Nauka Jazy

Założony przez Tomo
strony: wstecz 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 23 dalej
Gość napisał(a):-

Gość

15-07-2010, 22:48
#1
-
Gość napisał(a):A ja mam pytanie o egzaminatorach w WORdzie, na kogo najlepiej trafić? żeby się nie stresować, kto ma najlepsze podejście do zdających.  

Gość

24-07-2010, 06:42
#2
A ja mam pytanie o egzaminatorach w WORdzie, na kogo najlepiej trafić? żeby się nie stresować, kto ma najlepsze podejście do zdających.  
Gość napisał(a):zdałam prawko w czwartek z panem Andrzejem Jazowskim:) spokojny człowiek,trasę miałam w miarę prostą i w sumie egzamin w moim wypadku trwał pół godziny:) Bezstresowo zdałam.

Gość

24-07-2010, 19:54
#3
zdałam prawko w czwartek z panem Andrzejem Jazowskim:) spokojny człowiek,trasę miałam w miarę prostą i w sumie egzamin w moim wypadku trwał pół godziny:) Bezstresowo zdałam.
Gość napisał(a):uczyłam sie w szkole speed u Marcina naprawdę spoko koleś{usmiech}jako instruktora miałam Rafała Kurpiewskiego to jest człowiek do tego stworzony {mruga} polecam bardzo gorąco właśnie jego  egzamin nie stworzył mi mniejszego problemu dobry instruktor to podstawa który nie krzyczy tylko spokojnie tłumaczy co i jak  {ok}

Gość

29-07-2010, 14:27
#4
uczyłam sie w szkole speed u Marcina naprawdę spoko koleś{usmiech}jako instruktora miałam Rafała Kurpiewskiego to jest człowiek do tego stworzony {mruga} polecam bardzo gorąco właśnie jego  egzamin nie stworzył mi mniejszego problemu dobry instruktor to podstawa który nie krzyczy tylko spokojnie tłumaczy co i jak  {ok}
Gość napisał(a):chiałem się zapytać czy morzliwe jest wyszkolenie kursanta za 700 zł na kat. ''b''  czy to instruktor pchca samohcud a kursant kieruje jak to jest bo nie mogę sobie tego wyobrazić a gdzie doliczyć teorję czy to jest gratis {co}

Gość

31-07-2010, 00:57
#5
chiałem się zapytać czy morzliwe jest wyszkolenie kursanta za 700 zł na kat. ''b''  czy to instruktor pchca samohcud a kursant kieruje jak to jest bo nie mogę sobie tego wyobrazić a gdzie doliczyć teorję czy to jest gratis {co}
Gość napisał(a):dddd

Gość

31-07-2010, 01:01
#6
dddd
Gość napisał(a):     .  

Gość

04-08-2010, 20:41
#7
     .  
Gość napisał(a):Witam. Właśnie dzisiaj zdawałem egzamin. Udało się za pierwszym razem. Stres był niesamowity, ale juz po wszystkim. Kurs robiłem w speedzie. Polecam Adama. Super instruktor, a poza tym rewelacyjnie prowadzi wykłady. pzdr II LO

Gość

04-08-2010, 20:50
#8
Witam. Właśnie dzisiaj zdawałem egzamin. Udało się za pierwszym razem. Stres był niesamowity, ale juz po wszystkim. Kurs robiłem w speedzie. Polecam Adama. Super instruktor, a poza tym rewelacyjnie prowadzi wykłady. pzdr II LO
Gość napisał(a):ROBERT ZAORSKI SUPER INSTRUKTOR SUPER SZKOŁA I ZA 700ZŁ  

Gość

04-08-2010, 21:51
#9
ROBERT ZAORSKI SUPER INSTRUKTOR SUPER SZKOŁA I ZA 700ZŁ  
Gość napisał(a):[quote=Gość]chiałem się zapytać czy morzliwe jest wyszkolenie kursanta za 700 zł na kat. ''b''  czy to instruktor pchca samohcud a kursant kieruje jak to jest bo nie mogę sobie tego wyobrazić a gdzie doliczyć teorję czy to jest gratis {co} [/quote]      CIEBIE I ZA 2000 ZŁ JUZ NIKT NIE WYSZKOLI[ SZKOŁA PODSTAWOWA PIERWSZA KLASA ]

Gość

04-08-2010, 21:56
#10
[quote=Gość]chiałem się zapytać czy morzliwe jest wyszkolenie kursanta za 700 zł na kat. ''b''  czy to instruktor pchca samohcud a kursant kieruje jak to jest bo nie mogę sobie tego wyobrazić a gdzie doliczyć teorję czy to jest gratis {co} [/quote]      CIEBIE I ZA 2000 ZŁ JUZ NIKT NIE WYSZKOLI[ SZKOŁA PODSTAWOWA PIERWSZA KLASA ]
Gość napisał(a):    .

Gość

04-08-2010, 22:07
#11
    .
Gość napisał(a):[quote=Gość]P?an zaorski nie jest dla mnie konkurencja. To wytłumacz jakim cudem jest 2 razy te same ip komputera w wypowiedziach o Zaorskim i 30 minut różnicy {diabelek}{diabelek}{diabelek} [/quote]               i zapomniałes dodac roznica 8 dni ////ludzie dajcie spokoj kazdy idzie gdzie chce ja byłam u p.zaorskiego i zdałam za pierwszym razem a moj mąż w speed i zdałza 3 razem kazdy musi liczyc na swoje szczescie

Gość

12-08-2010, 21:14
#12
[quote=Gość]P?an zaorski nie jest dla mnie konkurencja. To wytłumacz jakim cudem jest 2 razy te same ip komputera w wypowiedziach o Zaorskim i 30 minut różnicy {diabelek}{diabelek}{diabelek} [/quote]               i zapomniałes dodac roznica 8 dni ////ludzie dajcie spokoj kazdy idzie gdzie chce ja byłam u p.zaorskiego i zdałam za pierwszym razem a moj mąż w speed i zdałza 3 razem kazdy musi liczyc na swoje szczescie
Gość napisał(a):[quote=Gość]chiałem się zapytać czy morzliwe jest wyszkolenie kursanta za 700 zł na kat. ''b''  czy to instruktor pchca samohcud a kursant kieruje jak to jest bo nie mogę sobie tego wyobrazić a gdzie doliczyć teorję czy to jest gratis {co} [/quote]jak się jest kretynem to się nie nauczy i za 2 kafle

Gość

14-08-2010, 01:47
#13
[quote=Gość]chiałem się zapytać czy morzliwe jest wyszkolenie kursanta za 700 zł na kat. ''b''  czy to instruktor pchca samohcud a kursant kieruje jak to jest bo nie mogę sobie tego wyobrazić a gdzie doliczyć teorję czy to jest gratis {co} [/quote]jak się jest kretynem to się nie nauczy i za 2 kafle
Gość napisał(a):kretynami są ci co szkolą za 700zeta

Gość

18-08-2010, 20:11
#14
kretynami są ci co szkolą za 700zeta
Gość napisał(a):MZK b.dobrze przygotowuje teoretycznie i z jazdy!!! POLECAM{!}

Gość

19-08-2010, 14:37
#15
MZK b.dobrze przygotowuje teoretycznie i z jazdy!!! POLECAM{!}
Gość napisał(a):A czy widzieliscie w wordzie informacje dyrektora? Ostatnim dniem egzaminowania Fiatem Panda będzie 24 września 2010. Potem tylko Grande Punto i Evo Punto

Gość

19-08-2010, 19:16
#16
A czy widzieliscie w wordzie informacje dyrektora? Ostatnim dniem egzaminowania Fiatem Panda będzie 24 września 2010. Potem tylko Grande Punto i Evo Punto
Gość napisał(a):czy ktoś może wie ile kosztuje odbiór prawa jazda w urzędzie komunikacji??? bo z tego co znalazłem w necie to wychodzi że trza tab zabulić za prawko około 100zł czy ja sie mylę ????

Gość

12-09-2010, 08:37
#17
czy ktoś może wie ile kosztuje odbiór prawa jazda w urzędzie komunikacji??? bo z tego co znalazłem w necie to wychodzi że trza tab zabulić za prawko około 100zł czy ja sie mylę ????
Gość napisał(a):[quote=Gość]chiałem się zapytać czy morzliwe jest wyszkolenie kursanta za 700 zł na kat. ''b''  czy to instruktor pchca samohcud a kursant kieruje jak to jest bo nie mogę sobie tego wyobrazić a gdzie doliczyć teorję czy to jest gratis {co} [/quote]a ja chciałam się zapytać,jak można być takim głąbem z ortografii??????{zdziwko}{nie}{co}{chytry}

Gość

12-09-2010, 13:30
#18
[quote=Gość]chiałem się zapytać czy morzliwe jest wyszkolenie kursanta za 700 zł na kat. ''b''  czy to instruktor pchca samohcud a kursant kieruje jak to jest bo nie mogę sobie tego wyobrazić a gdzie doliczyć teorję czy to jest gratis {co} [/quote]a ja chciałam się zapytać,jak można być takim głąbem z ortografii??????{zdziwko}{nie}{co}{chytry}
Gość napisał(a):Ja mam pytanie: czemu  jak jest mowa o zaorskim i tanich kursach, to w jego obronie, lub informacje o nim podaje osoba z tego samego kompa? :) :) DZIWNE :) :)

Gość

13-09-2010, 08:22
#19
Ja mam pytanie: czemu  jak jest mowa o zaorskim i tanich kursach, to w jego obronie, lub informacje o nim podaje osoba z tego samego kompa? :) :) DZIWNE :) :)
Gość napisał(a):Witam. Ma ktoś może numer do Pana Pawła z PKS?

Gość

13-09-2010, 21:55
#20
Witam. Ma ktoś może numer do Pana Pawła z PKS?

strony: wstecz 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 23 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów