Nauka Jazy

Założony przez Tomo
strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 23 dalej
Gość napisał(a):a ja chodziłam do domasik i było wszystk ok:) zdałam za pierwszym razem:)Pozdrawiam

Gość

31-03-2009, 18:07
#1
a ja chodziłam do domasik i było wszystk ok:) zdałam za pierwszym razem:)Pozdrawiam
Gość napisał(a):szkoła ma niewielkie znaczenia, Do tego trzeba mieć dryg, trzeba to czuć{diabelek}I tak pozdrawiam Znak, wykłady z p. Jarkiem to prawdziwa skarbnica wiedzy

Gość

31-03-2009, 18:57
#2
szkoła ma niewielkie znaczenia, Do tego trzeba mieć dryg, trzeba to czuć{diabelek}I tak pozdrawiam Znak, wykłady z p. Jarkiem to prawdziwa skarbnica wiedzy
Gość napisał(a):Zgadzam się takiego zaplecza instruktorów i środków dydaktycznych jakie są w ZNAKU niema nikt. Profesjonalna Szkoła.

Gość

01-04-2009, 22:00
#3
Zgadzam się takiego zaplecza instruktorów i środków dydaktycznych jakie są w ZNAKU niema nikt. Profesjonalna Szkoła.
Gość napisał(a):"Zgadzam się takiego zaplecza instruktorów i środków dydaktycznych jakie są w ZNAKU niema nikt. Profesjonalna Szkoła"Profesjonalna szkola z wieloletnia tradycja.Do Znaku przychodzi ogromna ilosc kursantów.Koncza zdanym egzaminem. Doswiadczylam tego na wlasnej skorze. Uczeszczalam na kurs teoretyczny do pana Maliszewskiego. Młody czlowiek, a dysponuja ogromna wiedza, ktora widac ze umie i chce przekazac. Stara sie przekazac grupie jak najwiecej za pomoca testow( nie tylko testu, ktory jest traktowany jako egzamin wewnetrzny) i slajdow, a z tego co slyszylam nawet wykladowcy z tej samej firmy tak nie robia. Oby tak dalej Panie Łukaszu{usmiech}{usmiech}{ok}

Gość

02-04-2009, 13:47
#4
"Zgadzam się takiego zaplecza instruktorów i środków dydaktycznych jakie są w ZNAKU niema nikt. Profesjonalna Szkoła"Profesjonalna szkola z wieloletnia tradycja.Do Znaku przychodzi ogromna ilosc kursantów.Koncza zdanym egzaminem. Doswiadczylam tego na wlasnej skorze. Uczeszczalam na kurs teoretyczny do pana Maliszewskiego. Młody czlowiek, a dysponuja ogromna wiedza, ktora widac ze umie i chce przekazac. Stara sie przekazac grupie jak najwiecej za pomoca testow( nie tylko testu, ktory jest traktowany jako egzamin wewnetrzny) i slajdow, a z tego co slyszylam nawet wykladowcy z tej samej firmy tak nie robia. Oby tak dalej Panie Łukaszu{usmiech}{usmiech}{ok}
Gość napisał(a):jeśli chodzi o zdawalność w znaku, to może i jest to 55% ale z ponad 1300 osób które chodziły tam na kurs, a nie tak jak to jest w innych szkołach że do egzaminu podchodzi tylko kilka lub kilkanaście osób{!} więc w tej kwestii nie można patrzeć tylko na procent zdawalności{chytry} ja bardzo miło wspominam kurs w znaku{usmiech} miła atmosfera, ciekawe wykłady i fajni instruktorzy{usmiech}

Gość

02-04-2009, 19:13
#5
jeśli chodzi o zdawalność w znaku, to może i jest to 55% ale z ponad 1300 osób które chodziły tam na kurs, a nie tak jak to jest w innych szkołach że do egzaminu podchodzi tylko kilka lub kilkanaście osób{!} więc w tej kwestii nie można patrzeć tylko na procent zdawalności{chytry} ja bardzo miło wspominam kurs w znaku{usmiech} miła atmosfera, ciekawe wykłady i fajni instruktorzy{usmiech}
Gość napisał(a):zgadzam sie {!}{!}{!}Sa szkoly co maja zdawalnosc duza a kursantow byl pieciu wiec to o niczym nie swiadczy. W znaku cos okolo 1300 kursantow bylo to zdalo 650 za pierwszym razem to wiecej niz wogole speed wypuscil na egzamin poza tym  speed ma taka zdawalnosc bo nie puszczaja na egzamin "slabych" kursantow i kaza im dokupic godziny i z tad ta zdawalnosc doic kase z dodatkowych godzin {diabelek}

Gość

02-04-2009, 21:25
#6
zgadzam sie {!}{!}{!}Sa szkoly co maja zdawalnosc duza a kursantow byl pieciu wiec to o niczym nie swiadczy. W znaku cos okolo 1300 kursantow bylo to zdalo 650 za pierwszym razem to wiecej niz wogole speed wypuscil na egzamin poza tym  speed ma taka zdawalnosc bo nie puszczaja na egzamin "slabych" kursantow i kaza im dokupic godziny i z tad ta zdawalnosc doic kase z dodatkowych godzin {diabelek}
Gość napisał(a):"Zgadzam się takiego zaplecza instruktorów i środków dydaktycznych jakie są w ZNAKU niema nikt. Profesjonalna Szkoła"zdałam za pierwszym razem

Gość

03-04-2009, 21:16
#7
"Zgadzam się takiego zaplecza instruktorów i środków dydaktycznych jakie są w ZNAKU niema nikt. Profesjonalna Szkoła"zdałam za pierwszym razem
Gość napisał(a):"Zgadzam się takiego zaplecza instruktorów i środków dydaktycznych jakie są w ZNAKU niema nikt. Profesjonalna Szkoła"zdałam za pierwszym razem

Gość

03-04-2009, 21:17
#8
"Zgadzam się takiego zaplecza instruktorów i środków dydaktycznych jakie są w ZNAKU niema nikt. Profesjonalna Szkoła"zdałam za pierwszym razem
Gość napisał(a):"Zgadzam się takiego zaplecza instruktorów i środków dydaktycznych jakie są w ZNAKU niema nikt. Profesjonalna Szkoła"zdałam za pierwszym razem

Gość

03-04-2009, 21:18
#9
"Zgadzam się takiego zaplecza instruktorów i środków dydaktycznych jakie są w ZNAKU niema nikt. Profesjonalna Szkoła"zdałam za pierwszym razem
Gość napisał(a):"Zgadzam się takiego zaplecza instruktorów i środków dydaktycznych jakie są w ZNAKU niema nikt. Profesjonalna Szkoła"zdałam za pierwszym razem

Gość

03-04-2009, 21:18
#10
"Zgadzam się takiego zaplecza instruktorów i środków dydaktycznych jakie są w ZNAKU niema nikt. Profesjonalna Szkoła"zdałam za pierwszym razem
Gość napisał(a):hmm byłam w Turbo i zdałam za pierwszym bez problemu, więc polecić można , tylko tam jest w trakcie zmiana instruktora więc trzeba się przestawić na nową osobę ale to już raczej nie problem, samochody jak samochody dobre  panda i punto. Ja szczerze trafiłam do tej szkoły z przypadku, i chyba nie żałuje bo zdałam, pewnie byłoby inaczej jak by było odwrotnie O.o

Gość

04-04-2009, 17:37
#11
hmm byłam w Turbo i zdałam za pierwszym bez problemu, więc polecić można , tylko tam jest w trakcie zmiana instruktora więc trzeba się przestawić na nową osobę ale to już raczej nie problem, samochody jak samochody dobre  panda i punto. Ja szczerze trafiłam do tej szkoły z przypadku, i chyba nie żałuje bo zdałam, pewnie byłoby inaczej jak by było odwrotnie O.o
Gość napisał(a):Chodzę na kurs do PKS , teraz wykłady , czy ktoś mógłby polecić mi dobrego instruktora jazdy?

Gość

16-05-2009, 21:45
#12
Chodzę na kurs do PKS , teraz wykłady , czy ktoś mógłby polecić mi dobrego instruktora jazdy?
Gość napisał(a):Najlepszy instruktor to Pan Florek. Odradzam Tryniszewskiego i Zduńczyka. Ja jedziłam z panem Florkiem potrafi nauczyc a na tamtych dwóch to słyszałam skargi.

Gość

17-05-2009, 21:06
#13
Najlepszy instruktor to Pan Florek. Odradzam Tryniszewskiego i Zduńczyka. Ja jedziłam z panem Florkiem potrafi nauczyc a na tamtych dwóch to słyszałam skargi.
Gość napisał(a):jakiego instuktora polecacie

Gość

18-05-2009, 12:24
#14
jakiego instuktora polecacie
Gość napisał(a):[quote=Gość]jakiego instuktora polecacie[/quote]pan Maliszewki ze ZNAKU- człowiek spokojny i dobrze wytłumaczy..

Gość

18-05-2009, 12:57
#15
[quote=Gość]jakiego instuktora polecacie[/quote]pan Maliszewki ze ZNAKU- człowiek spokojny i dobrze wytłumaczy..
Gość napisał(a):A gdzie w Oce można zrobić kurs na przewóz osób?

Gość

26-05-2009, 18:21
#16
A gdzie w Oce można zrobić kurs na przewóz osób?
Gość napisał(a):teraz?? teraz to nigdziekurs na przewóz osób a niedługo już na przewóz rzeczy (od września) robi sie w np. Warszawie poznaniu, czestochowie, Krakowie. Długość takiego kursu wynosi 280 godzin i wacha sie w cenie  od 5 600 do 8 500 zł wzależności od maista{usmiech}{usmiech}.

Gość

26-05-2009, 22:01
#17
teraz?? teraz to nigdziekurs na przewóz osób a niedługo już na przewóz rzeczy (od września) robi sie w np. Warszawie poznaniu, czestochowie, Krakowie. Długość takiego kursu wynosi 280 godzin i wacha sie w cenie  od 5 600 do 8 500 zł wzależności od maista{usmiech}{usmiech}.
Gość napisał(a):To bzdury! Kurs na przewóz osób możesz zrobić np. w PKS. Polecam[quote=adriann88]teraz?? teraz to nigdziekurs na przewóz osób a niedługo już na przewóz rzeczy (od września) robi sie w np. Warszawie poznaniu, czestochowie, Krakowie. Długość takiego kursu wynosi 280 godzin i wacha sie w cenie  od 5 600 do 8 500 zł wzależności od maista{usmiech}{usmiech}.[/quote]

Gość

27-05-2009, 09:10
#18
To bzdury! Kurs na przewóz osób możesz zrobić np. w PKS. Polecam[quote=adriann88]teraz?? teraz to nigdziekurs na przewóz osób a niedługo już na przewóz rzeczy (od września) robi sie w np. Warszawie poznaniu, czestochowie, Krakowie. Długość takiego kursu wynosi 280 godzin i wacha sie w cenie  od 5 600 do 8 500 zł wzależności od maista{usmiech}{usmiech}.[/quote]
Gość napisał(a):ty sam jesteś bzdury!sprawdż sobie na sronie  ministerstwa infrastruktury.http://www.liniaszkolenia.pl/kwalifikacja-wst epna.htmlhttp://kwalifikacjawstepna.com/opis_kursu.php?id=10 4ru sa przykałdaowe szkoły w warszawie które organizuja kurs na przewóz osób, tam jest napisane ile trwa i ile kosztuje

Gość

27-05-2009, 15:07
#19
ty sam jesteś bzdury!sprawdż sobie na sronie  ministerstwa infrastruktury.http://www.liniaszkolenia.pl/kwalifikacja-wst epna.htmlhttp://kwalifikacjawstepna.com/opis_kursu.php?id=10 4ru sa przykałdaowe szkoły w warszawie które organizuja kurs na przewóz osób, tam jest napisane ile trwa i ile kosztuje
Gość napisał(a):[quote=Gość]A gdzie w Oce można zrobić kurs na przewóz osób?[/quote]   W SZKOLE  TURBO  POLECAM !!!

Gość

28-05-2009, 22:28
#20
[quote=Gość]A gdzie w Oce można zrobić kurs na przewóz osób?[/quote]   W SZKOLE  TURBO  POLECAM !!!

strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 23 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów