fryzjer

Założony przez kasiasia
strony: wstecz 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Gość napisał(a):WITAM. W SALONIE "PICASSO" PRACOWAŁA PANI MONIKA. CZY KTOŚ WIE GDZIE SIĘ PODZIEWA. URODZIŁA SYNKA I MIAŁA WRÓCIĆ DO PRACY ALE JUŻ KOŁO ROKU MIJA A WŁAŚCICIELKA NAWIJA, ŻE JEST NA WYCHOWAWCZYM- NO I OCZYWIŚCIE TELEFONU DO NIEJ NIE MOŻE DAĆ....BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA {usmiech}

Gość

19-08-2013, 22:29
#1
WITAM. W SALONIE "PICASSO" PRACOWAŁA PANI MONIKA. CZY KTOŚ WIE GDZIE SIĘ PODZIEWA. URODZIŁA SYNKA I MIAŁA WRÓCIĆ DO PRACY ALE JUŻ KOŁO ROKU MIJA A WŁAŚCICIELKA NAWIJA, ŻE JEST NA WYCHOWAWCZYM- NO I OCZYWIŚCIE TELEFONU DO NIEJ NIE MOŻE DAĆ....BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA {usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]WITAM. W SALONIE "PICASSO" PRACOWAŁA PANI MONIKA. CZY KTOŚ WIE GDZIE SIĘ PODZIEWA. URODZIŁA SYNKA I MIAŁA WRÓCIĆ DO PRACY ALE JUŻ KOŁO ROKU MIJA A WŁAŚCICIELKA NAWIJA, ŻE JEST NA WYCHOWAWCZYM- NO I OCZYWIŚCIE TELEFONU DO NIEJ NIE MOŻE DAĆ....BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA {usmiech} [/quote]wychowuje dziecko...daj jej spokój...co za naród{zdziwko}

Gość

22-08-2013, 10:48
#2
[quote=Gość]WITAM. W SALONIE "PICASSO" PRACOWAŁA PANI MONIKA. CZY KTOŚ WIE GDZIE SIĘ PODZIEWA. URODZIŁA SYNKA I MIAŁA WRÓCIĆ DO PRACY ALE JUŻ KOŁO ROKU MIJA A WŁAŚCICIELKA NAWIJA, ŻE JEST NA WYCHOWAWCZYM- NO I OCZYWIŚCIE TELEFONU DO NIEJ NIE MOŻE DAĆ....BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA {usmiech} [/quote]wychowuje dziecko...daj jej spokój...co za naród{zdziwko}
Gość napisał(a):JAK SIĘ NIE WIE TO SIĘ GŁUPOT NIE PISZE. PRACUJE W SALONIE NA HALLERA...{zly}

Gość

22-08-2013, 17:03
#3
JAK SIĘ NIE WIE TO SIĘ GŁUPOT NIE PISZE. PRACUJE W SALONIE NA HALLERA...{zly}
Gość napisał(a):[quote=Gość]JAK SIĘ NIE WIE TO SIĘ GŁUPOT NIE PISZE. PRACUJE W SALONIE NA HALLERA...{zly} [/quote]następna "inteligętna" z tego samego ip.{diabelek}   albo to sama zainteresowana robi sobie reklamę{gafa}

Gość

23-08-2013, 10:35
#4
[quote=Gość]JAK SIĘ NIE WIE TO SIĘ GŁUPOT NIE PISZE. PRACUJE W SALONIE NA HALLERA...{zly} [/quote]następna "inteligętna" z tego samego ip.{diabelek}   albo to sama zainteresowana robi sobie reklamę{gafa}
Gość napisał(a):Faktycznie to samo IP, nie ładnie i sie wydało {gafa}

Gość

23-08-2013, 10:46
#5
Faktycznie to samo IP, nie ładnie i sie wydało {gafa}
Gość napisał(a):[quote=Gość]proszę o opinie o Studio Urody Maria{co}[/quote]{smutny}

Gość

23-08-2013, 22:19
#6
[quote=Gość]proszę o opinie o Studio Urody Maria{co}[/quote]{smutny}
Gość napisał(a):A gdzie to studio jest??

Gość

24-08-2013, 17:52
#7
A gdzie to studio jest??
Gość napisał(a):ZANIM SIĘ OD WAS WSZYSTKICH DOWIEDZIAŁAM DZIĘKI FORUM- TO I SAMA ZNALAZŁAM- LEPIEJ CAŁĄ OSTROŁĘKĘ PRZEJŚĆ NIŻ PYTAĆ NA FORUM. BO JAK NIE WIECIE CO - TO NIE PISZCIE- A NIE TYLKO SŁOMĄ MACHACIE.............

Gość

26-08-2013, 18:43
#8
ZANIM SIĘ OD WAS WSZYSTKICH DOWIEDZIAŁAM DZIĘKI FORUM- TO I SAMA ZNALAZŁAM- LEPIEJ CAŁĄ OSTROŁĘKĘ PRZEJŚĆ NIŻ PYTAĆ NA FORUM. BO JAK NIE WIECIE CO - TO NIE PISZCIE- A NIE TYLKO SŁOMĄ MACHACIE.............
Gość napisał(a):[quote=Gość]ZANIM SIĘ OD WAS WSZYSTKICH DOWIEDZIAŁAM DZIĘKI FORUM- TO I SAMA ZNALAZŁAM- LEPIEJ CAŁĄ OSTROŁĘKĘ PRZEJŚĆ NIŻ PYTAĆ NA FORUM. BO JAK NIE WIECIE CO - TO NIE PISZCIE- A NIE TYLKO SŁOMĄ MACHACIE............. [/quote]Kobieto i o to chodziło, dała Bozia nóżki...Co Ty myślałaś, że na forum to nie ma się o czym pisać - tylko wskazywać Ci drogę.Trzeba wyjść za komputerka na świeże powietrze, dotlenić się.Przynajmniej teraz na forum będziesz mogła udzielić informacji gdzie to Studio Urody jest.

Gość

26-08-2013, 23:31
#9
[quote=Gość]ZANIM SIĘ OD WAS WSZYSTKICH DOWIEDZIAŁAM DZIĘKI FORUM- TO I SAMA ZNALAZŁAM- LEPIEJ CAŁĄ OSTROŁĘKĘ PRZEJŚĆ NIŻ PYTAĆ NA FORUM. BO JAK NIE WIECIE CO - TO NIE PISZCIE- A NIE TYLKO SŁOMĄ MACHACIE............. [/quote]Kobieto i o to chodziło, dała Bozia nóżki...Co Ty myślałaś, że na forum to nie ma się o czym pisać - tylko wskazywać Ci drogę.Trzeba wyjść za komputerka na świeże powietrze, dotlenić się.Przynajmniej teraz na forum będziesz mogła udzielić informacji gdzie to Studio Urody jest.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]ZANIM SIĘ OD WAS WSZYSTKICH DOWIEDZIAŁAM DZIĘKI FORUM- TO I SAMA ZNALAZŁAM- LEPIEJ CAŁĄ OSTROŁĘKĘ PRZEJŚĆ NIŻ PYTAĆ NA FORUM. BO JAK NIE WIECIE CO - TO NIE PISZCIE- A NIE TYLKO SŁOMĄ MACHACIE............. [/quote]Kobieto i o to chodziło, dała Bozia nóżki...Co Ty myślałaś, że na forum to nie ma się o czym pisać - tylko wskazywać Ci drogę.Trzeba wyjść za komputerka na świeże powietrze, dotlenić się.Przynajmniej teraz na forum będziesz mogła udzielić informacji gdzie to Studio Urody jest. [/quote]Wyjdż na świeże powietrze też się dowiesz {diabelek}

Gość

27-08-2013, 09:04
#10
[quote=Gość][quote=Gość]ZANIM SIĘ OD WAS WSZYSTKICH DOWIEDZIAŁAM DZIĘKI FORUM- TO I SAMA ZNALAZŁAM- LEPIEJ CAŁĄ OSTROŁĘKĘ PRZEJŚĆ NIŻ PYTAĆ NA FORUM. BO JAK NIE WIECIE CO - TO NIE PISZCIE- A NIE TYLKO SŁOMĄ MACHACIE............. [/quote]Kobieto i o to chodziło, dała Bozia nóżki...Co Ty myślałaś, że na forum to nie ma się o czym pisać - tylko wskazywać Ci drogę.Trzeba wyjść za komputerka na świeże powietrze, dotlenić się.Przynajmniej teraz na forum będziesz mogła udzielić informacji gdzie to Studio Urody jest. [/quote]Wyjdż na świeże powietrze też się dowiesz {diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]WITAM. W SALONIE "PICASSO" PRACOWAŁA PANI MONIKA. CZY KTOŚ WIE GDZIE SIĘ PODZIEWA. URODZIŁA SYNKA I MIAŁA WRÓCIĆ DO PRACY ALE JUŻ KOŁO ROKU MIJA A WŁAŚCICIELKA NAWIJA, ŻE JEST NA WYCHOWAWCZYM- NO I OCZYWIŚCIE TELEFONU DO NIEJ NIE MOŻE DAĆ....BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA {usmiech} [/quote]Ja też poszukuję Pani Moniki. Może ktoś wie gdzie teraz pracuje? Bardzo mi zależy żeby do niej dotrzeć. Jeżeli macie info to piszcie {smutny}

Gość

11-12-2013, 16:06
#11
[quote=Gość][quote=Gość]WITAM. W SALONIE "PICASSO" PRACOWAŁA PANI MONIKA. CZY KTOŚ WIE GDZIE SIĘ PODZIEWA. URODZIŁA SYNKA I MIAŁA WRÓCIĆ DO PRACY ALE JUŻ KOŁO ROKU MIJA A WŁAŚCICIELKA NAWIJA, ŻE JEST NA WYCHOWAWCZYM- NO I OCZYWIŚCIE TELEFONU DO NIEJ NIE MOŻE DAĆ....BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA {usmiech} [/quote]Ja też poszukuję Pani Moniki. Może ktoś wie gdzie teraz pracuje? Bardzo mi zależy żeby do niej dotrzeć. Jeżeli macie info to piszcie {smutny}
Gość napisał(a):Jeśli potrzebujesz prawdziwej metamorfozy, polecam salon "Cezar" na Sienkiewicza. Idealne cięcie i dbałość a zdrowie włosów. Jestem  po trwałej na długie włosy i nikt nie może uwierzyć, że włosy mogą być tak lśniące i naturalne. Nikt nie wierzy, że to trwały skręt.

Gość

12-09-2014, 09:33
#12
Jeśli potrzebujesz prawdziwej metamorfozy, polecam salon "Cezar" na Sienkiewicza. Idealne cięcie i dbałość a zdrowie włosów. Jestem  po trwałej na długie włosy i nikt nie może uwierzyć, że włosy mogą być tak lśniące i naturalne. Nikt nie wierzy, że to trwały skręt.
Gość napisał(a):A ja polecam Salon Metamorfoza !!!! Pani Iwonka i P. Arleta super farbują włosy. POLECAM!!!

Gość

14-09-2014, 19:32
#13
A ja polecam Salon Metamorfoza !!!! Pani Iwonka i P. Arleta super farbują włosy. POLECAM!!!
nilka napisał(a):a gdzie polecacie przedłużanie włosów?

nilka

Wpisów: 4
Dołączył: 19.09.2014
19-09-2014, 18:47
#14
a gdzie polecacie przedłużanie włosów?
Gość napisał(a):Salon fryzjerski PASJA Yes Yes Yes!!! {usmiech}

Gość

02-10-2014, 10:25
#15
Salon fryzjerski PASJA Yes Yes Yes!!! {usmiech}
Gość napisał(a):Szukam dobrego fryzjera lub fryzjeri która dobrze farbuje włosy i zna się na mieszaniu farb. Najbardziej chodzi mi o to żeby wiedzieli co robią z włosami i do brali tak kolor do typu urody. ... pozdrawiam.  Bo na wielu forach to się kłócą i nie wiem po co.... {mruga}{usmiech}{ok}

Gość

25-11-2014, 16:41
#16
Szukam dobrego fryzjera lub fryzjeri która dobrze farbuje włosy i zna się na mieszaniu farb. Najbardziej chodzi mi o to żeby wiedzieli co robią z włosami i do brali tak kolor do typu urody. ... pozdrawiam.  Bo na wielu forach to się kłócą i nie wiem po co.... {mruga}{usmiech}{ok}
Gość napisał(a):Byłam kilka razy w Metamorfozie i miałam nadzieję, że będzie coraz lepiej. Niestety. .. nigdy więcej Metamorfozy. Będąc ostatnio gdy fryzjerka myła mi włosy, ta co siedzi na stanowisku kosmetyczki czyli za kosmetyczkę robi chyba, gapiła się na mnie jak sroka w gnat..nie wiem może jakaś lesbijka.{zakochany} Pani Arleta która strzygła jakaś niemiła taka..w piórka obrosła chyba, chociaż sądząc po pustym salonie nie miała powodu. {gafa}. No nic, może na zły dzień trafiłam..i szukam dalej fryzjerski która potrafi ładnie cieniować długie włosy{?}

Gość

25-11-2014, 17:41
#17
Byłam kilka razy w Metamorfozie i miałam nadzieję, że będzie coraz lepiej. Niestety. .. nigdy więcej Metamorfozy. Będąc ostatnio gdy fryzjerka myła mi włosy, ta co siedzi na stanowisku kosmetyczki czyli za kosmetyczkę robi chyba, gapiła się na mnie jak sroka w gnat..nie wiem może jakaś lesbijka.{zakochany} Pani Arleta która strzygła jakaś niemiła taka..w piórka obrosła chyba, chociaż sądząc po pustym salonie nie miała powodu. {gafa}. No nic, może na zły dzień trafiłam..i szukam dalej fryzjerski która potrafi ładnie cieniować długie włosy{?}
Gość napisał(a):Targi Ślubne Love - 30 listopad od godz 13.00 do 19.00 to jedyne tego typu wydarzenie w Ostrołęce na Hali GołasiaDzięki Targom Love Wasz dzień Ślubu będzie jedyny, niepowtarzalny i przede wszystkim pozbawiony niepotrzebnego stresu związanego z przedślubną gorączką - wszystko, czego potrzebujecie do idealnego ślubu i perfekcyjnego wesela znajdziecie w jednym czasie i miejscu. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, konkursów oraz darmowych warsztatów.w programie między innymi:- warsztaty - pokaz mody ślubnej- pokaz mody wieczorowej- kursy makijażu- doradztwo dotyczące fryzur i makijaży ślubnych- spotkania z ekspertami- spotkania z wystawcami z branży ślubnej- pokaz fajerwerków- komis ślubny... i wiele, wiele innych atrakcji!Wstęp na targi będzie darmowy.https://www.facebook.com/targislubneloveWystawców zainteresowanych udziałem w Targach prosimy o kontakt na adres mailowy: targislubnelove@wp.pl

Gość

26-11-2014, 22:58
#18
Targi Ślubne Love - 30 listopad od godz 13.00 do 19.00 to jedyne tego typu wydarzenie w Ostrołęce na Hali GołasiaDzięki Targom Love Wasz dzień Ślubu będzie jedyny, niepowtarzalny i przede wszystkim pozbawiony niepotrzebnego stresu związanego z przedślubną gorączką - wszystko, czego potrzebujecie do idealnego ślubu i perfekcyjnego wesela znajdziecie w jednym czasie i miejscu. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, konkursów oraz darmowych warsztatów.w programie między innymi:- warsztaty - pokaz mody ślubnej- pokaz mody wieczorowej- kursy makijażu- doradztwo dotyczące fryzur i makijaży ślubnych- spotkania z ekspertami- spotkania z wystawcami z branży ślubnej- pokaz fajerwerków- komis ślubny... i wiele, wiele innych atrakcji!Wstęp na targi będzie darmowy.https://www.facebook.com/targislubneloveWystawców zainteresowanych udziałem w Targach prosimy o kontakt na adres mailowy: targislubnelove@wp.pl
Gość napisał(a):Salon Renesans odradzam.Byłam pierwszy i ostatni raz.Nigdy więcej...Masakra to co mi z włosami zrobiły...A ceny z kosmosu.

Gość

22-01-2015, 23:30
#19
Salon Renesans odradzam.Byłam pierwszy i ostatni raz.Nigdy więcej...Masakra to co mi z włosami zrobiły...A ceny z kosmosu.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=]Witam czy jest w Ostrołęce fryzjer otwarty w niedzielę{?}[/quote]A MOŻE JESZCZE W NOCY?[/quote]w Warszawie są takie salony...w Ostrołęce za to nie ma co szukać... ;p

Gość

06-07-2016, 08:55
#20
[quote=Gość][quote=]Witam czy jest w Ostrołęce fryzjer otwarty w niedzielę{?}[/quote]A MOŻE JESZCZE W NOCY?[/quote]w Warszawie są takie salony...w Ostrołęce za to nie ma co szukać... ;p

strony: wstecz 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów