Nauka Jazy

Założony przez Tomo
strony: wstecz 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 23 dalej
Gość napisał(a):Polecam TURBO - Jestem z Wawy i uczyłem się w Wawie ale musiałem dokupic kilka godz jazd doszkalajacych na kat A bo w Ostrolece maja takie gowniane romeciki w WORDzie i na nich egzaminuja.Instruktor bardzo w porządku , ze zdrowym podejsciem i pojęciem o jeździe motocyklem..

Gość

30-09-2009, 23:02
#1
Polecam TURBO - Jestem z Wawy i uczyłem się w Wawie ale musiałem dokupic kilka godz jazd doszkalajacych na kat A bo w Ostrolece maja takie gowniane romeciki w WORDzie i na nich egzaminuja.Instruktor bardzo w porządku , ze zdrowym podejsciem i pojęciem o jeździe motocyklem..
Gość napisał(a):wiecie może na czym polega kurs ekspresowy na B w Speedzie? jestem teraz w klasie maturalnej i zależy mi żeby szkoła nie kolidowała z kursem...

Gość

06-10-2009, 15:39
#2
wiecie może na czym polega kurs ekspresowy na B w Speedzie? jestem teraz w klasie maturalnej i zależy mi żeby szkoła nie kolidowała z kursem...
Gość napisał(a):{ok}polecam {ok}TEST i Pana Maćka Kłobuszewskiego !!!!!!!{usmiech}{usmiech}Został mi polecony a teraz z pełną odpowiedzialnością polecam innym {usmiech} . Egzamin oczywiście zdany za 1 razem, bez zbędnego stresu- tak samo jak u reszty moich znajomych po jazdach u niego!! {ok}{ok}{ok}

Gość

10-10-2009, 17:52
#3
{ok}polecam {ok}TEST i Pana Maćka Kłobuszewskiego !!!!!!!{usmiech}{usmiech}Został mi polecony a teraz z pełną odpowiedzialnością polecam innym {usmiech} . Egzamin oczywiście zdany za 1 razem, bez zbędnego stresu- tak samo jak u reszty moich znajomych po jazdach u niego!! {ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):a ile płaciłas (es) za kurs w tescie i jazde kołbuszewskim??

Gość

10-10-2009, 22:07
#4
a ile płaciłas (es) za kurs w tescie i jazde kołbuszewskim??
Gość napisał(a):[quote=]a ile płaciłas (es) za kurs w tescie i jazde kołbuszewskim??[/quote]http://www.osktest.com.pl/home.html tu znajdziesz wszystkie informacje:)kurs 'robiłam' w Wawie jednak delikatnie mówiąc nauczyli mnie tam głupot. nie czułam się przygotowana więc postanowiłam 'doszkolić' się i zdawać w Oce dopiero jak będę się czuła na siłach.Z tego co słyszałam od znajomych jazdy doszkalające są droższe niż u konkurencji jednak naprawdę polecam:) w końcu nie chodzi tylko i wyłącznie o egzamin ale o Twój komfort że bez instruktora jesteś w stanie bezpiecznie jeździć{usmiech}

Gość

10-10-2009, 23:52
#5
[quote=]a ile płaciłas (es) za kurs w tescie i jazde kołbuszewskim??[/quote]http://www.osktest.com.pl/home.html tu znajdziesz wszystkie informacje:)kurs 'robiłam' w Wawie jednak delikatnie mówiąc nauczyli mnie tam głupot. nie czułam się przygotowana więc postanowiłam 'doszkolić' się i zdawać w Oce dopiero jak będę się czuła na siłach.Z tego co słyszałam od znajomych jazdy doszkalające są droższe niż u konkurencji jednak naprawdę polecam:) w końcu nie chodzi tylko i wyłącznie o egzamin ale o Twój komfort że bez instruktora jesteś w stanie bezpiecznie jeździć{usmiech}
Gość napisał(a):Ostatnio jadąc ulicą Kilińskiego byłam w szoku - jak można pozwolić uczącemu się przejechać na żółtym świetle, na egzaminie ten człowiek już by nie zdał.Nie zdążyłam zobaczyć Czyja to Nauka Jazdy, ale serdecznie dziękuję za taką naukę.

Gość

12-10-2009, 22:55
#6
Ostatnio jadąc ulicą Kilińskiego byłam w szoku - jak można pozwolić uczącemu się przejechać na żółtym świetle, na egzaminie ten człowiek już by nie zdał.Nie zdążyłam zobaczyć Czyja to Nauka Jazdy, ale serdecznie dziękuję za taką naukę.
Gość napisał(a):[quote=]a ile płaciłas (es) za kurs w tescie i jazde kołbuszewskim??[/quote]Kurs kosztuje 1250zł...ale warto.....{usmiech}

Gość

13-10-2009, 10:25
#7
[quote=]a ile płaciłas (es) za kurs w tescie i jazde kołbuszewskim??[/quote]Kurs kosztuje 1250zł...ale warto.....{usmiech}
Gość napisał(a):to jak mam zapłacic 1250 za jazdę z kłobuszewskim to pojde do innej firmy i też zdam za pierwszym podejsciem. Ale patrze chłopak sie ceni{diabelek}{!}{!}

Gość

13-10-2009, 12:54
#8
to jak mam zapłacic 1250 za jazdę z kłobuszewskim to pojde do innej firmy i też zdam za pierwszym podejsciem. Ale patrze chłopak sie ceni{diabelek}{!}{!}
Gość napisał(a):[quote=]to jak mam zapłacic 1250 za jazdę z kłobuszewskim to pojde do innej firmy i też zdam za pierwszym podejsciem. Ale patrze chłopak sie ceni{diabelek}{!}{!}[/quote]Nie bądź taki pewny siebie...{jezyk}  Myślisz, że jak zapłacisz mniej na kurs to zdasz egzamin za pierwszym razem???? Tutaj liczy się profesjonalizm, a nie cena...Na to samo Ci wyjdzie, jak będziesz musiał za każdym razem za egzamin płacić....;-/ Przynajmniej masz gwarancje, że bez problemu poradzisz sobie na drodze....{mruga}  A skoro p.Maciek jest dobry w tym co robi..to i się ceni...I na brak kursantów nie narzeka...{tak}  TEST górą!!!!!! {usmiech}

Gość

14-10-2009, 09:02
#9
[quote=]to jak mam zapłacic 1250 za jazdę z kłobuszewskim to pojde do innej firmy i też zdam za pierwszym podejsciem. Ale patrze chłopak sie ceni{diabelek}{!}{!}[/quote]Nie bądź taki pewny siebie...{jezyk}  Myślisz, że jak zapłacisz mniej na kurs to zdasz egzamin za pierwszym razem???? Tutaj liczy się profesjonalizm, a nie cena...Na to samo Ci wyjdzie, jak będziesz musiał za każdym razem za egzamin płacić....;-/ Przynajmniej masz gwarancje, że bez problemu poradzisz sobie na drodze....{mruga}  A skoro p.Maciek jest dobry w tym co robi..to i się ceni...I na brak kursantów nie narzeka...{tak}  TEST górą!!!!!! {usmiech}
Gość napisał(a):Domasik  naprawdę polecam są super i niedrodzy.

Gość

17-10-2009, 18:44
#10
Domasik  naprawdę polecam są super i niedrodzy.
Gość napisał(a):[quote=]Domasik  naprawdę polecam są super i niedrodzy.[/quote]haha rzeczywiscie {dobani}

Gość

17-10-2009, 22:07
#11
[quote=]Domasik  naprawdę polecam są super i niedrodzy.[/quote]haha rzeczywiscie {dobani}
Gość napisał(a)::)

Gość

18-10-2009, 14:08
#12
:)
Gość napisał(a):Polecam DOMASIKA, pan Kazik Wieczorek, najlepszym instruktorem!!!!{usmiech}

Gość

01-11-2009, 17:50
#13
Polecam DOMASIKA, pan Kazik Wieczorek, najlepszym instruktorem!!!!{usmiech}
Gość napisał(a):potrzebuje numer telefonu do dobrego instruktora, który oprowadza po Ostrołęce czy ktoś zna kogoś takiego?

Gość

02-11-2009, 15:41
#14
potrzebuje numer telefonu do dobrego instruktora, który oprowadza po Ostrołęce czy ktoś zna kogoś takiego?
Gość napisał(a):telefon do instruktora 663733555

Gość

03-11-2009, 13:07
#15
telefon do instruktora 663733555
Gość napisał(a):Dzięki

Gość

03-11-2009, 14:54
#16
Dzięki
Gość napisał(a):A ja potrzebuję nr tel. do instruktora babiarza{wstyd}

Gość

04-11-2009, 09:57
#17
A ja potrzebuję nr tel. do instruktora babiarza{wstyd}
Gość napisał(a):witam ja chodziłam do domasika szybko i sprawnie idzie nauka a z instruktorów polecam pana kazika i pana grzeska (pan grzesiek jest bardziej wymagajacy ):)

Gość

07-11-2009, 12:32
#18
witam ja chodziłam do domasika szybko i sprawnie idzie nauka a z instruktorów polecam pana kazika i pana grzeska (pan grzesiek jest bardziej wymagajacy ):)
Gość napisał(a):Polecam Szkołę Nauki Jazdy GT. Instruktor uczy na punto a instruktorka na pandzie.

Gość

07-11-2009, 15:18
#19
Polecam Szkołę Nauki Jazdy GT. Instruktor uczy na punto a instruktorka na pandzie.
Gość napisał(a):ja polecam zdecydowanie Pana Roberta ze szkoły bezpiecznej jazdy. bardzo profesjonalne podejście do tematu. mimo, że jest to jedna z najnowszych szkół jazdy w naszym mieście, ale w tej chwili chyba i jedna z lepszych.{usmiech}

Gość

05-01-2010, 08:05
#20
ja polecam zdecydowanie Pana Roberta ze szkoły bezpiecznej jazdy. bardzo profesjonalne podejście do tematu. mimo, że jest to jedna z najnowszych szkół jazdy w naszym mieście, ale w tej chwili chyba i jedna z lepszych.{usmiech}

strony: wstecz 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 23 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów