Nauka Jazy

Założony przez Tomo
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 23 dalej
Gość napisał(a):Śmiać mi się chce jak to wszystko czytam. Jak instruktor może dać gwarancje że zdasz? Ludzie na egzaminie dochodzi stres, nerwy i nawet świetny kierowca może mieć problemy.Nie macie nawet porównania do innej firmy bo jak ktoś byl w "Teście" to skad moze wiedziec jak jest w "znaku" ale pisze ze test jet najlepszy :) :) W kazdej firmie sa lepsi i gorsi instruktorzy. Trzeba tez wziac pod uwage ze do firmy X moga przyjsc ludzie ktorzy nie maja predyspozycji na kierowce a do firmy Y przyjda tacy co wystarczy wyjasnic pare skrzyzowan i smiga. Wiem to z doswiadczenia.Smieszne jest tez to ze ktos napisal ze pani domasik zrobila najpierw instruktora a potem prawojazdy zajrzyjcie w przepisy zanim cos napiszecie bo robicie z siebie glabow

Gość

27-12-2008, 17:34
#1
Śmiać mi się chce jak to wszystko czytam. Jak instruktor może dać gwarancje że zdasz? Ludzie na egzaminie dochodzi stres, nerwy i nawet świetny kierowca może mieć problemy.Nie macie nawet porównania do innej firmy bo jak ktoś byl w "Teście" to skad moze wiedziec jak jest w "znaku" ale pisze ze test jet najlepszy :) :) W kazdej firmie sa lepsi i gorsi instruktorzy. Trzeba tez wziac pod uwage ze do firmy X moga przyjsc ludzie ktorzy nie maja predyspozycji na kierowce a do firmy Y przyjda tacy co wystarczy wyjasnic pare skrzyzowan i smiga. Wiem to z doswiadczenia.Smieszne jest tez to ze ktos napisal ze pani domasik zrobila najpierw instruktora a potem prawojazdy zajrzyjcie w przepisy zanim cos napiszecie bo robicie z siebie glabow
Gość napisał(a):Uczyłam się jeździć w ZNAKu, zdałam za pierwszym razem testy i jazdę. Nie mam zastrzeżeń. Szybki kurs, wszystko na gorąco. Polecam i pozdrawiamPaulina ;)

Gość

27-12-2008, 18:34
#2
Uczyłam się jeździć w ZNAKu, zdałam za pierwszym razem testy i jazdę. Nie mam zastrzeżeń. Szybki kurs, wszystko na gorąco. Polecam i pozdrawiamPaulina ;)
Gość napisał(a):Ja polecam tez ZNAK i pan Tercjaka;) Spoko gość, fajnie tłumaczy i zwraca uwagę na wszystkie małe pierdoły do których mogą sie przyczepić na egzaminie;)

Gość

04-01-2009, 17:00
#3
Ja polecam tez ZNAK i pan Tercjaka;) Spoko gość, fajnie tłumaczy i zwraca uwagę na wszystkie małe pierdoły do których mogą sie przyczepić na egzaminie;)
Gość napisał(a):Wybieram sie na kat C ,czy ktos może doradzic mi jakis dobry Osrodek Szkolenia kierowców  i Instruktorów.

Gość

04-01-2009, 18:40
#4
Wybieram sie na kat C ,czy ktos może doradzic mi jakis dobry Osrodek Szkolenia kierowców  i Instruktorów.
Gość napisał(a):Idz do Domasików i od razu zrobisz tam kurs na przewóz rzeczy. Jeździłem tam caly kurs SCANIĄ.

Gość

04-01-2009, 18:53
#5
Idz do Domasików i od razu zrobisz tam kurs na przewóz rzeczy. Jeździłem tam caly kurs SCANIĄ.
Gość napisał(a):idz do znaku. Domasik to sie zapyta po co chcesz isc na kurs {usmiech}W znaku tez mozesz zrobic sobie swiadectwo i z fajnymi wykladowcami no i w nowiutkiej sali wykladowej a nie w czyms ala sklep odziezowy w kupcu.

Gość

08-01-2009, 11:53
#6
idz do znaku. Domasik to sie zapyta po co chcesz isc na kurs {usmiech}W znaku tez mozesz zrobic sobie swiadectwo i z fajnymi wykladowcami no i w nowiutkiej sali wykladowej a nie w czyms ala sklep odziezowy w kupcu.
Gość napisał(a):szkoda ze nie dali ci czyms innym troche pojezdzic ale pewnie nie maja :)

Gość

08-01-2009, 11:56
#7
szkoda ze nie dali ci czyms innym troche pojezdzic ale pewnie nie maja :)
Gość napisał(a):co ciekawe ten gosciu co pyta o kurs ma takie samo IP co ten co odpowiada czyzby reklame tak sobie robia panstwo D. hehe

Gość

08-01-2009, 11:57
#8
co ciekawe ten gosciu co pyta o kurs ma takie samo IP co ten co odpowiada czyzby reklame tak sobie robia panstwo D. hehe
Gość napisał(a):a ja robiłem kurs u Pana Domasika i właśnie byłem zadowolony że jeździłem cały kurs scanią przez to zdałem za pierwszym razem na C i C+E. Polecam instruktora Władka Opęchowskiego

Gość

08-01-2009, 13:54
#9
a ja robiłem kurs u Pana Domasika i właśnie byłem zadowolony że jeździłem cały kurs scanią przez to zdałem za pierwszym razem na C i C+E. Polecam instruktora Władka Opęchowskiego
Gość napisał(a):a ja chodzilam na kurs ponad dwa lata temu do pks,miom instruktorem byl p.Wiszowaty.. bylam bardzo zadowolona :)zdalam za pierwszym razem :) takze polecam PKS :)

Gość

08-01-2009, 17:07
#10
a ja chodzilam na kurs ponad dwa lata temu do pks,miom instruktorem byl p.Wiszowaty.. bylam bardzo zadowolona :)zdalam za pierwszym razem :) takze polecam PKS :)
Gość napisał(a):to jestes na pamiec nauczony. musisz pracowac teraz w scanii bo innego nie ruszysz :)

Gość

10-01-2009, 20:53
#11
to jestes na pamiec nauczony. musisz pracowac teraz w scanii bo innego nie ruszysz :)
Gość napisał(a):Ja się uczyłem w LOK-u a Andrzeja Skłodowskiego teraz on ma własną szkołę TURBO ( jakiś czas pracowal tez u M.Domasik) ale Andrzej świetnie uczył i uczy POLECAM gorąco moja żona i siostra też się u niego uczyły i zdały bez problemu. ANDRZEJ z TURBO

Gość

13-01-2009, 10:52
#12
Ja się uczyłem w LOK-u a Andrzeja Skłodowskiego teraz on ma własną szkołę TURBO ( jakiś czas pracowal tez u M.Domasik) ale Andrzej świetnie uczył i uczy POLECAM gorąco moja żona i siostra też się u niego uczyły i zdały bez problemu. ANDRZEJ z TURBO
Gość napisał(a):Korzystając z oglądalności tego forum i tematu nauki jazdy chciałbym prosić instruktorów nauki jazdy, aby w godzinach szczytu tj. 14.00.  -17.00 dnia powszedniego oraz w sobotę 10.00-13.00 nie jeździli z nauką w rejonie targowiska (Inwalidzka, Prądzyńskiego, Kopernika) jest to bardzo uciążliwe dla pozostałych kierowców.Kierowca.

Gość

13-01-2009, 12:25
#13
Korzystając z oglądalności tego forum i tematu nauki jazdy chciałbym prosić instruktorów nauki jazdy, aby w godzinach szczytu tj. 14.00.  -17.00 dnia powszedniego oraz w sobotę 10.00-13.00 nie jeździli z nauką w rejonie targowiska (Inwalidzka, Prądzyńskiego, Kopernika) jest to bardzo uciążliwe dla pozostałych kierowców.Kierowca.
Gość napisał(a):Chciałabym podziękować Zbyszkowi Tercjakowi i Firmie "ZNAK" , że dzięki ich ciężkiej pracy mogłam ukończyć kurs teoretyczno-praktyczny Prawa Jazdy kat. B. Nadmieniam, że Zbyszek Tercjak jest bardzo dobrym instruktorem. Już 10 lat pracuje w tej firmie. Ja, koleżanka Kasia i kolega Mariusz " Z Projektu Unijnego" zdaliśmy egzamin w WORD Ostrołęka za pierwszym podejściem. Polecam go wszystkim znajomym i nieznajomym.                                                      Pozdrawiam Róża Gutowska  

Gość

24-01-2009, 12:31
#14
Chciałabym podziękować Zbyszkowi Tercjakowi i Firmie "ZNAK" , że dzięki ich ciężkiej pracy mogłam ukończyć kurs teoretyczno-praktyczny Prawa Jazdy kat. B. Nadmieniam, że Zbyszek Tercjak jest bardzo dobrym instruktorem. Już 10 lat pracuje w tej firmie. Ja, koleżanka Kasia i kolega Mariusz " Z Projektu Unijnego" zdaliśmy egzamin w WORD Ostrołęka za pierwszym podejściem. Polecam go wszystkim znajomym i nieznajomym.                                                      Pozdrawiam Róża Gutowska  
Gość napisał(a):instruktorzy to nie mają pojęcia o nauce jazdy!!! tak uczą,że tylko mnóstwo korków jest na mieście, kierują ludzi,którzy się uczą pod prąd i w ogóle.a u domasików i nie tylko ci instruktorzy to w ogóle się nie odzywają tylko mówią prawa,lewa, prosto itp. a nic nie uczą,aha i jeszcze chcą żeby ich zawieźć do sklepu po czym robią zakupy 20 minut ale ich nie odliczą  i czyli wychodzi na to,że płacisz za godzinę a jeździsz poł godziny ,cyrk normalnie!!! taki marek,który uczy jazdy u domasików,on pracował lub pracuje w radiooko to na dodatek naupił sobie jedzenia i tak mlaskał i siorpał picie ,że szok!!! ble

Gość

24-01-2009, 23:07
#15
instruktorzy to nie mają pojęcia o nauce jazdy!!! tak uczą,że tylko mnóstwo korków jest na mieście, kierują ludzi,którzy się uczą pod prąd i w ogóle.a u domasików i nie tylko ci instruktorzy to w ogóle się nie odzywają tylko mówią prawa,lewa, prosto itp. a nic nie uczą,aha i jeszcze chcą żeby ich zawieźć do sklepu po czym robią zakupy 20 minut ale ich nie odliczą  i czyli wychodzi na to,że płacisz za godzinę a jeździsz poł godziny ,cyrk normalnie!!! taki marek,który uczy jazdy u domasików,on pracował lub pracuje w radiooko to na dodatek naupił sobie jedzenia i tak mlaskał i siorpał picie ,że szok!!! ble
Gość napisał(a):Co Ty wiesz o pracy instruktora? Ze elka jedzie pod prad to nie znaczy ze instruktor kazal i jego obowiazkiem jest uniemozliwic takiej jazdy. przyklad z zycia: jedzie rower i mowie ze trzeba wyprzedzic kursantka wlacza kierunek i gwaltownie skrecila w jednokierunkowa oczywiscie zatrzymalem ale kursanci czesto robia rzeczy nieprzewidywalne a my jestesmy tez ludzmi. Co do wysiadania instruktora w czasie szkolenia to swiadczy tylko o nich nie mozesz mowic ze kazdy tak robi jakie uczyles u takiego co Ci nie tlumaczyl to kiepsko wybrales szkole. poziom wyszkolenia starych kierowcow jest tez bardzo marny nie potraficie zachowac sie na rondzie i latwym skrzyzowaniu kilinskiego z goworowska i majac pojazd z prawej strony nie przepuszczacie go ( chodzi o wyjezdzajacych z kilinskiego w strone kupca bo jadacy z goworowskiej tez w strone kupca ma pierwszenstwo a wy ciagle stoicie i czekacie nie wiadomo na co. szok. mozna kupic jazdy doszkalajace bo 90 procent z was nie dalo by rady zdac teraz na prawojazdy a uwazacie sie za wielkich kierowcow. A to ze pojazd nauki jazdy jedzie wolno to dlatego ze jedzie zgodnie z przepisami patrzcie na znaki cale stare miasto to strefa do 30km/h a zamieszkania to 20km/h zal mi waszych komentarzy na temat instruktorow nie macie o tym zielonego pojecia

Gość

25-01-2009, 09:27
#16
Co Ty wiesz o pracy instruktora? Ze elka jedzie pod prad to nie znaczy ze instruktor kazal i jego obowiazkiem jest uniemozliwic takiej jazdy. przyklad z zycia: jedzie rower i mowie ze trzeba wyprzedzic kursantka wlacza kierunek i gwaltownie skrecila w jednokierunkowa oczywiscie zatrzymalem ale kursanci czesto robia rzeczy nieprzewidywalne a my jestesmy tez ludzmi. Co do wysiadania instruktora w czasie szkolenia to swiadczy tylko o nich nie mozesz mowic ze kazdy tak robi jakie uczyles u takiego co Ci nie tlumaczyl to kiepsko wybrales szkole. poziom wyszkolenia starych kierowcow jest tez bardzo marny nie potraficie zachowac sie na rondzie i latwym skrzyzowaniu kilinskiego z goworowska i majac pojazd z prawej strony nie przepuszczacie go ( chodzi o wyjezdzajacych z kilinskiego w strone kupca bo jadacy z goworowskiej tez w strone kupca ma pierwszenstwo a wy ciagle stoicie i czekacie nie wiadomo na co. szok. mozna kupic jazdy doszkalajace bo 90 procent z was nie dalo by rady zdac teraz na prawojazdy a uwazacie sie za wielkich kierowcow. A to ze pojazd nauki jazdy jedzie wolno to dlatego ze jedzie zgodnie z przepisami patrzcie na znaki cale stare miasto to strefa do 30km/h a zamieszkania to 20km/h zal mi waszych komentarzy na temat instruktorow nie macie o tym zielonego pojecia
Gość napisał(a):Dzien dobry :)wszystkim, ktorzy chca nauczyc sie dobrze jezdzic polecam (z wlasnego doswiadczenia oczywiscie) Szkole Nauki Jazdy GT (www.gt.auto.pl).Instruktor - pan Mariusz jest fantastyczny, swietnie uczy jak poruszac sie po drodze i omijac wszelkie "przeszkody i pulapki". Dzieki niemu zdalam egzamin za 1szym podejsciem, bez zadnych problemow :D !!!!!!

Gość

25-01-2009, 16:30
#17
Dzien dobry :)wszystkim, ktorzy chca nauczyc sie dobrze jezdzic polecam (z wlasnego doswiadczenia oczywiscie) Szkole Nauki Jazdy GT (www.gt.auto.pl).Instruktor - pan Mariusz jest fantastyczny, swietnie uczy jak poruszac sie po drodze i omijac wszelkie "przeszkody i pulapki". Dzieki niemu zdalam egzamin za 1szym podejsciem, bez zadnych problemow :D !!!!!!
Gość napisał(a):to jestes na pamiec nauczony. musisz pracowac teraz w scanii bo innego nie ruszysz :) HAHAHA CO TY PISZESZ:) TAK OCZYWISCIE UCZYC SIE NA MERCEDESIE A EGZAMIN ZDAJESZ NA SCANI A MOŻE JESZCZE STAR JAK INNE SZKOŁY:)) UCZ SIE STARZE TO NAPESNO ZDASZ, ALE NA EGZAMINIE BEDZIESZ WIDZIAŁ SCANIE !!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

25-01-2009, 16:43
#18
to jestes na pamiec nauczony. musisz pracowac teraz w scanii bo innego nie ruszysz :) HAHAHA CO TY PISZESZ:) TAK OCZYWISCIE UCZYC SIE NA MERCEDESIE A EGZAMIN ZDAJESZ NA SCANI A MOŻE JESZCZE STAR JAK INNE SZKOŁY:)) UCZ SIE STARZE TO NAPESNO ZDASZ, ALE NA EGZAMINIE BEDZIESZ WIDZIAŁ SCANIE !!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):[quote=Gość]idz do znaku. Domasik to sie zapyta po co chcesz isc na kurs {usmiech}W znaku tez mozesz zrobic sobie swiadectwo i z fajnymi wykladowcami no i w nowiutkiej sali wykladowej a nie w czyms ala sklep odziezowy w kupcu.[/quote]   CO TY PISZESZ?? JA CHODZIŁES I NIE SPOTKAŁEM SIE Z  TAKIM PYATNIEM WIEC PO CO PISZESZ??? A SALIS Z TEGO CO WIEM TO ROBI DUZE PROBLEMY. JA TAM BYŁEM U DOMASIKÓW I ZŁEGO SŁOWA NIE POWIEM.

Gość

25-01-2009, 16:45
#19
[quote=Gość]idz do znaku. Domasik to sie zapyta po co chcesz isc na kurs {usmiech}W znaku tez mozesz zrobic sobie swiadectwo i z fajnymi wykladowcami no i w nowiutkiej sali wykladowej a nie w czyms ala sklep odziezowy w kupcu.[/quote]   CO TY PISZESZ?? JA CHODZIŁES I NIE SPOTKAŁEM SIE Z  TAKIM PYATNIEM WIEC PO CO PISZESZ??? A SALIS Z TEGO CO WIEM TO ROBI DUZE PROBLEMY. JA TAM BYŁEM U DOMASIKÓW I ZŁEGO SŁOWA NIE POWIEM.
Gość napisał(a):Od razu widać wojnę Znak(samsel) kontra Domasik. Dajcie na luz bo chlew z tego forum robicie. A co do nauki jazdy to fakt, duze tego po miescie jezdzi, ale jak bylem ostatnio w łomzy, białymstoku, w warszawie(okolice żerania) to tam jest to samo. Kazdy teraz prawko chce miec. Nie blokujcie tylko głównych skrzyzowan w miescie w godzinach szczytu. Jak ktos nie umie ruszac to niech po drogach osiedlowych pojezdzi. Mi osobiscie "L" nie przeszkadzają pod warunkiem ze na swiatlach płynnie ruszają. Zycze innym cierpliwości. A jesli chodzi o prace instruktora, to mam kolegę w tym fachu, (kiedys nawet mnie podwozil) to jest naprawde ciężki kawałek chleba.

Gość

25-01-2009, 17:03
#20
Od razu widać wojnę Znak(samsel) kontra Domasik. Dajcie na luz bo chlew z tego forum robicie. A co do nauki jazdy to fakt, duze tego po miescie jezdzi, ale jak bylem ostatnio w łomzy, białymstoku, w warszawie(okolice żerania) to tam jest to samo. Kazdy teraz prawko chce miec. Nie blokujcie tylko głównych skrzyzowan w miescie w godzinach szczytu. Jak ktos nie umie ruszac to niech po drogach osiedlowych pojezdzi. Mi osobiscie "L" nie przeszkadzają pod warunkiem ze na swiatlach płynnie ruszają. Zycze innym cierpliwości. A jesli chodzi o prace instruktora, to mam kolegę w tym fachu, (kiedys nawet mnie podwozil) to jest naprawde ciężki kawałek chleba.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 23 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów