dobry ginekolog w ostrołęce  do prowadzenia ciąży

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość] popędziłam co sił tam, gdzie[b]A ty nie wyprodukowałaś swojego dziecka na swoje własne życzenie???Bóg chyba nie chciał żebyś była matką skoro 3 razy pozwolił Ci poronićDopiero ci co w Boga się bawią pozwolili cieszyć się ci dzieckiemTyle przeszłaś ale zrozumienia dla tych którzy nie mogą być rodzicami nie ma w tobie za grosz. [/quote]jak można być tak podłym???Myślisz że Bóg coś za nas robi?to się połóż i czekaj  a Bóg będzie układał Twoje życie.Tak btw. Czy jak mam zatwardzenie to znak że dostałam karę od Boga? - bo idąc Twoim tokiem rozumowania to chyba tak!

Gość

30-10-2012, 16:30
#1
[quote=Gość][quote=Gość] popędziłam co sił tam, gdzie[b]A ty nie wyprodukowałaś swojego dziecka na swoje własne życzenie???Bóg chyba nie chciał żebyś była matką skoro 3 razy pozwolił Ci poronićDopiero ci co w Boga się bawią pozwolili cieszyć się ci dzieckiemTyle przeszłaś ale zrozumienia dla tych którzy nie mogą być rodzicami nie ma w tobie za grosz. [/quote]jak można być tak podłym???Myślisz że Bóg coś za nas robi?to się połóż i czekaj  a Bóg będzie układał Twoje życie.Tak btw. Czy jak mam zatwardzenie to znak że dostałam karę od Boga? - bo idąc Twoim tokiem rozumowania to chyba tak!
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość] popędziłam co sił tam, gdzie[b]A ty nie wyprodukowałaś swojego dziecka na swoje własne życzenie???Bóg chyba nie chciał żebyś była matką skoro 3 razy pozwolił Ci poronićDopiero ci co w Boga się bawią pozwolili cieszyć się ci dzieckiemTyle przeszłaś ale zrozumienia dla tych którzy nie mogą być rodzicami nie ma w tobie za grosz. [/quote]Ja nie napisałam że pobiegłam wyprodukować swoje dziecko! Nigdy bym tego nie zrobiła! Pojechałam do specjalisty jak tylko zaszłam w drugą ciążę, z pomocą Boską, nie laboratoryjną.  Poza tym nie ja roniłam dziecko 3 razy a pielęgniarka naszego szpitala która chciała mnie "wesprzeć na duchu". Szkoda drogi gościu, że nie czytasz ze zrozumieniem. Ale rozumiem twoje rozżalenie, tylko złośliwości nie potrafię zrozumieć. A Bóg dał mi nie tylko dziecko, ale przede wszystkim szacunek dla życia, które jest tak kruche.

Gość

08-11-2012, 11:29
#2
[quote=Gość][quote=Gość] popędziłam co sił tam, gdzie[b]A ty nie wyprodukowałaś swojego dziecka na swoje własne życzenie???Bóg chyba nie chciał żebyś była matką skoro 3 razy pozwolił Ci poronićDopiero ci co w Boga się bawią pozwolili cieszyć się ci dzieckiemTyle przeszłaś ale zrozumienia dla tych którzy nie mogą być rodzicami nie ma w tobie za grosz. [/quote]Ja nie napisałam że pobiegłam wyprodukować swoje dziecko! Nigdy bym tego nie zrobiła! Pojechałam do specjalisty jak tylko zaszłam w drugą ciążę, z pomocą Boską, nie laboratoryjną.  Poza tym nie ja roniłam dziecko 3 razy a pielęgniarka naszego szpitala która chciała mnie "wesprzeć na duchu". Szkoda drogi gościu, że nie czytasz ze zrozumieniem. Ale rozumiem twoje rozżalenie, tylko złośliwości nie potrafię zrozumieć. A Bóg dał mi nie tylko dziecko, ale przede wszystkim szacunek dla życia, które jest tak kruche.
Gość napisał(a):witamMam takie pytanie. Czy za usg w 20 tyg ciąży u dr Mroza na ul. hallera się płaci jeśli wizyta jest na nfz? Jeśli tak to ile. Proszę o pilną odpowiedź.

Gość

23-11-2012, 18:57
#3
witamMam takie pytanie. Czy za usg w 20 tyg ciąży u dr Mroza na ul. hallera się płaci jeśli wizyta jest na nfz? Jeśli tak to ile. Proszę o pilną odpowiedź.
Gość napisał(a):jeśli Twoją ciążę prowadzi lekarz na NFZ-masz prawo żądać wszystkich niezbędnych badań laboratoryjnych oraz min 2-3 badań USG płodu BEZPŁATNIE-nie pozwól wyciągać sobie kasy z kieszeni-znaj swoje prawa-jeśli mi nie wierzysz możesz wykonać telefon do Funduszu na ul. Kościuszki-proste?

Gość

24-11-2012, 18:21
#4
jeśli Twoją ciążę prowadzi lekarz na NFZ-masz prawo żądać wszystkich niezbędnych badań laboratoryjnych oraz min 2-3 badań USG płodu BEZPŁATNIE-nie pozwól wyciągać sobie kasy z kieszeni-znaj swoje prawa-jeśli mi nie wierzysz możesz wykonać telefon do Funduszu na ul. Kościuszki-proste?
Gość napisał(a):jeśli chodzisz na prywatne wizyty-wszystkie badania pokrywasz z własnej kieszeni również płacisz dodatkowo za USG-w wielu prywatnych gabinetach masz w trakcie ciąży badania USG wliczone w cenę wizyty jeśli całą ciążę prowadzi ten sam lekarz-czy to rozumiesz?

Gość

24-11-2012, 18:27
#5
jeśli chodzisz na prywatne wizyty-wszystkie badania pokrywasz z własnej kieszeni również płacisz dodatkowo za USG-w wielu prywatnych gabinetach masz w trakcie ciąży badania USG wliczone w cenę wizyty jeśli całą ciążę prowadzi ten sam lekarz-czy to rozumiesz?
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Czy do Gin-Medicus trzeba zabrać ze sobą kosmetyki dla dzidziusia? to samo z koszulą do porodu? wiem, że w Ostrołęce trzeba mieć takową swoją.Może któraś z Pań zamierza tam rodzić na przełomie lipca i sierpnia? [/quote]Kosmetyków nie miałam dla dziecka. Smoczek, butelka, pieluchy, ubranka. A co do koszuli to rodziłam w swojej, ale na pewno dadzą jeśli będzie potrzeba. Jeśli chce Pani o coś podpytać, to nie ma sprawy. Ja rodziłam w Wyszkowie nie cały rok temu. [/quote]A czy może Pani zdradzić, czemu zdecydowała się Pani na poród w  Wyszkowie? ja jestem pod opieką dr Walczaka-to wpłynęlo na moją decyzję! jak Pani wspomina pobyt tam? [/quote]

Gość

24-11-2012, 21:19
#6
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Czy do Gin-Medicus trzeba zabrać ze sobą kosmetyki dla dzidziusia? to samo z koszulą do porodu? wiem, że w Ostrołęce trzeba mieć takową swoją.Może któraś z Pań zamierza tam rodzić na przełomie lipca i sierpnia? [/quote]Kosmetyków nie miałam dla dziecka. Smoczek, butelka, pieluchy, ubranka. A co do koszuli to rodziłam w swojej, ale na pewno dadzą jeśli będzie potrzeba. Jeśli chce Pani o coś podpytać, to nie ma sprawy. Ja rodziłam w Wyszkowie nie cały rok temu. [/quote]A czy może Pani zdradzić, czemu zdecydowała się Pani na poród w  Wyszkowie? ja jestem pod opieką dr Walczaka-to wpłynęlo na moją decyzję! jak Pani wspomina pobyt tam? [/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Czy do Gin-Medicus trzeba zabrać ze sobą kosmetyki dla dzidziusia? to samo z koszulą do porodu? wiem, że w Ostrołęce trzeba mieć takową swoją.Może któraś z Pań zamierza tam rodzić na przełomie lipca i sierpnia? [/quote]Kosmetyków nie miałam dla dziecka. Smoczek, butelka, pieluchy, ubranka. A co do koszuli to rodziłam w swojej, ale na pewno dadzą jeśli będzie potrzeba. Jeśli chce Pani o coś podpytać, to nie ma sprawy. Ja rodziłam w Wyszkowie nie cały rok temu. [/quote]A czy może Pani zdradzić, czemu zdecydowała się Pani na poród w  Wyszkowie? ja jestem pod opieką dr Walczaka-to wpłynęlo na moją decyzję! jak Pani wspomina pobyt tam? [/quote]

Gość

24-11-2012, 21:20
#7
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Czy do Gin-Medicus trzeba zabrać ze sobą kosmetyki dla dzidziusia? to samo z koszulą do porodu? wiem, że w Ostrołęce trzeba mieć takową swoją.Może któraś z Pań zamierza tam rodzić na przełomie lipca i sierpnia? [/quote]Kosmetyków nie miałam dla dziecka. Smoczek, butelka, pieluchy, ubranka. A co do koszuli to rodziłam w swojej, ale na pewno dadzą jeśli będzie potrzeba. Jeśli chce Pani o coś podpytać, to nie ma sprawy. Ja rodziłam w Wyszkowie nie cały rok temu. [/quote]A czy może Pani zdradzić, czemu zdecydowała się Pani na poród w  Wyszkowie? ja jestem pod opieką dr Walczaka-to wpłynęlo na moją decyzję! jak Pani wspomina pobyt tam? [/quote]
Gość napisał(a):Powiem szczerze MOŻNA ZGŁUPIEĆ! Naprawdę nie mam pojęcia jakiemu lekarzowi można zaufać. To jest straszne, że kobieta w ciąży w Ostrołęce nie może liczyć na stosowaną opiekę z NFZ tylko musi dodatkowo wpłacić za wizyty prywatne. Kto mądry pisał program dla kobiet w ciąży i przewidział tylko 3 usg skoro tak naprawdę powinno się je robić na każdej wizycie co miesiąc. To potwierdzi każdy lekarz ginekolog. Dlaczego kobieta w ciąży, która na na głowie dodatkowe wydatki w związku z narodzinami dziecka musi płacić za porządną opiekę zdrowotną skoro płaci podatki i składki na zdrowie. Przecież chce zapewnić Państwu jak najlepszego obywatela? Czy rzeczywiście żel do USG jest na tyle drogi, że nie można tych wizyt przewidzieć na przykład 6? śmiech na sali. Dlaczego często kobieta w ciąży czuje się jak - przepraszam za porównanie, ale tylko takie mi się ciśnie na usta  - jak suka u weterynarza??? Żeby kobieta w ciąży miała komfort wystarczy tak niewiele, trochę zrozumienia dla jej obaw i otoczenie opieką - co lezy w obowiązku lekarza. Dlaczego o wszystkie badania, nalezy się dopominać? Mało który lekarz zleci je samodzielnie. Naprawdę jest to dla mnie przerażające jak dziś traktuje się przyszłych rodziców dzieci, które będą pracować na emerytury również tych lekarzy. {gafa}

Gość

24-11-2012, 21:53
#8
Powiem szczerze MOŻNA ZGŁUPIEĆ! Naprawdę nie mam pojęcia jakiemu lekarzowi można zaufać. To jest straszne, że kobieta w ciąży w Ostrołęce nie może liczyć na stosowaną opiekę z NFZ tylko musi dodatkowo wpłacić za wizyty prywatne. Kto mądry pisał program dla kobiet w ciąży i przewidział tylko 3 usg skoro tak naprawdę powinno się je robić na każdej wizycie co miesiąc. To potwierdzi każdy lekarz ginekolog. Dlaczego kobieta w ciąży, która na na głowie dodatkowe wydatki w związku z narodzinami dziecka musi płacić za porządną opiekę zdrowotną skoro płaci podatki i składki na zdrowie. Przecież chce zapewnić Państwu jak najlepszego obywatela? Czy rzeczywiście żel do USG jest na tyle drogi, że nie można tych wizyt przewidzieć na przykład 6? śmiech na sali. Dlaczego często kobieta w ciąży czuje się jak - przepraszam za porównanie, ale tylko takie mi się ciśnie na usta  - jak suka u weterynarza??? Żeby kobieta w ciąży miała komfort wystarczy tak niewiele, trochę zrozumienia dla jej obaw i otoczenie opieką - co lezy w obowiązku lekarza. Dlaczego o wszystkie badania, nalezy się dopominać? Mało który lekarz zleci je samodzielnie. Naprawdę jest to dla mnie przerażające jak dziś traktuje się przyszłych rodziców dzieci, które będą pracować na emerytury również tych lekarzy. {gafa}
Gość napisał(a):WCALE NIE TRZEBA GŁUPIEĆ! Wystarczy tylko mieć wiedzę, że 3 badania USG w prawidłowej ciąży zupełnie wystarczą-tak pracuje i bada się cały świat .Moje dwie kuzynki,które rodziły w Anglii tez miały po 3 badania.To u nas kobiety albo wymuszają na lekarzu albo chcą płacić żeby zobaczyć jak DZIDZIUŚ SIĘ RUSZA-bo to takie słodkie a jeszcze nie ma opracowań jakie negatywne skutki mają ultradżwięki na płód-poczekajmy 20 lat i może być podobnie jak z promieniami Rentgena-tam wnioski były po 50 latach

Gość

25-11-2012, 16:45
#9
WCALE NIE TRZEBA GŁUPIEĆ! Wystarczy tylko mieć wiedzę, że 3 badania USG w prawidłowej ciąży zupełnie wystarczą-tak pracuje i bada się cały świat .Moje dwie kuzynki,które rodziły w Anglii tez miały po 3 badania.To u nas kobiety albo wymuszają na lekarzu albo chcą płacić żeby zobaczyć jak DZIDZIUŚ SIĘ RUSZA-bo to takie słodkie a jeszcze nie ma opracowań jakie negatywne skutki mają ultradżwięki na płód-poczekajmy 20 lat i może być podobnie jak z promieniami Rentgena-tam wnioski były po 50 latach
Gość napisał(a):dokładnie, standardowo lekarz wykonuje 3 usg w okresie ciąży, natomiast każde dodatkowe w przypadku wykonuje się w przypadku wątpliwości lekarza co do prawidłowości ciąży, i skoro żaden lekarz Wam nie odpowiada w Ostrołęce to jedźcie do stolicy, albo na zachód najlepiej, ogłupieć można

Gość

25-11-2012, 18:29
#10
dokładnie, standardowo lekarz wykonuje 3 usg w okresie ciąży, natomiast każde dodatkowe w przypadku wykonuje się w przypadku wątpliwości lekarza co do prawidłowości ciąży, i skoro żaden lekarz Wam nie odpowiada w Ostrołęce to jedźcie do stolicy, albo na zachód najlepiej, ogłupieć można
Gość napisał(a):Wbrew opiniom innych absolutnie uważam, że dr Pajewska to wspaniały lekarz. Bardzo mi pomogła, choć myślałam że już nigdy nie będę mogła mieć dziecka. Przywróciła mi nadzieję w to, że moje zaburzenia nie są wyrokiem. Skierowała mnie na wszystkie możliwe badania, poświęciła mi bardzo dużo czasu. Jest osobą absolutnie kompetentną i bardzo miłą. Poszłam do niej pierwszy raz jako młoda i wystraszona dziewczyna a ona udowodniła mi, że nie taki diabeł straszny. W żadnym stopniu nie zgodzę się z tym, że jest niedelikatna. To wyssana z palca bzdura! Polecam ją z pełną odpowiedzialnością! W szczególności młodym dziewczynom, które boją się pierwszej wizyty u ginekologa tak jak ja kiedyś. Przede wszystkim nie przepisuje kosztujących fortunę leków tylko te które są wiele tańsze a mają dokładnie te same składniki. Dr Pajewska to właściwa osoba na właściwym miejscu!  

Gość

29-11-2012, 00:06
#11
Wbrew opiniom innych absolutnie uważam, że dr Pajewska to wspaniały lekarz. Bardzo mi pomogła, choć myślałam że już nigdy nie będę mogła mieć dziecka. Przywróciła mi nadzieję w to, że moje zaburzenia nie są wyrokiem. Skierowała mnie na wszystkie możliwe badania, poświęciła mi bardzo dużo czasu. Jest osobą absolutnie kompetentną i bardzo miłą. Poszłam do niej pierwszy raz jako młoda i wystraszona dziewczyna a ona udowodniła mi, że nie taki diabeł straszny. W żadnym stopniu nie zgodzę się z tym, że jest niedelikatna. To wyssana z palca bzdura! Polecam ją z pełną odpowiedzialnością! W szczególności młodym dziewczynom, które boją się pierwszej wizyty u ginekologa tak jak ja kiedyś. Przede wszystkim nie przepisuje kosztujących fortunę leków tylko te które są wiele tańsze a mają dokładnie te same składniki. Dr Pajewska to właściwa osoba na właściwym miejscu!  
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Czy do Gin-Medicus trzeba zabrać ze sobą kosmetyki dla dzidziusia? to samo z koszulą do porodu? wiem, że w Ostrołęce trzeba mieć takową swoją.Może któraś z Pań zamierza tam rodzić na przełomie lipca i sierpnia? [/quote]Kosmetyków nie miałam dla dziecka. Smoczek, butelka, pieluchy, ubranka. A co do koszuli to rodziłam w swojej, ale na pewno dadzą jeśli będzie potrzeba. Jeśli chce Pani o coś podpytać, to nie ma sprawy. Ja rodziłam w Wyszkowie nie cały rok temu. [/quote]A czy może Pani zdradzić, czemu zdecydowała się Pani na poród w  Wyszkowie? ja jestem pod opieką dr Walczaka-to wpłynęlo na moją decyzję! jak Pani wspomina pobyt tam? [/quote] [/quote]Ja tez bylam pod Jego opieką , dlatego tez bardzo chcialam tam rodzic. I nie zaluje. Ogolnie warunki mozna powiedziec skromne. Troche ciasne sale, personel ogolnie bardzo przyjazny pacjentowi. Wiadomo - co czlowiek to inny charakter i inne podejscie do czlowieka. Ale pomimo skromniejszych sal nie zamienilabym tej decyzji na inna. A co wiecej mozliwosc znieczulenia zo. Oczywiscie platne. Ale przynajmnie wiedzialam ze je dostane w momencie gdy sie zdecyduje na nie. POZDRAWIAM :)

Gość

29-11-2012, 12:05
#12
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Czy do Gin-Medicus trzeba zabrać ze sobą kosmetyki dla dzidziusia? to samo z koszulą do porodu? wiem, że w Ostrołęce trzeba mieć takową swoją.Może któraś z Pań zamierza tam rodzić na przełomie lipca i sierpnia? [/quote]Kosmetyków nie miałam dla dziecka. Smoczek, butelka, pieluchy, ubranka. A co do koszuli to rodziłam w swojej, ale na pewno dadzą jeśli będzie potrzeba. Jeśli chce Pani o coś podpytać, to nie ma sprawy. Ja rodziłam w Wyszkowie nie cały rok temu. [/quote]A czy może Pani zdradzić, czemu zdecydowała się Pani na poród w  Wyszkowie? ja jestem pod opieką dr Walczaka-to wpłynęlo na moją decyzję! jak Pani wspomina pobyt tam? [/quote] [/quote]Ja tez bylam pod Jego opieką , dlatego tez bardzo chcialam tam rodzic. I nie zaluje. Ogolnie warunki mozna powiedziec skromne. Troche ciasne sale, personel ogolnie bardzo przyjazny pacjentowi. Wiadomo - co czlowiek to inny charakter i inne podejscie do czlowieka. Ale pomimo skromniejszych sal nie zamienilabym tej decyzji na inna. A co wiecej mozliwosc znieczulenia zo. Oczywiscie platne. Ale przynajmnie wiedzialam ze je dostane w momencie gdy sie zdecyduje na nie. POZDRAWIAM :)
Gość napisał(a):A ja trochę z innej beczki napiszę. Otóż chodzi o Przychodnię Hallera i bardzo nie przyjemną Panią z rejestracji (taka malutka z blond włosami, pobiera również badania we wtorki w tej przychodni) Rozumiem, że każdy może mieć gorszy dzień, jednak spotykam ta kobietę od kilku msc i jest cały czas taka sama, nie miła, opryskliwa. Takie zachowanie skłania się ku wypaleniu zawodowym! nie dziwię się, że już nie pracuje w szpitalu, bo taka osoba nie powinna mieć kontaktu z ludźmi, a teraz pracuje w przychodni. W większości chodzą tam kobiety w ciąży, a ona wcale nie zwraca na to uwagi:(Nie raz byłam świadkiem złego traktowania ludzi przez ta kobietę i dlatego postanowiłam o tym napisać.  

Gość

05-12-2012, 08:36
#13
A ja trochę z innej beczki napiszę. Otóż chodzi o Przychodnię Hallera i bardzo nie przyjemną Panią z rejestracji (taka malutka z blond włosami, pobiera również badania we wtorki w tej przychodni) Rozumiem, że każdy może mieć gorszy dzień, jednak spotykam ta kobietę od kilku msc i jest cały czas taka sama, nie miła, opryskliwa. Takie zachowanie skłania się ku wypaleniu zawodowym! nie dziwię się, że już nie pracuje w szpitalu, bo taka osoba nie powinna mieć kontaktu z ludźmi, a teraz pracuje w przychodni. W większości chodzą tam kobiety w ciąży, a ona wcale nie zwraca na to uwagi:(Nie raz byłam świadkiem złego traktowania ludzi przez ta kobietę i dlatego postanowiłam o tym napisać.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]A ja trochę z innej beczki napiszę. Otóż chodzi o Przychodnię Hallera i bardzo nie przyjemną Panią z rejestracji (taka malutka z blond włosami, pobiera również badania we wtorki w tej przychodni) Rozumiem, że każdy może mieć gorszy dzień, jednak spotykam ta kobietę od kilku msc i jest cały czas taka sama, nie miła, opryskliwa. Takie zachowanie skłania się ku wypaleniu zawodowym! nie dziwię się, że już nie pracuje w szpitalu, bo taka osoba nie powinna mieć kontaktu z ludźmi, a teraz pracuje w przychodni. W większości chodzą tam kobiety w ciąży, a ona wcale nie zwraca na to uwagi:(Nie raz byłam świadkiem złego traktowania ludzi przez ta kobietę i dlatego postanowiłam o tym napisać.  [/quote]Potwierdzam, też byłam świadkiem niefajnego jej zachowania, ale z nią trzeba stanowczo, wtedy sie robi grzeczniejsza :DDD

Gość

05-12-2012, 10:07
#14
[quote=Gość]A ja trochę z innej beczki napiszę. Otóż chodzi o Przychodnię Hallera i bardzo nie przyjemną Panią z rejestracji (taka malutka z blond włosami, pobiera również badania we wtorki w tej przychodni) Rozumiem, że każdy może mieć gorszy dzień, jednak spotykam ta kobietę od kilku msc i jest cały czas taka sama, nie miła, opryskliwa. Takie zachowanie skłania się ku wypaleniu zawodowym! nie dziwię się, że już nie pracuje w szpitalu, bo taka osoba nie powinna mieć kontaktu z ludźmi, a teraz pracuje w przychodni. W większości chodzą tam kobiety w ciąży, a ona wcale nie zwraca na to uwagi:(Nie raz byłam świadkiem złego traktowania ludzi przez ta kobietę i dlatego postanowiłam o tym napisać.  [/quote]Potwierdzam, też byłam świadkiem niefajnego jej zachowania, ale z nią trzeba stanowczo, wtedy sie robi grzeczniejsza :DDD
Gość napisał(a):[quote=Gość]A ja trochę z innej beczki napiszę. Otóż chodzi o Przychodnię Hallera i bardzo nie przyjemną Panią z rejestracji (taka malutka z blond włosami, pobiera również badania we wtorki w tej przychodni) Rozumiem, że każdy może mieć gorszy dzień, jednak spotykam ta kobietę od kilku msc i jest cały czas taka sama, nie miła, opryskliwa. Takie zachowanie skłania się ku wypaleniu zawodowym! nie dziwię się, że już nie pracuje w szpitalu, bo taka osoba nie powinna mieć kontaktu z ludźmi, a teraz pracuje w przychodni. W większości chodzą tam kobiety w ciąży, a ona wcale nie zwraca na to uwagi:(Nie raz byłam świadkiem złego traktowania ludzi przez ta kobietę i dlatego postanowiłam o tym napisać.  [/quote]    Ach jak ja się cieszę, że ktoś wspomniał o tej Pani. Myślałam , że tylko mnie spotkało niemiłe potraktowanie z jej strony. Pani jest wyniosła, nie potrafi grzecznie rozmawiać z pacjentką a nawet unosi głos i pokazuje swoją "wielkość" przy innych pacjentach, co uważam za karygodne. Mnie właśnie to spotkało, wiele kobiet w poczekalni i mi sie dostała zje..bka za jej bałagan w papierach :/ Oczywiście dłużna nie byłam. A pani, która ledwo wystaje za tej swojej "lady" jak tylko usłyszała ode mnie, że będzie to wizyta prywatna od razu zmieniła ton i jak ręką odjął stała się bardzo miła. Chyba pora zmienić personel, bo ta Pani najwidoczniej jest już wypalona pracą z ludźmi...  

Gość

05-12-2012, 11:41
#15
[quote=Gość]A ja trochę z innej beczki napiszę. Otóż chodzi o Przychodnię Hallera i bardzo nie przyjemną Panią z rejestracji (taka malutka z blond włosami, pobiera również badania we wtorki w tej przychodni) Rozumiem, że każdy może mieć gorszy dzień, jednak spotykam ta kobietę od kilku msc i jest cały czas taka sama, nie miła, opryskliwa. Takie zachowanie skłania się ku wypaleniu zawodowym! nie dziwię się, że już nie pracuje w szpitalu, bo taka osoba nie powinna mieć kontaktu z ludźmi, a teraz pracuje w przychodni. W większości chodzą tam kobiety w ciąży, a ona wcale nie zwraca na to uwagi:(Nie raz byłam świadkiem złego traktowania ludzi przez ta kobietę i dlatego postanowiłam o tym napisać.  [/quote]    Ach jak ja się cieszę, że ktoś wspomniał o tej Pani. Myślałam , że tylko mnie spotkało niemiłe potraktowanie z jej strony. Pani jest wyniosła, nie potrafi grzecznie rozmawiać z pacjentką a nawet unosi głos i pokazuje swoją "wielkość" przy innych pacjentach, co uważam za karygodne. Mnie właśnie to spotkało, wiele kobiet w poczekalni i mi sie dostała zje..bka za jej bałagan w papierach :/ Oczywiście dłużna nie byłam. A pani, która ledwo wystaje za tej swojej "lady" jak tylko usłyszała ode mnie, że będzie to wizyta prywatna od razu zmieniła ton i jak ręką odjął stała się bardzo miła. Chyba pora zmienić personel, bo ta Pani najwidoczniej jest już wypalona pracą z ludźmi...  
Gość napisał(a):W Ostrołęce każdy z lekarzy jest dobry jeżeli wszystko przebiega książkowo:) Szkoda kasy na wizyty prywatne w Ostrołęce. Moje rozwiązanie to - ginekolog na NFZ na miejscu w Ostrołęce, a dodatkowo raz na jakiś czas jeżdżę do świetnego lekarza prywatnie w Białymstoku.

Gość

16-12-2012, 13:46
#16
W Ostrołęce każdy z lekarzy jest dobry jeżeli wszystko przebiega książkowo:) Szkoda kasy na wizyty prywatne w Ostrołęce. Moje rozwiązanie to - ginekolog na NFZ na miejscu w Ostrołęce, a dodatkowo raz na jakiś czas jeżdżę do świetnego lekarza prywatnie w Białymstoku.
Gość napisał(a):W Ostrołęce każdy z lekarzy jest dobry jeżeli wszystko przebiega książkowo:) Szkoda kasy na wizyty prywatne w Ostrołęce. Moje rozwiązanie to - ginekolog na NFZ na miejscu w Ostrołęce, a dodatkowo raz na jakiś czas jeżdżę do świetnego lekarza prywatnie w Białymstoku.

Gość

16-12-2012, 13:48
#17
W Ostrołęce każdy z lekarzy jest dobry jeżeli wszystko przebiega książkowo:) Szkoda kasy na wizyty prywatne w Ostrołęce. Moje rozwiązanie to - ginekolog na NFZ na miejscu w Ostrołęce, a dodatkowo raz na jakiś czas jeżdżę do świetnego lekarza prywatnie w Białymstoku.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]A ja trochę z innej beczki napiszę. Otóż chodzi o Przychodnię Hallera i bardzo nie przyjemną Panią z rejestracji (taka malutka z blond włosami, pobiera również badania we wtorki w tej przychodni) Rozumiem, że każdy może mieć gorszy dzień, jednak spotykam ta kobietę od kilku msc i jest cały czas taka sama, nie miła, opryskliwa. Takie zachowanie skłania się ku wypaleniu zawodowym! nie dziwię się, że już nie pracuje w szpitalu, bo taka osoba nie powinna mieć kontaktu z ludźmi, a teraz pracuje w przychodni. W większości chodzą tam kobiety w ciąży, a ona wcale nie zwraca na to uwagi:(Nie raz byłam świadkiem złego traktowania ludzi przez ta kobietę i dlatego postanowiłam o tym napisać.  [/quote]    Ach jak ja się cieszę, że ktoś wspomniał o tej Pani. Myślałam , że tylko mnie spotkało niemiłe potraktowanie z jej strony. Pani jest wyniosła, nie potrafi grzecznie rozmawiać z pacjentką a nawet unosi głos i pokazuje swoją "wielkość" przy innych pacjentach, co uważam za karygodne. Mnie właśnie to spotkało, wiele kobiet w poczekalni i mi sie dostała zje..bka za jej bałagan w papierach :/ Oczywiście dłużna nie byłam. A pani, która ledwo wystaje za tej swojej "lady" jak tylko usłyszała ode mnie, że będzie to wizyta prywatna od razu zmieniła ton i jak ręką odjął stała się bardzo miła. Chyba pora zmienić personel, bo ta Pani najwidoczniej jest już wypalona pracą z ludźmi...  [/quote]

Gość

17-12-2012, 09:14
#18
[quote=Gość][quote=Gość]A ja trochę z innej beczki napiszę. Otóż chodzi o Przychodnię Hallera i bardzo nie przyjemną Panią z rejestracji (taka malutka z blond włosami, pobiera również badania we wtorki w tej przychodni) Rozumiem, że każdy może mieć gorszy dzień, jednak spotykam ta kobietę od kilku msc i jest cały czas taka sama, nie miła, opryskliwa. Takie zachowanie skłania się ku wypaleniu zawodowym! nie dziwię się, że już nie pracuje w szpitalu, bo taka osoba nie powinna mieć kontaktu z ludźmi, a teraz pracuje w przychodni. W większości chodzą tam kobiety w ciąży, a ona wcale nie zwraca na to uwagi:(Nie raz byłam świadkiem złego traktowania ludzi przez ta kobietę i dlatego postanowiłam o tym napisać.  [/quote]    Ach jak ja się cieszę, że ktoś wspomniał o tej Pani. Myślałam , że tylko mnie spotkało niemiłe potraktowanie z jej strony. Pani jest wyniosła, nie potrafi grzecznie rozmawiać z pacjentką a nawet unosi głos i pokazuje swoją "wielkość" przy innych pacjentach, co uważam za karygodne. Mnie właśnie to spotkało, wiele kobiet w poczekalni i mi sie dostała zje..bka za jej bałagan w papierach :/ Oczywiście dłużna nie byłam. A pani, która ledwo wystaje za tej swojej "lady" jak tylko usłyszała ode mnie, że będzie to wizyta prywatna od razu zmieniła ton i jak ręką odjął stała się bardzo miła. Chyba pora zmienić personel, bo ta Pani najwidoczniej jest już wypalona pracą z ludźmi...  [/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość]W Ostrołęce każdy z lekarzy jest dobry jeżeli wszystko przebiega książkowo:) Szkoda kasy na wizyty prywatne w Ostrołęce. Moje rozwiązanie to - ginekolog na NFZ na miejscu w Ostrołęce, a dodatkowo raz na jakiś czas jeżdżę do świetnego lekarza prywatnie w Białymstoku. [/quote]Dokładnie :)

Gość

17-12-2012, 15:44
#19
[quote=Gość]W Ostrołęce każdy z lekarzy jest dobry jeżeli wszystko przebiega książkowo:) Szkoda kasy na wizyty prywatne w Ostrołęce. Moje rozwiązanie to - ginekolog na NFZ na miejscu w Ostrołęce, a dodatkowo raz na jakiś czas jeżdżę do świetnego lekarza prywatnie w Białymstoku. [/quote]Dokładnie :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]witamMam takie pytanie. Czy za usg w 20 tyg ciąży u dr Mroza na ul. hallera się płaci jeśli wizyta jest na nfz? Jeśli tak to ile. Proszę o pilną odpowiedź. [/quote]Nie daj sobie wmówić, że musisz zapłacić za usg w 20 tyg!! Jeśli chodzisz na NFZ to ma Ci zrobić za darmo!! Minimum 3 usg w trakcie ciąży się na NFZ należą, a jak trzeba, to i więcej mogą zrobić, tylko chce kasę wyłudzić, to każe płacić za usg...

Gość

18-12-2012, 15:03
#20
[quote=Gość]witamMam takie pytanie. Czy za usg w 20 tyg ciąży u dr Mroza na ul. hallera się płaci jeśli wizyta jest na nfz? Jeśli tak to ile. Proszę o pilną odpowiedź. [/quote]Nie daj sobie wmówić, że musisz zapłacić za usg w 20 tyg!! Jeśli chodzisz na NFZ to ma Ci zrobić za darmo!! Minimum 3 usg w trakcie ciąży się na NFZ należą, a jak trzeba, to i więcej mogą zrobić, tylko chce kasę wyłudzić, to każe płacić za usg...

strony: wstecz 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów