dobry ginekolog w ostrołęce  do prowadzenia ciąży

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 41 42 43 44 45 46 47 48 dalej
Gość napisał(a):Nie każdy lekarz ma podpisany kontrakt z NFZ na USG więc zawsze można iść do innego np do Dr Bucińskiego który ma podobno taki sprzęt do USG że szkoda gadać. Ja chodziłam do Dr Pyskło i za USG płaciłam 60zł ale jeśli chodzi o aparat to ma najlepszy w Oce.{mruga}

Gość

18-12-2012, 15:53
#1
Nie każdy lekarz ma podpisany kontrakt z NFZ na USG więc zawsze można iść do innego np do Dr Bucińskiego który ma podobno taki sprzęt do USG że szkoda gadać. Ja chodziłam do Dr Pyskło i za USG płaciłam 60zł ale jeśli chodzi o aparat to ma najlepszy w Oce.{mruga}
Gość napisał(a):ja chodzę na NFZ do dr Niewińskiego i mam robione USG na każdej wizycie :) w ogóle jest to bardzo fajny lekarz.

Gość

19-12-2012, 17:10
#2
ja chodzę na NFZ do dr Niewińskiego i mam robione USG na każdej wizycie :) w ogóle jest to bardzo fajny lekarz.
Gość napisał(a):Nie polecam doktora Jankowskiego. Niby usg ma w cenie wizyty ale...Tylko kasa się liczy,a jak coś nie tak to albo kasa albo nara.

Gość

30-12-2013, 17:28
#3
Nie polecam doktora Jankowskiego. Niby usg ma w cenie wizyty ale...Tylko kasa się liczy,a jak coś nie tak to albo kasa albo nara.
Mada87 napisał(a):Ja też na nfz i jestem zadowolona.

Mada87

Wpisów: 2
Dołączył: 02.01.2014
02-01-2014, 17:18
#4
Ja też na nfz i jestem zadowolona.
Gość napisał(a):[quote=egna]jak w temacie, prosze o namiary[/quote]Pyskło koło starego szpitala.

Gość

03-01-2014, 21:20
#5
[quote=egna]jak w temacie, prosze o namiary[/quote]Pyskło koło starego szpitala.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=egna]jak w temacie, prosze o namiary[/quote]Pyskło koło starego szpitala. [/quote] Dr. Piątek też bardzo dobry.

Gość

03-01-2014, 21:22
#6
[quote=Gość][quote=egna]jak w temacie, prosze o namiary[/quote]Pyskło koło starego szpitala. [/quote] Dr. Piątek też bardzo dobry.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Chciałam zapytać co myślicie o Monińskim?[/quote][/quote]       Pan Moniński to dobry lekarz zna się na ciąży jak nikt inny{ok}{ok}{usmiech}{!}{!}{ok}[color=#ff00ff][/color]

Gość

13-01-2014, 17:32
#7
[quote=Gość][quote=Gość]Chciałam zapytać co myślicie o Monińskim?[/quote][/quote]       Pan Moniński to dobry lekarz zna się na ciąży jak nikt inny{ok}{ok}{usmiech}{!}{!}{ok}[color=#ff00ff][/color]
Gość napisał(a):A w feminie rejestracja jest przez cały dzień?

Gość

13-01-2014, 20:21
#8
A w feminie rejestracja jest przez cały dzień?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nie powinno sie przenosic swoich nastrojów do pracy. A dzień porodu to bardzo wazny dzien w zyciu kobiety i personel powinien robic wszystko zeby to bolo piekne choc bolesne przezycie , a nie trauma do konca zycia. Bo wiele kobiet po ostroleckim porodzie nie chce miec wiecej dzieci [/quote]Zgadza się i np. w szpitalach w Warszawie starają się by tak było, bo pacjentki mają naprawdę duży wybór szpitali. Dlaczego nie można byłoby tak w O-ce. Po co wyjeżdżać ze swojego miasta. Czy kiedyś to się zmieni. Może w końcu u nas by chciały kobiety rodzić:)

Gość

22-01-2014, 10:25
#9
[quote=Gość]Nie powinno sie przenosic swoich nastrojów do pracy. A dzień porodu to bardzo wazny dzien w zyciu kobiety i personel powinien robic wszystko zeby to bolo piekne choc bolesne przezycie , a nie trauma do konca zycia. Bo wiele kobiet po ostroleckim porodzie nie chce miec wiecej dzieci [/quote]Zgadza się i np. w szpitalach w Warszawie starają się by tak było, bo pacjentki mają naprawdę duży wybór szpitali. Dlaczego nie można byłoby tak w O-ce. Po co wyjeżdżać ze swojego miasta. Czy kiedyś to się zmieni. Może w końcu u nas by chciały kobiety rodzić:)
Gość napisał(a):Witam! Nie polecam dr Pawełka. Postawił bardzo złą diagnozę na początku ciąży, która okazała się błędna. Nie myśli o tym jaki to stres dla kobiety. Powiedział że w przychodni na Olszewo Borkach ma słabe USG i zaprosił do Centrum Medycznego. Jak lekarz może pracować na słabym sprzęcie...

Gość

22-01-2014, 21:36
#10
Witam! Nie polecam dr Pawełka. Postawił bardzo złą diagnozę na początku ciąży, która okazała się błędna. Nie myśli o tym jaki to stres dla kobiety. Powiedział że w przychodni na Olszewo Borkach ma słabe USG i zaprosił do Centrum Medycznego. Jak lekarz może pracować na słabym sprzęcie...
Gość napisał(a):Nikt nie jest nieomylny i nawet najlepszy specjalista może się pomylić ale w takiej sytuacji należy sprawdzić diagnozę u innego lekarza. Moim zdaniem dr. Pawełek, przynajmniej jeśli chodzi o traktowanie pacjentek i podejście jest dobrym lekarzem. {usmiech}

Gość

23-01-2014, 09:49
#11
Nikt nie jest nieomylny i nawet najlepszy specjalista może się pomylić ale w takiej sytuacji należy sprawdzić diagnozę u innego lekarza. Moim zdaniem dr. Pawełek, przynajmniej jeśli chodzi o traktowanie pacjentek i podejście jest dobrym lekarzem. {usmiech}
Gość napisał(a):pewnie w tym Centrum pracuje prywatnie a na Borkach na Fundusz więc przekierowuje sobie tam kobiety...

Gość

23-01-2014, 17:02
#12
pewnie w tym Centrum pracuje prywatnie a na Borkach na Fundusz więc przekierowuje sobie tam kobiety...
Gość napisał(a):[quote=Gość]A co sądzicie o dr. Piotr Pawełek??{?}[/quote]

Gość

30-01-2014, 19:32
#13
[quote=Gość]A co sądzicie o dr. Piotr Pawełek??{?}[/quote]
Gość napisał(a):bardzo miły i sympatyczny lekarz. ja chodzę prywatnie i jestem zadowolona  

Gość

30-01-2014, 19:35
#14
bardzo miły i sympatyczny lekarz. ja chodzę prywatnie i jestem zadowolona  
Gość napisał(a):jak dla mnie to najlepszy jest dr piotruski przyjmuje on w feminie jest ordynatorem w pszanyszu w szpitalu jest wspanialy opiekowal sie mno calo cioze i rodzenie w pszasnyszu o niebo lepsze opieka personel super rodzilam i w oce ale bez porownania zachecam doktora i szpital w przasnyszu :)

Gość

31-01-2014, 21:00
#15
jak dla mnie to najlepszy jest dr piotruski przyjmuje on w feminie jest ordynatorem w pszanyszu w szpitalu jest wspanialy opiekowal sie mno calo cioze i rodzenie w pszasnyszu o niebo lepsze opieka personel super rodzilam i w oce ale bez porownania zachecam doktora i szpital w przasnyszu :)
Gość napisał(a):dr Pawełek jest super lekarzem i nie mogę powiedzieć na niego złego słowa. Na Borkach przyjmuje na fundusz ale na wizytę długo się czeka i są też prywatne wizyty. A co do centrum to wiadomo że tam to głównie prywatnie. Cena za wizytę i badania jest taka sama co na Borkach a sprzęt w CM jest lepszy to prawda.  

Gość

05-02-2014, 18:51
#16
dr Pawełek jest super lekarzem i nie mogę powiedzieć na niego złego słowa. Na Borkach przyjmuje na fundusz ale na wizytę długo się czeka i są też prywatne wizyty. A co do centrum to wiadomo że tam to głównie prywatnie. Cena za wizytę i badania jest taka sama co na Borkach a sprzęt w CM jest lepszy to prawda.  
Gość napisał(a):Ja polecam dr Borawską z Centrum Medycznego  

Gość

07-02-2014, 21:28
#17
Ja polecam dr Borawską z Centrum Medycznego  
Gość napisał(a):A ja mówię,że każdy Bóg ma swoich wyznawców!

Gość

08-02-2014, 12:06
#18
A ja mówię,że każdy Bóg ma swoich wyznawców!
Gość napisał(a):Czy dr Pyskło ma obecnie dyżury w szpitalu?

Gość

13-02-2014, 23:35
#19
Czy dr Pyskło ma obecnie dyżury w szpitalu?
Gość napisał(a):Polecam dr. Pawełka!!!! kompetentny i konkretny. Wszystko wyjaśnia, tłumaczy, podczas badania delikatny no i pracuje w spitalu, co ma swoje plusy :)

Gość

14-02-2014, 16:43
#20
Polecam dr. Pawełka!!!! kompetentny i konkretny. Wszystko wyjaśnia, tłumaczy, podczas badania delikatny no i pracuje w spitalu, co ma swoje plusy :)

strony: wstecz 1 ... 41 42 43 44 45 46 47 48 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów