fryzjer

Założony przez kasiasia
strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Gość napisał(a):{mruga}ja osobiście chodzę do Kingi, która pracowała w Metamorfozie, a obecnie na swój zakład w Inter Hotelu. Zawsze wychodzę zadowolona...POLECAM!cenowo jest niedroga{ok}

Gość

04-08-2009, 16:05
#1
{mruga}ja osobiście chodzę do Kingi, która pracowała w Metamorfozie, a obecnie na swój zakład w Inter Hotelu. Zawsze wychodzę zadowolona...POLECAM!cenowo jest niedroga{ok}
Gość napisał(a):{mruga}ja osobiście chodzę do Kingi, która pracowała w Metamorfozie, a obecnie na swój zakład w Inter Hotelu. Zawsze wychodzę zadowolona...POLECAM!cenowo jest niedroga{ok}

Gość

04-08-2009, 16:06
#2
{mruga}ja osobiście chodzę do Kingi, która pracowała w Metamorfozie, a obecnie na swój zakład w Inter Hotelu. Zawsze wychodzę zadowolona...POLECAM!cenowo jest niedroga{ok}
Gość napisał(a):Co za bzdury wypisuje ktoś o tej dziewczynie następna ofiara metamorfozy  śmieszne to się robi jestem stałą klientką tego salonu czesała mnie zarówno i p.Mariola i p.Kinga i p.Iwona zawsze byłam zadowolona każda fryzura była inna nie tylko moja ale i pań wychodzących z tego salonu. Nie zauważyłam żeby panie były nie zadowolone wręcz przeciwnie. A co do fryzur na jedno kopyto to z własnego doświadczenia wiem że nie da się powtórzyć tego samego.To moja opinia a co do innych wypowiedzi to uważam że ktoś tu mocno manipuluje nami czytelnikami tak samo było wcześniej o pani Lipińskiej. To jest świństwo jakoś nikt nigdy nie wypowiadał się żle na temat tych pań a tu nagle takie opinie. Ktoś chce popsuć opinie salonowi ja jednak wiem że dziewczyny się starają zadowolić klienta mają dużo pracy a że ktoś ma zły dzień i coś mu nie wyjdzie każdemu się zdarza nikt nie jest idealny.

Gość

06-08-2009, 20:39
#3
Co za bzdury wypisuje ktoś o tej dziewczynie następna ofiara metamorfozy  śmieszne to się robi jestem stałą klientką tego salonu czesała mnie zarówno i p.Mariola i p.Kinga i p.Iwona zawsze byłam zadowolona każda fryzura była inna nie tylko moja ale i pań wychodzących z tego salonu. Nie zauważyłam żeby panie były nie zadowolone wręcz przeciwnie. A co do fryzur na jedno kopyto to z własnego doświadczenia wiem że nie da się powtórzyć tego samego.To moja opinia a co do innych wypowiedzi to uważam że ktoś tu mocno manipuluje nami czytelnikami tak samo było wcześniej o pani Lipińskiej. To jest świństwo jakoś nikt nigdy nie wypowiadał się żle na temat tych pań a tu nagle takie opinie. Ktoś chce popsuć opinie salonowi ja jednak wiem że dziewczyny się starają zadowolić klienta mają dużo pracy a że ktoś ma zły dzień i coś mu nie wyjdzie każdemu się zdarza nikt nie jest idealny.
Gość napisał(a):poprzednia wypowiedź - to chyba jedna pani z metamorfozy się wypowiada, może przyzna się, która{co}

Gość

06-08-2009, 21:05
#4
poprzednia wypowiedź - to chyba jedna pani z metamorfozy się wypowiada, może przyzna się, która{co}
Gość napisał(a):ja byłam 3 razy w metamorfozie raz nie za bardzo  mi się podobało ale tak to było ok jedynie do czego można się przyczepić według mnie że czekałam ponad godzinę w salonie a byłam umówiona na konkretna godzinę i dlatego teraz umówiłam się z Panią Kasią z Picassa bardzo dobrze czesze i jest punktualna a teraz mi zależy na tym bo mam kosmetyczkę umówi i bardzo napięty grafik na ten dzień

Gość

07-08-2009, 08:05
#5
ja byłam 3 razy w metamorfozie raz nie za bardzo  mi się podobało ale tak to było ok jedynie do czego można się przyczepić według mnie że czekałam ponad godzinę w salonie a byłam umówiona na konkretna godzinę i dlatego teraz umówiłam się z Panią Kasią z Picassa bardzo dobrze czesze i jest punktualna a teraz mi zależy na tym bo mam kosmetyczkę umówi i bardzo napięty grafik na ten dzień
Gość napisał(a):[quote=]Co za bzdury wypisuje ktoś o tej dziewczynie następna ofiara metamorfozy  śmieszne to się robi jestem stałą klientką tego salonu czesała mnie zarówno i p.Mariola i p.Kinga i p.Iwona zawsze byłam zadowolona każda fryzura była inna nie tylko moja ale i pań wychodzących z tego salonu. Nie zauważyłam żeby panie były nie zadowolone wręcz przeciwnie. A co do fryzur na jedno kopyto to z własnego doświadczenia wiem że nie da się powtórzyć tego samego.To moja opinia a co do innych wypowiedzi to uważam że ktoś tu mocno manipuluje nami czytelnikami tak samo było wcześniej o pani Lipińskiej. To jest świństwo jakoś nikt nigdy nie wypowiadał się żle na temat tych pań a tu nagle takie opinie. Ktoś chce popsuć opinie salonowi ja jednak wiem że dziewczyny się starają zadowolić klienta mają dużo pracy a że ktoś ma zły dzień i coś mu nie wyjdzie każdemu się zdarza nikt nie jest idealny.widze ze ktoras pani z metamorfozy sie bardzo zdenerwowala,ale co ja mam powiedziec o moich wlosach,ktore musialam jeszcze raz farbowac mimo zaplacenia dosc wygorowanej ceny, to jak fryzjerka ma zly dzien to juz musi olewac klientow i sie nie starac??A tak wogole to cieszesie ze powstalo to forum wkoncu to fryzrer jest dla klienta a nie odwrotnie

Gość

07-08-2009, 09:08
#6
[quote=]Co za bzdury wypisuje ktoś o tej dziewczynie następna ofiara metamorfozy  śmieszne to się robi jestem stałą klientką tego salonu czesała mnie zarówno i p.Mariola i p.Kinga i p.Iwona zawsze byłam zadowolona każda fryzura była inna nie tylko moja ale i pań wychodzących z tego salonu. Nie zauważyłam żeby panie były nie zadowolone wręcz przeciwnie. A co do fryzur na jedno kopyto to z własnego doświadczenia wiem że nie da się powtórzyć tego samego.To moja opinia a co do innych wypowiedzi to uważam że ktoś tu mocno manipuluje nami czytelnikami tak samo było wcześniej o pani Lipińskiej. To jest świństwo jakoś nikt nigdy nie wypowiadał się żle na temat tych pań a tu nagle takie opinie. Ktoś chce popsuć opinie salonowi ja jednak wiem że dziewczyny się starają zadowolić klienta mają dużo pracy a że ktoś ma zły dzień i coś mu nie wyjdzie każdemu się zdarza nikt nie jest idealny.widze ze ktoras pani z metamorfozy sie bardzo zdenerwowala,ale co ja mam powiedziec o moich wlosach,ktore musialam jeszcze raz farbowac mimo zaplacenia dosc wygorowanej ceny, to jak fryzjerka ma zly dzien to juz musi olewac klientow i sie nie starac??A tak wogole to cieszesie ze powstalo to forum wkoncu to fryzrer jest dla klienta a nie odwrotnie
Gość napisał(a):ojojojoj{diabelek}panie z metamorfozy naprawdę się zdenerwowały{gafa} no ale cóż prawda w oczy kole{zdziwko}

Gość

07-08-2009, 11:20
#7
ojojojoj{diabelek}panie z metamorfozy naprawdę się zdenerwowały{gafa} no ale cóż prawda w oczy kole{zdziwko}
Gość napisał(a):teraz jakas pani z metamorfozy powinna zareklamować salon, że "niby ja byłam i mnie panie uszesaly po prostu świetnie"{gafa}

Gość

07-08-2009, 12:37
#8
teraz jakas pani z metamorfozy powinna zareklamować salon, że "niby ja byłam i mnie panie uszesaly po prostu świetnie"{gafa}
Gość napisał(a):i cisza{gafa} pewnie kogoś "na bóstwo" robią{diabelek}

Gość

07-08-2009, 14:03
#9
i cisza{gafa} pewnie kogoś "na bóstwo" robią{diabelek}
Gość napisał(a):Widać że ktoś nauczył się obsługi komputera hahaha zmienione i-pi to nie wszystko trzeba jeszcze mieć rozum te ostatnie wypowiedzi są takie same beznadzieja komuś się nudzi.

Gość

07-08-2009, 15:18
#10
Widać że ktoś nauczył się obsługi komputera hahaha zmienione i-pi to nie wszystko trzeba jeszcze mieć rozum te ostatnie wypowiedzi są takie same beznadzieja komuś się nudzi.
Gość napisał(a):Głupie baby ale się uśmiałam czytając te forum beznadzieja!!!! jedna druga trzecia...same reklamy a już p.Kinga to w ogóle każde forum pochłania i albo jest  taka dobra albo licho przędzie.BEZNADZIEJA!!!!

Gość

07-08-2009, 15:34
#11
Głupie baby ale się uśmiałam czytając te forum beznadzieja!!!! jedna druga trzecia...same reklamy a już p.Kinga to w ogóle każde forum pochłania i albo jest  taka dobra albo licho przędzie.BEZNADZIEJA!!!!
Gość napisał(a):[quote=]Widać że ktoś nauczył się obsługi komputera hahaha zmienione i-pi to nie wszystko trzeba jeszcze mieć rozum te ostatnie wypowiedzi są takie same beznadzieja komuś się nudzi.[/quote]rozumu to sama nie masz głupia babo, prawda zabolała, a beznadziejna to ty jesteś, tak jak robota którą wykonujesz, owce powinnaś golić a nie ludziom włosy ścinać - widać że minęłaś się z powołaniem, bo zabolało jak ktoś prawde napisał{diabelek}

Gość

07-08-2009, 17:18
#12
[quote=]Widać że ktoś nauczył się obsługi komputera hahaha zmienione i-pi to nie wszystko trzeba jeszcze mieć rozum te ostatnie wypowiedzi są takie same beznadzieja komuś się nudzi.[/quote]rozumu to sama nie masz głupia babo, prawda zabolała, a beznadziejna to ty jesteś, tak jak robota którą wykonujesz, owce powinnaś golić a nie ludziom włosy ścinać - widać że minęłaś się z powołaniem, bo zabolało jak ktoś prawde napisał{diabelek}
Gość napisał(a):Śmieszna jesteś ja na pewno owce lepiej bym obcieła bo o strzyżeniu ludzi nie mam zielonego pojęcia a babo to sama jesteś wcześniejszy post nie jest z pewnością mój a widać teraz że bardzo ci zależy żeby kogoś obrazić trochę kultury.

Gość

07-08-2009, 19:17
#13
Śmieszna jesteś ja na pewno owce lepiej bym obcieła bo o strzyżeniu ludzi nie mam zielonego pojęcia a babo to sama jesteś wcześniejszy post nie jest z pewnością mój a widać teraz że bardzo ci zależy żeby kogoś obrazić trochę kultury.
Gość napisał(a):Wedlug mnie glupota jest  wypisywanie takich bzdur{dobani}.Normalne jest , ze nie kazda fryzjerka spodoba sie kazdej klientce tak samo jest z salonem kosmetycznym, krawcem i kucharzem..o gustach sie podobno nie rozmawia{nie}. to ze fryzjerka ,,x,, jest uwielbiana przez klientki x,y, nie znaczy ze klientka ,z, tez mosi wybrac jej usluge. i dlatego kazdy ma wolny wybor.W ostrolece jest jednak spory wybor salonow fryzjerskich i kosmetycznych.kazdy moze znalezc cos dla siebie{ok}{ok}{ok} Odnosnie metamorfozy nie mam nic do zarzucenia Pani Marioli i Pani Iwonie, gdyz parokrotnie korzystalam z ich uslug.{ok}Jedyne co czasami moze irytowac to opznienia, ale to jest normalne i jesli ktos czesto korzysta z uslug fryzjerskich,kosmetycznych itp. to wie ze w kazdym szanujacym sie salonie (z duzailoscia klientow)zdazaja sie opoznienia , ktore zazwyczaj sa wina nas czyli spozniajacych sie klientek{diabelek}{mruga}. na to trzeba przymknac oko;)  dla piekna trzeba sie poswiecic:)))))

Gość

07-08-2009, 21:29
#14
Wedlug mnie glupota jest  wypisywanie takich bzdur{dobani}.Normalne jest , ze nie kazda fryzjerka spodoba sie kazdej klientce tak samo jest z salonem kosmetycznym, krawcem i kucharzem..o gustach sie podobno nie rozmawia{nie}. to ze fryzjerka ,,x,, jest uwielbiana przez klientki x,y, nie znaczy ze klientka ,z, tez mosi wybrac jej usluge. i dlatego kazdy ma wolny wybor.W ostrolece jest jednak spory wybor salonow fryzjerskich i kosmetycznych.kazdy moze znalezc cos dla siebie{ok}{ok}{ok} Odnosnie metamorfozy nie mam nic do zarzucenia Pani Marioli i Pani Iwonie, gdyz parokrotnie korzystalam z ich uslug.{ok}Jedyne co czasami moze irytowac to opznienia, ale to jest normalne i jesli ktos czesto korzysta z uslug fryzjerskich,kosmetycznych itp. to wie ze w kazdym szanujacym sie salonie (z duzailoscia klientow)zdazaja sie opoznienia , ktore zazwyczaj sa wina nas czyli spozniajacych sie klientek{diabelek}{mruga}. na to trzeba przymknac oko;)  dla piekna trzeba sie poswiecic:)))))
Gość napisał(a):A ja myślę że Kinga jest zwykłą ś.w.i.n.i.ą {zly} Brak ci zdolności więc oczerniasz konkuręcję po prostu boisz się swojego beztalęcia. Zostałaś wyrzucona z Metamorfozy więc się mścisz, jesteś bardzo płytka.

Gość

07-08-2009, 22:23
#15
A ja myślę że Kinga jest zwykłą ś.w.i.n.i.ą {zly} Brak ci zdolności więc oczerniasz konkuręcję po prostu boisz się swojego beztalęcia. Zostałaś wyrzucona z Metamorfozy więc się mścisz, jesteś bardzo płytka.
Gość napisał(a):To co czytam jest naprawdę żenujące. Dziewczyny przecież Wy same siebie oczerniacie !!! I po co to wszystko??? Klient i tak sam dokona wyboru. A z tego co wiem to ta fryzjerka sama się zwolniła  z pracy więc po co wypisywać te głupoty???

Gość

08-08-2009, 00:08
#16
To co czytam jest naprawdę żenujące. Dziewczyny przecież Wy same siebie oczerniacie !!! I po co to wszystko??? Klient i tak sam dokona wyboru. A z tego co wiem to ta fryzjerka sama się zwolniła  z pracy więc po co wypisywać te głupoty???
Gość napisał(a):Ta pani Kinga wydaje się być bardzo dziwną osobą {smutny}{co}{zdziwko} ciężko nawet jakoś sensownie opisać jej zachowania {nie} i to w jaki sposób udziela się na forum to żenujące.{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}

Gość

08-08-2009, 01:45
#17
Ta pani Kinga wydaje się być bardzo dziwną osobą {smutny}{co}{zdziwko} ciężko nawet jakoś sensownie opisać jej zachowania {nie} i to w jaki sposób udziela się na forum to żenujące.{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):[quote=]A ja myślę że Kinga jest zwykłą ś.w.i.n.i.ą {zly} Brak ci zdolności więc oczerniasz konkuręcję po prostu boisz się swojego beztalęcia. Zostałaś wyrzucona z Metamorfozy więc się mścisz, jesteś bardzo płytka.[/quote]Kim Ty jesteś, pozwalasz sobie na wyzwiska????Nie będę się poniżać do Twojego poziomu, więc napiszę tylko,że zazdroscisz Pani Kindze tego co osiągnęła odchodzac z metarmofozy. Mam dla Ciebie radę...zanim coś napiszesz, pomyśl, bo, łatwo z siebie zrobić ŚWINIĘ...pozdrawiam Beata S.

Gość

09-08-2009, 19:06
#18
[quote=]A ja myślę że Kinga jest zwykłą ś.w.i.n.i.ą {zly} Brak ci zdolności więc oczerniasz konkuręcję po prostu boisz się swojego beztalęcia. Zostałaś wyrzucona z Metamorfozy więc się mścisz, jesteś bardzo płytka.[/quote]Kim Ty jesteś, pozwalasz sobie na wyzwiska????Nie będę się poniżać do Twojego poziomu, więc napiszę tylko,że zazdroscisz Pani Kindze tego co osiągnęła odchodzac z metarmofozy. Mam dla Ciebie radę...zanim coś napiszesz, pomyśl, bo, łatwo z siebie zrobić ŚWINIĘ...pozdrawiam Beata S.
Gość napisał(a):Ludzie nie macie cos innego do roboty? nie macie problemow wlasnych? nudzicie sie? Zalosne .... Malpy@@@@@ Dajcie kobiecie spokoj

Gość

09-08-2009, 19:15
#19
Ludzie nie macie cos innego do roboty? nie macie problemow wlasnych? nudzicie sie? Zalosne .... Malpy@@@@@ Dajcie kobiecie spokoj
Gość napisał(a):Zaczynamy się podpisywać Magda M.

Gość

09-08-2009, 19:15
#20
Zaczynamy się podpisywać Magda M.

strony: wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów