Nauka Jazy

Założony przez Tomo
strony: wstecz 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 23 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]A ja polecam SPEED. instruktor pozwala popełnić błędy, nie łapie za kierownice (jeśli nie ma zagrożenia oczywiście), tłumaczy wiele razy, nie wymądrza się, miła i sympatyczna atmosfera. [/quote]POZWALA POPEŁNIAĆ BŁĘDY? to chyba nic nowego i nadzwyczajnego, instruktor nie jest od tego, żeby powozić sie z kursantem po miescie, to ma być NAUKA jazdy, więc błędy chcąc nie chcąc będą zawsze. No i nie widze innego powodu "łapania za kierownice" jak zagrożenie. Troche mało konkretne te Twoje informacje.

Gość

14-05-2010, 18:06
#1
[quote=Gość]A ja polecam SPEED. instruktor pozwala popełnić błędy, nie łapie za kierownice (jeśli nie ma zagrożenia oczywiście), tłumaczy wiele razy, nie wymądrza się, miła i sympatyczna atmosfera. [/quote]POZWALA POPEŁNIAĆ BŁĘDY? to chyba nic nowego i nadzwyczajnego, instruktor nie jest od tego, żeby powozić sie z kursantem po miescie, to ma być NAUKA jazdy, więc błędy chcąc nie chcąc będą zawsze. No i nie widze innego powodu "łapania za kierownice" jak zagrożenie. Troche mało konkretne te Twoje informacje.
Gość napisał(a):TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST i tylko TEST!!!!!!!!!!!!!!!!!! {tak} A w szczególności Pan Maciek...{mruga} Najlepszy instruktor!!!!!{tak}

Gość

17-06-2010, 15:51
#2
TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST TEST i tylko TEST!!!!!!!!!!!!!!!!!! {tak} A w szczególności Pan Maciek...{mruga} Najlepszy instruktor!!!!!{tak}
Gość napisał(a):A dla mnie najlepszy jest pan Robert i Szkoła Bezpiecznej Jazdy{usmiech}. ZDAŁAM, ZDAŁAM, ZDAŁAM. Pan Robert bardzo dobrze uczy, ale jest przy tym i bardzo wymagający, nie pozwala na popełnianie najmniejszych nawet błędów. Cena kursu też jest stosunkowo niska. I nie prawdą jest, że za 700 zł niczego cię na kursie nie nauczą. Egzaminator pochwalił mnie, że mam bardzo dobrą technikę jazdy. Wszystkim będę polecała tą szkołę i Pana Roberta.{ok}

Gość

22-06-2010, 08:01
#3
A dla mnie najlepszy jest pan Robert i Szkoła Bezpiecznej Jazdy{usmiech}. ZDAŁAM, ZDAŁAM, ZDAŁAM. Pan Robert bardzo dobrze uczy, ale jest przy tym i bardzo wymagający, nie pozwala na popełnianie najmniejszych nawet błędów. Cena kursu też jest stosunkowo niska. I nie prawdą jest, że za 700 zł niczego cię na kursie nie nauczą. Egzaminator pochwalił mnie, że mam bardzo dobrą technikę jazdy. Wszystkim będę polecała tą szkołę i Pana Roberta.{ok}
Gość napisał(a):Potwierdzam. pan Robert jest naprawdę dobry w ty co robi. Ja też zdałem za 1 razem. W w-awie umoczyłem 3 razy i musiałem wykupić kurs dodatkowy. Trafiłem zupełnie przez przypadek do szkoły pana Roberta i okazało się, że dobrze wybrałem. Szkolenie było bardzo profesjonalne i konkretne, a efekt to pozytywnie zaliczony egzamin. Polecam wszystkim ten ośrodek.{usmiech}

Gość

30-06-2010, 08:45
#4
Potwierdzam. pan Robert jest naprawdę dobry w ty co robi. Ja też zdałem za 1 razem. W w-awie umoczyłem 3 razy i musiałem wykupić kurs dodatkowy. Trafiłem zupełnie przez przypadek do szkoły pana Roberta i okazało się, że dobrze wybrałem. Szkolenie było bardzo profesjonalne i konkretne, a efekt to pozytywnie zaliczony egzamin. Polecam wszystkim ten ośrodek.{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]co o szkole m.domasik nie piszecie [/quote]Fakt, sam w sobie Domasik nic szczególnego nie prezentuje oprócz jednego instruktora, który ciągnie cały ten kram w rankingach zdawalności - myślę, że do Domasika warto iść tylko dla jazdy z G. Mierzejewskim, wielu z moich znajomych w ostatnim czasie z Nim jeździ i efekty są zauważalne {tak} Sama zdałam prawko za pierwszym razem bez żadnych kłopotów, a w tym czasie co ja, jeszcze kilku Jego kursantów.

Gość

30-06-2010, 09:11
#5
[quote=Gość]co o szkole m.domasik nie piszecie [/quote]Fakt, sam w sobie Domasik nic szczególnego nie prezentuje oprócz jednego instruktora, który ciągnie cały ten kram w rankingach zdawalności - myślę, że do Domasika warto iść tylko dla jazdy z G. Mierzejewskim, wielu z moich znajomych w ostatnim czasie z Nim jeździ i efekty są zauważalne {tak} Sama zdałam prawko za pierwszym razem bez żadnych kłopotów, a w tym czasie co ja, jeszcze kilku Jego kursantów.
Gość napisał(a):Robercie Zaorski czy ty masz ludzi za idiotów? Piszesz o sobie dobra opinie, a pod spodem, ze potwiedza kto inny. szkoda, ze z tego samego komputera.

Gość

30-06-2010, 19:42
#6
Robercie Zaorski czy ty masz ludzi za idiotów? Piszesz o sobie dobra opinie, a pod spodem, ze potwiedza kto inny. szkoda, ze z tego samego komputera.
Gość napisał(a):tak panie Zaorski na kazdym forum pan sie reklamuje pic na wode :) a co to za szkola hehe

Gość

30-06-2010, 23:02
#7
tak panie Zaorski na kazdym forum pan sie reklamuje pic na wode :) a co to za szkola hehe
Gość napisał(a):WitamJa chodziłem na kurs do OSK ,,Syrena", i zdałem za pierwszym razem...Osobiscie uważam ,jezeli ktos jest głąbem w jezdzie samochodem to i cudotworca bedzie mial problem , ale jezeli ktos ma jakies pojecie to nawet sredni instruktor zrobi z niego  w miare dobrego kierowce.

Gość

01-07-2010, 01:37
#8
WitamJa chodziłem na kurs do OSK ,,Syrena", i zdałem za pierwszym razem...Osobiscie uważam ,jezeli ktos jest głąbem w jezdzie samochodem to i cudotworca bedzie mial problem , ale jezeli ktos ma jakies pojecie to nawet sredni instruktor zrobi z niego  w miare dobrego kierowce.
Gość napisał(a):[quote=Gość]WitamJa chodziłem na kurs do OSK ,,Syrena", i zdałem za pierwszym razem...Osobiscie uważam ,jezeli ktos jest głąbem w jezdzie samochodem to i cudotworca bedzie mial problem , ale jezeli ktos ma jakies pojecie to nawet sredni instruktor zrobi z niego  w miare dobrego kierowce. [/quote]popieram tą wypowiedź

Gość

01-07-2010, 09:51
#9
[quote=Gość]WitamJa chodziłem na kurs do OSK ,,Syrena", i zdałem za pierwszym razem...Osobiscie uważam ,jezeli ktos jest głąbem w jezdzie samochodem to i cudotworca bedzie mial problem , ale jezeli ktos ma jakies pojecie to nawet sredni instruktor zrobi z niego  w miare dobrego kierowce. [/quote]popieram tą wypowiedź
Gość napisał(a):Ja chodziłem na kurs do OSK ,,Syrena", i zdałem za pierwszym razem...Osobiscie uważam ,jezeli ktos jest głąbem w jezdzie samochodem to i cudotworca bedzie mial problem , ale jezeli ktos ma jakies pojecie to nawet sredni instruktor zrobi z niego  w miare dobrego kierowce. [/quote]Ja z tym się nie zgodzę "średni instruktor" nie powinien uczyć jeżdzić!!! bo przez takich później są wypadki, które powodują " w miarę dobrzy kierowcy" {usmiech}{usmiech} jak twierdzisz. Instruktor ma nauczyć nawet tego  "GŁĄBA" a nie siedzieć jak mruk na bocznym siedzeniu, ja sobie na to nie pozwalam. Jak tak to może kolego? nauczysz kogoś jeżdzić? i w tedy będziesz zabierać głos w różnych forach na temat nauki jazdy.

Gość

01-07-2010, 11:33
#10
Ja chodziłem na kurs do OSK ,,Syrena", i zdałem za pierwszym razem...Osobiscie uważam ,jezeli ktos jest głąbem w jezdzie samochodem to i cudotworca bedzie mial problem , ale jezeli ktos ma jakies pojecie to nawet sredni instruktor zrobi z niego  w miare dobrego kierowce. [/quote]Ja z tym się nie zgodzę "średni instruktor" nie powinien uczyć jeżdzić!!! bo przez takich później są wypadki, które powodują " w miarę dobrzy kierowcy" {usmiech}{usmiech} jak twierdzisz. Instruktor ma nauczyć nawet tego  "GŁĄBA" a nie siedzieć jak mruk na bocznym siedzeniu, ja sobie na to nie pozwalam. Jak tak to może kolego? nauczysz kogoś jeżdzić? i w tedy będziesz zabierać głos w różnych forach na temat nauki jazdy.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja chodziłem na kurs do OSK ,,Syrena", i zdałem za pierwszym razem...Osobiscie uważam ,jezeli ktos jest głąbem w jezdzie samochodem to i cudotworca bedzie mial problem , ale jezeli ktos ma jakies pojecie to nawet sredni instruktor zrobi z niego  w miare dobrego kierowce. [/quote]Ja z tym się nie zgodzę "średni instruktor" nie powinien uczyć jeżdzić!!! bo przez takich później są wypadki, które powodują " w miarę dobrzy kierowcy" {usmiech}{usmiech} jak twierdzisz. Instruktor ma nauczyć nawet tego  "GŁĄBA" a nie siedzieć jak mruk na bocznym siedzeniu, ja sobie na to nie pozwalam. Jak tak to może kolego? nauczysz kogoś jeżdzić? i w tedy będziesz zabierać głos w różnych forach na temat nauki jazdy. [/quote]Śmiać mi się chce Panie instruktorze bo zakładam ze Pan nim jest.Egzaminator decyduje ostatecznie czy kursant zagraża bezpieczeństwu w ruchu lądowym czy nie. Jeśli już szukać winnego w ten sposób to wśród egzaminatorów ze dał prawo jazdy bo to on sprawdza ostateczne umiejętności sprawiedliwie a nie ze ktoś jest dobry bo dobrze instruktorowi się jeździło z dana osobą. Zgadzam się z wypowiedzią ze najbardziej tępy instruktor z człowieka który ma predyspozycje i checi zrobi dobrego kierowce. Jeżeli trafi się "tępak" to najlepszy w swiecie instruktor nir zrobi z niego kierowcy bo on wiecznie prawa strone z lewa bedzie mylil i wiecznie przytakiwal ze wie o co chodzi :) :)

Gość

02-07-2010, 09:05
#11
[quote=Gość]Ja chodziłem na kurs do OSK ,,Syrena", i zdałem za pierwszym razem...Osobiscie uważam ,jezeli ktos jest głąbem w jezdzie samochodem to i cudotworca bedzie mial problem , ale jezeli ktos ma jakies pojecie to nawet sredni instruktor zrobi z niego  w miare dobrego kierowce. [/quote]Ja z tym się nie zgodzę "średni instruktor" nie powinien uczyć jeżdzić!!! bo przez takich później są wypadki, które powodują " w miarę dobrzy kierowcy" {usmiech}{usmiech} jak twierdzisz. Instruktor ma nauczyć nawet tego  "GŁĄBA" a nie siedzieć jak mruk na bocznym siedzeniu, ja sobie na to nie pozwalam. Jak tak to może kolego? nauczysz kogoś jeżdzić? i w tedy będziesz zabierać głos w różnych forach na temat nauki jazdy. [/quote]Śmiać mi się chce Panie instruktorze bo zakładam ze Pan nim jest.Egzaminator decyduje ostatecznie czy kursant zagraża bezpieczeństwu w ruchu lądowym czy nie. Jeśli już szukać winnego w ten sposób to wśród egzaminatorów ze dał prawo jazdy bo to on sprawdza ostateczne umiejętności sprawiedliwie a nie ze ktoś jest dobry bo dobrze instruktorowi się jeździło z dana osobą. Zgadzam się z wypowiedzią ze najbardziej tępy instruktor z człowieka który ma predyspozycje i checi zrobi dobrego kierowce. Jeżeli trafi się "tępak" to najlepszy w swiecie instruktor nir zrobi z niego kierowcy bo on wiecznie prawa strone z lewa bedzie mylil i wiecznie przytakiwal ze wie o co chodzi :) :)
Gość napisał(a):Gość83.12.190.66 Wysłany: 2010-06-22, 08:01:20 A dla mnie najlepszy jest pan Robert i Szkoła Bezpiecznej Jazdy. ZDAŁAM, ZDAŁAM, ZDAŁAM. Pan Robert bardzo dobrze uczy, ale jest przy tym i bardzo wymagający, nie pozwala na popełnianie najmniejszych nawet błędów. Cena kursu też jest stosunkowo niska. I nie prawdą jest, że za 700 zł niczego cię na kursie nie nauczą. Egzaminator pochwalił mnie, że mam bardzo dobrą technikę jazdy. Wszystkim będę polecała tą szkołę i Pana Roberta.do góry Gość83.12.190.66 Wysłany: 2010-06-30, 08:45:20 Potwierdzam. pan Robert jest naprawdę dobry w ty co robi. Ja też zdałem za 1 razem. W w-awie umoczyłem 3 razy i musiałem wykupić kurs dodatkowy. Trafiłem zupełnie przez przypadek do szkoły pana Roberta i okazało się, że dobrze wybrałem. Szkolenie było bardzo profesjonalne i konkretne, a efekt to pozytywnie zaliczony egzamin. Polecam wszystkim ten ośrodek.Heeheee..... Panie Robercie wstydził by się Pan w ten sposób robić sobie reklamę!!! Te same IP w dwóch wypowiedziach {diabelek}{diabelek}  

Gość

02-07-2010, 15:06
#12
Gość83.12.190.66 Wysłany: 2010-06-22, 08:01:20 A dla mnie najlepszy jest pan Robert i Szkoła Bezpiecznej Jazdy. ZDAŁAM, ZDAŁAM, ZDAŁAM. Pan Robert bardzo dobrze uczy, ale jest przy tym i bardzo wymagający, nie pozwala na popełnianie najmniejszych nawet błędów. Cena kursu też jest stosunkowo niska. I nie prawdą jest, że za 700 zł niczego cię na kursie nie nauczą. Egzaminator pochwalił mnie, że mam bardzo dobrą technikę jazdy. Wszystkim będę polecała tą szkołę i Pana Roberta.do góry Gość83.12.190.66 Wysłany: 2010-06-30, 08:45:20 Potwierdzam. pan Robert jest naprawdę dobry w ty co robi. Ja też zdałem za 1 razem. W w-awie umoczyłem 3 razy i musiałem wykupić kurs dodatkowy. Trafiłem zupełnie przez przypadek do szkoły pana Roberta i okazało się, że dobrze wybrałem. Szkolenie było bardzo profesjonalne i konkretne, a efekt to pozytywnie zaliczony egzamin. Polecam wszystkim ten ośrodek.Heeheee..... Panie Robercie wstydził by się Pan w ten sposób robić sobie reklamę!!! Te same IP w dwóch wypowiedziach {diabelek}{diabelek}  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Gość83.12.190.66 Wysłany: 2010-06-22, 08:01:20 A dla mnie najlepszy jest pan Robert i Szkoła Bezpiecznej Jazdy. ZDAŁAM, ZDAŁAM, ZDAŁAM. Pan Robert bardzo dobrze uczy, ale jest przy tym i bardzo wymagający, nie pozwala na popełnianie najmniejszych nawet błędów. Cena kursu też jest stosunkowo niska. I nie prawdą jest, że za 700 zł niczego cię na kursie nie nauczą. Egzaminator pochwalił mnie, że mam bardzo dobrą technikę jazdy. Wszystkim będę polecała tą szkołę i Pana Roberta.do góry Gość83.12.190.66 Wysłany: 2010-06-30, 08:45:20 Potwierdzam. pan Robert jest naprawdę dobry w ty co robi. Ja też zdałem za 1 razem. W w-awie umoczyłem 3 razy i musiałem wykupić kurs dodatkowy. Trafiłem zupełnie przez przypadek do szkoły pana Roberta i okazało się, że dobrze wybrałem. Szkolenie było bardzo profesjonalne i konkretne, a efekt to pozytywnie zaliczony egzamin. Polecam wszystkim ten ośrodek.Heeheee..... Panie Robercie wstydził by się Pan w ten sposób robić sobie reklamę!!! Te same IP w dwóch wypowiedziach {diabelek}{diabelek}   [/quote]hehehe  widzę Robert, że konkurencje coś boli. Trzymaj tak dalej a durnymi wpisami się  nie przejmuj, widocznie ci zazdroszczą. pozdrowienia dla chlopaków z naszego kursu. Zeno{usmiech}

Gość

02-07-2010, 21:25
#13
[quote=Gość]Gość83.12.190.66 Wysłany: 2010-06-22, 08:01:20 A dla mnie najlepszy jest pan Robert i Szkoła Bezpiecznej Jazdy. ZDAŁAM, ZDAŁAM, ZDAŁAM. Pan Robert bardzo dobrze uczy, ale jest przy tym i bardzo wymagający, nie pozwala na popełnianie najmniejszych nawet błędów. Cena kursu też jest stosunkowo niska. I nie prawdą jest, że za 700 zł niczego cię na kursie nie nauczą. Egzaminator pochwalił mnie, że mam bardzo dobrą technikę jazdy. Wszystkim będę polecała tą szkołę i Pana Roberta.do góry Gość83.12.190.66 Wysłany: 2010-06-30, 08:45:20 Potwierdzam. pan Robert jest naprawdę dobry w ty co robi. Ja też zdałem za 1 razem. W w-awie umoczyłem 3 razy i musiałem wykupić kurs dodatkowy. Trafiłem zupełnie przez przypadek do szkoły pana Roberta i okazało się, że dobrze wybrałem. Szkolenie było bardzo profesjonalne i konkretne, a efekt to pozytywnie zaliczony egzamin. Polecam wszystkim ten ośrodek.Heeheee..... Panie Robercie wstydził by się Pan w ten sposób robić sobie reklamę!!! Te same IP w dwóch wypowiedziach {diabelek}{diabelek}   [/quote]hehehe  widzę Robert, że konkurencje coś boli. Trzymaj tak dalej a durnymi wpisami się  nie przejmuj, widocznie ci zazdroszczą. pozdrowienia dla chlopaków z naszego kursu. Zeno{usmiech}
Gość napisał(a):P?an zaorski nie jest dla mnie konkurencja. To wytłumacz jakim cudem jest 2 razy te same ip komputera w wypowiedziach o Zaorskim i 30 minut różnicy {diabelek}{diabelek}{diabelek}

Gość

12-07-2010, 12:54
#14
P?an zaorski nie jest dla mnie konkurencja. To wytłumacz jakim cudem jest 2 razy te same ip komputera w wypowiedziach o Zaorskim i 30 minut różnicy {diabelek}{diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):Jak się jeździ w Ostrołęce?? Zobaczcie film i się przekonajcie. Znak STOP w tym mieście jest dla tych "gorszych i słabszych" {zdziwko}BRAWO KIEROWCA OPLA {ok}{ok}{ok}{ok}http://www.przeklej.pl/plik/12072010052-avi- 001adb79t5a5

Gość

12-07-2010, 13:09
#15
Jak się jeździ w Ostrołęce?? Zobaczcie film i się przekonajcie. Znak STOP w tym mieście jest dla tych "gorszych i słabszych" {zdziwko}BRAWO KIEROWCA OPLA {ok}{ok}{ok}{ok}http://www.przeklej.pl/plik/12072010052-avi- 001adb79t5a5
Gość napisał(a):UWAGA. Od września nie będzie podobno fiatów panda w WORDZIE. Jak chcecie sie zapisac na kurs to róbcie, to w firmach gdzie jeżdżą fiatami punto, żeby potem problemów nie było.  

Gość

13-07-2010, 19:06
#16
UWAGA. Od września nie będzie podobno fiatów panda w WORDZIE. Jak chcecie sie zapisac na kurs to róbcie, to w firmach gdzie jeżdżą fiatami punto, żeby potem problemów nie było.  
Gość napisał(a):O tych pandach to tylko plotka, która co jakiś czas jest puszczana, tylko miesiące się zmianiają:)

Gość

13-07-2010, 22:21
#17
O tych pandach to tylko plotka, która co jakiś czas jest puszczana, tylko miesiące się zmianiają:)
Gość napisał(a):[quote=Gość]O tych pandach to tylko plotka, która co jakiś czas jest puszczana, tylko miesiące się zmianiają:) [/quote]Racja już 1,5 roku temu miało ich nie być

Gość

14-07-2010, 13:33
#18
[quote=Gość]O tych pandach to tylko plotka, która co jakiś czas jest puszczana, tylko miesiące się zmianiają:) [/quote]Racja już 1,5 roku temu miało ich nie być
Gość napisał(a):ja tez slyszałam w wordzie jak mowili ze to 2 ostatnie miesiace na pandzie.

Gość

15-07-2010, 22:45
#19
ja tez slyszałam w wordzie jak mowili ze to 2 ostatnie miesiace na pandzie.
Gość napisał(a):ja tez slyszałam w wordzie jak mowili ze to 2 ostatnie miesiace na pandzie.

Gość

15-07-2010, 22:45
#20
ja tez slyszałam w wordzie jak mowili ze to 2 ostatnie miesiace na pandzie.

strony: wstecz 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 23 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów