fryzjer

Założony przez kasiasia
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Gość napisał(a):robert z afro jest dobry

Gość

01-03-2010, 20:27
#1
robert z afro jest dobry
Gość napisał(a):darek lepszy z afrodyty

Gość

01-03-2010, 20:29
#2
darek lepszy z afrodyty
Gość napisał(a):mamy w ostrolece bardzo dobrych fryzjeruf a wy szukacie po warszawach w dupie sie przewraca

Gość

01-03-2010, 20:32
#3
mamy w ostrolece bardzo dobrych fryzjeruf a wy szukacie po warszawach w dupie sie przewraca
Gość napisał(a):82.177.18.144 matko, jeden adres trzy odpowiedzi:)

Gość

02-03-2010, 21:19
#4
82.177.18.144 matko, jeden adres trzy odpowiedzi:)
Gość napisał(a):[quote=Gość]82.177.18.144 matko, jeden adres trzy odpowiedzi:)[/quote]czyli rodzina Dziedzickich zaczyna kLepać BIEDĘ{gafa}

Gość

02-03-2010, 21:22
#5
[quote=Gość]82.177.18.144 matko, jeden adres trzy odpowiedzi:)[/quote]czyli rodzina Dziedzickich zaczyna kLepać BIEDĘ{gafa}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]82.177.18.144 matko, jeden adres trzy odpowiedzi:)[/quote]czyli rodzina Dziedzickich zaczyna kLepać BIEDĘ{gafa}[/quote]Chyba nie tylko oni, robi się bieda, ja tez prowadzę działalność i każdego pracującego na czarno, po prostu PODPIETRZĘ do policji skarbowej{diabelek} albo wy albo ja{usmiech}

Gość

02-03-2010, 21:29
#6
[quote=Gość][quote=Gość]82.177.18.144 matko, jeden adres trzy odpowiedzi:)[/quote]czyli rodzina Dziedzickich zaczyna kLepać BIEDĘ{gafa}[/quote]Chyba nie tylko oni, robi się bieda, ja tez prowadzę działalność i każdego pracującego na czarno, po prostu PODPIETRZĘ do policji skarbowej{diabelek} albo wy albo ja{usmiech}
Gość napisał(a):Ja chodzę do p. Moniki -"Sekret Urody". Jestem ich klientką od kilku lat i zawsze jestem zadowolona z fryzury, fachowej podpowiedzi i naprawdę miłej obsługi. Jest to osoba, która zawsze wysłucha i mimo iż jestem czasami wymagająca, potrafi sprostać moim oczekiwaniom{usmiech}. Jest tam również pani Dorota, której makijaże robią piorunujące wrażenie{usmiech}. Naprawdę polecam "Sekret Urody". Pozdrawiam.

Gość

04-03-2010, 22:58
#7
Ja chodzę do p. Moniki -"Sekret Urody". Jestem ich klientką od kilku lat i zawsze jestem zadowolona z fryzury, fachowej podpowiedzi i naprawdę miłej obsługi. Jest to osoba, która zawsze wysłucha i mimo iż jestem czasami wymagająca, potrafi sprostać moim oczekiwaniom{usmiech}. Jest tam również pani Dorota, której makijaże robią piorunujące wrażenie{usmiech}. Naprawdę polecam "Sekret Urody". Pozdrawiam.
Gość napisał(a):Ja polecam p. Kasię z Ul. Gołębiej

Gość

05-03-2010, 19:09
#8
Ja polecam p. Kasię z Ul. Gołębiej
Gość napisał(a):a gdzie znajdę fryzjera który dosyć tanio ufarbuje włosy na jeden kolor (bardzo długie)? ostatnio byłam u fryzjera na hallera i zapłaciłam za koloryzację i podcięcie końcówek 160 zł!!!zaskoczyła mnie ta cena bo salon nie był jakiś "wypasiony" a po prostu zwykły.

Gość

05-03-2010, 19:33
#9
a gdzie znajdę fryzjera który dosyć tanio ufarbuje włosy na jeden kolor (bardzo długie)? ostatnio byłam u fryzjera na hallera i zapłaciłam za koloryzację i podcięcie końcówek 160 zł!!!zaskoczyła mnie ta cena bo salon nie był jakiś "wypasiony" a po prostu zwykły.
Gość napisał(a):Cena jak najbardziej normalna .

Gość

06-03-2010, 20:45
#10
Cena jak najbardziej normalna .
Gość napisał(a):nie wydaje mi się żeby cena była jak najbardziej normalna.moja koleżanka robiła sobie balejaż też na długie włosy u swojej fryzjerki i zapłaciła 140zł.a jak wiadomo balejaż jest droższy

Gość

07-03-2010, 08:12
#11
nie wydaje mi się żeby cena była jak najbardziej normalna.moja koleżanka robiła sobie balejaż też na długie włosy u swojej fryzjerki i zapłaciła 140zł.a jak wiadomo balejaż jest droższy
Gość napisał(a):[quote=Gość]a gdzie znajdę fryzjera który dosyć tanio ufarbuje włosy na jeden kolor (bardzo długie)? ostatnio byłam u fryzjera na hallera i zapłaciłam za koloryzację i podcięcie końcówek 160 zł!!!zaskoczyła mnie ta cena bo salon nie był jakiś "wypasiony" a po prostu zwykły.[/quote]Fryzjer jest tani i dobry, tylko trzeba ruszyć cztery litery i udać się do Troszyna, niedawno otwarty zakład - tanio i profesjonalnie {ok}

Gość

07-03-2010, 18:22
#12
[quote=Gość]a gdzie znajdę fryzjera który dosyć tanio ufarbuje włosy na jeden kolor (bardzo długie)? ostatnio byłam u fryzjera na hallera i zapłaciłam za koloryzację i podcięcie końcówek 160 zł!!!zaskoczyła mnie ta cena bo salon nie był jakiś "wypasiony" a po prostu zwykły.[/quote]Fryzjer jest tani i dobry, tylko trzeba ruszyć cztery litery i udać się do Troszyna, niedawno otwarty zakład - tanio i profesjonalnie {ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]a gdzie znajdę fryzjera który dosyć tanio ufarbuje włosy na jeden kolor (bardzo długie)? ostatnio byłam u fryzjera na hallera i zapłaciłam za koloryzację i podcięcie końcówek 160 zł!!!zaskoczyła mnie ta cena bo salon nie był jakiś "wypasiony" a po prostu zwykły.[/quote]Fryzjer jest tani i dobry, tylko trzeba ruszyć cztery litery i udać się do Troszyna, niedawno otwarty zakład - tanio i profesjonalnie {ok}[/quote]No to już wiozę żonę do Troszyna{dobani}

Gość

10-03-2010, 09:09
#13
[quote=Gość][quote=Gość]a gdzie znajdę fryzjera który dosyć tanio ufarbuje włosy na jeden kolor (bardzo długie)? ostatnio byłam u fryzjera na hallera i zapłaciłam za koloryzację i podcięcie końcówek 160 zł!!!zaskoczyła mnie ta cena bo salon nie był jakiś "wypasiony" a po prostu zwykły.[/quote]Fryzjer jest tani i dobry, tylko trzeba ruszyć cztery litery i udać się do Troszyna, niedawno otwarty zakład - tanio i profesjonalnie {ok}[/quote]No to już wiozę żonę do Troszyna{dobani}
Gość napisał(a):[quote=Gość]nie wydaje mi się żeby cena była jak najbardziej normalna.moja koleżanka robiła sobie balejaż też na długie włosy u swojej fryzjerki i zapłaciła 140zł.a jak wiadomo balejaż jest droższy[/quote]Ile kolorów miał balejaż? tu jest rozwiązanie{usmiech}

Gość

11-03-2010, 21:43
#14
[quote=Gość]nie wydaje mi się żeby cena była jak najbardziej normalna.moja koleżanka robiła sobie balejaż też na długie włosy u swojej fryzjerki i zapłaciła 140zł.a jak wiadomo balejaż jest droższy[/quote]Ile kolorów miał balejaż? tu jest rozwiązanie{usmiech}
Gość napisał(a):A ja napiszę o innym spostrzeżeniu.Poszłam ze znajomą, która chciała sobie podciąć włosy do zakładu Doris na Hallera. Zakład ogólnie ok, z tego co widziałam po reklamach niby jest zakładem Welli, ale innych tańszy marek było uuuu...{gafa}Ale nie o to chodzi, należę do grupy ludzi palących{mruga} i wyszłam sobie na dymka, jakie było moje wielkie zdziwienie, gdy za murkiem zobaczyłam suszarkę całą zawieszoną mokrymi ręcznikami{nie}Czułam się jak w latach 80-tych... czy tak jeszcze można?

Gość

11-03-2010, 22:38
#15
A ja napiszę o innym spostrzeżeniu.Poszłam ze znajomą, która chciała sobie podciąć włosy do zakładu Doris na Hallera. Zakład ogólnie ok, z tego co widziałam po reklamach niby jest zakładem Welli, ale innych tańszy marek było uuuu...{gafa}Ale nie o to chodzi, należę do grupy ludzi palących{mruga} i wyszłam sobie na dymka, jakie było moje wielkie zdziwienie, gdy za murkiem zobaczyłam suszarkę całą zawieszoną mokrymi ręcznikami{nie}Czułam się jak w latach 80-tych... czy tak jeszcze można?
Gość napisał(a):[quote=Gość]A ja napiszę o innym spostrzeżeniu.Poszłam ze znajomą, która chciała sobie podciąć włosy do zakładu Doris na Hallera. Zakład ogólnie ok, z tego co widziałam po reklamach niby jest zakładem Welli, ale innych tańszy marek było uuuu...{gafa}Ale nie o to chodzi, należę do grupy ludzi palących{mruga} i wyszłam sobie na dymka, jakie było moje wielkie zdziwienie, gdy za murkiem zobaczyłam suszarkę całą zawieszoną mokrymi ręcznikami{nie}Czułam się jak w latach 80-tych... czy tak jeszcze można?[/quote]W naszej kochanej Ostrołęce wszystko można{diabelek}

Gość

12-03-2010, 11:15
#16
[quote=Gość]A ja napiszę o innym spostrzeżeniu.Poszłam ze znajomą, która chciała sobie podciąć włosy do zakładu Doris na Hallera. Zakład ogólnie ok, z tego co widziałam po reklamach niby jest zakładem Welli, ale innych tańszy marek było uuuu...{gafa}Ale nie o to chodzi, należę do grupy ludzi palących{mruga} i wyszłam sobie na dymka, jakie było moje wielkie zdziwienie, gdy za murkiem zobaczyłam suszarkę całą zawieszoną mokrymi ręcznikami{nie}Czułam się jak w latach 80-tych... czy tak jeszcze można?[/quote]W naszej kochanej Ostrołęce wszystko można{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]A ja napiszę o innym spostrzeżeniu.Poszłam ze znajomą, która chciała sobie podciąć włosy do zakładu Doris na Hallera. Zakład ogólnie ok, z tego co widziałam po reklamach niby jest zakładem Welli, ale innych tańszy marek było uuuu...{gafa}Ale nie o to chodzi, należę do grupy ludzi palących{mruga} i wyszłam sobie na dymka, jakie było moje wielkie zdziwienie, gdy za murkiem zobaczyłam suszarkę całą zawieszoną mokrymi ręcznikami{nie}Czułam się jak w latach 80-tych... czy tak jeszcze można?[/quote]W naszej kochanej Ostrołęce wszystko można{diabelek}[/quote]W większości zakładów w Oce suszą ręczniki, taka rzeczywistość, kogo stać{smutny} na papierowe{smutny}

Gość

14-03-2010, 22:43
#17
[quote=Gość][quote=Gość]A ja napiszę o innym spostrzeżeniu.Poszłam ze znajomą, która chciała sobie podciąć włosy do zakładu Doris na Hallera. Zakład ogólnie ok, z tego co widziałam po reklamach niby jest zakładem Welli, ale innych tańszy marek było uuuu...{gafa}Ale nie o to chodzi, należę do grupy ludzi palących{mruga} i wyszłam sobie na dymka, jakie było moje wielkie zdziwienie, gdy za murkiem zobaczyłam suszarkę całą zawieszoną mokrymi ręcznikami{nie}Czułam się jak w latach 80-tych... czy tak jeszcze można?[/quote]W naszej kochanej Ostrołęce wszystko można{diabelek}[/quote]W większości zakładów w Oce suszą ręczniki, taka rzeczywistość, kogo stać{smutny} na papierowe{smutny}
Gość napisał(a):WitamNa poczatku zaznaczam,z e nie jestem ani fryzjerka, ani zadna z kumpelek reklamowanych pan ;)Scinac wlosy i czesac od wielu wielu lat chodze zawsze do salonu Metamorfoza. Moje podejscie do wlosow jest mocno nietypowe i wlasnie tam doskonale panie rozumieja o co mi chodzi. Lubie miec tzw. jeza, miotle czy jak ktos nazwal... uderzyl piorun w rabarbar. Swietna reke do scinania ma p. Iwona, szczegolnie podoba mi sie, kiedy scina wlosy brzytwa- zawsze dobrze mis ie ukladaja. Z duza ciepliwoscia czesze mnie zazwyczaj p. Mariola.Na farbowanie moich pomaranczowych wlosow udaje sie do salonu For you p. Moniki Lipinskiej. Praktykuje od kilku lat ten sam kolor i farbe, ktora nie zmywa sie a odrasta(Elumen). Niestety ostatnio troszke mi odrosty zrobiono za ciemne, ale sympatyczna atmosfera i umowienie sie na duza znizke przy nastepnym wyrownywaniu koloru chyba sklonia do kolejnego skorzystania z tego salonu. Co do cen- w Metamorfozie chyba mam juz ceny jak dla stalej klientki, sa one przystepne. W For you przyznaje, sa dosc wysokie i za kazdym razem zastanawiam sie, czy nie zmienic miejsca.I cos na koniec z tematu fryzjerskiego- okolicznosci zmusily mnie w czasie karnawalu do skorzystania z uslug fryzjerskich w innym punkcie( nie Ostroleka, gdzie moje pomaranczowe wlosy sa w tych dwoch salonach znane). Panie przychodzily ogladac je jak ewenement, nie wiedzialy jak uczesac a kiedy juz wyszlam, mialam... niezly chelm na glowie, zupelnie w nie moim stylu.Moral- trzymac sie swoich sprawdzonych fryzjerek ;)Agnieszka

Gość

14-03-2010, 23:09
#18
WitamNa poczatku zaznaczam,z e nie jestem ani fryzjerka, ani zadna z kumpelek reklamowanych pan ;)Scinac wlosy i czesac od wielu wielu lat chodze zawsze do salonu Metamorfoza. Moje podejscie do wlosow jest mocno nietypowe i wlasnie tam doskonale panie rozumieja o co mi chodzi. Lubie miec tzw. jeza, miotle czy jak ktos nazwal... uderzyl piorun w rabarbar. Swietna reke do scinania ma p. Iwona, szczegolnie podoba mi sie, kiedy scina wlosy brzytwa- zawsze dobrze mis ie ukladaja. Z duza ciepliwoscia czesze mnie zazwyczaj p. Mariola.Na farbowanie moich pomaranczowych wlosow udaje sie do salonu For you p. Moniki Lipinskiej. Praktykuje od kilku lat ten sam kolor i farbe, ktora nie zmywa sie a odrasta(Elumen). Niestety ostatnio troszke mi odrosty zrobiono za ciemne, ale sympatyczna atmosfera i umowienie sie na duza znizke przy nastepnym wyrownywaniu koloru chyba sklonia do kolejnego skorzystania z tego salonu. Co do cen- w Metamorfozie chyba mam juz ceny jak dla stalej klientki, sa one przystepne. W For you przyznaje, sa dosc wysokie i za kazdym razem zastanawiam sie, czy nie zmienic miejsca.I cos na koniec z tematu fryzjerskiego- okolicznosci zmusily mnie w czasie karnawalu do skorzystania z uslug fryzjerskich w innym punkcie( nie Ostroleka, gdzie moje pomaranczowe wlosy sa w tych dwoch salonach znane). Panie przychodzily ogladac je jak ewenement, nie wiedzialy jak uczesac a kiedy juz wyszlam, mialam... niezly chelm na glowie, zupelnie w nie moim stylu.Moral- trzymac sie swoich sprawdzonych fryzjerek ;)Agnieszka
Gość napisał(a):[quote=Gość]WitamNa poczatku zaznaczam,z e nie jestem ani fryzjerka, ani zadna z kumpelek reklamowanych pan ;)Scinac wlosy i czesac od wielu wielu lat chodze zawsze do salonu Metamorfoza. Moje podejscie do wlosow jest mocno nietypowe i wlasnie tam doskonale panie rozumieja o co mi chodzi. Lubie miec tzw. jeza, miotle czy jak ktos nazwal... uderzyl piorun w rabarbar. Swietna reke do scinania ma p. Iwona, szczegolnie podoba mi sie, kiedy scina wlosy brzytwa- zawsze dobrze mis ie ukladaja. Z duza ciepliwoscia czesze mnie zazwyczaj p. Mariola.Na farbowanie moich pomaranczowych wlosow udaje sie do salonu For you p. Moniki Lipinskiej. Praktykuje od kilku lat ten sam kolor i farbe, ktora nie zmywa sie a odrasta(Elumen). Niestety ostatnio troszke mi odrosty zrobiono za ciemne, ale sympatyczna atmosfera i umowienie sie na duza znizke przy nastepnym wyrownywaniu koloru chyba sklonia do kolejnego skorzystania z tego salonu. Co do cen- w Metamorfozie chyba mam juz ceny jak dla stalej klientki, sa one przystepne. W For you przyznaje, sa dosc wysokie i za kazdym razem zastanawiam sie, czy nie zmienic miejsca.I cos na koniec z tematu fryzjerskiego- okolicznosci zmusily mnie w czasie karnawalu do skorzystania z uslug fryzjerskich w innym punkcie( nie Ostroleka, gdzie moje pomaranczowe wlosy sa w tych dwoch salonach znane). Panie przychodzily ogladac je jak ewenement, nie wiedzialy jak uczesac a kiedy juz wyszlam, mialam... niezly chelm na glowie, zupelnie w nie moim stylu.Moral- trzymac sie swoich sprawdzonych fryzjerek ;)Agnieszka[/quote]

Gość

15-03-2010, 15:42
#19
[quote=Gość]WitamNa poczatku zaznaczam,z e nie jestem ani fryzjerka, ani zadna z kumpelek reklamowanych pan ;)Scinac wlosy i czesac od wielu wielu lat chodze zawsze do salonu Metamorfoza. Moje podejscie do wlosow jest mocno nietypowe i wlasnie tam doskonale panie rozumieja o co mi chodzi. Lubie miec tzw. jeza, miotle czy jak ktos nazwal... uderzyl piorun w rabarbar. Swietna reke do scinania ma p. Iwona, szczegolnie podoba mi sie, kiedy scina wlosy brzytwa- zawsze dobrze mis ie ukladaja. Z duza ciepliwoscia czesze mnie zazwyczaj p. Mariola.Na farbowanie moich pomaranczowych wlosow udaje sie do salonu For you p. Moniki Lipinskiej. Praktykuje od kilku lat ten sam kolor i farbe, ktora nie zmywa sie a odrasta(Elumen). Niestety ostatnio troszke mi odrosty zrobiono za ciemne, ale sympatyczna atmosfera i umowienie sie na duza znizke przy nastepnym wyrownywaniu koloru chyba sklonia do kolejnego skorzystania z tego salonu. Co do cen- w Metamorfozie chyba mam juz ceny jak dla stalej klientki, sa one przystepne. W For you przyznaje, sa dosc wysokie i za kazdym razem zastanawiam sie, czy nie zmienic miejsca.I cos na koniec z tematu fryzjerskiego- okolicznosci zmusily mnie w czasie karnawalu do skorzystania z uslug fryzjerskich w innym punkcie( nie Ostroleka, gdzie moje pomaranczowe wlosy sa w tych dwoch salonach znane). Panie przychodzily ogladac je jak ewenement, nie wiedzialy jak uczesac a kiedy juz wyszlam, mialam... niezly chelm na glowie, zupelnie w nie moim stylu.Moral- trzymac sie swoich sprawdzonych fryzjerek ;)Agnieszka[/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]A ja napiszę o innym spostrzeżeniu.Poszłam ze znajomą, która chciała sobie podciąć włosy do zakładu Doris na Hallera. Zakład ogólnie ok, z tego co widziałam po reklamach niby jest zakładem Welli, ale innych tańszy marek było uuuu...{gafa}Ale nie o to chodzi, należę do grupy ludzi palących{mruga} i wyszłam sobie na dymka, jakie było moje wielkie zdziwienie, gdy za murkiem zobaczyłam suszarkę całą zawieszoną mokrymi ręcznikami{nie}Czułam się jak w latach 80-tych... czy tak jeszcze można?[/quote]W naszej kochanej Ostrołęce wszystko można{diabelek}[/quote]W większości zakładów w Oce suszą ręczniki, taka rzeczywistość, kogo stać{smutny} na papierowe{smutny}[/quote]

Gość

15-03-2010, 15:44
#20
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]A ja napiszę o innym spostrzeżeniu.Poszłam ze znajomą, która chciała sobie podciąć włosy do zakładu Doris na Hallera. Zakład ogólnie ok, z tego co widziałam po reklamach niby jest zakładem Welli, ale innych tańszy marek było uuuu...{gafa}Ale nie o to chodzi, należę do grupy ludzi palących{mruga} i wyszłam sobie na dymka, jakie było moje wielkie zdziwienie, gdy za murkiem zobaczyłam suszarkę całą zawieszoną mokrymi ręcznikami{nie}Czułam się jak w latach 80-tych... czy tak jeszcze można?[/quote]W naszej kochanej Ostrołęce wszystko można{diabelek}[/quote]W większości zakładów w Oce suszą ręczniki, taka rzeczywistość, kogo stać{smutny} na papierowe{smutny}[/quote]

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów