu gdyby nie było problemu. Absurdy o których mowa nie są wyssane z palca. I bardzo dobrze, że jest miejsce gdzie można o nich wypowiadać. Na własnej skórze przekonałam się o "wiedzy" nie jednego lekarza ginekologa. Od kilku lat jeżdżę poza Ostrołękę do Białegostoku i tam też niedawno rodziłam (nie w prywatnej klinice tylko w państwowym szpitalu). Różnica jest ogromna. Wypowiadać się może każdy na własną odpowiedzialność i chcecie czy nie tak będzie dalej... Nie prędko się to zmieni...  

Gość

07-12-2011, 21:36
#1
W Ostrołęce trudno o dobrego i kompetentnego lekarza ginekologa. Nie byłoby tematu gdyby nie było problemu. Absurdy o których mowa nie są wyssane z palca. I bardzo dobrze, że jest miejsce gdzie można o nich wypowiadać. Na własnej skórze przekonałam się o "wiedzy" nie jednego lekarza ginekologa. Od kilku lat jeżdżę poza Ostrołękę do Białegostoku i tam też niedawno rodziłam (nie w prywatnej klinice tylko w państwowym szpitalu). Różnica jest ogromna. Wypowiadać się może każdy na własną odpowiedzialność i chcecie czy nie tak będzie dalej... Nie prędko się to zmieni...  
Gość napisał(a):[quote=Gość]"Znieważeniem jest wyrażenie gestem, słowem, pismem, znakiem, wizerunkiem lub w inny sposób lekceważącego, pogardliwego lub poniżającego inną osobę stosunku do niej. Najczęściej następuje to przez wypowiedzenie słów uznawanych w danym środowisku społecznym za znieważające (poniżające godność, przekreślające cześć)„Pomówienie ma miejsce tylko wtedy, gdy treść stanowiąca zarzut zostanie przekazana innej osobie niż ta, której zarzut dotyczy”. W internecie nikt nie jest anonimowy. Obrażasz na forum? To jest karalneWarto  pamiętać, że osoby pokrzywdzone w rozumieniu prawa, mogą w tej sprawie skorzystać z pomocy policji, czy prokuratury.  [/quote]Dobranoc panie doktorze

Gość

07-12-2011, 22:21
#2
[quote=Gość]"Znieważeniem jest wyrażenie gestem, słowem, pismem, znakiem, wizerunkiem lub w inny sposób lekceważącego, pogardliwego lub poniżającego inną osobę stosunku do niej. Najczęściej następuje to przez wypowiedzenie słów uznawanych w danym środowisku społecznym za znieważające (poniżające godność, przekreślające cześć)„Pomówienie ma miejsce tylko wtedy, gdy treść stanowiąca zarzut zostanie przekazana innej osobie niż ta, której zarzut dotyczy”. W internecie nikt nie jest anonimowy. Obrażasz na forum? To jest karalneWarto  pamiętać, że osoby pokrzywdzone w rozumieniu prawa, mogą w tej sprawie skorzystać z pomocy policji, czy prokuratury.  [/quote]Dobranoc panie doktorze
Gość napisał(a):[quote=Gość]W Ostrołęce trudno o dobrego i kompetentnego lekarza ginekologa. Nie byłoby tematu gdyby nie było problemu. Absurdy o których mowa nie są wyssane z palca. I bardzo dobrze, że jest miejsce gdzie można o nich wypowiadać. Na własnej skórze przekonałam się o "wiedzy" nie jednego lekarza ginekologa. Od kilku lat jeżdżę poza Ostrołękę do Białegostoku i tam też niedawno rodziłam (nie w prywatnej klinice tylko w państwowym szpitalu). Różnica jest ogromna. Wypowiadać się może każdy na własną odpowiedzialność i chcecie czy nie tak będzie dalej... Nie prędko się to zmieni...  [/quote]oczywiście rodziłaś też w ostrołęckim szpitalu, skoro piszesz o róznicy?? Ja na naszych lekarzy nie narzekam, ale - moja ciąza przebiegała książkowo, nawet mdłości mnie ominęły. Poród to samo.Zdaję sobie sprawę, że w takim przypadku każdy lekarz jest dobry, więc narzekac nie mogę :)

Gość

07-12-2011, 22:29
#3
[quote=Gość]W Ostrołęce trudno o dobrego i kompetentnego lekarza ginekologa. Nie byłoby tematu gdyby nie było problemu. Absurdy o których mowa nie są wyssane z palca. I bardzo dobrze, że jest miejsce gdzie można o nich wypowiadać. Na własnej skórze przekonałam się o "wiedzy" nie jednego lekarza ginekologa. Od kilku lat jeżdżę poza Ostrołękę do Białegostoku i tam też niedawno rodziłam (nie w prywatnej klinice tylko w państwowym szpitalu). Różnica jest ogromna. Wypowiadać się może każdy na własną odpowiedzialność i chcecie czy nie tak będzie dalej... Nie prędko się to zmieni...  [/quote]oczywiście rodziłaś też w ostrołęckim szpitalu, skoro piszesz o róznicy?? Ja na naszych lekarzy nie narzekam, ale - moja ciąza przebiegała książkowo, nawet mdłości mnie ominęły. Poród to samo.Zdaję sobie sprawę, że w takim przypadku każdy lekarz jest dobry, więc narzekac nie mogę :)
Gość napisał(a):I jeszcze jedno:do czego ma to zmierzać? do zamknięcia ust? do zamknięcia wątku? czy może do wypisywania samych pieśni chwalebnych? ja jestem bardzo ciekawa czy gdyby zapytać samych lekarzy to każdy z czystym sumieniem bez mrugnięcia okiem prosto w oczy powiedziałby że nie miał pacjentki wobec której mógł czegoś bardziej dopilnować/wobec której coś przeoczył itp. Nie wierzę w to. Ja sama prowadziłam pierwszą ciążę u innego lekarza, obecną II również rozpoczęłam u tej samej osoby i uciekłam od niej gdzie pieprz rośnie po II wizycie bo jak się okazało to lekarzom brakuje przyzwoitości by powiedzieć "nie jestem pewien" "trzeba powtórzyć badanie" najlepiej od razu zdyskredytować pacjentkę powiedzieć kategorycznie, że ciąża jest patologiczna itp. To właśnie nasi specjaliści są przekonani, że wszystkie rozumy pozjadali. Nie przyjmują możliwości swojego błędu. I potem taki lekarz nawet nie pamięta co powiedział swojej pacjentce. Że swoją "pewnością" złamał komuś na chwilę życie, ale przecież ma prawo, w końcu jest LEKARZEM :( Podobno moja ciąża była pozamaciczna, jak już jednak okazało się, że nie jest to okazało się, że zarodek jest upośledzony bo stanowczo za mały do wieku ciąży i ten "upośledzony" zarodek jest obecnie 28 tygodniową dziewczynką, która sobie zdrowo czeka na poród. I na to nie ma paragrafu?  

Gość

07-12-2011, 22:34
#4
I jeszcze jedno:do czego ma to zmierzać? do zamknięcia ust? do zamknięcia wątku? czy może do wypisywania samych pieśni chwalebnych? ja jestem bardzo ciekawa czy gdyby zapytać samych lekarzy to każdy z czystym sumieniem bez mrugnięcia okiem prosto w oczy powiedziałby że nie miał pacjentki wobec której mógł czegoś bardziej dopilnować/wobec której coś przeoczył itp. Nie wierzę w to. Ja sama prowadziłam pierwszą ciążę u innego lekarza, obecną II również rozpoczęłam u tej samej osoby i uciekłam od niej gdzie pieprz rośnie po II wizycie bo jak się okazało to lekarzom brakuje przyzwoitości by powiedzieć "nie jestem pewien" "trzeba powtórzyć badanie" najlepiej od razu zdyskredytować pacjentkę powiedzieć kategorycznie, że ciąża jest patologiczna itp. To właśnie nasi specjaliści są przekonani, że wszystkie rozumy pozjadali. Nie przyjmują możliwości swojego błędu. I potem taki lekarz nawet nie pamięta co powiedział swojej pacjentce. Że swoją "pewnością" złamał komuś na chwilę życie, ale przecież ma prawo, w końcu jest LEKARZEM :( Podobno moja ciąża była pozamaciczna, jak już jednak okazało się, że nie jest to okazało się, że zarodek jest upośledzony bo stanowczo za mały do wieku ciąży i ten "upośledzony" zarodek jest obecnie 28 tygodniową dziewczynką, która sobie zdrowo czeka na poród. I na to nie ma paragrafu?  
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]W Ostrołęce trudno o dobrego i kompetentnego lekarza ginekologa. Nie byłoby tematu gdyby nie było problemu. Absurdy o których mowa nie są wyssane z palca. I bardzo dobrze, że jest miejsce gdzie można o nich wypowiadać. Na własnej skórze przekonałam się o "wiedzy" nie jednego lekarza ginekologa. Od kilku lat jeżdżę poza Ostrołękę do Białegostoku i tam też niedawno rodziłam (nie w prywatnej klinice tylko w państwowym szpitalu). Różnica jest ogromna. Wypowiadać się może każdy na własną odpowiedzialność i chcecie czy nie tak będzie dalej... Nie prędko się to zmieni...  [/quote]oczywiście rodziłaś też w ostrołęckim szpitalu, skoro piszesz o róznicy?? Ja na naszych lekarzy nie narzekam, ale - moja ciąza przebiegała książkowo, nawet mdłości mnie ominęły. Poród to samo.Zdaję sobie sprawę, że w takim przypadku każdy lekarz jest dobry, więc narzekac nie mogę :) [/quote]ja myślę, że koleżance chodziło nie o przebieg porodu i opieki porodowej samej w sobie, ale o różnice co do fachowości lekarzy. Ja aktualnie jestem pod opieką doktora Pyskło i nie mówię, że jest cudowny i nieomylny, ale w przypadku jakichkolwiek wątpliwości nigdy nie był kategoryczny, zawsze zakładał kilka scenariuszy, wskazywał margines swojego błędu, zawsze wyznaczał dodatkowe badania przed kategoryczną opinią, może kiedyś się "przejechał" na swojej pewności? Nie wiem, ale na pewno już na poziomie O-ki widzę różnicę pomiędzy lekarzami.  

Gość

07-12-2011, 22:41
#5
[quote=Gość][quote=Gość]W Ostrołęce trudno o dobrego i kompetentnego lekarza ginekologa. Nie byłoby tematu gdyby nie było problemu. Absurdy o których mowa nie są wyssane z palca. I bardzo dobrze, że jest miejsce gdzie można o nich wypowiadać. Na własnej skórze przekonałam się o "wiedzy" nie jednego lekarza ginekologa. Od kilku lat jeżdżę poza Ostrołękę do Białegostoku i tam też niedawno rodziłam (nie w prywatnej klinice tylko w państwowym szpitalu). Różnica jest ogromna. Wypowiadać się może każdy na własną odpowiedzialność i chcecie czy nie tak będzie dalej... Nie prędko się to zmieni...  [/quote]oczywiście rodziłaś też w ostrołęckim szpitalu, skoro piszesz o róznicy?? Ja na naszych lekarzy nie narzekam, ale - moja ciąza przebiegała książkowo, nawet mdłości mnie ominęły. Poród to samo.Zdaję sobie sprawę, że w takim przypadku każdy lekarz jest dobry, więc narzekac nie mogę :) [/quote]ja myślę, że koleżance chodziło nie o przebieg porodu i opieki porodowej samej w sobie, ale o różnice co do fachowości lekarzy. Ja aktualnie jestem pod opieką doktora Pyskło i nie mówię, że jest cudowny i nieomylny, ale w przypadku jakichkolwiek wątpliwości nigdy nie był kategoryczny, zawsze zakładał kilka scenariuszy, wskazywał margines swojego błędu, zawsze wyznaczał dodatkowe badania przed kategoryczną opinią, może kiedyś się "przejechał" na swojej pewności? Nie wiem, ale na pewno już na poziomie O-ki widzę różnicę pomiędzy lekarzami.  
Gość napisał(a):no na pewno widać różnice między lekarzami, przebieg badania, to jak rozmawiają z pacjentką, ile poświęcają jej czasu...Nie chcę nikogo bronić, ale cały czas odnoszę wrażenie, że wszyscy ostrołęccy lekarze (czy ktokowleik prowadził ciążę u WSZYSTKICH?) wrzuceni są do worka z napisem "tragedia" a ci spoza ostrołęki są wychwalani pod niebiosa..To już wolę jak lecicie po nazwiskach, niż segregujecie lekarzy miastami. Wchodząc na forum B-ku widze, że ginekolodzy od nich nie mają za dobrych opinii (?).Nie wiem, moim zdaniem każdy lekarz może się pomylić w diagnozie, i ten z Ostrołęki i nawet ten z Chicago ;)Oczywiście szanuję wybór przyszłych mam, każda z nas może wybrać lekarza, którego chce. Ja osobiście chodziłam tu na miejscu, jakoś nie wyobrażam sobie jazdy 120km, gdy tylko zaczną mi się skurcze (i to jeszcze jechać oblodzoną drogą! Mąż w strachu z trzęsącymi się rękami.. nie wiem jakby się to skończyło :/).Wolałabym nie rodzić w samochodzie, hehe. Tak samo lecieć 120km z jakimiś problemami (krwawienie, przedwczesne skurcze, których nikomu nie życzę) - bo tam, przyjmuje mój lekarz, który ma kartę przebiegu ciąży.. Jednak każda z nas jest inna, ja na naszą służbę zdrowie złego słowa powiedzieć nie mogę, ale do wszystkich lekarzy nie chodziłam niestety (odwiedziłam 3 w życiu) :)aaallle tak jak napisałam, każda z nas ma wolny wybór :) Tylko prosze, lepiej piszcie nazwiskami, lub o konkretnym lekarzu, a nie dzielicie na grupy "ostrołęccy" i "reszta" :)

Gość

08-12-2011, 09:31
#6
no na pewno widać różnice między lekarzami, przebieg badania, to jak rozmawiają z pacjentką, ile poświęcają jej czasu...Nie chcę nikogo bronić, ale cały czas odnoszę wrażenie, że wszyscy ostrołęccy lekarze (czy ktokowleik prowadził ciążę u WSZYSTKICH?) wrzuceni są do worka z napisem "tragedia" a ci spoza ostrołęki są wychwalani pod niebiosa..To już wolę jak lecicie po nazwiskach, niż segregujecie lekarzy miastami. Wchodząc na forum B-ku widze, że ginekolodzy od nich nie mają za dobrych opinii (?).Nie wiem, moim zdaniem każdy lekarz może się pomylić w diagnozie, i ten z Ostrołęki i nawet ten z Chicago ;)Oczywiście szanuję wybór przyszłych mam, każda z nas może wybrać lekarza, którego chce. Ja osobiście chodziłam tu na miejscu, jakoś nie wyobrażam sobie jazdy 120km, gdy tylko zaczną mi się skurcze (i to jeszcze jechać oblodzoną drogą! Mąż w strachu z trzęsącymi się rękami.. nie wiem jakby się to skończyło :/).Wolałabym nie rodzić w samochodzie, hehe. Tak samo lecieć 120km z jakimiś problemami (krwawienie, przedwczesne skurcze, których nikomu nie życzę) - bo tam, przyjmuje mój lekarz, który ma kartę przebiegu ciąży.. Jednak każda z nas jest inna, ja na naszą służbę zdrowie złego słowa powiedzieć nie mogę, ale do wszystkich lekarzy nie chodziłam niestety (odwiedziłam 3 w życiu) :)aaallle tak jak napisałam, każda z nas ma wolny wybór :) Tylko prosze, lepiej piszcie nazwiskami, lub o konkretnym lekarzu, a nie dzielicie na grupy "ostrołęccy" i "reszta" :)
Gość napisał(a):"lubię to" :-) mowa o wątku powyżej. ;-)to racja u mnie akurat jeden lekarz z oki nie bardzo mogl sobie poradzic z moim problemem zajscia w ciąze i powiedzial to otwarcie , zebym poszukala pomocy u specjalistow od leczenia nieplodnosci.  

Gość

08-12-2011, 12:47
#7
"lubię to" :-) mowa o wątku powyżej. ;-)to racja u mnie akurat jeden lekarz z oki nie bardzo mogl sobie poradzic z moim problemem zajscia w ciąze i powiedzial to otwarcie , zebym poszukala pomocy u specjalistow od leczenia nieplodnosci.  
Gość napisał(a):"lubię to" :-) mowa o wątku powyżej. ;-)to racja u mnie akurat jeden lekarz z oki nie bardzo mogl sobie poradzic z moim problemem zajscia w ciąze i powiedzial to otwarcie , zebym poszukala pomocy u specjalistow od leczenia nieplodnosci.  

Gość

08-12-2011, 12:47
#8
"lubię to" :-) mowa o wątku powyżej. ;-)to racja u mnie akurat jeden lekarz z oki nie bardzo mogl sobie poradzic z moim problemem zajscia w ciąze i powiedzial to otwarcie , zebym poszukala pomocy u specjalistow od leczenia nieplodnosci.  
Gość napisał(a):polecam dr Pawełka - cudowny człowiek, zaś jeśli chodzi o poród, to miałąm przyjemność byc na dyżurze Pani Mirki Dąbrowskiej i każdej z Was życzę, abyście na nią trafili - miła, fachowa, pomocna, po prostu położna z powołania. Dużo gorzej oceniam pielegniarki z noworodków - każda mama potrzebuje zrozumienia, nie jest tylko "kolejną pacjentką", a tak są tam najczęściej traktowane mamy, za to neonatolodzy bardzo na plus.I jeszcze jedno - nikt nie będzie dobrze traktowany,  jeśli z góry jest wyniosły i arogancki. Generalnie, jeśli jesteś miła (ale nie uległa jak cielę), to i Ciebie potraktują dobrze

Gość

08-12-2011, 19:43
#9
polecam dr Pawełka - cudowny człowiek, zaś jeśli chodzi o poród, to miałąm przyjemność byc na dyżurze Pani Mirki Dąbrowskiej i każdej z Was życzę, abyście na nią trafili - miła, fachowa, pomocna, po prostu położna z powołania. Dużo gorzej oceniam pielegniarki z noworodków - każda mama potrzebuje zrozumienia, nie jest tylko "kolejną pacjentką", a tak są tam najczęściej traktowane mamy, za to neonatolodzy bardzo na plus.I jeszcze jedno - nikt nie będzie dobrze traktowany,  jeśli z góry jest wyniosły i arogancki. Generalnie, jeśli jesteś miła (ale nie uległa jak cielę), to i Ciebie potraktują dobrze
Gość napisał(a):ZZO jest standardem przy każdym porodzie na  życzenie pacjentki w każdym szpitalu w Białymstoku... W O-ce usłyszałam od pewnego dr pracującego w naszym szpitalu ze zzo jest złe. Co nie jest prawdą.

Gość

09-12-2011, 21:35
#10
ZZO jest standardem przy każdym porodzie na  życzenie pacjentki w każdym szpitalu w Białymstoku... W O-ce usłyszałam od pewnego dr pracującego w naszym szpitalu ze zzo jest złe. Co nie jest prawdą.
Gość napisał(a):Polecam doktora Walczaka-bardzo konkretny i rzetelny fachowiec a przy tym chętnie odpowiadam na każde pytanie.

Gość

14-12-2011, 10:46
#11
Polecam doktora Walczaka-bardzo konkretny i rzetelny fachowiec a przy tym chętnie odpowiadam na każde pytanie.
Gość napisał(a):Popieram. Żadnego z ostrołęckich lekarzy nie poleciłabym znajomej czy komuś z rodziny. A już na pewno nie Jankowski. Dobry jest Pawełek z Olszewa B., Walczak z Wyszkowa oraz Białostoccy specjaliści.  

Gość

15-12-2011, 22:39
#12
Popieram. Żadnego z ostrołęckich lekarzy nie poleciłabym znajomej czy komuś z rodziny. A już na pewno nie Jankowski. Dobry jest Pawełek z Olszewa B., Walczak z Wyszkowa oraz Białostoccy specjaliści.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Popieram. Żadnego z ostrołęckich lekarzy nie poleciłabym znajomej czy komuś z rodziny. A już na pewno nie Jankowski. Dobry jest Pawełek z Olszewa B., Walczak z Wyszkowa oraz Białostoccy specjaliści.  [/quote]Moze ty bys Jankowskiego nie polecila, a ja moge polecic, bo mi czlowiek zycie uratowal. Kazdy ma swoje zdanie...ale bez przaesady jesli juz nie polecasz to pisz dlaczego. Osobiscie odradzam dr Seroczynska, ktora leczyla mnie przez 3 lata na cos czego nie mialam i pozniej bylo tylko gorzej....  

Gość

16-12-2011, 11:52
#13
[quote=Gość]Popieram. Żadnego z ostrołęckich lekarzy nie poleciłabym znajomej czy komuś z rodziny. A już na pewno nie Jankowski. Dobry jest Pawełek z Olszewa B., Walczak z Wyszkowa oraz Białostoccy specjaliści.  [/quote]Moze ty bys Jankowskiego nie polecila, a ja moge polecic, bo mi czlowiek zycie uratowal. Kazdy ma swoje zdanie...ale bez przaesady jesli juz nie polecasz to pisz dlaczego. Osobiscie odradzam dr Seroczynska, ktora leczyla mnie przez 3 lata na cos czego nie mialam i pozniej bylo tylko gorzej....  
Gość napisał(a):Ja chodzę do dr Pyskło już od jakiegoś czasu. Chodziłam przed ciążą i teraz będąc w ciąży i póki co nie narzekam. Robi dobre wrażenie. Co do dr Bucińskiego i dr Piątka...hmmm miałam "przyjemność" wylądować na patologii i powiem szczerze będąc w szpitalu praktycznie pierwszy raz w życiu, wystraszona, przerażona itd nie zrobili na mnie dobrego wrażenia, bałam się o cokolwiek zapytać{smutny}i tylko czekałam aż na dyżurze będzie dr Pyskło, zażartuje, wytłumaczy itd ale się nie doczekałam bo mnie wypisali{mruga}  

Gość

27-12-2011, 00:07
#14
Ja chodzę do dr Pyskło już od jakiegoś czasu. Chodziłam przed ciążą i teraz będąc w ciąży i póki co nie narzekam. Robi dobre wrażenie. Co do dr Bucińskiego i dr Piątka...hmmm miałam "przyjemność" wylądować na patologii i powiem szczerze będąc w szpitalu praktycznie pierwszy raz w życiu, wystraszona, przerażona itd nie zrobili na mnie dobrego wrażenia, bałam się o cokolwiek zapytać{smutny}i tylko czekałam aż na dyżurze będzie dr Pyskło, zażartuje, wytłumaczy itd ale się nie doczekałam bo mnie wypisali{mruga}  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Przychodnia na Hallera jest ok. Polecam dr Bucińskiego - ma bardzo dużo pacjentek i ciężko się do niego dostać - ale warto!!! Słyszałam o nim wiele dobrego od znajomych, sama do niego chodzę już od czterech lat, ciąże też mi prowadził i byłam bardzo zadowolona. [/quote]A ja nie bylam zadowolona ,Usg mialam dwa moze trzy razy ...oschly i niezbyt rozgadany czasami balam sie o co kolwiek zapytac ,ja mialam jakis problem to nigdy nie odpowiedzial mi na pytanie konkretnie...Gdy juz poszlam do niego po urodzeniu dziecka na kontrol czy wszystko ze mna ok ,i przedstawilam swoj problem bardzo wstydliwy..to zamiast mi pomoc to zapytal czy bardzo mi to przeszkadza ze sie do niego z tym zwracam nie podjal zadnych dzialan w tym kierunku ...nie pomogl  

Gość

01-02-2012, 18:45
#15
[quote=Gość]Przychodnia na Hallera jest ok. Polecam dr Bucińskiego - ma bardzo dużo pacjentek i ciężko się do niego dostać - ale warto!!! Słyszałam o nim wiele dobrego od znajomych, sama do niego chodzę już od czterech lat, ciąże też mi prowadził i byłam bardzo zadowolona. [/quote]A ja nie bylam zadowolona ,Usg mialam dwa moze trzy razy ...oschly i niezbyt rozgadany czasami balam sie o co kolwiek zapytac ,ja mialam jakis problem to nigdy nie odpowiedzial mi na pytanie konkretnie...Gdy juz poszlam do niego po urodzeniu dziecka na kontrol czy wszystko ze mna ok ,i przedstawilam swoj problem bardzo wstydliwy..to zamiast mi pomoc to zapytal czy bardzo mi to przeszkadza ze sie do niego z tym zwracam nie podjal zadnych dzialan w tym kierunku ...nie pomogl  
Gość napisał(a):JA OSOBIŚCIE MOGĘ POLECIĆ DR PYSKŁO,W STYCZNIU URODZIŁAM DRUGIE DZIECKO,OBIE CIĄŻE CHODZIŁAM DO NIEGO ,WSPANIAŁY LEKARZ.PRZY PIERWSZYM PORODZIE BYŁ PRZY PORODZIE,MIAŁAM SZCZĘŚCIE ,PONIEWAŻ TRAFIŁAM DO NIEGO NA DYŻUR,TERAZ BYŁ INNY LEKARZ,ALE TEŻ MILE WSPOMINAM PORÓD I POMOC POŁOŻNYCH,POZDRAWIAM.

Gość

02-02-2012, 11:01
#16
JA OSOBIŚCIE MOGĘ POLECIĆ DR PYSKŁO,W STYCZNIU URODZIŁAM DRUGIE DZIECKO,OBIE CIĄŻE CHODZIŁAM DO NIEGO ,WSPANIAŁY LEKARZ.PRZY PIERWSZYM PORODZIE BYŁ PRZY PORODZIE,MIAŁAM SZCZĘŚCIE ,PONIEWAŻ TRAFIŁAM DO NIEGO NA DYŻUR,TERAZ BYŁ INNY LEKARZ,ALE TEŻ MILE WSPOMINAM PORÓD I POMOC POŁOŻNYCH,POZDRAWIAM.
Gość napisał(a):Witam! Czy ktos wie gdzie w Ostrołęce przyjmuje dr Walczak? Proszę o adres

Gość

05-02-2012, 12:04
#17
Witam! Czy ktos wie gdzie w Ostrołęce przyjmuje dr Walczak? Proszę o adres
Gość napisał(a):dr Walczak przyjmuje na 11 listopada w centrum medycznym.http://www.centrum-medyczne-ostroleka.pl/W sierpniu w Gin-medicusie w Wyszkowie urodziłam drugie dziecko. Przy porodzie był dr Walczak. Poród i pobyt wspominam wspaniale. Pozdrawiam

Gość

05-02-2012, 13:14
#18
dr Walczak przyjmuje na 11 listopada w centrum medycznym.http://www.centrum-medyczne-ostroleka.pl/W sierpniu w Gin-medicusie w Wyszkowie urodziłam drugie dziecko. Przy porodzie był dr Walczak. Poród i pobyt wspominam wspaniale. Pozdrawiam
Gość napisał(a):Ja rowniez polecam doktora Walczaka. Rowniez prowadzil moja ciaze i rodzilam w Wyszkowie.{!}

Gość

10-02-2012, 07:47
#19
Ja rowniez polecam doktora Walczaka. Rowniez prowadzil moja ciaze i rodzilam w Wyszkowie.{!}
Gość napisał(a):Witam Panią. Rodziła Pani sn czy cc? Ja miałam cc. Pierwsze cc miałam w szpitalu w Przasnyszu i wspominam pobyt i rekonwalescencję fatalnie. Ogromny plus dla dr Walczaka, za to że jest przy porodzie swojej pacjentki!!!

Gość

10-02-2012, 10:10
#20
Witam Panią. Rodziła Pani sn czy cc? Ja miałam cc. Pierwsze cc miałam w szpitalu w Przasnyszu i wspominam pobyt i rekonwalescencję fatalnie. Ogromny plus dla dr Walczaka, za to że jest przy porodzie swojej pacjentki!!!

strony: wstecz 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... 48 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów