dobry ginekolog w ostrołęce  do prowadzenia ciąży

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 48 dalej
Gość napisał(a):Rodziłam w lutym 2012  co do położnych i pielęgniarek nie mam żadnych zastrzeżeń były bardzo pomocne i cierpliwe( Poród był długi i męczący od 22 do 8 rano). Co do lekarzy , którzy mieli w tedy dyżur szczególnie ten nocny to lepiej nie mówić. Sami nic nie mówili a gdy mąż o coś zapytał zrobili awanturę że on śmie o coś pytać. Przecież poród może trwać nawet 12 -18 godzin tak powiedział jeden z lekarzy. I że nie jesteśmy przygotowani jeżeli uważamy , że powinno być szybciej.

Gość

20-03-2012, 12:24
#1
Rodziłam w lutym 2012  co do położnych i pielęgniarek nie mam żadnych zastrzeżeń były bardzo pomocne i cierpliwe( Poród był długi i męczący od 22 do 8 rano). Co do lekarzy , którzy mieli w tedy dyżur szczególnie ten nocny to lepiej nie mówić. Sami nic nie mówili a gdy mąż o coś zapytał zrobili awanturę że on śmie o coś pytać. Przecież poród może trwać nawet 12 -18 godzin tak powiedział jeden z lekarzy. I że nie jesteśmy przygotowani jeżeli uważamy , że powinno być szybciej.
Gość napisał(a):NO I MUSZĘ CIĘ ROZCZAROWAĆ BO CI LEKARZE MIELI RACJĘ :) PIERWSZY PORÓD MOŻE TRWAĆ DO 18 GODZIN I TO JEST NORMALNE A TWOJE 10 GODZIN TO WCALE NIE TAK DŁUGO ;)CO DO PANI KTÓRA PYTAŁA O PROBLEMY Z TARCZYCĄ TO JA RÓWNIEŻ MIAŁAM PODOBNE W CIĄŻY - CHODZIŁAM WTEDY DO CZASIUKOWEJ - BO ZA DARMO - POZA TYM NA NORMALNE WIZYTY CHODZIŁAM PRYWATNIE DO JANKOWSKIEGO  

Gość

20-03-2012, 14:50
#2
NO I MUSZĘ CIĘ ROZCZAROWAĆ BO CI LEKARZE MIELI RACJĘ :) PIERWSZY PORÓD MOŻE TRWAĆ DO 18 GODZIN I TO JEST NORMALNE A TWOJE 10 GODZIN TO WCALE NIE TAK DŁUGO ;)CO DO PANI KTÓRA PYTAŁA O PROBLEMY Z TARCZYCĄ TO JA RÓWNIEŻ MIAŁAM PODOBNE W CIĄŻY - CHODZIŁAM WTEDY DO CZASIUKOWEJ - BO ZA DARMO - POZA TYM NA NORMALNE WIZYTY CHODZIŁAM PRYWATNIE DO JANKOWSKIEGO  
Gość napisał(a):Poprzednia Pani też nie ma racji;PIERWSZY PORÓD może trwać do 24 godz! Oczywiście nie wierzę w żadną awanturę z tego powodu ale może być wkurzające jak ludzie nie znają podstawowych spraw a przerzucają się informacjami wysoko specjalistycznymi z lnternetu

Gość

20-03-2012, 15:46
#3
Poprzednia Pani też nie ma racji;PIERWSZY PORÓD może trwać do 24 godz! Oczywiście nie wierzę w żadną awanturę z tego powodu ale może być wkurzające jak ludzie nie znają podstawowych spraw a przerzucają się informacjami wysoko specjalistycznymi z lnternetu
Gość napisał(a)::) ja nie napisałam że 18 godzin to max :) tylko potwierdziłam że 18 godzin jest normą- może tyle trwać i nic w tym dziwnego - a że może trwać dłużej- nie przeczę- lekarzem medycyny nie jestem ( chociaż mój prowadzący lekarz twierdził, że normą jest 8-16) więc Pani chyba też szuka trochę na siłę powodu do "dyskusji"

Gość

22-03-2012, 09:33
#4
:) ja nie napisałam że 18 godzin to max :) tylko potwierdziłam że 18 godzin jest normą- może tyle trwać i nic w tym dziwnego - a że może trwać dłużej- nie przeczę- lekarzem medycyny nie jestem ( chociaż mój prowadzący lekarz twierdził, że normą jest 8-16) więc Pani chyba też szuka trochę na siłę powodu do "dyskusji"
Gość napisał(a):To ile może trwać poród zależy od wielu czynników. Zależy od której fazy jest liczony poród. W szpitalu w którym rodziłam czas trwania porodu liczony jest od momentu gdy są skurcze regularne i jest 3-4cm rozwarcia od tego momentu jeśli Kobieta nie urodzi w ciągu 12h podejmują decyzję o ewentualnej CC. Poza tym nie wiem w jakim szpitalu pozwalają by poród trwał 24h! To jest męczące dla kobiety i dziecka... Rodziłam w USK w Białymstoku.

Gość

22-03-2012, 10:12
#5
To ile może trwać poród zależy od wielu czynników. Zależy od której fazy jest liczony poród. W szpitalu w którym rodziłam czas trwania porodu liczony jest od momentu gdy są skurcze regularne i jest 3-4cm rozwarcia od tego momentu jeśli Kobieta nie urodzi w ciągu 12h podejmują decyzję o ewentualnej CC. Poza tym nie wiem w jakim szpitalu pozwalają by poród trwał 24h! To jest męczące dla kobiety i dziecka... Rodziłam w USK w Białymstoku.
Gość napisał(a):Wypowiedzi niektórych osób są po prostu śmieszne. Ja rodziłam w Ostrołęce poród zaplanowany wcześniej z powodu wykrytych komplikacji z dzieckiem. Dzidzia zdrowa a mój lekarz spisał się na medal. Chodziłam na kasę chorych i nie byłam jakoś nadzwyczajnie traktowana, po prostu normalnie. Co do czasu rodzenia, niech panie obejrzą sobie dokument "Porodówka " Na TLC, zazwyczaj o 20 lub 20.30 ale są powtórki nie pamiętam niestety w jakie dni, gdzie pokazane jest ile rodzi się w wielkiej Ameryce, są bardzo różne przypadki. Polecam kilka odcinków i może wtedy Ostrołęka jeśli chodzi o czas rodzenia nie będzie taka ostatnia.

Gość

22-03-2012, 13:25
#6
Wypowiedzi niektórych osób są po prostu śmieszne. Ja rodziłam w Ostrołęce poród zaplanowany wcześniej z powodu wykrytych komplikacji z dzieckiem. Dzidzia zdrowa a mój lekarz spisał się na medal. Chodziłam na kasę chorych i nie byłam jakoś nadzwyczajnie traktowana, po prostu normalnie. Co do czasu rodzenia, niech panie obejrzą sobie dokument "Porodówka " Na TLC, zazwyczaj o 20 lub 20.30 ale są powtórki nie pamiętam niestety w jakie dni, gdzie pokazane jest ile rodzi się w wielkiej Ameryce, są bardzo różne przypadki. Polecam kilka odcinków i może wtedy Ostrołęka jeśli chodzi o czas rodzenia nie będzie taka ostatnia.
Gość napisał(a):Ludzie naprawdę aż żal mnie bierze jak czytam te Wasze komentarze. Jak chodzicie do konowałów i dajecie się traktować jak śmieci to nie miejcie później do nikogo pretensji. Tym pseudo ginekologom ostrołęckim chyba się już w głowach poprzewracało i już sami nie wiedzą za kogo mają się uważać. Ja chodziłam do dr. Walczaka z Wyszkowa i tam też u niego w klinice rodziłam. te Wasze opisane sytuacje są mi obce. Dr pierwsza klasa niczego nie zbagatelizuje , konkretny, dokładny i miły. Gdyby on pracował w Ostrołęce to nasi ginekolodzy byliby BEZROBOTNI. P.s. A jakby ten lekarz o którym koleżanka pisała zrobił mojemu mężowi awanturę, że się zapytał o poród swojej żony to chyba mocno by tego żałował i drugi raz zastanowiłby się jak się odezwać do ludzi, dla których dziecko jest największym skarbem.

Gość

23-03-2012, 22:13
#7
Ludzie naprawdę aż żal mnie bierze jak czytam te Wasze komentarze. Jak chodzicie do konowałów i dajecie się traktować jak śmieci to nie miejcie później do nikogo pretensji. Tym pseudo ginekologom ostrołęckim chyba się już w głowach poprzewracało i już sami nie wiedzą za kogo mają się uważać. Ja chodziłam do dr. Walczaka z Wyszkowa i tam też u niego w klinice rodziłam. te Wasze opisane sytuacje są mi obce. Dr pierwsza klasa niczego nie zbagatelizuje , konkretny, dokładny i miły. Gdyby on pracował w Ostrołęce to nasi ginekolodzy byliby BEZROBOTNI. P.s. A jakby ten lekarz o którym koleżanka pisała zrobił mojemu mężowi awanturę, że się zapytał o poród swojej żony to chyba mocno by tego żałował i drugi raz zastanowiłby się jak się odezwać do ludzi, dla których dziecko jest największym skarbem.
Gość napisał(a): Cudze chwalicie,swojego nie znacie...

Gość

23-03-2012, 22:50
#8
Cudze chwalicie,swojego nie znacie...
Gość napisał(a):Do Pań które rodziły w Wyszkowie w Gin-Medicus-czy mogą Panie napisać coś więcej na temat warunków tam panujących? czy dla dziecka trzeba mieć ze sobą wyprawkę? poród jest na pewno bezpłatny?z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Gość

24-03-2012, 11:04
#9
Do Pań które rodziły w Wyszkowie w Gin-Medicus-czy mogą Panie napisać coś więcej na temat warunków tam panujących? czy dla dziecka trzeba mieć ze sobą wyprawkę? poród jest na pewno bezpłatny?z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Gość napisał(a):"Do Pań które rodziły w Wyszkowie w Gin-Medicus-czy mogą Panie napisać coś więcej na temat warunków tam panujących? czy dla dziecka trzeba mieć ze sobą wyprawkę? poród jest na pewno bezpłatny?z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi "co do warunków panujących w gin medicus to są tam trzy sale , po trzy łóżka w każdej. Sala dla mam po cc ma 2 stanowiska intensywnej opieki medycznej. Nie ma łazienek w salach, są na korytarzu( prysznice również). Dla dzidziusia trzeba mieć własne rzeczy(pampersy , ubranka, butelkę do karmienia- na wszelki wypadek)sam poród jest bezpłatny(również cc). Płatne jest znieczulenie zewnątrzoponowe i poród rodzinny( w zeszłym roku p. rodzinny 100zł). I i II faza porodu odbywa się w pozycji wybranej przez rodzącą, mamy zachęcane są do pozycji wertykalnych( leżałam w g-m przez 2 tyg z przerwami ww. informacje zaczerpnęłam od rodzących tam pań). Ja rodziłam przez cc i fajne było to, że zaraz po wyjęciu mojego synka z brzucha dostałam go do przytulania i mogłam się z nim przywitać jak po normalnym porodzie, dopiero potem pani neonatolog zabrała go do badania i mierzenia. Na opiekę po porodzie też nie mogę narzekać, jedynym minusem było to, że panie od noworodków dokarmiały dziecko mieszanką bez mojej zgody.Dzieciaczki po porodzie nat. zazwyczaj są z mami od początku, mój syn leżał 3 dni na oddziale noworodkowym i przywożono mi go na karmienie.

Gość

24-03-2012, 22:56
#10
"Do Pań które rodziły w Wyszkowie w Gin-Medicus-czy mogą Panie napisać coś więcej na temat warunków tam panujących? czy dla dziecka trzeba mieć ze sobą wyprawkę? poród jest na pewno bezpłatny?z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi "co do warunków panujących w gin medicus to są tam trzy sale , po trzy łóżka w każdej. Sala dla mam po cc ma 2 stanowiska intensywnej opieki medycznej. Nie ma łazienek w salach, są na korytarzu( prysznice również). Dla dzidziusia trzeba mieć własne rzeczy(pampersy , ubranka, butelkę do karmienia- na wszelki wypadek)sam poród jest bezpłatny(również cc). Płatne jest znieczulenie zewnątrzoponowe i poród rodzinny( w zeszłym roku p. rodzinny 100zł). I i II faza porodu odbywa się w pozycji wybranej przez rodzącą, mamy zachęcane są do pozycji wertykalnych( leżałam w g-m przez 2 tyg z przerwami ww. informacje zaczerpnęłam od rodzących tam pań). Ja rodziłam przez cc i fajne było to, że zaraz po wyjęciu mojego synka z brzucha dostałam go do przytulania i mogłam się z nim przywitać jak po normalnym porodzie, dopiero potem pani neonatolog zabrała go do badania i mierzenia. Na opiekę po porodzie też nie mogę narzekać, jedynym minusem było to, że panie od noworodków dokarmiały dziecko mieszanką bez mojej zgody.Dzieciaczki po porodzie nat. zazwyczaj są z mami od początku, mój syn leżał 3 dni na oddziale noworodkowym i przywożono mi go na karmienie.
Gość napisał(a):Urodziłam dwoje dzieci i dlatego też piszę o swoich dwóch przypadkach z lekarzami z Ostrołęki[quote=Gość][quote=Gość] DLACZEGO INNI LEKARZE MIMO IŻ BADALI MNIE NA FOTELU TO NIE ZOBACZYLI ZE COŚ JEST NIE TAK Z NERKAMI?  [/quote]Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać... mam wrażenie, że podczas badania ginekologicznego nie da się sprawdzić nerek... wiesz, to po prostu niewykonalne, więc nie wiem jakim cudem dr Walczakowi się to udało {mruga}tak chciałam jeszcze napisać, bo się pogubiłam. Miałas problem z nerkami czy z upławami? Chodziłaś do wszystkich lekarzy czy tylko do jednego z feminy? Rodziłaś w klinice dra Walczaka czy w ostrołęckim szpitalu? Leżałaś 3 tygodnie czy 3 dni? Poród przebiegał prawidłowo czy dziecko urodziło się sine?Przepraszam, że pytam, ale raz piszesz tak, potem piszesz inaczej, ale IP jest niezmienne... Masz rozdwojenie jaźni czy po prostu nie zdajesz sobie sprawy, że Twoje IP jest widocznie i starasz się udawać dwie rózne osoby... tylko po co?? :) [/quote]

Gość

03-04-2012, 16:19
#11
Urodziłam dwoje dzieci i dlatego też piszę o swoich dwóch przypadkach z lekarzami z Ostrołęki[quote=Gość][quote=Gość] DLACZEGO INNI LEKARZE MIMO IŻ BADALI MNIE NA FOTELU TO NIE ZOBACZYLI ZE COŚ JEST NIE TAK Z NERKAMI?  [/quote]Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać... mam wrażenie, że podczas badania ginekologicznego nie da się sprawdzić nerek... wiesz, to po prostu niewykonalne, więc nie wiem jakim cudem dr Walczakowi się to udało {mruga}tak chciałam jeszcze napisać, bo się pogubiłam. Miałas problem z nerkami czy z upławami? Chodziłaś do wszystkich lekarzy czy tylko do jednego z feminy? Rodziłaś w klinice dra Walczaka czy w ostrołęckim szpitalu? Leżałaś 3 tygodnie czy 3 dni? Poród przebiegał prawidłowo czy dziecko urodziło się sine?Przepraszam, że pytam, ale raz piszesz tak, potem piszesz inaczej, ale IP jest niezmienne... Masz rozdwojenie jaźni czy po prostu nie zdajesz sobie sprawy, że Twoje IP jest widocznie i starasz się udawać dwie rózne osoby... tylko po co?? :) [/quote]
Gość napisał(a):Czy któryś lekarzy z przyjmujących w Oce/Łomży/Wyszkowie lub okolicach pomógł w zajsciu w ciążę pacjentce z PCOS i cyklami bezowulacyjnymi? Proszę o wypowiedzi osoby, z podobnymi dolegliwościami.ELA

Gość

26-04-2012, 23:10
#12
Czy któryś lekarzy z przyjmujących w Oce/Łomży/Wyszkowie lub okolicach pomógł w zajsciu w ciążę pacjentce z PCOS i cyklami bezowulacyjnymi? Proszę o wypowiedzi osoby, z podobnymi dolegliwościami.ELA
Gość napisał(a):[quote=Gość]Czy któryś lekarzy z przyjmujących w Oce/Łomży/Wyszkowie lub okolicach pomógł w zajsciu w ciążę pacjentce z PCOS i cyklami bezowulacyjnymi? Proszę o wypowiedzi osoby, z podobnymi dolegliwościami.ELA [/quote]nie, nikt mi nie pomógł. I pytanie kto i w jaki sposób zdiagnozował u Ciebie PCOS? to bardzo ważne, by diagnoza była prawidłowa, ja przez kilka lat byłam źle leczona bo diagnoza postawiona przez kilku ostrołęckich i łomżyńskich lekarzy była błędna. Pomógł mi dr. Michał Kunicki z szpitala na Karowej w Warszawie, na pierwszej wizycie skierowanie na oddział, badania w dwóch częściach cyklu (łącznie z dokładnymi badaniami nadnerczy) i potem leczenie, dobranie leków. Mam dwoje dzieci.  

Gość

28-04-2012, 13:48
#13
[quote=Gość]Czy któryś lekarzy z przyjmujących w Oce/Łomży/Wyszkowie lub okolicach pomógł w zajsciu w ciążę pacjentce z PCOS i cyklami bezowulacyjnymi? Proszę o wypowiedzi osoby, z podobnymi dolegliwościami.ELA [/quote]nie, nikt mi nie pomógł. I pytanie kto i w jaki sposób zdiagnozował u Ciebie PCOS? to bardzo ważne, by diagnoza była prawidłowa, ja przez kilka lat byłam źle leczona bo diagnoza postawiona przez kilku ostrołęckich i łomżyńskich lekarzy była błędna. Pomógł mi dr. Michał Kunicki z szpitala na Karowej w Warszawie, na pierwszej wizycie skierowanie na oddział, badania w dwóch częściach cyklu (łącznie z dokładnymi badaniami nadnerczy) i potem leczenie, dobranie leków. Mam dwoje dzieci.  
Gość napisał(a):Cześć dziewczyny!Proszę o informację od którejś z Was, co rodziła w Gin-Medzie w Wyszkowie u dr Walczaka ze ZZO (znieczulenie). Jakie koszty, jak wspominacie i w ogóle jak wrażenia :)Dziękuję i pozdrawiam!Monika

Gość

07-05-2012, 11:04
#14
Cześć dziewczyny!Proszę o informację od którejś z Was, co rodziła w Gin-Medzie w Wyszkowie u dr Walczaka ze ZZO (znieczulenie). Jakie koszty, jak wspominacie i w ogóle jak wrażenia :)Dziękuję i pozdrawiam!Monika
Gość napisał(a):Podbijam temat!

Gość

07-05-2012, 13:35
#15
Podbijam temat!
Gość napisał(a):Chyba żadna z rodzących nie ma nam nic do powiedzenia w tej kwestii {smutny}

Gość

08-05-2012, 12:13
#16
Chyba żadna z rodzących nie ma nam nic do powiedzenia w tej kwestii {smutny}
Gość napisał(a):Jestem po wizycie u dr Mroza i jestem oburzona jego podejściem. Jak można kobiecie po poronieniu powiedzieć: "To, że test wykazał ciążę, nie znaczy, że jest ciąża, może być pęcherzyk, a nie ma zarodka. To czy ciąża jest stwierdza usg, na nfz jest w 13 tyg, teraz (8 tydzień) prywatnie- 80 zł"... I upierał się przy tym usg prywatnym, powtarzał o nim kilkakrotnie... Kiedy w innej przychodni miałam usg robione państwowo w 5-tym i 7-mym tygodniu... Po poronieniu myślę, że tym bardziej wskazane by sprawdzić, czy wszystko ok, czy nie jest to ciąża pozamaciczna chociażby!! Poza tym burczy coś pod nosem, ledwo go można zrozumieć! Wielki minus za podejście do pacjenta... Po takim potraktowaniu tym bardziej nie chce mi się płacić ciężkiej kasy za wizytę prywatną! Za duże nastawienie na zysk, panie doktorze...  

Gość

14-05-2012, 17:43
#17
Jestem po wizycie u dr Mroza i jestem oburzona jego podejściem. Jak można kobiecie po poronieniu powiedzieć: "To, że test wykazał ciążę, nie znaczy, że jest ciąża, może być pęcherzyk, a nie ma zarodka. To czy ciąża jest stwierdza usg, na nfz jest w 13 tyg, teraz (8 tydzień) prywatnie- 80 zł"... I upierał się przy tym usg prywatnym, powtarzał o nim kilkakrotnie... Kiedy w innej przychodni miałam usg robione państwowo w 5-tym i 7-mym tygodniu... Po poronieniu myślę, że tym bardziej wskazane by sprawdzić, czy wszystko ok, czy nie jest to ciąża pozamaciczna chociażby!! Poza tym burczy coś pod nosem, ledwo go można zrozumieć! Wielki minus za podejście do pacjenta... Po takim potraktowaniu tym bardziej nie chce mi się płacić ciężkiej kasy za wizytę prywatną! Za duże nastawienie na zysk, panie doktorze...  
Gość napisał(a):ja z całego serca polecam doktora Piotra Pawełek jestem jego pacjentką za 2 miesiące rodzę i nie mam zastrzeżeń do prowadzenia przez Niego mojej ciąży. USG robimy prawie co wizyta dużo czasu poświęca na każdą pacjentkę i zawsze z uśmiechem odpowiada na każde pytanie  

Gość

14-05-2012, 18:22
#18
ja z całego serca polecam doktora Piotra Pawełek jestem jego pacjentką za 2 miesiące rodzę i nie mam zastrzeżeń do prowadzenia przez Niego mojej ciąży. USG robimy prawie co wizyta dużo czasu poświęca na każdą pacjentkę i zawsze z uśmiechem odpowiada na każde pytanie  
Gość napisał(a):całkowicie zgadzam się z postem powyżej, doktor Pawełek jest rewelacyjny. Byłam już u kilku ginekologów w Ostrołęce i On jest zdecydowanie najlepszy. Zawsze miły, kulturalny, dokładny, niczego nie lekceważy, wyczerpująco dopowiada na pytania, przy tym wyjątkowo delikatny podczas badań i w dodatku z poczuciem humoru. Po prostu IDEALNY GINEKOLOG

Gość

18-05-2012, 13:02
#19
całkowicie zgadzam się z postem powyżej, doktor Pawełek jest rewelacyjny. Byłam już u kilku ginekologów w Ostrołęce i On jest zdecydowanie najlepszy. Zawsze miły, kulturalny, dokładny, niczego nie lekceważy, wyczerpująco dopowiada na pytania, przy tym wyjątkowo delikatny podczas badań i w dodatku z poczuciem humoru. Po prostu IDEALNY GINEKOLOG
Gość napisał(a):Witam czy ktoś wie gdzie przyjmuje dr Szkółka? Szukałam chyba wszędzie ale nie mam ani adresu ani telefonu. Nawet nie wiem czy przyjmuje w Ostrołece prywatnie czy w innym mieście. To super ginekolog. Bardzo proszę o jakieś informacje.  

Gość

05-06-2012, 14:12
#20
Witam czy ktoś wie gdzie przyjmuje dr Szkółka? Szukałam chyba wszędzie ale nie mam ani adresu ani telefonu. Nawet nie wiem czy przyjmuje w Ostrołece prywatnie czy w innym mieście. To super ginekolog. Bardzo proszę o jakieś informacje.  

strony: wstecz 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 48 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów