fryzjer

Założony przez kasiasia
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Gość napisał(a):Drogie panie jeśli już krytykujecie kogoś (ciągle te same osoby) to się pod tym podpisujcie, jeśli tego nie robicie jesteście tchórzami. Co drugi wątek jest pełen takich z nieba zaczerpniętych opinii.Pozdrawiam, życzę żeby ktoś wam obrobił zazdrosne tyłkiŻyczę więcej normalnych wypowiedzi na tym forum

Gość

13-10-2009, 18:41
#1
Drogie panie jeśli już krytykujecie kogoś (ciągle te same osoby) to się pod tym podpisujcie, jeśli tego nie robicie jesteście tchórzami. Co drugi wątek jest pełen takich z nieba zaczerpniętych opinii.Pozdrawiam, życzę żeby ktoś wam obrobił zazdrosne tyłkiŻyczę więcej normalnych wypowiedzi na tym forum
Gość napisał(a):Witam proszę o pomoc: szukam dobrej fryzjerki do zrobienia blond balejażu- wcześniej chodziłam do salonu Cinderella ale moja fryzjerka przez jakiś czas nie będzie pracować i muszę znaleźć inną dobrą fryzjerkę na zastępstwo ;)

Gość

12-11-2009, 19:51
#2
Witam proszę o pomoc: szukam dobrej fryzjerki do zrobienia blond balejażu- wcześniej chodziłam do salonu Cinderella ale moja fryzjerka przez jakiś czas nie będzie pracować i muszę znaleźć inną dobrą fryzjerkę na zastępstwo ;)
Gość napisał(a):[quote=]Witam proszę o pomoc: szukam dobrej fryzjerki do zrobienia blond balejażu- wcześniej chodziłam do salonu Cinderella ale moja fryzjerka przez jakiś czas nie będzie pracować i muszę znaleźć inną dobrą fryzjerkę na zastępstwo ;)[/quote]ja też ja tez {usmiech} polećcie kogoś kto dobrze obcina włosy i przy tym jescze doradzi

Gość

12-11-2009, 21:59
#3
[quote=]Witam proszę o pomoc: szukam dobrej fryzjerki do zrobienia blond balejażu- wcześniej chodziłam do salonu Cinderella ale moja fryzjerka przez jakiś czas nie będzie pracować i muszę znaleźć inną dobrą fryzjerkę na zastępstwo ;)[/quote]ja też ja tez {usmiech} polećcie kogoś kto dobrze obcina włosy i przy tym jescze doradzi
Gość napisał(a):[quote=][quote=]Witam proszę o pomoc: szukam dobrej fryzjerki do zrobienia blond balejażu- wcześniej chodziłam do salonu Cinderella ale moja fryzjerka przez jakiś czas nie będzie pracować i muszę znaleźć inną dobrą fryzjerkę na zastępstwo ;)[/quote]ja też ja tez {usmiech} polećcie kogoś kto dobrze obcina włosy i przy tym jescze doradzi [/quote]ja obetnę razem z głową...

Gość

13-11-2009, 11:23
#4
[quote=][quote=]Witam proszę o pomoc: szukam dobrej fryzjerki do zrobienia blond balejażu- wcześniej chodziłam do salonu Cinderella ale moja fryzjerka przez jakiś czas nie będzie pracować i muszę znaleźć inną dobrą fryzjerkę na zastępstwo ;)[/quote]ja też ja tez {usmiech} polećcie kogoś kto dobrze obcina włosy i przy tym jescze doradzi [/quote]ja obetnę razem z głową...
Gość napisał(a):[quote=][quote=][quote=]Witam proszę o pomoc: szukam dobrej fryzjerki do zrobienia blond balejażu- wcześniej chodziłam do salonu Cinderella ale moja fryzjerka przez jakiś czas nie będzie pracować i muszę znaleźć inną dobrą fryzjerkę na zastępstwo ;)[/quote]ja też ja tez {usmiech} polećcie kogoś kto dobrze obcina włosy i przy tym jescze doradzi [/quote]ja obetnę razem z głową...[/quote]Lepiej sobie obetnij tą pusta głowę-przynajmniej więcej takich głupot nie będziesz pisać{diabelek}

Gość

13-11-2009, 17:05
#5
[quote=][quote=][quote=]Witam proszę o pomoc: szukam dobrej fryzjerki do zrobienia blond balejażu- wcześniej chodziłam do salonu Cinderella ale moja fryzjerka przez jakiś czas nie będzie pracować i muszę znaleźć inną dobrą fryzjerkę na zastępstwo ;)[/quote]ja też ja tez {usmiech} polećcie kogoś kto dobrze obcina włosy i przy tym jescze doradzi [/quote]ja obetnę razem z głową...[/quote]Lepiej sobie obetnij tą pusta głowę-przynajmniej więcej takich głupot nie będziesz pisać{diabelek}
Gość napisał(a):p.Ela na centrum chodzę do niej od dawna jeszcze jak pracowała na Kilińskiego i jest ok

Gość

13-11-2009, 20:58
#6
p.Ela na centrum chodzę do niej od dawna jeszcze jak pracowała na Kilińskiego i jest ok
Gość napisał(a):a co to za Pani Ela. Jak nazywa się salon fryzjerski i gdzie się znajduje.Zależy mi na profesjonalnej fryzjerce

Gość

13-11-2009, 21:35
#7
a co to za Pani Ela. Jak nazywa się salon fryzjerski i gdzie się znajduje.Zależy mi na profesjonalnej fryzjerce
Gość napisał(a):a co to za Pani Ela. Jak nazywa się salon fryzjerski i gdzie się znajduje.Zależy mi na profesjonalnej fryzjerce

Gość

13-11-2009, 21:36
#8
a co to za Pani Ela. Jak nazywa się salon fryzjerski i gdzie się znajduje.Zależy mi na profesjonalnej fryzjerce
Gość napisał(a):Witam czy jest w Ostrołęce fryzjer otwarty w niedzielę{?}

Gość

14-11-2009, 15:52
#9
Witam czy jest w Ostrołęce fryzjer otwarty w niedzielę{?}
Gość napisał(a):[quote=]Witam czy jest w Ostrołęce fryzjer otwarty w niedzielę{?}[/quote]A MOŻE JESZCZE W NOCY?

Gość

14-11-2009, 20:15
#10
[quote=]Witam czy jest w Ostrołęce fryzjer otwarty w niedzielę{?}[/quote]A MOŻE JESZCZE W NOCY?
Gość napisał(a):No i mam problem z odpowiedzią bo nie wiem jaki jest numer budynku. W każdym razie spróbuję wytlumaczć. Osiedle centrum, szereg domków na ul. Sikorskiego. Pierwszy dom w ostatniej szeregówce idąc od strony Stayera mniej więcej na przeciwko apteki znajdującej się po drugiej stronie ulicy. Zaklad jest na parterze. Bardzo niedawno wykonywano na nim nową elewację, a może jeszcze nawet trwają prace. Mam nadzieję że nie za bardzo zagmatwałam.

Gość

16-11-2009, 10:09
#11
No i mam problem z odpowiedzią bo nie wiem jaki jest numer budynku. W każdym razie spróbuję wytlumaczć. Osiedle centrum, szereg domków na ul. Sikorskiego. Pierwszy dom w ostatniej szeregówce idąc od strony Stayera mniej więcej na przeciwko apteki znajdującej się po drugiej stronie ulicy. Zaklad jest na parterze. Bardzo niedawno wykonywano na nim nową elewację, a może jeszcze nawet trwają prace. Mam nadzieję że nie za bardzo zagmatwałam.
Gość napisał(a):No i mam problem z odpowiedzią bo nie wiem jaki jest numer budynku w którym znajduje się zakład p. Eli. W każdym razie spróbuję wytlumaczć. Osiedle centrum, szereg domków na ul. Sikorskiego. Pierwszy dom w ostatniej szeregówce idąc od strony Stayera mniej więcej na przeciwko apteki znajdującej się po drugiej stronie ulicy. Zaklad jest na parterze. Bardzo niedawno wykonywano na nim nową elewację, a może jeszcze nawet trwają prace. Mam nadzieję że nie za bardzo zagmatwałam.

Gość

16-11-2009, 10:14
#12
No i mam problem z odpowiedzią bo nie wiem jaki jest numer budynku w którym znajduje się zakład p. Eli. W każdym razie spróbuję wytlumaczć. Osiedle centrum, szereg domków na ul. Sikorskiego. Pierwszy dom w ostatniej szeregówce idąc od strony Stayera mniej więcej na przeciwko apteki znajdującej się po drugiej stronie ulicy. Zaklad jest na parterze. Bardzo niedawno wykonywano na nim nową elewację, a może jeszcze nawet trwają prace. Mam nadzieję że nie za bardzo zagmatwałam.
Gość napisał(a):Chciałabym zrobić sobie styling włosów.Czy może wiecie w jakim salonie go dobrze wykonają(żebym nie miała "siana" na głowie!!!)??? jakie są ceny i czy można go robić na każdej długości włosów,bo ja mam bardzo długie.

Gość

21-11-2009, 12:19
#13
Chciałabym zrobić sobie styling włosów.Czy może wiecie w jakim salonie go dobrze wykonają(żebym nie miała "siana" na głowie!!!)??? jakie są ceny i czy można go robić na każdej długości włosów,bo ja mam bardzo długie.
Gość napisał(a):[quote=][quote=]Witam czy jest w Ostrołęce fryzjer otwarty w niedzielę{?}[/quote]A MOŻE JESZCZE W NOCY?[/quote]Można wyjść z taką usługą do klientek.

Gość

22-11-2009, 17:27
#14
[quote=][quote=]Witam czy jest w Ostrołęce fryzjer otwarty w niedzielę{?}[/quote]A MOŻE JESZCZE W NOCY?[/quote]Można wyjść z taką usługą do klientek.
Gość napisał(a):Czy któraś z Pań robiła sobie ten styling?

Gość

23-11-2009, 10:22
#15
Czy któraś z Pań robiła sobie ten styling?
Gość napisał(a):Co Wy piszecie idiotki , krytykować tak fryzjerów w Ostrołęce trzeb jechać do W-wy. A co do Metamorfozy to szczera prawda ,, uczesanie i ścięcie oraz cena zależy od humoru{diabelek} fryzjerek. Jedynie p. Arleta{mruga} - godna podziwu

Gość

24-11-2009, 14:31
#16
Co Wy piszecie idiotki , krytykować tak fryzjerów w Ostrołęce trzeb jechać do W-wy. A co do Metamorfozy to szczera prawda ,, uczesanie i ścięcie oraz cena zależy od humoru{diabelek} fryzjerek. Jedynie p. Arleta{mruga} - godna podziwu
Gość napisał(a):Hej ;d moja opinia na temat "Metamorfozy" jest taka ze hmmm czesala mnie raz pani  takimi króciutkimi  czarnymi włosami i tak jakos normalnie...zadna rewelacja za to czesto chodze do pani ktora urodzila niedawno bo byla na urlopie macierzynskim i czekam az sie pojawi spowrotem...;d scinalam sie w warszawie w "profesjonalnym" salonie i hmmm porażka....Moze Metamorfoza jest droga ale mimo to zawsze korzystam z tego salonu i chodzę na ampułki;d  takze polecam tę panią... szczerze....;] nie jestem tutaj żadną z osob tam oracujących poprstu uwazam ze jesli komus nalezy sie pochwala to trzeba o tym napisac;d  Pozdrawiam wszystkich ;] i pamietajcie...kazdy ma inne wymagania i czesto zdarza sie tak ze jednemu podpasuje fryzura a komus innemu nie...jednej osobie dluzej wytrzyma a drugiej nie....wszystko zależy od rodzaju włosów ale to nie jest powód by publicznie jakąkolwiek fryzjerkę "obrzucać błotem" bo jest roznica miedzy powiedzeniem "nie podoba mi sie" a "ta pani to swinia"itp. Troche kultury;d

Gość

26-11-2009, 11:37
#17
Hej ;d moja opinia na temat "Metamorfozy" jest taka ze hmmm czesala mnie raz pani  takimi króciutkimi  czarnymi włosami i tak jakos normalnie...zadna rewelacja za to czesto chodze do pani ktora urodzila niedawno bo byla na urlopie macierzynskim i czekam az sie pojawi spowrotem...;d scinalam sie w warszawie w "profesjonalnym" salonie i hmmm porażka....Moze Metamorfoza jest droga ale mimo to zawsze korzystam z tego salonu i chodzę na ampułki;d  takze polecam tę panią... szczerze....;] nie jestem tutaj żadną z osob tam oracujących poprstu uwazam ze jesli komus nalezy sie pochwala to trzeba o tym napisac;d  Pozdrawiam wszystkich ;] i pamietajcie...kazdy ma inne wymagania i czesto zdarza sie tak ze jednemu podpasuje fryzura a komus innemu nie...jednej osobie dluzej wytrzyma a drugiej nie....wszystko zależy od rodzaju włosów ale to nie jest powód by publicznie jakąkolwiek fryzjerkę "obrzucać błotem" bo jest roznica miedzy powiedzeniem "nie podoba mi sie" a "ta pani to swinia"itp. Troche kultury;d
Gość napisał(a):Cześć. Moze ktoras z was posiada taka grzywke http://img225.imageshack.us/i/t4t4t4ni2.jpg/ ? Zastanawiam sie jak ja zrobic, i co powiedziec fryzjerowi( no i przedewszystkim ktoremu) aby mi taka zrobil.

Gość

26-11-2009, 14:54
#18
Cześć. Moze ktoras z was posiada taka grzywke http://img225.imageshack.us/i/t4t4t4ni2.jpg/ ? Zastanawiam sie jak ja zrobic, i co powiedziec fryzjerowi( no i przedewszystkim ktoremu) aby mi taka zrobil.
Gość napisał(a):???

Gość

11-12-2009, 12:49
#19
???
Gość napisał(a):Figaro na centrum. super i pasemka i strzyżenie . tylko u pani Małgosi.

Gość

13-12-2009, 19:12
#20
Figaro na centrum. super i pasemka i strzyżenie . tylko u pani Małgosi.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów