fryzjer

Założony przez kasiasia
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Gość napisał(a):Witam proszę o pomoc: szukam dobrej fryzjerki do zrobienia blond balejażu oprócz pretty you- koszmarne doświadczenia brrrrr

Gość

01-09-2009, 13:29
#1
Witam proszę o pomoc: szukam dobrej fryzjerki do zrobienia blond balejażu oprócz pretty you- koszmarne doświadczenia brrrrr
Gość napisał(a):Weźcie się opanujcie baby, ja tam w życiu bym się nie sugerowała tym co ktos napisze na forum... Bzdury wyssane z palca. W ogóle poziom inteligencji niektórych z uczestniczek forum sięga samego dna

Gość

01-09-2009, 14:50
#2
Weźcie się opanujcie baby, ja tam w życiu bym się nie sugerowała tym co ktos napisze na forum... Bzdury wyssane z palca. W ogóle poziom inteligencji niektórych z uczestniczek forum sięga samego dna
Gość napisał(a):Nie wiem czy na podstawie tego czy komus sie podoba fryzura czy nie mozna ocenic poziom inteligencje,o ile mi dobrze wiadomo pretty you nie cieszy sie dobra opinia wiec popieram poprzedniczke,a jezeli ci sie forum nie podoba nie musisz tu nic pisac {jezyk}

Gość

01-09-2009, 15:04
#3
Nie wiem czy na podstawie tego czy komus sie podoba fryzura czy nie mozna ocenic poziom inteligencje,o ile mi dobrze wiadomo pretty you nie cieszy sie dobra opinia wiec popieram poprzedniczke,a jezeli ci sie forum nie podoba nie musisz tu nic pisac {jezyk}
Gość napisał(a):A może  oreintuje się ktoś gdzie teraz pracuje pani Kasia z salonu Prestiż (ulica Sikorskiego)?

Gość

01-09-2009, 17:44
#4
A może  oreintuje się ktoś gdzie teraz pracuje pani Kasia z salonu Prestiż (ulica Sikorskiego)?
Gość napisał(a):polecam akademie fryzur jestem zadowolona bo jeszcze nikt mi tak nie doradzil pozdrawiam i polecam,,,,,,

Gość

09-09-2009, 15:25
#5
polecam akademie fryzur jestem zadowolona bo jeszcze nikt mi tak nie doradzil pozdrawiam i polecam,,,,,,
Gość napisał(a):A ja mogę kogoś tatowym sierzpem obcyndolić jak ma chęć {zdziwko}(wizyty domowe)

Gość

14-09-2009, 00:05
#6
A ja mogę kogoś tatowym sierzpem obcyndolić jak ma chęć {zdziwko}(wizyty domowe)
Gość napisał(a):a zlecenia na sąsiada przyjmujesz?

Gość

14-09-2009, 20:05
#7
a zlecenia na sąsiada przyjmujesz?
Gość napisał(a):Panie Andrzeju, dla Pana mogę zrobić wyjątek. {chytry}

Gość

15-09-2009, 08:36
#8
Panie Andrzeju, dla Pana mogę zrobić wyjątek. {chytry}
Gość napisał(a):ja od dawna chodzę do Marioli z Metamorfozy i jestem bardzo zadowolona. Możliwe że komuś nie przypadła do gustu, niech więc taka osoba szuka dalej 'swojej' fryzjerki. Mam cienkie i słabe włosy średniej długości jednak zawsze M. potrafi coś ciekawego z nich wyczarować{tak} Co do poszkodowanych farbowaniem nie wypowiem się na ten temat- jedyny raz kiedy to robiłam było w salonie Lecher- ciemniejsze pasemka zeszły po 2 tyg, jaśniejsze całkowicie zniszczyły mi włosy a i tak nie było ich widać{zdziwko} od tamtej pory nawet nie pomyślałam o jakichkolwiek kolorach...

Gość

15-09-2009, 14:42
#9
ja od dawna chodzę do Marioli z Metamorfozy i jestem bardzo zadowolona. Możliwe że komuś nie przypadła do gustu, niech więc taka osoba szuka dalej 'swojej' fryzjerki. Mam cienkie i słabe włosy średniej długości jednak zawsze M. potrafi coś ciekawego z nich wyczarować{tak} Co do poszkodowanych farbowaniem nie wypowiem się na ten temat- jedyny raz kiedy to robiłam było w salonie Lecher- ciemniejsze pasemka zeszły po 2 tyg, jaśniejsze całkowicie zniszczyły mi włosy a i tak nie było ich widać{zdziwko} od tamtej pory nawet nie pomyślałam o jakichkolwiek kolorach...
Gość napisał(a):Jak chcecie wiedzieć to Pani MARIOLA z metamorfozy jak narazie nie bedzie pracować ponieważ urodziła prześliczną córeczkę i musi się nią zająć.NO więc nie będzie jak wy to mówicie złych dni ani żle zrobionej fryzury wraca w STYCZNIU.Czekam na nią {zakochany}{ok}[size=18][/size]

Gość

24-09-2009, 15:40
#10
Jak chcecie wiedzieć to Pani MARIOLA z metamorfozy jak narazie nie bedzie pracować ponieważ urodziła prześliczną córeczkę i musi się nią zająć.NO więc nie będzie jak wy to mówicie złych dni ani żle zrobionej fryzury wraca w STYCZNIU.Czekam na nią {zakochany}{ok}[size=18][/size]
Gość napisał(a):Ja również {tak} czekam na panią Mariolę bo wiem że warto {zakochany}

Gość

24-09-2009, 22:45
#11
Ja również {tak} czekam na panią Mariolę bo wiem że warto {zakochany}
Gość napisał(a):Pani Arleta z Metamorfozy jest najlepsza! {usmiech}

Gość

30-09-2009, 00:28
#12
Pani Arleta z Metamorfozy jest najlepsza! {usmiech}
Gość napisał(a):Widze,ze pani Mariola rowniez sie nudzi {chytry}{chytry}{chytry}na urlopie i wypisuje pochwalne komentarze na swoj temat bo nikt inny nie chce{chytry}

Gość

30-09-2009, 06:01
#13
Widze,ze pani Mariola rowniez sie nudzi {chytry}{chytry}{chytry}na urlopie i wypisuje pochwalne komentarze na swoj temat bo nikt inny nie chce{chytry}
Gość napisał(a):Dajcie spokój, po co wypisywać takie rzeczy na koleżanki z branży. Wiadomo od razu jedzie tutaj zazdrością.Kobiety macie zakłady fryzjerskie to się zajmijcie klientkami, wtedy i opinie będą pochlebniejsze.Dajecie już spokój.

Gość

30-09-2009, 19:54
#14
Dajcie spokój, po co wypisywać takie rzeczy na koleżanki z branży. Wiadomo od razu jedzie tutaj zazdrością.Kobiety macie zakłady fryzjerskie to się zajmijcie klientkami, wtedy i opinie będą pochlebniejsze.Dajecie już spokój.
Gość napisał(a):Czy w Ostrołęce jest jakiś salon który robi "Hair extensions" {co}

Gość

01-10-2009, 20:27
#15
Czy w Ostrołęce jest jakiś salon który robi "Hair extensions" {co}
Gość napisał(a):Naprawdę zabawny jest ten temat. Zero przydatnych informacji ale za to można się uśmiać z niektórych komentarzy. {usmiech}

Gość

03-10-2009, 15:59
#16
Naprawdę zabawny jest ten temat. Zero przydatnych informacji ale za to można się uśmiać z niektórych komentarzy. {usmiech}
Gość napisał(a):nikt nic nie wie o hair exte... predłużaniu włosów jest w ostrołęce czy nie, a jak tak to gdzie i ile kosztuje z naturalnych włosów oczywiście.

Gość

08-10-2009, 01:11
#17
nikt nic nie wie o hair exte... predłużaniu włosów jest w ostrołęce czy nie, a jak tak to gdzie i ile kosztuje z naturalnych włosów oczywiście.
Gość napisał(a):studio Maria przedłuża włosy,ale ile kosztuje ot nie wiem

Gość

08-10-2009, 19:03
#18
studio Maria przedłuża włosy,ale ile kosztuje ot nie wiem
Gość napisał(a):Ja od lat chodzę do zakładu na Sikorskiego 4. Pani Karolinka jest młoda, ale ma dryg do czesania i ścinania. Potrafi doradzić kolor farby lub  stylizacje fryzury. Poleciłam ją kilku koleżankom i są również zadowolone. Pani Grażynka - właścicielka zakładu  wyuczyła wiele fryzjerek i polecam ją dla mam i babć. Tam Zawsze jest dużo klientek, bo jest szybka obsługa i najweażniejsze niedrogo. W porównaniu z cenami w "super" salonach 2 lub 3 razy mniej za usługę. Poa tym każdy wybiera tego fryzjera, który mu pasuje. Wszysto to rzecz gustu.{usmiech}

Gość

08-10-2009, 19:48
#19
Ja od lat chodzę do zakładu na Sikorskiego 4. Pani Karolinka jest młoda, ale ma dryg do czesania i ścinania. Potrafi doradzić kolor farby lub  stylizacje fryzury. Poleciłam ją kilku koleżankom i są również zadowolone. Pani Grażynka - właścicielka zakładu  wyuczyła wiele fryzjerek i polecam ją dla mam i babć. Tam Zawsze jest dużo klientek, bo jest szybka obsługa i najweażniejsze niedrogo. W porównaniu z cenami w "super" salonach 2 lub 3 razy mniej za usługę. Poa tym każdy wybiera tego fryzjera, który mu pasuje. Wszysto to rzecz gustu.{usmiech}
Gość napisał(a):Salon na ul. Gołębiej Pani Kasia, miła , potrafi doradzić.PolecamChodzę do niej już od dłuższego czasu i jestem zawsze zadowolona.W Ostrołęce jest duży wybór w salonach fryzjerskich, ale już mniej jest salonów otwartych dłużej niż do godz. 17.30, a ja zazwyczaj pracuję do godz. 19.00 więc mam z tym problem.

Gość

08-10-2009, 23:30
#20
Salon na ul. Gołębiej Pani Kasia, miła , potrafi doradzić.PolecamChodzę do niej już od dłuższego czasu i jestem zawsze zadowolona.W Ostrołęce jest duży wybór w salonach fryzjerskich, ale już mniej jest salonów otwartych dłużej niż do godz. 17.30, a ja zazwyczaj pracuję do godz. 19.00 więc mam z tym problem.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów