fryzjer

Założony przez kasiasia
strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
kasiasia napisał(a):salon metamorfoza jest spox,ale szkoda,że mają tylko jedną umywalkę do spłukiwania farby z włosów, dlatego zdarza się ,że farba zamiast 15 min  jest pół godziny na włosach albo i dlużej.Dobrze było by gdyby były tam ze dwie umywalki bo salon jest fajny i miły personel nie tak jak w pozostałych ostrołęckich salonach!

kasiasia

Wpisów: 8
Dołączył: 17.12.2008
07-05-2009, 18:01
#1
salon metamorfoza jest spox,ale szkoda,że mają tylko jedną umywalkę do spłukiwania farby z włosów, dlatego zdarza się ,że farba zamiast 15 min  jest pół godziny na włosach albo i dlużej.Dobrze było by gdyby były tam ze dwie umywalki bo salon jest fajny i miły personel nie tak jak w pozostałych ostrołęckich salonach!
Gość napisał(a):właśnie!

Gość

07-05-2009, 21:01
#2
właśnie!
Gość napisał(a):Poszukuję numeru telefonu do fryzjerki zakład fryzjerski znajduje się na ul 11 listopada (domki jednorodzinne) do 19 lipca zakład jest ten nieczynny :( Proszę o pomoc Z góry dziękuje

Gość

07-05-2009, 21:12
#3
Poszukuję numeru telefonu do fryzjerki zakład fryzjerski znajduje się na ul 11 listopada (domki jednorodzinne) do 19 lipca zakład jest ten nieczynny :( Proszę o pomoc Z góry dziękuje
Gość napisał(a):ja bylam ostatnio w metamorwozie no i wyszlam przerazona, z czarnymi plamami na glowie ,a zaznaczam ze mialy to byc ciemniejsze refleksy , zaplacilam dosc duzo jak na ostroleckie warunki,i tydzien po sama sobie przefarbowalam wlosy,slyszalam od moich znajomych rowniez ze fryzura zalezy bardziej od humoru fryzjerek tam pracujacych niz od zyczen klijetow{smutny},radze wiec uwazac{dobani}

Gość

07-05-2009, 22:16
#4
ja bylam ostatnio w metamorwozie no i wyszlam przerazona, z czarnymi plamami na glowie ,a zaznaczam ze mialy to byc ciemniejsze refleksy , zaplacilam dosc duzo jak na ostroleckie warunki,i tydzien po sama sobie przefarbowalam wlosy,slyszalam od moich znajomych rowniez ze fryzura zalezy bardziej od humoru fryzjerek tam pracujacych niz od zyczen klijetow{smutny},radze wiec uwazac{dobani}
Gość napisał(a):ja bylam ostatnio w metamorwozie no i wyszlam przerazona, z czarnymi plamami na glowie ,a zaznaczam ze mialy to byc ciemniejsze refleksy , zaplacilam dosc duzo jak na ostroleckie warunki,i tydzien po sama sobie przefarbowalam wlosy,slyszalam od moich znajomych rowniez ze fryzura zalezy bardziej od humoru fryzjerek tam pracujacych niz od zyczen klijetow{smutny},radze wiec uwazac{dobani}

Gość

07-05-2009, 22:17
#5
ja bylam ostatnio w metamorwozie no i wyszlam przerazona, z czarnymi plamami na glowie ,a zaznaczam ze mialy to byc ciemniejsze refleksy , zaplacilam dosc duzo jak na ostroleckie warunki,i tydzien po sama sobie przefarbowalam wlosy,slyszalam od moich znajomych rowniez ze fryzura zalezy bardziej od humoru fryzjerek tam pracujacych niz od zyczen klijetow{smutny},radze wiec uwazac{dobani}
Gość napisał(a):ceny są zdecydowanie za wysokie w picasso , metamorfozie i goldwell'u to przesada!!! za kilka blond pasemek płaci się 150 zł przecież to szok!!!!

Gość

07-05-2009, 22:34
#6
ceny są zdecydowanie za wysokie w picasso , metamorfozie i goldwell'u to przesada!!! za kilka blond pasemek płaci się 150 zł przecież to szok!!!!
Gość napisał(a):Ja chodzę do pMoniki na Kopernika (na przeciwko Ambry).{ok}Ceny nie są wysokie{usmiech}, bardzo miła obsługa{zakochany}.Najważniejsze ze fryzjerka robi to co dokładnie sobie życzysz, oczywiście jeśli nie masz pomysłu to sama coś sugeruje, ale nic na siłę, liczy się z każdą sugestią.{ok}

Gość

08-05-2009, 11:03
#7
Ja chodzę do pMoniki na Kopernika (na przeciwko Ambry).{ok}Ceny nie są wysokie{usmiech}, bardzo miła obsługa{zakochany}.Najważniejsze ze fryzjerka robi to co dokładnie sobie życzysz, oczywiście jeśli nie masz pomysłu to sama coś sugeruje, ale nic na siłę, liczy się z każdą sugestią.{ok}
Gość napisał(a):którego fryzjera polecacie do czesania, jakies fajne nowoczesne spięcie, ale nie przesadzone. nie jak stara baba i nie jakby cie piorunem walnal ??? :>

Gość

08-05-2009, 12:49
#8
którego fryzjera polecacie do czesania, jakies fajne nowoczesne spięcie, ale nie przesadzone. nie jak stara baba i nie jakby cie piorunem walnal ??? :>
Gość napisał(a):[quote=Gość]ceny są zdecydowanie za wysokie w picasso , metamorfozie i goldwell'u to przesada!!! za kilka blond pasemek płaci się 150 zł przecież to szok!!!![/quote]Witam. Te 150zł. to za jakiej długości włosy?A właśnie, ile sie płaci w Ostrołęce za np. ścięcia, czesania, balejage?

Gość

08-05-2009, 16:52
#9
[quote=Gość]ceny są zdecydowanie za wysokie w picasso , metamorfozie i goldwell'u to przesada!!! za kilka blond pasemek płaci się 150 zł przecież to szok!!!![/quote]Witam. Te 150zł. to za jakiej długości włosy?A właśnie, ile sie płaci w Ostrołęce za np. ścięcia, czesania, balejage?
Gość napisał(a):Polecam Metamorfozę i panią Mariolę{zakochany}, czesałam się u Niej na swój ślub i byłam zachwycona, fryzura trzymała się całą noc i podczas mojej obecności w salonie nie powtórzyła się żadana fryzura wsród klientek

Gość

08-05-2009, 18:02
#10
Polecam Metamorfozę i panią Mariolę{zakochany}, czesałam się u Niej na swój ślub i byłam zachwycona, fryzura trzymała się całą noc i podczas mojej obecności w salonie nie powtórzyła się żadana fryzura wsród klientek
Gość napisał(a):Dziewczyny, napiszcie coś o cenach w Ostrołęce, {usmiech}

Gość

10-05-2009, 02:40
#11
Dziewczyny, napiszcie coś o cenach w Ostrołęce, {usmiech}
Gość napisał(a):Czy wie ktoś może gdzie pracuje teraz fryzjerka o ciemnych włosach, średniego wzrostu ( na imię miała chyba Kasia) z salonu Lecher na ulicy Gorbatowa, która zajmowała się głównie czesaniem na różne okazje? Z góry dziękuję za pomoc{usmiech}

Gość

02-06-2009, 10:59
#12
Czy wie ktoś może gdzie pracuje teraz fryzjerka o ciemnych włosach, średniego wzrostu ( na imię miała chyba Kasia) z salonu Lecher na ulicy Gorbatowa, która zajmowała się głównie czesaniem na różne okazje? Z góry dziękuję za pomoc{usmiech}
Gość napisał(a):a ja polecam pracownie fryzjerska na centrum wlaścicielka Agnieszka .R( ona i jej siostra czeszą świetnie){ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}

Gość

02-06-2009, 11:33
#13
a ja polecam pracownie fryzjerska na centrum wlaścicielka Agnieszka .R( ona i jej siostra czeszą świetnie){ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}{ok}
Gość napisał(a):Witam. Gdzie najlepiej udac sie do fryzjera aby rozjasnic wlosy? Jakie sa tego ceny?

Gość

02-06-2009, 13:09
#14
Witam. Gdzie najlepiej udac sie do fryzjera aby rozjasnic wlosy? Jakie sa tego ceny?
Gość napisał(a):to zalezy jakiej długości masz!!! około 100zl!

Gość

02-06-2009, 14:59
#15
to zalezy jakiej długości masz!!! około 100zl!
Gość napisał(a):Pani Kasia z salonu Lecher ma teraz swoj zakład na ulicy gołębiej tam gdzie kiedyś był bibelot czy cos takiego

Gość

02-06-2009, 15:24
#16
Pani Kasia z salonu Lecher ma teraz swoj zakład na ulicy gołębiej tam gdzie kiedyś był bibelot czy cos takiego
Gość napisał(a):Dziękuje bardzo w sprawie informacji o pani Kasi.{usmiech}

Gość

02-06-2009, 17:13
#17
Dziękuje bardzo w sprawie informacji o pani Kasi.{usmiech}
Gość napisał(a):Pani Mariola czesze wszystkie klientki tak samo jesli chodzi o jakies fryzury wieczorowe czy slubne.., na jedno kopyto ze tak sie brzytko wyraze.

Gość

01-08-2009, 11:57
#18
Pani Mariola czesze wszystkie klientki tak samo jesli chodzi o jakies fryzury wieczorowe czy slubne.., na jedno kopyto ze tak sie brzytko wyraze.
Gość napisał(a):proszę o opinie o Studio Urody Maria{co}

Gość

04-08-2009, 14:10
#19
proszę o opinie o Studio Urody Maria{co}
Gość napisał(a):Mariola z Metamorfozy jak ma dobry humor to fajnie nawet uczesze, tylko że za każdym razem tak samo nic nowego{nie} no ale jak wstanie lewą nogą{gafa}lepiej jej sie pod rękę nie nawinąć, moje nieszczęście że trafiłam do niej akurat jak nie miała dobrego dnia i tak mnie obiachała że to była totalna porażka - no ale na szczęście po raz pierwszy i ostatni bo więcej tam nie pójdę, poza tym strasznie drogo kasują {zdziwko}szkoda że ich usługi nie sa tyle warte{dobani}{dobani}{dobani}

Gość

04-08-2009, 15:46
#20
Mariola z Metamorfozy jak ma dobry humor to fajnie nawet uczesze, tylko że za każdym razem tak samo nic nowego{nie} no ale jak wstanie lewą nogą{gafa}lepiej jej sie pod rękę nie nawinąć, moje nieszczęście że trafiłam do niej akurat jak nie miała dobrego dnia i tak mnie obiachała że to była totalna porażka - no ale na szczęście po raz pierwszy i ostatni bo więcej tam nie pójdę, poza tym strasznie drogo kasują {zdziwko}szkoda że ich usługi nie sa tyle warte{dobani}{dobani}{dobani}

strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów