fryzjer

Założony przez kasiasia
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Gość napisał(a):http://satynowarandka.pl/randka/spencermag  - pomóżcie zdobyć mojej koleżance nagrodę w konkursie. Wystarczy wejść raz dziennie i wpisać odpowiedni kod. Niewiele pracy a biedna studentka ucieszy się z kompletu pościeli :) Zimno jeszcze więc na pewno jej się przyda :)

Gość

15-03-2010, 22:39
#1
http://satynowarandka.pl/randka/spencermag  - pomóżcie zdobyć mojej koleżance nagrodę w konkursie. Wystarczy wejść raz dziennie i wpisać odpowiedni kod. Niewiele pracy a biedna studentka ucieszy się z kompletu pościeli :) Zimno jeszcze więc na pewno jej się przyda :)
Gość napisał(a):Witam. Opiszę trochę inną sytuację. Mam już troszkę lat i rok temu przed świętami zachciało mi się fryzjerki z ogłoszenia. Zadzwoniłam z ogłoszenia, wolałam pojechać do niej, lecz miała taki dar przekonywania, że ''stara baba'' dała się przekonać i ''Pani fryzjerka'' przyjechała do mnie do domu. Podcięła mi włosy, zrobiła mi farbę, wszystko trwało ponad godzinkę, zapłaciłam i dziewczyna odjechała. Działo to się około południa, zrobiłam obiad i poszłam do znajomej pochwalić się nową fryzurą. Po przyjściu zaczęłam sprzątać w łazience i przypomniałam sobie, że przed przyjściem tej dziewczyny zdjęłam łańcuszek i położyłam na półeczce pod lustrem. Jakież było moje zdziwienie gdy się okazało,że łańcuszka tam nie ma !!! Resztę można sobie dopowiedzieć. Sprawy nie zgłaszałam na policję, łańcuszek był srebrny, nie przedstawiał jakiejś wielkiej wartości, można stratę przeboleć a zaoszczędziłam sobie dużo wstydu przed policją i znajomymi, że wpuściłam obcą osobę do domu.Pozdrawiam

Gość

17-03-2010, 11:02
#2
Witam. Opiszę trochę inną sytuację. Mam już troszkę lat i rok temu przed świętami zachciało mi się fryzjerki z ogłoszenia. Zadzwoniłam z ogłoszenia, wolałam pojechać do niej, lecz miała taki dar przekonywania, że ''stara baba'' dała się przekonać i ''Pani fryzjerka'' przyjechała do mnie do domu. Podcięła mi włosy, zrobiła mi farbę, wszystko trwało ponad godzinkę, zapłaciłam i dziewczyna odjechała. Działo to się około południa, zrobiłam obiad i poszłam do znajomej pochwalić się nową fryzurą. Po przyjściu zaczęłam sprzątać w łazience i przypomniałam sobie, że przed przyjściem tej dziewczyny zdjęłam łańcuszek i położyłam na półeczce pod lustrem. Jakież było moje zdziwienie gdy się okazało,że łańcuszka tam nie ma !!! Resztę można sobie dopowiedzieć. Sprawy nie zgłaszałam na policję, łańcuszek był srebrny, nie przedstawiał jakiejś wielkiej wartości, można stratę przeboleć a zaoszczędziłam sobie dużo wstydu przed policją i znajomymi, że wpuściłam obcą osobę do domu.Pozdrawiam
Gość napisał(a):Ja również nie jestem za usługą w domu, po to są salony fryzjerskie, aby do nich chodzić.Dom to prywatne miejsce  - jednak niektóre panie ogłaszają się, a gdzie składki, które muszą odprowadzić - chyba w ich kieszeniach - dlatego tak tanio biorą - nie maja lokalu, itd (opłat)

Gość

17-03-2010, 17:14
#3
Ja również nie jestem za usługą w domu, po to są salony fryzjerskie, aby do nich chodzić.Dom to prywatne miejsce  - jednak niektóre panie ogłaszają się, a gdzie składki, które muszą odprowadzić - chyba w ich kieszeniach - dlatego tak tanio biorą - nie maja lokalu, itd (opłat)
Gość napisał(a):ja nie polecam tej fryzjerki, kiepskie kosmetyki, sklepowe...{!}Fryzjerka i makijaż z dojazdem do domkuWitam Zapraszam do korzystania moich usług Fryzjerskich codziennie nawet w niedziele tanio i profesjonalnie balejaże 35-70zł, koloryzacji 25-40zł , strzyżenie 10-17 zł, pasemka ,refleksy-wszytko co związane z włosami proponuje makijaż 30-40zł na okazje okolicznościowe Śluby,Wesela,studniówki, chrzty, dyskoteki, itp: ...... zapraszam tel 796215666Autor: Paulina Dodano: 01.04.2010Telefon: 796215666 E-mail: krzysioszur1990@o2.pl

Gość

06-04-2010, 12:57
#4
ja nie polecam tej fryzjerki, kiepskie kosmetyki, sklepowe...{!}Fryzjerka i makijaż z dojazdem do domkuWitam Zapraszam do korzystania moich usług Fryzjerskich codziennie nawet w niedziele tanio i profesjonalnie balejaże 35-70zł, koloryzacji 25-40zł , strzyżenie 10-17 zł, pasemka ,refleksy-wszytko co związane z włosami proponuje makijaż 30-40zł na okazje okolicznościowe Śluby,Wesela,studniówki, chrzty, dyskoteki, itp: ...... zapraszam tel 796215666Autor: Paulina Dodano: 01.04.2010Telefon: 796215666 E-mail: krzysioszur1990@o2.pl
Gość napisał(a):Nie polecam, AROGANCKA KOBIETA I ROBI BEZ REWELACJI MANICURE I MAKIJAŻ{zly}Tipsy żelowe*utwardzanie naturalnej płytki paznokcia*zdobienie*przedłużanie na tipsie i na szabloniewięcej zdjęć www.m4dz100r4k.zoK.plAutor: magda Dodano: 06.04.2010, godz. 18:49 Telefon: 514711254 Ważne do: 20.04.2010 E-mail: madzioorek@onet.eu

Gość

15-04-2010, 23:00
#5
Nie polecam, AROGANCKA KOBIETA I ROBI BEZ REWELACJI MANICURE I MAKIJAŻ{zly}Tipsy żelowe*utwardzanie naturalnej płytki paznokcia*zdobienie*przedłużanie na tipsie i na szabloniewięcej zdjęć www.m4dz100r4k.zoK.plAutor: magda Dodano: 06.04.2010, godz. 18:49 Telefon: 514711254 Ważne do: 20.04.2010 E-mail: madzioorek@onet.eu
Gość napisał(a):A ta się znowu reklamuje!!! na mojejostrolece{chytry}Robi na kosmetykach sklepowych i farba się zmywa po tygodniu!!!!!!!!!!!!Witam Zapraszam do korzystania moich usług Fryzjerskich codziennie nawet w niedziele tanio i profesjonalnie balejaże 35-70zł, koloryzacji 25-40zł , strzyżenie 10-17 zł, pasemka ,refleksy-wszytko co związane z włosami proponuje makijaż 30-40zł na okazje okolicznościowe Śluby,Wesela,studniówki, chrzty,komunie, dyskoteki, itp: ...... zapraszam tel 796215666Autor: Paulina Dodano: 20.04.2010, godz. 09:15 Edytuj to ogłoszenieEdytuj to ogłoszenieTelefon: 796215666 Ważne do: 04.05.2010 Zgłoś do usunięciaE-mail: krzysioszur1990@o2.pl Wyświetleń:1

Gość

28-04-2010, 22:32
#6
A ta się znowu reklamuje!!! na mojejostrolece{chytry}Robi na kosmetykach sklepowych i farba się zmywa po tygodniu!!!!!!!!!!!!Witam Zapraszam do korzystania moich usług Fryzjerskich codziennie nawet w niedziele tanio i profesjonalnie balejaże 35-70zł, koloryzacji 25-40zł , strzyżenie 10-17 zł, pasemka ,refleksy-wszytko co związane z włosami proponuje makijaż 30-40zł na okazje okolicznościowe Śluby,Wesela,studniówki, chrzty,komunie, dyskoteki, itp: ...... zapraszam tel 796215666Autor: Paulina Dodano: 20.04.2010, godz. 09:15 Edytuj to ogłoszenieEdytuj to ogłoszenieTelefon: 796215666 Ważne do: 04.05.2010 Zgłoś do usunięciaE-mail: krzysioszur1990@o2.pl Wyświetleń:1
Gość napisał(a):jaki jest adres salonu pani Lipińskiej?

Gość

30-04-2010, 12:25
#7
jaki jest adres salonu pani Lipińskiej?
Gość napisał(a):[quote=Gość]A ta się znowu reklamuje!!! na mojejostrolece{chytry}Robi na kosmetykach sklepowych i farba się zmywa po tygodniu!!!!!!!!!!!!Witam Zapraszam do korzystania moich usług Fryzjerskich codziennie nawet w niedziele tanio i profesjonalnie balejaże 35-70zł, koloryzacji 25-40zł , strzyżenie 10-17 zł, pasemka ,refleksy-wszytko co związane z włosami proponuje makijaż 30-40zł na okazje okolicznościowe Śluby,Wesela,studniówki, chrzty,komunie, dyskoteki, itp: ...... zapraszam tel 796215666Autor: Paulina Dodano: 20.04.2010, godz. 09:15 Edytuj to ogłoszenieEdytuj to ogłoszenieTelefon: 796215666 Ważne do: 04.05.2010 Zgłoś do usunięciaE-mail: krzysioszur1990@o2.pl Wyświetleń:1 [/quote]POPIERAM TĄ OPINIĘ{!}UNIKAJCIE TEJ FRYZJERKI{dobani}

Gość

15-05-2010, 12:14
#8
[quote=Gość]A ta się znowu reklamuje!!! na mojejostrolece{chytry}Robi na kosmetykach sklepowych i farba się zmywa po tygodniu!!!!!!!!!!!!Witam Zapraszam do korzystania moich usług Fryzjerskich codziennie nawet w niedziele tanio i profesjonalnie balejaże 35-70zł, koloryzacji 25-40zł , strzyżenie 10-17 zł, pasemka ,refleksy-wszytko co związane z włosami proponuje makijaż 30-40zł na okazje okolicznościowe Śluby,Wesela,studniówki, chrzty,komunie, dyskoteki, itp: ...... zapraszam tel 796215666Autor: Paulina Dodano: 20.04.2010, godz. 09:15 Edytuj to ogłoszenieEdytuj to ogłoszenieTelefon: 796215666 Ważne do: 04.05.2010 Zgłoś do usunięciaE-mail: krzysioszur1990@o2.pl Wyświetleń:1 [/quote]POPIERAM TĄ OPINIĘ{!}UNIKAJCIE TEJ FRYZJERKI{dobani}
Gość napisał(a):Dziewczyny, potrzebuję ratunku! Miałam się czesać na własny ślub w Metamorfozie, ale po ostatniej wizycie tak serdecznie mam dość tego zakładu, że szukam kogoś innego. Kogo polecicie oprócz Moniki Lipińskiej?  

Gość

24-05-2010, 12:06
#9
Dziewczyny, potrzebuję ratunku! Miałam się czesać na własny ślub w Metamorfozie, ale po ostatniej wizycie tak serdecznie mam dość tego zakładu, że szukam kogoś innego. Kogo polecicie oprócz Moniki Lipińskiej?  
Gość napisał(a):na przeciwko ZUSu kiedyś przyjmowała Justyna - to jakiś większy salon. Polecam na czesanie i cięcie.

Gość

24-05-2010, 12:54
#10
na przeciwko ZUSu kiedyś przyjmowała Justyna - to jakiś większy salon. Polecam na czesanie i cięcie.
Gość napisał(a):Potrzebuję namiar na salon fryzjerski w Ostrołęce z produktami firmy Ducastel. Bardzo proszę o szybką podpowiedzpozdrawiam

Gość

26-05-2010, 06:33
#11
Potrzebuję namiar na salon fryzjerski w Ostrołęce z produktami firmy Ducastel. Bardzo proszę o szybką podpowiedzpozdrawiam
Gość napisał(a):[quote=Gość]Dziewczyny, potrzebuję ratunku! Miałam się czesać na własny ślub w Metamorfozie, ale po ostatniej wizycie tak serdecznie mam dość tego zakładu, że szukam kogoś innego. Kogo polecicie oprócz Moniki Lipińskiej?  [/quote]Podciagam temat: kogo polecacie ??

Gość

26-05-2010, 22:48
#12
[quote=Gość]Dziewczyny, potrzebuję ratunku! Miałam się czesać na własny ślub w Metamorfozie, ale po ostatniej wizycie tak serdecznie mam dość tego zakładu, że szukam kogoś innego. Kogo polecicie oprócz Moniki Lipińskiej?  [/quote]Podciagam temat: kogo polecacie ??
Gość napisał(a):Zapraszam do Pani Kingi ma salon prawie przez ścianę ze swoją byłą szefową (Metamorfoza) 100% pro. Nawet makijaż tam można zrobić również 100% pro.

Gość

27-05-2010, 10:17
#13
Zapraszam do Pani Kingi ma salon prawie przez ścianę ze swoją byłą szefową (Metamorfoza) 100% pro. Nawet makijaż tam można zrobić również 100% pro.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Zapraszam do Pani Kingi ma salon prawie przez ścianę ze swoją byłą szefową (Metamorfoza) 100% pro. Nawet makijaż tam można zrobić również 100% pro. [/quote]To się pozabijają z BYŁĄ SZEFOWĄ{diabelek}A wiesz tumanie co znaczy słowo PRO{?}Szefowa METAMORFOZY ją zniszczy...

Gość

27-05-2010, 22:35
#14
[quote=Gość]Zapraszam do Pani Kingi ma salon prawie przez ścianę ze swoją byłą szefową (Metamorfoza) 100% pro. Nawet makijaż tam można zrobić również 100% pro. [/quote]To się pozabijają z BYŁĄ SZEFOWĄ{diabelek}A wiesz tumanie co znaczy słowo PRO{?}Szefowa METAMORFOZY ją zniszczy...
Gość napisał(a):Twój fryzjer to fryzjer z dostawą do domu.Twoje włosy go potrzebują, dlatego zadzwoń i umów się na wizytę w Twoim domu. Profesjonalna fryzjerka zadba o Twoje dobre samopoczucie i komfort. Bez wychodzenia z domu i czekania masz zapewnione to czego potrzebujesz Ty a przede wszystkim Twój image FRYZJER NA TELEFON: 509-586-839 Jestem do państwa dyspozycji od Poniedziałku do Niedzieli. SERDECZNIE ZAPRASZAM:)Autor: Ariel Dodano: Wczoraj o 18:35 Edytuj to ogłoszenieEdytuj to ogłoszenieTelefon: Ważne do: 09.06.2010 NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA TEGO TYPU OGŁOSZENIA{nie}KOSMETYKI Z DROGERII{!} LIPA{!} I NASTĘPNA KTÓRA ROBI NA CZARNO{dobani} NUMER TELEFONU  DO ZUS I URZĘDU SKARBOWEGO, POZDRAWIAM{mruga}

Gość

27-05-2010, 22:53
#15
Twój fryzjer to fryzjer z dostawą do domu.Twoje włosy go potrzebują, dlatego zadzwoń i umów się na wizytę w Twoim domu. Profesjonalna fryzjerka zadba o Twoje dobre samopoczucie i komfort. Bez wychodzenia z domu i czekania masz zapewnione to czego potrzebujesz Ty a przede wszystkim Twój image FRYZJER NA TELEFON: 509-586-839 Jestem do państwa dyspozycji od Poniedziałku do Niedzieli. SERDECZNIE ZAPRASZAM:)Autor: Ariel Dodano: Wczoraj o 18:35 Edytuj to ogłoszenieEdytuj to ogłoszenieTelefon: Ważne do: 09.06.2010 NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA TEGO TYPU OGŁOSZENIA{nie}KOSMETYKI Z DROGERII{!} LIPA{!} I NASTĘPNA KTÓRA ROBI NA CZARNO{dobani} NUMER TELEFONU  DO ZUS I URZĘDU SKARBOWEGO, POZDRAWIAM{mruga}
Gość napisał(a):witam.a ja chcialabym opisac salon fryzjerski znajdujacy sie w makowie mazowieckim przy ulicy kopernika.salon ten oferuje uslugi fryzjerskie a takze i solarium. zostałam zachęcona przez moją kuzynke a po wizycie gleboko rozczarowana nie tyle jakoscia usług(poniewaz do tego nie doszlo) co kulturą zakładu. ogólnie w salonie panuje atmosfera dico polo a wychodząc lub wchodząc do zakładu mozna powdychac dymu papierosowego, ktory unosi sie od pań fryzjerek{nie}.... nie jest to zachecajacy widok a tym bardziej nie profesjonalny.poza tym zostałam potraktowana niekulturalnie.fryzjerki stwierdziły ze nic a nic nie mozna juz zrobic z moimi włosami, az wkoncu mnie totalnie olały i zajęły sie swoimi sprawami zostawiając mnie samą.nie pozostało mi nic innego jak wyjść....nie polecam tego miejsca{dobani}

Gość

06-06-2010, 20:10
#16
witam.a ja chcialabym opisac salon fryzjerski znajdujacy sie w makowie mazowieckim przy ulicy kopernika.salon ten oferuje uslugi fryzjerskie a takze i solarium. zostałam zachęcona przez moją kuzynke a po wizycie gleboko rozczarowana nie tyle jakoscia usług(poniewaz do tego nie doszlo) co kulturą zakładu. ogólnie w salonie panuje atmosfera dico polo a wychodząc lub wchodząc do zakładu mozna powdychac dymu papierosowego, ktory unosi sie od pań fryzjerek{nie}.... nie jest to zachecajacy widok a tym bardziej nie profesjonalny.poza tym zostałam potraktowana niekulturalnie.fryzjerki stwierdziły ze nic a nic nie mozna juz zrobic z moimi włosami, az wkoncu mnie totalnie olały i zajęły sie swoimi sprawami zostawiając mnie samą.nie pozostało mi nic innego jak wyjść....nie polecam tego miejsca{dobani}
Gość napisał(a):moze ma ktos numer telefonu do salonu fryzjerskiego Lecher? będę wdzięczna za podanie

Gość

12-06-2010, 14:48
#17
moze ma ktos numer telefonu do salonu fryzjerskiego Lecher? będę wdzięczna za podanie
Gość napisał(a):[quote=Dzasta]moze ma ktos numer telefonu do salonu fryzjerskiego Lecher? będę wdzięczna za podanie [/quote]Ja osobiście nie polecam tego salonu.Chodziłam tam, zraziło mnie nie profesjonalne podejście do klientek. Człowiek na krześle czuje się jak intruz, zresztą wiele osób to potwierdza.  

Gość

13-06-2010, 20:39
#18
[quote=Dzasta]moze ma ktos numer telefonu do salonu fryzjerskiego Lecher? będę wdzięczna za podanie [/quote]Ja osobiście nie polecam tego salonu.Chodziłam tam, zraziło mnie nie profesjonalne podejście do klientek. Człowiek na krześle czuje się jak intruz, zresztą wiele osób to potwierdza.  
Gość napisał(a):wie ktos moze ile kosztuje balejage z trzech kolorów razem ze strzyżeniem na średniej dlugosci wlasach w salonie lecher lub metamorfozie???{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{usmiech}

Gość

13-06-2010, 21:30
#19
wie ktos moze ile kosztuje balejage z trzech kolorów razem ze strzyżeniem na średniej dlugosci wlasach w salonie lecher lub metamorfozie???{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{?}{usmiech}
Gość napisał(a):poprosze numer do salonu Lecher  

Gość

14-06-2010, 10:13
#20
poprosze numer do salonu Lecher  

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów