Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-POMÓŻCIE!!

Założony przez mariusz1988
strony: wstecz 1 ... 30 31 32 33 34 35
Gość napisał(a):O co chodzi z tym oststnim postem?

Gość

16-07-2008, 21:26
#1
O co chodzi z tym oststnim postem?
Gość napisał(a):A jak jest z poprawinami w hubusie?ile się dopłaca?

Gość

16-07-2008, 21:27
#2
A jak jest z poprawinami w hubusie?ile się dopłaca?
Gość napisał(a):...{mruga}miliard w środę ,miliard w sobotę...

Gość

16-07-2008, 22:46
#3
...{mruga}miliard w środę ,miliard w sobotę...
Gość napisał(a):Najlepiej to Wszyscy niech nie czytają tych czasami beznadziejnych opinii tylko sami popytają -Ostrołęka nie jest aż taka wielka i na pewno ktoś ze znajomych był na weselu gdzie grają te kapele i sam się przekona. Można posłuchać płyt, pooglądać wesela itp...

Gość

17-07-2008, 00:01
#4
Najlepiej to Wszyscy niech nie czytają tych czasami beznadziejnych opinii tylko sami popytają -Ostrołęka nie jest aż taka wielka i na pewno ktoś ze znajomych był na weselu gdzie grają te kapele i sam się przekona. Można posłuchać płyt, pooglądać wesela itp...
Gość napisał(a): Zyśk z Myszynca nr tel 606-850-561 u mnie grali miesiąc temu i jestem Barzdo zadowolona

Gość

17-07-2008, 14:09
#5
Zyśk z Myszynca nr tel 606-850-561 u mnie grali miesiąc temu i jestem Barzdo zadowolona
Gość napisał(a):We wrześniu wychodzę za mąż. Chciałabym zapytać o opinie na temat "hubusa" i zespołu "Horyzont". Interesują mnie tylko opinie z argumentami(rzecz gustu jest różna). Ewentulanie na co zwrócić uwagę, przy ostatnich przygotowaniach, spotkaniach z zespołem i właścicielem "Hubusa". Z góry dziękuję:)

Gość

17-07-2008, 22:48
#6
We wrześniu wychodzę za mąż. Chciałabym zapytać o opinie na temat "hubusa" i zespołu "Horyzont". Interesują mnie tylko opinie z argumentami(rzecz gustu jest różna). Ewentulanie na co zwrócić uwagę, przy ostatnich przygotowaniach, spotkaniach z zespołem i właścicielem "Hubusa". Z góry dziękuję:)
Gość napisał(a):Słyszałam,że w Hubusie oszukują z napojami{smutny}

Gość

22-07-2008, 13:09
#7
Słyszałam,że w Hubusie oszukują z napojami{smutny}
Gość napisał(a):niedługo robię wesele w hubusie,ogrom złych opini mnie przeraża.nieukrywam,ze zaczełam mysleć nad zmianą sali!!!chco uwazam ze sala jets piekna(ta wieksza) i generalnie bardzio mi sie tam podoba. strasznei jestem zestresowana po tym co przeczytalam.

Gość

22-07-2008, 13:15
#8
niedługo robię wesele w hubusie,ogrom złych opini mnie przeraża.nieukrywam,ze zaczełam mysleć nad zmianą sali!!!chco uwazam ze sala jets piekna(ta wieksza) i generalnie bardzio mi sie tam podoba. strasznei jestem zestresowana po tym co przeczytalam.
Gość napisał(a):Hubus - walczyli o zmianę swojej reputacji, ale ostatnimi czasy chyba znowu się poddali...potwierdzone kilkoma opiniami po weselach znajomych (z góry proszę wszytkich żeby mi tu nie pisali zaraz że konkurencja itp., bo już mi się rzygać chce na taką ripostę, trzeba umieć przyjąc krytykę!!;), a jeśli uważacie że to normalne to popytajcie znajomych o opinie na temat innych sal)Co do kapeli Zyśki...no to pozostawiam bez komentarza...chłopaki grają fajnie jeśli bawią się ich znajomi, i wcześniej im się zapowie, że mają grać na poziomie, w przeciwnym przypadku jest taka amatorka że aż podziw bierze. Kto był na ich ostatnim weselu (nie będe mówił gdzie;)) to wie o co chodzi ..... czas grania zespołu był równy czasowi ich przerw...żenada

Gość

22-07-2008, 13:24
#9
Hubus - walczyli o zmianę swojej reputacji, ale ostatnimi czasy chyba znowu się poddali...potwierdzone kilkoma opiniami po weselach znajomych (z góry proszę wszytkich żeby mi tu nie pisali zaraz że konkurencja itp., bo już mi się rzygać chce na taką ripostę, trzeba umieć przyjąc krytykę!!;), a jeśli uważacie że to normalne to popytajcie znajomych o opinie na temat innych sal)Co do kapeli Zyśki...no to pozostawiam bez komentarza...chłopaki grają fajnie jeśli bawią się ich znajomi, i wcześniej im się zapowie, że mają grać na poziomie, w przeciwnym przypadku jest taka amatorka że aż podziw bierze. Kto był na ich ostatnim weselu (nie będe mówił gdzie;)) to wie o co chodzi ..... czas grania zespołu był równy czasowi ich przerw...żenada
Gość napisał(a):proszę o wypowiedz osob,które miałay wesele w hubusie lub byli gośćmi.

Gość

22-07-2008, 14:09
#10
proszę o wypowiedz osob,które miałay wesele w hubusie lub byli gośćmi.

strony: wstecz 1 ... 30 31 32 33 34 35
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów