Nauka Jazy

Założony przez Tomo
strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 23 dalej
Gość napisał(a):Tak uczą nasze panie blądyneczki{usmiech} http://www.youtube.com/watch?v=QhCN2m9Bzq4&feature=related

Gość

31-05-2009, 13:36
#1
Tak uczą nasze panie blądyneczki{usmiech} http://www.youtube.com/watch?v=QhCN2m9Bzq4&feature=related
Gość napisał(a):jesli ktos uzyskal kat D - autobus przed wrzesniem 2008 to jeszcze moze zrobic ten kurs po 650zl i trwa 5 dni jesli wczesniej mial swiadectwo kwalifikacji to koszt 250 zl i trwa 2 dni. jesli ktos zdal po wrzesniu 2008 to niestety obejmuje go kwalifikacja wstepna na przewoz osob i kurs kosztuje kolo 6 tysiecy zlotych.

Gość

31-05-2009, 18:31
#2
jesli ktos uzyskal kat D - autobus przed wrzesniem 2008 to jeszcze moze zrobic ten kurs po 650zl i trwa 5 dni jesli wczesniej mial swiadectwo kwalifikacji to koszt 250 zl i trwa 2 dni. jesli ktos zdal po wrzesniu 2008 to niestety obejmuje go kwalifikacja wstepna na przewoz osob i kurs kosztuje kolo 6 tysiecy zlotych.
Gość napisał(a):[quote=Gość]jakiego instuktora polecacie[/quote]Pan Kazik z Domasika :) w ogóle polecam Domasika: na wyklady sie umawia dlatego kurs robi sie szybko i sprawnie. Bez problemow, mila atmosfera. Slyszalam tez ze pan Pawel jest ok :)

Gość

06-07-2009, 23:20
#3
[quote=Gość]jakiego instuktora polecacie[/quote]Pan Kazik z Domasika :) w ogóle polecam Domasika: na wyklady sie umawia dlatego kurs robi sie szybko i sprawnie. Bez problemow, mila atmosfera. Slyszalam tez ze pan Pawel jest ok :)
Gość napisał(a):Ja polecam Macka "Test"wysmienicie uczy jazdy:)zdalam za pierwszym podejsciem:))

Gość

07-07-2009, 08:13
#4
Ja polecam Macka "Test"wysmienicie uczy jazdy:)zdalam za pierwszym podejsciem:))
Gość napisał(a):TEST TEST TEST TEST TEST i tylko TEST:))))){usmiech}Warto

Gość

07-07-2009, 08:21
#5
TEST TEST TEST TEST TEST i tylko TEST:))))){usmiech}Warto
Gość napisał(a):znak znak znakzdałam za pierwszym razem:){usmiech}

Gość

08-07-2009, 14:59
#6
znak znak znakzdałam za pierwszym razem:){usmiech}
Gość napisał(a):Kurpiaki zapraszam z waszymi umiejętnościami do Wawy. ostatnio widziałem takiego jednego młodego kierowce w oplu astrze II na WO jak  bez najmniejszego pojęcia zjeżdżał z ronda-katastrofa Żaba{diabelek}{diabelek}{diabelek}    

Gość

28-07-2009, 00:20
#7
Kurpiaki zapraszam z waszymi umiejętnościami do Wawy. ostatnio widziałem takiego jednego młodego kierowce w oplu astrze II na WO jak  bez najmniejszego pojęcia zjeżdżał z ronda-katastrofa Żaba{diabelek}{diabelek}{diabelek}    
Gość napisał(a):Ty Kurpiaku też pewnie w O-ce zdawałeś a teraz jesteś wielki warszawiak.

Gość

29-07-2009, 09:10
#8
Ty Kurpiaku też pewnie w O-ce zdawałeś a teraz jesteś wielki warszawiak.
Gość napisał(a):Polecam  JAKO INSTRUKTORA Pana   Marka Żebrowskiego{ok}  jest instruktorem w ,,SPEED''

Gość

29-07-2009, 13:59
#9
Polecam  JAKO INSTRUKTORA Pana   Marka Żebrowskiego{ok}  jest instruktorem w ,,SPEED''
Gość napisał(a):dziś żałuje ze nie trafiłam na te stronkę wcześniej {smutny} ale cóż człowiek uczy się na błędach... zobaczymy co będzie dalej {gafa} i opisze wam później wszystko... z reszta na pewno nie tylko wam {mruga}

Gość

07-08-2009, 23:03
#10
dziś żałuje ze nie trafiłam na te stronkę wcześniej {smutny} ale cóż człowiek uczy się na błędach... zobaczymy co będzie dalej {gafa} i opisze wam później wszystko... z reszta na pewno nie tylko wam {mruga}
Gość napisał(a):Heniek W. stary zbok z wypadającą szufladą górną i dolną. zgadnijcie kto to?

Gość

17-08-2009, 07:54
#11
Heniek W. stary zbok z wypadającą szufladą górną i dolną. zgadnijcie kto to?
Gość napisał(a):Witam. Potrzebuję informację, gdzie można zrobić w Ostrołęce badania i psychotesty na kat.C ??????

Gość

20-08-2009, 07:45
#12
Witam. Potrzebuję informację, gdzie można zrobić w Ostrołęce badania i psychotesty na kat.C ??????
Gość napisał(a):DEMSKA AGATA 603251801

Gość

20-08-2009, 07:51
#13
DEMSKA AGATA 603251801
Gość napisał(a): polecam zdawanie na sacnie takiej jaka jest w wordzie, chodź sam uczyłem sie na starszej,  teraz wziol bym np u domasika, nie ma co szkodowac paru groszy a później zbyt malo wiedziec o danym samochodzie, chodz egzamin mam zasoba :D za pierwszo zaliczony :)

Gość

21-08-2009, 20:38
#14
polecam zdawanie na sacnie takiej jaka jest w wordzie, chodź sam uczyłem sie na starszej,  teraz wziol bym np u domasika, nie ma co szkodowac paru groszy a później zbyt malo wiedziec o danym samochodzie, chodz egzamin mam zasoba :D za pierwszo zaliczony :)
Gość napisał(a):Jestem z warszawki i postanowiłem zdawać w Ostrołęce przerobiłem dwie szkoły Nowatora i Turbo. Zdecydowanie polecam turbo pełna kultura instruktorzy bardzo wpożo Pan Andrzej i Tomek z nimi jeździłem i nie mam żadnych zastrzeżeń. Naprawdę dobra szkolą jeśli chcesz się nauczyć czegoś i zdać egzamin to uderzaj właśnie tam. Pozdro

Gość

05-09-2009, 12:46
#15
Jestem z warszawki i postanowiłem zdawać w Ostrołęce przerobiłem dwie szkoły Nowatora i Turbo. Zdecydowanie polecam turbo pełna kultura instruktorzy bardzo wpożo Pan Andrzej i Tomek z nimi jeździłem i nie mam żadnych zastrzeżeń. Naprawdę dobra szkolą jeśli chcesz się nauczyć czegoś i zdać egzamin to uderzaj właśnie tam. Pozdro
Gość napisał(a):chciałem sie zapytac po ilu dniach odebraliscie prawo jazdy w ostrołęce

Gość

11-09-2009, 13:13
#16
chciałem sie zapytac po ilu dniach odebraliscie prawo jazdy w ostrołęce
Gość napisał(a):Ja polecam  TEST i Pana Maćka jest SUPER. Zdałam za pierwszym razem.

Gość

11-09-2009, 16:35
#17
Ja polecam  TEST i Pana Maćka jest SUPER. Zdałam za pierwszym razem.
Gość napisał(a):ja polecam SPEED i pana Jarka zdalem za 1 razem

Gość

11-09-2009, 17:16
#18
ja polecam SPEED i pana Jarka zdalem za 1 razem
Gość napisał(a):A gdzie zrobić na motocykl?

Gość

11-09-2009, 18:15
#19
A gdzie zrobić na motocykl?
prestigio napisał(a):[quote=]chciałem sie zapytac po ilu dniach odebraliscie prawo jazdy w ostrołęce[/quote]Ja odebrałem po tygodniu od egzaminu.

prestigio

Wpisów: 6
Dołączył: 24.08.2008
11-09-2009, 19:52
#20
[quote=]chciałem sie zapytac po ilu dniach odebraliscie prawo jazdy w ostrołęce[/quote]Ja odebrałem po tygodniu od egzaminu.

strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 23 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów