fryzjer

Założony przez kasiasia
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Gość napisał(a):Ja byłam u Kingi.Fryzura super tak jak chciałam,dużo osób pytało mnie gdzie byłam i polecam. Każdy ma swoją opinie i wolny wybór więc myślę że daremne te krytyki.                                                                                                                                                                             Wiola B.

Gość

14-12-2009, 08:28
#1
Ja byłam u Kingi.Fryzura super tak jak chciałam,dużo osób pytało mnie gdzie byłam i polecam. Każdy ma swoją opinie i wolny wybór więc myślę że daremne te krytyki.                                                                                                                                                                             Wiola B.
Gość napisał(a):[quote=][quote=]Witam proszę o pomoc: szukam dobrej fryzjerki do zrobienia blond balejażu- wcześniej chodziłam do salonu Cinderella ale moja fryzjerka przez jakiś czas nie będzie pracować i muszę znaleźć inną dobrą fryzjerkę na zastępstwo ;)[/quote]ja też ja tez {usmiech} polećcie kogoś kto dobrze obcina włosy i przy tym jescze doradzi [/quote]Ja Paniom mogę doradzić zakład na Sikorskiego 4 "Tomasz"Miałam tam kiedyś praktyki. Proszę się zwrócić do Pani Karoliny, sama cały czas tam do niej wracam, młoda i fajna dziewczyna :)Nikt mi wierzyć nie musi, po prostu czytam tu nie które wypowiedzi i na prawdę nie miło się robi. Anka.

Gość

16-12-2009, 16:15
#2
[quote=][quote=]Witam proszę o pomoc: szukam dobrej fryzjerki do zrobienia blond balejażu- wcześniej chodziłam do salonu Cinderella ale moja fryzjerka przez jakiś czas nie będzie pracować i muszę znaleźć inną dobrą fryzjerkę na zastępstwo ;)[/quote]ja też ja tez {usmiech} polećcie kogoś kto dobrze obcina włosy i przy tym jescze doradzi [/quote]Ja Paniom mogę doradzić zakład na Sikorskiego 4 "Tomasz"Miałam tam kiedyś praktyki. Proszę się zwrócić do Pani Karoliny, sama cały czas tam do niej wracam, młoda i fajna dziewczyna :)Nikt mi wierzyć nie musi, po prostu czytam tu nie które wypowiedzi i na prawdę nie miło się robi. Anka.
Gość napisał(a):[quote=]Cześć. Moze ktoras z was posiada taka grzywke http://img225.imageshack.us/i/t4t4t4ni2.jpg/ ? Zastanawiam sie jak ja zrobic, i co powiedziec fryzjerowi( no i przedewszystkim ktoremu) aby mi taka zrobil.[/quote]ja mam coś podobnego.  w studio Image prawie że jednym cięciem pani zrobiła mi grzywkę marzeń:) żadna reklama, piszę jak jest:) a zazdrosna konkurencja niech mówi co chce

Gość

16-12-2009, 17:44
#3
[quote=]Cześć. Moze ktoras z was posiada taka grzywke http://img225.imageshack.us/i/t4t4t4ni2.jpg/ ? Zastanawiam sie jak ja zrobic, i co powiedziec fryzjerowi( no i przedewszystkim ktoremu) aby mi taka zrobil.[/quote]ja mam coś podobnego.  w studio Image prawie że jednym cięciem pani zrobiła mi grzywkę marzeń:) żadna reklama, piszę jak jest:) a zazdrosna konkurencja niech mówi co chce
Gość napisał(a):w ostrolece nie ma dobrych fryzjerow {nie}ani fryzjerek

Gość

29-01-2010, 21:49
#4
w ostrolece nie ma dobrych fryzjerow {nie}ani fryzjerek
Gość napisał(a):W Ostrołęce są dobrzy fryzjerzy tylko właśnie ta zawistna konkurencja " dobrze popalić " na forum wypisujac durne ,zmyślone opinie. Każdy ma swój rozum ,gust i wymagania który napweno potrafi sprostać wybrany fryzjer.

Gość

29-01-2010, 23:36
#5
W Ostrołęce są dobrzy fryzjerzy tylko właśnie ta zawistna konkurencja " dobrze popalić " na forum wypisujac durne ,zmyślone opinie. Każdy ma swój rozum ,gust i wymagania który napweno potrafi sprostać wybrany fryzjer.
Gość napisał(a):Ja też szukam fryzjerki w oce otartej w niedziele, bo mąż pracuje do soboty i z kim mam, dzieci zostawić jak nie ma babci bo oboje jesteśmy z Domu dziecka i nie znamy rodzice ?? Jakoś trzeba wyglądać, a ja nie  mam innej możliwości jak niedziela lub noc!!!!!!!!!!!!! Ktoś tam pisał z ironią, ale są niestety takie mamy które chętnie skorzystały by z usług niedziennych  lub nocnych fryzjerek, a taki fryzjer miałby więcej klientek niż taki co pracuje pon-pia. W momęcie gdyby kobietki się dowiedziały o fryzjerze niedziennym. mamy 21 W i kobitki chcą wyglądać. nie każda ma z kim dzieciąteczka zostawi

Gość

31-01-2010, 00:22
#6
Ja też szukam fryzjerki w oce otartej w niedziele, bo mąż pracuje do soboty i z kim mam, dzieci zostawić jak nie ma babci bo oboje jesteśmy z Domu dziecka i nie znamy rodzice ?? Jakoś trzeba wyglądać, a ja nie  mam innej możliwości jak niedziela lub noc!!!!!!!!!!!!! Ktoś tam pisał z ironią, ale są niestety takie mamy które chętnie skorzystały by z usług niedziennych  lub nocnych fryzjerek, a taki fryzjer miałby więcej klientek niż taki co pracuje pon-pia. W momęcie gdyby kobietki się dowiedziały o fryzjerze niedziennym. mamy 21 W i kobitki chcą wyglądać. nie każda ma z kim dzieciąteczka zostawi
Gość napisał(a):Nie jestem pewna, ale w galerii "Alius" jest zakład fryzjerski i chyba jest w niedzielę otwarty...

Gość

31-01-2010, 02:04
#7
Nie jestem pewna, ale w galerii "Alius" jest zakład fryzjerski i chyba jest w niedzielę otwarty...
Gość napisał(a):Fryzjer jest na pewno na piętrze przy schodach, ale czy otwarty w soboty to nie wiem..

Gość

31-01-2010, 10:14
#8
Fryzjer jest na pewno na piętrze przy schodach, ale czy otwarty w soboty to nie wiem..
Gość napisał(a):o ndzl oczywiście chodziło :) w sb jest na pewno :))

Gość

31-01-2010, 10:15
#9
o ndzl oczywiście chodziło :) w sb jest na pewno :))
Gość napisał(a):{usmiech}Witam!  Ja też szukałam na niedzielę fryzjerki (chrzciny) znalazłam na innym portalu w ogłoszeniach.Pani Paula przyjedzie do mnie 14 bez wychodzenia z domu będę miała fryzurę.{ok}

Gość

06-02-2010, 19:02
#10
{usmiech}Witam!  Ja też szukałam na niedzielę fryzjerki (chrzciny) znalazłam na innym portalu w ogłoszeniach.Pani Paula przyjedzie do mnie 14 bez wychodzenia z domu będę miała fryzurę.{ok}
Gość napisał(a):[quote=Gość]{usmiech}Witam!  Ja też szukałam na niedzielę fryzjerki (chrzciny) znalazłam na innym portalu w ogłoszeniach.Pani Paula przyjedzie do mnie 14 bez wychodzenia z domu będę miała fryzurę.{ok}[/quote]Mam ogromną prośbę, czy mogłabym prosić o nr telefonu tej Pani ? Mam dziecko do ostrzyżenia, zakład nie wchodzi w grę , bo mi się tam zapłacze.Będę wdzięczna.

Gość

13-02-2010, 09:49
#11
[quote=Gość]{usmiech}Witam!  Ja też szukałam na niedzielę fryzjerki (chrzciny) znalazłam na innym portalu w ogłoszeniach.Pani Paula przyjedzie do mnie 14 bez wychodzenia z domu będę miała fryzurę.{ok}[/quote]Mam ogromną prośbę, czy mogłabym prosić o nr telefonu tej Pani ? Mam dziecko do ostrzyżenia, zakład nie wchodzi w grę , bo mi się tam zapłacze.Będę wdzięczna.
Gość napisał(a):Męski: Tomasz na Centrum {ok}Damski: Kaśka Krzyna (Handlowce) {ok}

Gość

13-02-2010, 17:18
#12
Męski: Tomasz na Centrum {ok}Damski: Kaśka Krzyna (Handlowce) {ok}
Gość napisał(a):Witam. W czerwcu mam ślub i mam małe pytanie, ile trzeba zapłacić za balejage i upięcie ślubne, włosy mam za ramiona. Dzięki za odpowiedż.

Gość

26-02-2010, 13:12
#13
Witam. W czerwcu mam ślub i mam małe pytanie, ile trzeba zapłacić za balejage i upięcie ślubne, włosy mam za ramiona. Dzięki za odpowiedż.
Gość napisał(a):200 zł

Gość

26-02-2010, 14:09
#14
200 zł
Gość napisał(a):Najlepszy fryzjer to Krecik {usmiech}. Git strzyże i dowiesz się jeszcze co się na mieście dzieje {mruga}

Gość

26-02-2010, 17:56
#15
Najlepszy fryzjer to Krecik {usmiech}. Git strzyże i dowiesz się jeszcze co się na mieście dzieje {mruga}
Gość napisał(a):W niezłym zakładzie z normalnymi cenami, wyrobisz się do 160zł.

Gość

27-02-2010, 08:48
#16
W niezłym zakładzie z normalnymi cenami, wyrobisz się do 160zł.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Najlepszy fryzjer to Krecik {usmiech}. Git strzyże i dowiesz się jeszcze co się na mieście dzieje {mruga}[/quote]Słyszałam, że KRECIK to jak Tygodnik Ostrołęcki wszystko wie...

Gość

28-02-2010, 22:36
#17
[quote=Gość]Najlepszy fryzjer to Krecik {usmiech}. Git strzyże i dowiesz się jeszcze co się na mieście dzieje {mruga}[/quote]Słyszałam, że KRECIK to jak Tygodnik Ostrołęcki wszystko wie...
Gość napisał(a):Mój chłopak jak idzie tam się ostrzyc, to po przyjściu wie co się dzieje na mieście{gafa} to z tego krecika taka papla?

Gość

28-02-2010, 22:41
#18
Mój chłopak jak idzie tam się ostrzyc, to po przyjściu wie co się dzieje na mieście{gafa} to z tego krecika taka papla?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Witam. W czerwcu mam ślub i mam małe pytanie, ile trzeba zapłacić za balejage i upięcie ślubne, włosy mam za ramiona. Dzięki za odpowiedż.[/quote]Myślę, ze wyrobisz się około 170zł. Tyle zapłaciłam...

Gość

28-02-2010, 22:45
#19
[quote=Gość]Witam. W czerwcu mam ślub i mam małe pytanie, ile trzeba zapłacić za balejage i upięcie ślubne, włosy mam za ramiona. Dzięki za odpowiedż.[/quote]Myślę, ze wyrobisz się około 170zł. Tyle zapłaciłam...
Gość napisał(a):200 zł w tym wliczone dopięcie włosów.

Gość

01-03-2010, 18:53
#20
200 zł w tym wliczone dopięcie włosów.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów