Nauka Jazy

Założony przez Tomo
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 23 dalej
Gość napisał(a):Po tym co tu przeczytałem, to chyba zdecyduję się wysłać swoją pannę do SPEED\'a. I lepiej żeby nauczyli ja tam jeździć i żeby zdała za pierwszym razem bo potem wsiądzie za kółko mojej fury, hahaha! {jezyk}

Gość

08-10-2007, 14:09
#1
Po tym co tu przeczytałem, to chyba zdecyduję się wysłać swoją pannę do SPEED\'a. I lepiej żeby nauczyli ja tam jeździć i żeby zdała za pierwszym razem bo potem wsiądzie za kółko mojej fury, hahaha! {jezyk}
Gość napisał(a):Najlepszym instruktorem jest p.Maciek Kłobuszewski z TESTU...{mruga} Bardzo dobrze mi sie z nim jezdzilo, mila atmosfera...{ok}.nio i gwarancja zdania egzaminu za 1-szym razem..!! Polecam TEST..{ok}

Gość

15-02-2008, 22:18
#2
Najlepszym instruktorem jest p.Maciek Kłobuszewski z TESTU...{mruga} Bardzo dobrze mi sie z nim jezdzilo, mila atmosfera...{ok}.nio i gwarancja zdania egzaminu za 1-szym razem..!! Polecam TEST..{ok}
Gość napisał(a):Tak jest ja jak z Maciek jezdziłem i to jeszcze maluchem to na pierwszej jezdzie poza miastem pierwszy raz jechałem 100 km to normalnie kisiel w majtkach a Maciek tylko papierosa palił i mówił patrz na droge i obserwuj innych.{diabelek}

Gość

18-02-2008, 21:17
#3
Tak jest ja jak z Maciek jezdziłem i to jeszcze maluchem to na pierwszej jezdzie poza miastem pierwszy raz jechałem 100 km to normalnie kisiel w majtkach a Maciek tylko papierosa palił i mówił patrz na droge i obserwuj innych.{diabelek}
Gość napisał(a):Ja osobiscie odradzam ZNAK tandetna firma... instruktorzy zajmują sie zwykle tym czym nie powinni typu wozeniem swoich rodzin.. co odbija sie na osobie zdającej.. po za tym nauka na placu wyglada tak że sam jeżdzisz bez jakiej kolwiek pomocy i możliwości zapytania bo wszyscy instruktorzy zwykle idą na kawe albo odpocząć a osoba ucząca zostaje sama...Totalny brak profesjonalizmu!! {dobani}

Gość

19-02-2008, 16:20
#4
Ja osobiscie odradzam ZNAK tandetna firma... instruktorzy zajmują sie zwykle tym czym nie powinni typu wozeniem swoich rodzin.. co odbija sie na osobie zdającej.. po za tym nauka na placu wyglada tak że sam jeżdzisz bez jakiej kolwiek pomocy i możliwości zapytania bo wszyscy instruktorzy zwykle idą na kawe albo odpocząć a osoba ucząca zostaje sama...Totalny brak profesjonalizmu!! {dobani}
Gość napisał(a):Jezdziłam w Syrenie i nie zdałam potem z Panem Andrzejem Skłodowskim z Turbo jest prawdziwym profesjonalisto bardzo polecam

Gość

20-02-2008, 18:55
#5
Jezdziłam w Syrenie i nie zdałam potem z Panem Andrzejem Skłodowskim z Turbo jest prawdziwym profesjonalisto bardzo polecam
Gość napisał(a):Ja również polecam p.Maćka z TESTU..{usmiech} Byłam bardzo zadowolona z zajec...{ok} Świetny facet i bardzo dobry instruktor...zdalam za pierwszym razem...{usmiech} TEST to najlepszy osrodek szkolenia kierowcow w Ostrołęce...{ok}

Gość

20-02-2008, 21:25
#6
Ja również polecam p.Maćka z TESTU..{usmiech} Byłam bardzo zadowolona z zajec...{ok} Świetny facet i bardzo dobry instruktor...zdalam za pierwszym razem...{usmiech} TEST to najlepszy osrodek szkolenia kierowcow w Ostrołęce...{ok}
Gość napisał(a):A ja polecam pana Leszka Marcinowskiego ze SPEEDA. Super instruktor, bardzo dobrze i dokładnie wszystko tlumaczy. Zdałam za pierwszym razem {zakochany}

Gość

20-02-2008, 21:36
#7
A ja polecam pana Leszka Marcinowskiego ze SPEEDA. Super instruktor, bardzo dobrze i dokładnie wszystko tlumaczy. Zdałam za pierwszym razem {zakochany}
Gość napisał(a):Pan Andrzej Skłodowski z TURBO. Zdałam bez problemu, świetny człowiek. Można porozmawiać i wszystkiego się nauczyć. Miła i atmosfera i pełna profesjonalność. Ahhh szkoda, że Pan Andrzej już zajęty....ale pozdrawiam i polecam.

Gość

21-02-2008, 21:11
#8
Pan Andrzej Skłodowski z TURBO. Zdałam bez problemu, świetny człowiek. Można porozmawiać i wszystkiego się nauczyć. Miła i atmosfera i pełna profesjonalność. Ahhh szkoda, że Pan Andrzej już zajęty....ale pozdrawiam i polecam.
Gość napisał(a):Domasik never never never {zly}{diabelek}

Gość

23-02-2008, 17:00
#9
Domasik never never never {zly}{diabelek}
Gość napisał(a):Polecam Tylko i wyłacznie SPEED..Połaczenie pełnego profesjonalizmu i przyjemnej atmosfery.. Pan Marcin Kossakowski nauczył mnie wszystkiego.. Wie jak podejsc do kursanta bo jest nauczycielem chyba.:P Poswieca sie dla kursanta.. Zdałem za pierwszym w piatek 22 teraz tylko czekam na odebranie prawka:D Tylko SPEED zadna inna szkoła..    Dobrze przemyslcie wybor szkoły jazdy bo to połowa sukcesu..  POZDRO DLA PANA MARCINA{ok}

Gość

26-02-2008, 01:03
#10
Polecam Tylko i wyłacznie SPEED..Połaczenie pełnego profesjonalizmu i przyjemnej atmosfery.. Pan Marcin Kossakowski nauczył mnie wszystkiego.. Wie jak podejsc do kursanta bo jest nauczycielem chyba.:P Poswieca sie dla kursanta.. Zdałem za pierwszym w piatek 22 teraz tylko czekam na odebranie prawka:D Tylko SPEED zadna inna szkoła..    Dobrze przemyslcie wybor szkoły jazdy bo to połowa sukcesu..  POZDRO DLA PANA MARCINA{ok}
Gość napisał(a):[color=#0000ff][/color]Polecam ośrodek na Kościuszki! Instruktor świetnie tłumaczy, teraz mnie wszyscy chwalą,że super jeżdzę, choć mam krótko prawo jazdy.Przy okazji pozdrawiam pana Henryka{usmiech}

Gość

26-02-2008, 13:04
#11
[color=#0000ff][/color]Polecam ośrodek na Kościuszki! Instruktor świetnie tłumaczy, teraz mnie wszyscy chwalą,że super jeżdzę, choć mam krótko prawo jazdy.Przy okazji pozdrawiam pana Henryka{usmiech}
Gość napisał(a):Właśnie o Robercie z Kościuszki słyszałam,że jest bardzo spokojnym instruktorem. Chyba też sie tam zapiszę

Gość

26-02-2008, 13:11
#12
Właśnie o Robercie z Kościuszki słyszałam,że jest bardzo spokojnym instruktorem. Chyba też sie tam zapiszę
Gość napisał(a):ja zdawałam w tamtym roku prawo jazdy, do których uczył mnie pan Darek z \"Nowej\" Szkoły jazdy, a potem pan Sławek i zdałam za pierwszym razem, chciaz nie powiem bo umiałam jeździc do jexdziłam juz 2 lata wczesniej. ale oni są SUPER- polecam każdemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

Gość

06-03-2008, 17:31
#13
ja zdawałam w tamtym roku prawo jazdy, do których uczył mnie pan Darek z \"Nowej\" Szkoły jazdy, a potem pan Sławek i zdałam za pierwszym razem, chciaz nie powiem bo umiałam jeździc do jexdziłam juz 2 lata wczesniej. ale oni są SUPER- polecam każdemu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
Gość napisał(a):chcę jeszcze dodać, że pan Darek jest super, zawsze lep[iej sie jeździ z instruktorem jak z kolego, mozna sie posmiać, a także i nauczyć sie wiele.... normalnie 2 w jednym. pozdrawiam pana Darka i pana Sławka z \"NOWEJ\" SZKOŁY JAZDY!!!!!

Gość

06-03-2008, 17:33
#14
chcę jeszcze dodać, że pan Darek jest super, zawsze lep[iej sie jeździ z instruktorem jak z kolego, mozna sie posmiać, a także i nauczyć sie wiele.... normalnie 2 w jednym. pozdrawiam pana Darka i pana Sławka z \"NOWEJ\" SZKOŁY JAZDY!!!!!
P1jawa napisał(a):A ja polecam SPEED\'a-szczególnie Pana Marcina Kossakowskiego. Nauczył mnie dobrze jeździć - i co najważniejsze - nie tylko w sensie przygotowania do egzaminu (który zdałem za pierwszym razem), ale i w zastosowaniach praktycznych-przydających się na codzień. Niedługo po odebraniu prawka nawet przejazd przez Warszawę nie był taki straszny :)Pozdrowienia dla ekipy Speed\'u! {ok}

P1jawa

Wpisów: 2
Dołączył: 15.03.2008
15-03-2008, 00:21
#15
A ja polecam SPEED\'a-szczególnie Pana Marcina Kossakowskiego. Nauczył mnie dobrze jeździć - i co najważniejsze - nie tylko w sensie przygotowania do egzaminu (który zdałem za pierwszym razem), ale i w zastosowaniach praktycznych-przydających się na codzień. Niedługo po odebraniu prawka nawet przejazd przez Warszawę nie był taki straszny :)Pozdrowienia dla ekipy Speed\'u! {ok}
Gość napisał(a):DOMASIK górą :D :D najlepsza firma w mieście.. szczególnie polecam instruktora Mariusza :) super człowiek:) a przy okazji pozdrawiam IZĘ :) Buźka:*

Gość

11-12-2008, 20:01
#16
DOMASIK górą :D :D najlepsza firma w mieście.. szczególnie polecam instruktora Mariusza :) super człowiek:) a przy okazji pozdrawiam IZĘ :) Buźka:*
Gość napisał(a):ja tam uczyłam się u Domasików i nic złego nie mogę powiedzieć, kiedy chciałam to miałam wykłady i jazdy masz do wyboru samochody panda i grande nie ma tam żadnych problemów. i Instruktorzy są spoko:)) wiec wiem co mówię. 10000% pozytyw

Gość

12-12-2008, 11:26
#17
ja tam uczyłam się u Domasików i nic złego nie mogę powiedzieć, kiedy chciałam to miałam wykłady i jazdy masz do wyboru samochody panda i grande nie ma tam żadnych problemów. i Instruktorzy są spoko:)) wiec wiem co mówię. 10000% pozytyw
Gość napisał(a):Ja sie długo zastanawiałem, czy iść do speedu czy to do testu. Wybrałem test i było rewelacyjnie :) Wykłady z panem Maćkiem to czysta przyjemność :)

Gość

12-12-2008, 16:34
#18
Ja sie długo zastanawiałem, czy iść do speedu czy to do testu. Wybrałem test i było rewelacyjnie :) Wykłady z panem Maćkiem to czysta przyjemność :)
Gość napisał(a):nie dosc ze po calym miescie sie placza to jeszcze i na forum elki sie pojawily.

Gość

13-12-2008, 17:40
#19
nie dosc ze po calym miescie sie placza to jeszcze i na forum elki sie pojawily.
Gość napisał(a):ja jezdzilam w Nowotorze i zdalam za pierwszym razem

Gość

13-12-2008, 18:11
#20
ja jezdzilam w Nowotorze i zdalam za pierwszym razem

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 23 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów