fryzjer

Założony przez kasiasia
strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Gość napisał(a):Ja polecam pania Kingę w handlowcu na tym piętrze gdzie byla metamorfoza, Tylko pania kinge bo reszta to raczej do fryzur sie nie nadaje, ale szefowa super

Gość

19-04-2011, 12:45
#1
Ja polecam pania Kingę w handlowcu na tym piętrze gdzie byla metamorfoza, Tylko pania kinge bo reszta to raczej do fryzur sie nie nadaje, ale szefowa super
Gość napisał(a):Zaj****ta z której strony byłam u niej, bo mi polecili tragedia strzyżenie nie miałam nigdy w życiu czegoś takiego na głowie musiałam od razu iść na poprawkę. Ona tylko robi dużo szumu dużo gada i w dodatku obgaduje innych ludzi. Moja wizyta była koszmarem :(

Gość

29-04-2011, 21:44
#2
Zaj****ta z której strony byłam u niej, bo mi polecili tragedia strzyżenie nie miałam nigdy w życiu czegoś takiego na głowie musiałam od razu iść na poprawkę. Ona tylko robi dużo szumu dużo gada i w dodatku obgaduje innych ludzi. Moja wizyta była koszmarem :(
Gość napisał(a):[quote=Gość]Czy ktoś wie gdzie przeniosła się p. Renata z goldwell? [/quote]

Gość

01-05-2011, 15:54
#3
[quote=Gość]Czy ktoś wie gdzie przeniosła się p. Renata z goldwell? [/quote]
Gość napisał(a):mmm

Gość

01-05-2011, 15:56
#4
mmm
Gość napisał(a):Czy ktoś się orientuje gdzie teraz pracuje p. Mariola z Metamorfozy? Podobno otworzyła coś swojego, ale gdzie?

Gość

02-05-2011, 10:16
#5
Czy ktoś się orientuje gdzie teraz pracuje p. Mariola z Metamorfozy? Podobno otworzyła coś swojego, ale gdzie?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Czy ktoś się orientuje gdzie teraz pracuje p. Mariola z Metamorfozy? Podobno otworzyła coś swojego, ale gdzie? [/quote]W Myszyńcu...

Gość

02-05-2011, 17:44
#6
[quote=Gość]Czy ktoś się orientuje gdzie teraz pracuje p. Mariola z Metamorfozy? Podobno otworzyła coś swojego, ale gdzie? [/quote]W Myszyńcu...
Gość napisał(a):dla mnie najlepsze są agnieszka rebowska i ania jej siostra. nigdy mnie nie zawiodły a chodze do nich od ponad 10 lat

Gość

02-05-2011, 18:54
#7
dla mnie najlepsze są agnieszka rebowska i ania jej siostra. nigdy mnie nie zawiodły a chodze do nich od ponad 10 lat
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Czy ktoś się orientuje gdzie teraz pracuje p. Mariola z Metamorfozy? Podobno otworzyła coś swojego, ale gdzie? [/quote]W Myszyńcu... [/quote]Poważnie? Ja słyszałam, że gdzieś w Ostrołęce...

Gość

02-05-2011, 22:45
#8
[quote=Gość][quote=Gość]Czy ktoś się orientuje gdzie teraz pracuje p. Mariola z Metamorfozy? Podobno otworzyła coś swojego, ale gdzie? [/quote]W Myszyńcu... [/quote]Poważnie? Ja słyszałam, że gdzieś w Ostrołęce...
Gość napisał(a):Pani Mariola otworzyła swój salon w handlowcu ,obok kugla.

Gość

02-05-2011, 22:51
#9
Pani Mariola otworzyła swój salon w handlowcu ,obok kugla.
Gość napisał(a):ja polecam panią Kasię z gołębiej to miła osoba zna się na tym co robi. pozdrawiam panią Kasię  

Gość

03-05-2011, 09:53
#10
ja polecam panią Kasię z gołębiej to miła osoba zna się na tym co robi. pozdrawiam panią Kasię  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja chodzę do pMoniki na Kopernika (na przeciwko Ambry).{ok}Ceny nie są wysokie{usmiech}, bardzo miła obsługa{zakochany}.Najważniejsze ze fryzjerka robi to co dokładnie sobie życzysz, oczywiście jeśli nie masz pomysłu to sama coś sugeruje, ale nic na siłę, liczy się z każdą sugestią.{ok}[/quote]JAK NAZYWA SIĘ TEN ZAKŁAD?

Gość

15-12-2012, 13:33
#11
[quote=Gość]Ja chodzę do pMoniki na Kopernika (na przeciwko Ambry).{ok}Ceny nie są wysokie{usmiech}, bardzo miła obsługa{zakochany}.Najważniejsze ze fryzjerka robi to co dokładnie sobie życzysz, oczywiście jeśli nie masz pomysłu to sama coś sugeruje, ale nic na siłę, liczy się z każdą sugestią.{ok}[/quote]JAK NAZYWA SIĘ TEN ZAKŁAD?
Gość napisał(a):Z mojego doświadczenia to najgorsza fryzjerka jest na ulicy( Mazowieckiej) koło sadu nie polecam.Kiepskie farby maja do włos€w.Włosy sa zniszczone i dziwne,ze ten zakład jeszcze istnieje.Uważam ze trzeba mieć fach w reku i dobrze to robić to nie jest zazdrość ze ktoś otworzył zakład i robi z włosów siano!A-pózniej dlatego likwidują Milena

Gość

11-06-2013, 15:48
#12
Z mojego doświadczenia to najgorsza fryzjerka jest na ulicy( Mazowieckiej) koło sadu nie polecam.Kiepskie farby maja do włos€w.Włosy sa zniszczone i dziwne,ze ten zakład jeszcze istnieje.Uważam ze trzeba mieć fach w reku i dobrze to robić to nie jest zazdrość ze ktoś otworzył zakład i robi z włosów siano!A-pózniej dlatego likwidują Milena
Gość napisał(a):[quote=Gość]Z mojego doświadczenia to najgorsza fryzjerka jest na ulicy( Mazowieckiej) koło sadu nie polecam.Kiepskie farby maja do włos€w.Włosy sa zniszczone i dziwne,ze ten zakład jeszcze istnieje.Uważam ze trzeba mieć fach w reku i dobrze to robić to nie jest zazdrość ze ktoś otworzył zakład i robi z włosów siano!A-pózniej dlatego likwidują Milena [/quote]Ja się nie zgodzę, chodzę tam na czesanie włosów i pani jest super. Jestem zadowolona z fryzury.Każdy ma wolny wybór i może chodzić tam gdzie chce.  

Gość

11-06-2013, 21:01
#13
[quote=Gość]Z mojego doświadczenia to najgorsza fryzjerka jest na ulicy( Mazowieckiej) koło sadu nie polecam.Kiepskie farby maja do włos€w.Włosy sa zniszczone i dziwne,ze ten zakład jeszcze istnieje.Uważam ze trzeba mieć fach w reku i dobrze to robić to nie jest zazdrość ze ktoś otworzył zakład i robi z włosów siano!A-pózniej dlatego likwidują Milena [/quote]Ja się nie zgodzę, chodzę tam na czesanie włosów i pani jest super. Jestem zadowolona z fryzury.Każdy ma wolny wybór i może chodzić tam gdzie chce.  
Gość napisał(a):pani beata z rzekunia super super ,zaklad ma naprzeciwko sklepu chrzanowskich

Gość

13-06-2013, 21:17
#14
pani beata z rzekunia super super ,zaklad ma naprzeciwko sklepu chrzanowskich
Gość napisał(a):[quote=Gość]pani beata z rzekunia super super ,zaklad ma naprzeciwko sklepu chrzanowskich [/quote]Jak cenowo u tej Pani?

Gość

14-06-2013, 19:50
#15
[quote=Gość]pani beata z rzekunia super super ,zaklad ma naprzeciwko sklepu chrzanowskich [/quote]Jak cenowo u tej Pani?
Gość napisał(a):ceny spoko nie zdziera taniej jak w miescie  

Gość

16-06-2013, 17:33
#16
ceny spoko nie zdziera taniej jak w miescie  
Gość napisał(a):[quote=Gość]ceny spoko nie zdziera taniej jak w miescie  [/quote]bo w mieście to za lokal się płaci 2-3tyś. zł a nie 500{chytry}

Gość

18-06-2013, 07:46
#17
[quote=Gość]ceny spoko nie zdziera taniej jak w miescie  [/quote]bo w mieście to za lokal się płaci 2-3tyś. zł a nie 500{chytry}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]ceny spoko nie zdziera taniej jak w miescie  [/quote]bo w mieście to za lokal się płaci 2-3tyś. zł a nie 500{chytry} [/quote]ale w mieście jest więcej klijenteli, dużo więcej.  

Gość

18-06-2013, 18:35
#18
[quote=Gość][quote=Gość]ceny spoko nie zdziera taniej jak w miescie  [/quote]bo w mieście to za lokal się płaci 2-3tyś. zł a nie 500{chytry} [/quote]ale w mieście jest więcej klijenteli, dużo więcej.  
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]ceny spoko nie zdziera taniej jak w miescie  [/quote]bo w mieście to za lokal się płaci 2-3tyś. zł a nie 500{chytry} [/quote]ale w mieście jest więcej klijenteli, dużo więcej.  [/quote]I nie 7 zakładów tylko prawie 80...

Gość

20-06-2013, 12:34
#19
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]ceny spoko nie zdziera taniej jak w miescie  [/quote]bo w mieście to za lokal się płaci 2-3tyś. zł a nie 500{chytry} [/quote]ale w mieście jest więcej klijenteli, dużo więcej.  [/quote]I nie 7 zakładów tylko prawie 80...
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]ceny spoko nie zdziera taniej jak w miescie  [/quote]bo w mieście to za lokal się płaci 2-3tyś. zł a nie 500{chytry} [/quote]ale w mieście jest więcej klijenteli, dużo więcej.  [/quote]I nie 7 zakładów tylko prawie 80... [/quote]no to przenośmy się perysie

Gość

20-06-2013, 16:50
#20
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]ceny spoko nie zdziera taniej jak w miescie  [/quote]bo w mieście to za lokal się płaci 2-3tyś. zł a nie 500{chytry} [/quote]ale w mieście jest więcej klijenteli, dużo więcej.  [/quote]I nie 7 zakładów tylko prawie 80... [/quote]no to przenośmy się perysie

strony: wstecz 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów