fryzjer

Założony przez kasiasia
strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Gość napisał(a):jak polecam panią z ogłoszenia z internetu{usmiech}{usmiech}i nie używa farby z drogerii{!}

Gość

14-06-2010, 12:40
#1
jak polecam panią z ogłoszenia z internetu{usmiech}{usmiech}i nie używa farby z drogerii{!}
Gość napisał(a):podaj namiary

Gość

14-06-2010, 13:31
#2
podaj namiary
Gość napisał(a):NR TEL. 796215666

Gość

14-06-2010, 14:18
#3
NR TEL. 796215666
Gość napisał(a):a możesz jeszcze napisać gdzie było umieszczone te ogłoszenie ?

Gość

14-06-2010, 14:22
#4
a możesz jeszcze napisać gdzie było umieszczone te ogłoszenie ?
Gość napisał(a):[quote=Gość]NR TEL. 796215666 [/quote]Podaj jeszcze jej adres{diabelek} i napisz czy pracuje legalnie{diabelek}

Gość

14-06-2010, 22:03
#5
[quote=Gość]NR TEL. 796215666 [/quote]Podaj jeszcze jej adres{diabelek} i napisz czy pracuje legalnie{diabelek}
Gość napisał(a):Witam.Jakie są zarobki fryzjerki w oce, tylko nie piszcie, że 2 tysiące{mruga}.Kończę szkołę i zastanawiam się czy warto w oce..., lokal mogę wynająć za 1,2zl.  okolice poczty/po znajomości/.Chcę jeszcze zatrudnić jedną fryzjerkę i kosmetyczkę (wszystko legalnie). Jest szansa na normalny zarobek-moje koszty to minimalnie - mój zus 900zł + zus za 2 pracownice 850zł + wyplaty + woda + energia, czyli na początek za miesiąc ok. 5500zł.Zarobię czy lepiej chodzić po domach{?}

Gość

31-08-2010, 23:04
#6
Witam.Jakie są zarobki fryzjerki w oce, tylko nie piszcie, że 2 tysiące{mruga}.Kończę szkołę i zastanawiam się czy warto w oce..., lokal mogę wynająć za 1,2zl.  okolice poczty/po znajomości/.Chcę jeszcze zatrudnić jedną fryzjerkę i kosmetyczkę (wszystko legalnie). Jest szansa na normalny zarobek-moje koszty to minimalnie - mój zus 900zł + zus za 2 pracownice 850zł + wyplaty + woda + energia, czyli na początek za miesiąc ok. 5500zł.Zarobię czy lepiej chodzić po domach{?}
Gość napisał(a):Witam. Jeżleli chodzi o prawdziwie profesjonalne usługi fryzjerskie w domu klienta to polecam Pogotowie fryzjerskie. Kosmetyki fryzjerskie a nie badziewie ze sklepu, fryzura weselna sie trzyma nawet na poprawiny. Czysto szybko dokładnie po prostu profeska. aha pani ma legalna działalnosc{ok}

Gość

08-11-2010, 15:41
#7
Witam. Jeżleli chodzi o prawdziwie profesjonalne usługi fryzjerskie w domu klienta to polecam Pogotowie fryzjerskie. Kosmetyki fryzjerskie a nie badziewie ze sklepu, fryzura weselna sie trzyma nawet na poprawiny. Czysto szybko dokładnie po prostu profeska. aha pani ma legalna działalnosc{ok}
Gość napisał(a):Może ktoś wie gdzie przeniosła się Pani Monika, blondyneczka, krótkie włoski w okularkach z salonu Goldwell? pilnie potrzebuję kontakt.

Gość

15-11-2010, 11:36
#8
Może ktoś wie gdzie przeniosła się Pani Monika, blondyneczka, krótkie włoski w okularkach z salonu Goldwell? pilnie potrzebuję kontakt.
Gość napisał(a):ma swoj zaklad, tam gdzie wypozyczalnia Imperio, niedaleko metalowki

Gość

15-11-2010, 11:49
#9
ma swoj zaklad, tam gdzie wypozyczalnia Imperio, niedaleko metalowki
Gość napisał(a):[quote=Gość]Witam.Jakie są zarobki fryzjerki w oce, tylko nie piszcie, że 2 tysiące{mruga}.Kończę szkołę i zastanawiam się czy warto w oce..., lokal mogę wynająć za 1,2zl.  okolice poczty/po znajomości/.Chcę jeszcze zatrudnić jedną fryzjerkę i kosmetyczkę (wszystko legalnie). Jest szansa na normalny zarobek-moje koszty to minimalnie - mój zus 900zł + zus za 2 pracownice 850zł + wyplaty + woda + energia, czyli na początek za miesiąc ok. 5500zł.Zarobię czy lepiej chodzić po domach{?} [/quote]W Ostrołęce więcej niż kebabów jest tylko salonów fryzjerskich {gafa} lepiej wymyślić coś nowego.{diabelek}

Gość

18-11-2010, 00:17
#10
[quote=Gość]Witam.Jakie są zarobki fryzjerki w oce, tylko nie piszcie, że 2 tysiące{mruga}.Kończę szkołę i zastanawiam się czy warto w oce..., lokal mogę wynająć za 1,2zl.  okolice poczty/po znajomości/.Chcę jeszcze zatrudnić jedną fryzjerkę i kosmetyczkę (wszystko legalnie). Jest szansa na normalny zarobek-moje koszty to minimalnie - mój zus 900zł + zus za 2 pracownice 850zł + wyplaty + woda + energia, czyli na początek za miesiąc ok. 5500zł.Zarobię czy lepiej chodzić po domach{?} [/quote]W Ostrołęce więcej niż kebabów jest tylko salonów fryzjerskich {gafa} lepiej wymyślić coś nowego.{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Witam.Jakie są zarobki fryzjerki w oce, tylko nie piszcie, że 2 tysiące{mruga}.Kończę szkołę i zastanawiam się czy warto w oce..., lokal mogę wynająć za 1,2zl.  okolice poczty/po znajomości/.Chcę jeszcze zatrudnić jedną fryzjerkę i kosmetyczkę (wszystko legalnie). Jest szansa na normalny zarobek-moje koszty to minimalnie - mój zus 900zł + zus za 2 pracownice 850zł + wyplaty + woda + energia, czyli na początek za miesiąc ok. 5500zł.Zarobię czy lepiej chodzić po domach{?} [/quote]W Ostrołęce więcej niż kebabów jest tylko salonów fryzjerskich {gafa} lepiej wymyślić coś nowego.{diabelek} [/quote]Zapomniałeś/(aś) o aptekach - tych też Ci dostatek{diabelek}

Gość

18-11-2010, 08:25
#11
[quote=Gość][quote=Gość]Witam.Jakie są zarobki fryzjerki w oce, tylko nie piszcie, że 2 tysiące{mruga}.Kończę szkołę i zastanawiam się czy warto w oce..., lokal mogę wynająć za 1,2zl.  okolice poczty/po znajomości/.Chcę jeszcze zatrudnić jedną fryzjerkę i kosmetyczkę (wszystko legalnie). Jest szansa na normalny zarobek-moje koszty to minimalnie - mój zus 900zł + zus za 2 pracownice 850zł + wyplaty + woda + energia, czyli na początek za miesiąc ok. 5500zł.Zarobię czy lepiej chodzić po domach{?} [/quote]W Ostrołęce więcej niż kebabów jest tylko salonów fryzjerskich {gafa} lepiej wymyślić coś nowego.{diabelek} [/quote]Zapomniałeś/(aś) o aptekach - tych też Ci dostatek{diabelek}
Gość napisał(a):[quote=Gość]mamy w ostrolece bardzo dobrych fryzjeruf a wy szukacie po warszawach w dupie sie przewraca [/quote]do tych "fryzjeruf" jeszcze pasują "perugi"

Gość

24-11-2010, 11:54
#12
[quote=Gość]mamy w ostrolece bardzo dobrych fryzjeruf a wy szukacie po warszawach w dupie sie przewraca [/quote]do tych "fryzjeruf" jeszcze pasują "perugi"
Gość napisał(a):METAMORFOZA TO TOTALNA PORAZKA . OSTATNIO ROBIŁAM BALEJAGE U PANI IWONKI I JAK ZOBACZYLŁAM W DOMU TO PRZEŻYŁAM SZOK , NA GŁOWIE MIAŁAM PLAMY ZAMIAST BALEJAGU . JAK CZŁOWIEK PŁACI KUPE KASY TO CHYBA MOŻE WYMAGAC .  . PRZEZ TO TRACI SIE KLIENTOW.

Gość

24-11-2010, 16:30
#13
METAMORFOZA TO TOTALNA PORAZKA . OSTATNIO ROBIŁAM BALEJAGE U PANI IWONKI I JAK ZOBACZYLŁAM W DOMU TO PRZEŻYŁAM SZOK , NA GŁOWIE MIAŁAM PLAMY ZAMIAST BALEJAGU . JAK CZŁOWIEK PŁACI KUPE KASY TO CHYBA MOŻE WYMAGAC .  . PRZEZ TO TRACI SIE KLIENTOW.
Gość napisał(a):Witam dzisiaj wróciłam z METAMORFOZY -kolor z refleksami  jest super chodzę tam juz długo i jestem zawsze zadowolona ceny tak jak wszędzie w salonach POLECAM  

Gość

24-11-2010, 16:52
#14
Witam dzisiaj wróciłam z METAMORFOZY -kolor z refleksami  jest super chodzę tam juz długo i jestem zawsze zadowolona ceny tak jak wszędzie w salonach POLECAM  
Gość napisał(a):Metamorfoza okropnie drogo a efekt niestety zalezy od humoru fryzjerki.Ja osobiscie odradzam, sa lepsze i tansze salony w oka . Nie bede wymieniac by nie robic reklamy.

Gość

24-11-2010, 18:26
#15
Metamorfoza okropnie drogo a efekt niestety zalezy od humoru fryzjerki.Ja osobiscie odradzam, sa lepsze i tansze salony w oka . Nie bede wymieniac by nie robic reklamy.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Metamorfoza okropnie drogo a efekt niestety zalezy od humoru fryzjerki.Ja osobiscie odradzam, sa lepsze i tansze salony w oka . Nie bede wymieniac by nie robic reklamy. [/quote]MYŚLE ZE WARTO PODZIELIĆ SIĘ INFORMACJA O DOBRYCH oSTROŁĘCKICH SALONACH  po to to forum  jak nie Metamorfoza to co?

Gość

24-11-2010, 19:14
#16
[quote=Gość]Metamorfoza okropnie drogo a efekt niestety zalezy od humoru fryzjerki.Ja osobiscie odradzam, sa lepsze i tansze salony w oka . Nie bede wymieniac by nie robic reklamy. [/quote]MYŚLE ZE WARTO PODZIELIĆ SIĘ INFORMACJA O DOBRYCH oSTROŁĘCKICH SALONACH  po to to forum  jak nie Metamorfoza to co?
Gość napisał(a):Popieram! Jeśli jest lepszy salon niz Metamorfoza, to czekam na odpowiedź, gdzie lub bardziej kto w tym salonie?

Gość

24-11-2010, 21:21
#17
Popieram! Jeśli jest lepszy salon niz Metamorfoza, to czekam na odpowiedź, gdzie lub bardziej kto w tym salonie?
Gość napisał(a):A  w ogóle dlaczego Metamorfoza zmieniła lokal? Tyle lat tu był. I gdzie się teraz znajduje?

Gość

24-02-2011, 15:50
#18
A  w ogóle dlaczego Metamorfoza zmieniła lokal? Tyle lat tu był. I gdzie się teraz znajduje?
Gość napisał(a):Ja serdecznie polecam salon Doris na hallera. Szecze powiem, że dawno u żadnego innego fryzjera nie byłam, więc nie wiem co teraz sie gdzie indziej dzieje, ale po wczesniejszych moich przejsciach uważam ze tu jest najlepiej. Jeszcze nigdy wychodząc od nich nie byłam niezadowolona. Ceny troszkę wysokie ale uważam, że warto.  

Gość

01-03-2011, 13:32
#19
Ja serdecznie polecam salon Doris na hallera. Szecze powiem, że dawno u żadnego innego fryzjera nie byłam, więc nie wiem co teraz sie gdzie indziej dzieje, ale po wczesniejszych moich przejsciach uważam ze tu jest najlepiej. Jeszcze nigdy wychodząc od nich nie byłam niezadowolona. Ceny troszkę wysokie ale uważam, że warto.  
Gość napisał(a):Czy ktoś wie gdzie przeniosła się p. Renata z goldwell?

Gość

19-04-2011, 11:15
#20
Czy ktoś wie gdzie przeniosła się p. Renata z goldwell?

strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów