Nauka Jazy

Założony przez Tomo
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 23 dalej
Gość napisał(a):teraz to mnie rozbroiłeś{usmiech}Hahaha jesli zdałes za 3 razem to sory ale nie zwalaj winy na szkołę bo to jest wrecz śmieszne.Trzeba było uwazać podczas egzaminu a nie myśleć o niebieskich migdałach.Ja rownież chodziłem do Nowej i zdałem za 1-wszym razem.Moim zdaniem uczą tam bardzo dobrze i nie ma coi wymyślać ze jesli sie pojdzie do drozszej szkoly to lepiej naucza.Zastanów się troszkę chłopcze co za glupoty piszesz.Szkoda mi Ciebie dziecko haha

Gość

30-05-2007, 11:17
#1
teraz to mnie rozbroiłeś{usmiech}Hahaha jesli zdałes za 3 razem to sory ale nie zwalaj winy na szkołę bo to jest wrecz śmieszne.Trzeba było uwazać podczas egzaminu a nie myśleć o niebieskich migdałach.Ja rownież chodziłem do Nowej i zdałem za 1-wszym razem.Moim zdaniem uczą tam bardzo dobrze i nie ma coi wymyślać ze jesli sie pojdzie do drozszej szkoly to lepiej naucza.Zastanów się troszkę chłopcze co za glupoty piszesz.Szkoda mi Ciebie dziecko haha
Gość napisał(a):Nie potrzebuję współczucia :) Miewam się dobrze. I nie jestem CHŁOPCEM, kolego. Następnym razem przeczytaj uważnie, zanim cokolwiek skomentujesz :)

Gość

02-06-2007, 21:44
#2
Nie potrzebuję współczucia :) Miewam się dobrze. I nie jestem CHŁOPCEM, kolego. Następnym razem przeczytaj uważnie, zanim cokolwiek skomentujesz :)
Gość napisał(a):To czemu piszesz takie *****ly ze niby to nie zdales przez szkole.Kurs w niej byl tanszy w odroznieniu od innych osrodkow szkolenia i to wszystko przez to....???to jak tu sie z tego nie smiac sam pomysl.czytalem jeszcze raz Twoje posty i wyraznie mozna wywnioskowac ze o nie zdane egzaminy obwiniasz szkole bo byla tania............................................{gafa}

Gość

02-06-2007, 22:03
#3
To czemu piszesz takie *****ly ze niby to nie zdales przez szkole.Kurs w niej byl tanszy w odroznieniu od innych osrodkow szkolenia i to wszystko przez to....???to jak tu sie z tego nie smiac sam pomysl.czytalem jeszcze raz Twoje posty i wyraznie mozna wywnioskowac ze o nie zdane egzaminy obwiniasz szkole bo byla tania............................................{gafa}
Gość napisał(a):pozdrowionka dla Marcina ze SPEEDA{!}wspanialy facet instruktor ale przedewszystkim cudowny czlowiek{usmiech}ja zdalam za pierwszym razem a wczesniej nigdy niebylam za kierownica .Ja osobiscie uwazam ze SPEEDA nietrzeba reklamowac ludzie sami wiedza ze sa oni najlepsi pan Adam rowniez tlumaczy dobrze CHLOPAKI JESTESCIE SWIETNI{zakochany}{ok}{!}

Gość

07-06-2007, 15:04
#4
pozdrowionka dla Marcina ze SPEEDA{!}wspanialy facet instruktor ale przedewszystkim cudowny czlowiek{usmiech}ja zdalam za pierwszym razem a wczesniej nigdy niebylam za kierownica .Ja osobiscie uwazam ze SPEEDA nietrzeba reklamowac ludzie sami wiedza ze sa oni najlepsi pan Adam rowniez tlumaczy dobrze CHLOPAKI JESTESCIE SWIETNI{zakochany}{ok}{!}
Gość napisał(a):No i mają tańsze jazdy niz u innych

Gość

08-06-2007, 08:14
#5
No i mają tańsze jazdy niz u innych
Gość napisał(a):Polecam Pana Maćka z TESTU na Kołłątają 1! Byłam bardzo zadowolona z zajęć... Wszystkim bede polecała TEST

Gość

11-06-2007, 13:26
#6
Polecam Pana Maćka z TESTU na Kołłątają 1! Byłam bardzo zadowolona z zajęć... Wszystkim bede polecała TEST
Gość napisał(a):tu chyba piszą własciciele firm a nie kursanci, ale fakt reklama dźwignią handlu hehe.

Gość

12-06-2007, 10:32
#7
tu chyba piszą własciciele firm a nie kursanci, ale fakt reklama dźwignią handlu hehe.
Gość napisał(a):MAM PYTANIE DO OSOB KTORE UCZYLY SIE W GT.. A MIANOWICIE Z KIM NAJLEPIEJ "JEZDZIC"???{co}

Gość

17-06-2007, 20:17
#8
MAM PYTANIE DO OSOB KTORE UCZYLY SIE W GT.. A MIANOWICIE Z KIM NAJLEPIEJ "JEZDZIC"???{co}
Gość napisał(a):A czy możecie podać cenę kursu w SPEED{?} Bo jeszcze chyba taka nie była podana.

Gość

13-07-2007, 19:04
#9
A czy możecie podać cenę kursu w SPEED{?} Bo jeszcze chyba taka nie była podana.
Gość napisał(a):z tego co sie orientuje to 900zldajmy dla porownania ze znak bierze 1050....a jakos w speedzie jest naprawde super.{usmiech}

Gość

13-07-2007, 23:22
#10
z tego co sie orientuje to 900zldajmy dla porownania ze znak bierze 1050....a jakos w speedzie jest naprawde super.{usmiech}
Gość napisał(a):A w ogóle w jakich cenach są kursy jazdy w Ostrołęce{?} Bo będę się zapisywać, no a cena tez jest ważna.

Gość

06-08-2007, 22:41
#11
A w ogóle w jakich cenach są kursy jazdy w Ostrołęce{?} Bo będę się zapisywać, no a cena tez jest ważna.
Gość napisał(a):A ja Chodziłam do szkoły jazdy \"nowa\" i na początku września zdałam za pierwszym razem. Na prawdę świetna firma. instruktorzy też w porządku. Bardzo cierpliwi i chyba to najważniejsze. jeszcze raz POLECAM !!

Gość

26-09-2007, 18:57
#12
A ja Chodziłam do szkoły jazdy \"nowa\" i na początku września zdałam za pierwszym razem. Na prawdę świetna firma. instruktorzy też w porządku. Bardzo cierpliwi i chyba to najważniejsze. jeszcze raz POLECAM !!
Gość napisał(a):w tej nowej ja płaciłam 850 zł. teraz chyba jest za 950

Gość

26-09-2007, 18:58
#13
w tej nowej ja płaciłam 850 zł. teraz chyba jest za 950
Gość napisał(a):Witam! Ja chodziłam na kurs prawka do PKSu. Uwazam ze oki. Godny polecenia mój Pan instruktor: Pan Żebrowski - bardzo spokojny, opanowany, dobrze tłumaczy i robi wszystko zeby jak najlepiej nauczyc. Ja byłam bardzo zadowolona. Dodam, że zdałam za pierwszym razem(i to jako jedyna w mojej grupie). Pozdrawiam

Gość

26-09-2007, 21:29
#14
Witam! Ja chodziłam na kurs prawka do PKSu. Uwazam ze oki. Godny polecenia mój Pan instruktor: Pan Żebrowski - bardzo spokojny, opanowany, dobrze tłumaczy i robi wszystko zeby jak najlepiej nauczyc. Ja byłam bardzo zadowolona. Dodam, że zdałam za pierwszym razem(i to jako jedyna w mojej grupie). Pozdrawiam
Gość napisał(a):He ja osobiście polecam \" Speed\"super instruktorzy, wykłady spoko, bez nudów i wogóle the best. Poza tym jest tanio, taniej o 100 niż w znaku. Zapisujecie sie a nie będziecie żałować;)pozdro

Gość

26-09-2007, 21:41
#15
He ja osobiście polecam \" Speed\"super instruktorzy, wykłady spoko, bez nudów i wogóle the best. Poza tym jest tanio, taniej o 100 niż w znaku. Zapisujecie sie a nie będziecie żałować;)pozdro
Gość napisał(a):moim zdaniem promotor oferuje dobra cene i fachowe uslugi.

Gość

26-09-2007, 23:34
#16
moim zdaniem promotor oferuje dobra cene i fachowe uslugi.
Gość napisał(a):{diabelek}A PAN AUCHIMIK Z CROSA? ON TO DOBRZE UCZY{ok}

Gość

28-09-2007, 16:18
#17
{diabelek}A PAN AUCHIMIK Z CROSA? ON TO DOBRZE UCZY{ok}
Gość napisał(a):ja polecam zdecydowanie Domasik

Gość

28-09-2007, 20:59
#18
ja polecam zdecydowanie Domasik
Gość napisał(a):A ja osobiście polecam szkołę na Kościuszki. Ale jak jeździć to tylko z Panem Robertem. Świetnie tłumaczy i nawet nie krzyknął na mnie kiedy wjechałam pod prąd na jednokierunkowej:):) POLECAM

Gość

04-10-2007, 14:03
#19
A ja osobiście polecam szkołę na Kościuszki. Ale jak jeździć to tylko z Panem Robertem. Świetnie tłumaczy i nawet nie krzyknął na mnie kiedy wjechałam pod prąd na jednokierunkowej:):) POLECAM
Gość napisał(a): tylko SPEED{ok} moja dziewczyna jezdzila tam, e teraz mnie wozi i nawet sie nie boje {usmiech} i nareszcie moge sobie na imprezce wypic{ok}

Gość

04-10-2007, 14:15
#20
tylko SPEED{ok} moja dziewczyna jezdzila tam, e teraz mnie wozi i nawet sie nie boje {usmiech} i nareszcie moge sobie na imprezce wypic{ok}

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 23 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów