Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-POMÓŻCIE!!

Założony przez mariusz1988
strony: wstecz 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 dalej
Gość napisał(a):Tak tak... a świstak zawija....Może jeszcze list żelazny i poparcie marszałka sejmu?

Gość

01-06-2008, 13:30
#1
Tak tak... a świstak zawija....Może jeszcze list żelazny i poparcie marszałka sejmu?
Gość napisał(a):Do pana z zespołu Vertim.A czy przypomina pan sobie parę która chciała pański zespół na wesele 8 września zeszłego roku?? Dał nam pan jeden dzień na zastanowienie. Następnego dnia chcieliśmy już podpisać umowę, z tym że wieczorem tego dnia którego żeśmy się spotkali dostaliśmy sms, że pana kolega bez porozumienia z panem podpisał z inną parą umowę na ten dzień. Czy normalna jest sytuacja, że dwie osoby w tym samym czasie podpisują umowy? A co jak byśmy podpisali umowę z panem i dali zadatek tego dnia co żeśmy się spotkali? Uważam, że to nie było fair z państwa strony. Nie wszystkie negatywne opinie na forum o państwa zespole są pisane przez konkurencje. Na szczęście znaleźliśmy dobry i uczciwy zespół (i to żaden z tych, które państwo polecali - bo na te to szkoda było naszego cennego czasu).Pozdrawiamy i na przyszłość radzimy bardziej szanować klienta i jego czas.

Gość

01-06-2008, 15:01
#2
Do pana z zespołu Vertim.A czy przypomina pan sobie parę która chciała pański zespół na wesele 8 września zeszłego roku?? Dał nam pan jeden dzień na zastanowienie. Następnego dnia chcieliśmy już podpisać umowę, z tym że wieczorem tego dnia którego żeśmy się spotkali dostaliśmy sms, że pana kolega bez porozumienia z panem podpisał z inną parą umowę na ten dzień. Czy normalna jest sytuacja, że dwie osoby w tym samym czasie podpisują umowy? A co jak byśmy podpisali umowę z panem i dali zadatek tego dnia co żeśmy się spotkali? Uważam, że to nie było fair z państwa strony. Nie wszystkie negatywne opinie na forum o państwa zespole są pisane przez konkurencje. Na szczęście znaleźliśmy dobry i uczciwy zespół (i to żaden z tych, które państwo polecali - bo na te to szkoda było naszego cennego czasu).Pozdrawiamy i na przyszłość radzimy bardziej szanować klienta i jego czas.
Gość napisał(a):Kurde. Aż boje się odzywać bo i moją kapele objadą. Zespół muzyczny "............."

Gość

01-06-2008, 15:11
#3
Kurde. Aż boje się odzywać bo i moją kapele objadą. Zespół muzyczny "............."
Gość napisał(a):Przepraszam bardzo jezeli zostaliście Państwo urażeni z powodu tego ,że musieliście szukać zespółu na uroczystośći .Z naszego punktu widzenia zostaliście Państwo poinformowani o zaistaniałej sytuacji wiec zastanawia mnie tylko czy sprawia  Państwu przyjemność korespondowanie na forum jeżeli nie doszło do podpisania umowy i wpłacenia zadatku.Do wiadomości każdy klient ,który jest zainteresowany wynajęciem Zespołu znając dzisiejsze zapotrzebowanie na kapele bez zastanowienia podpisuje umowe nie zwlekajac nawed jeden dzień.Dość często bywa ,żę Para młoda telefonicznie dokonuje rezerwacji bez zadatku i tylko na słowo gdzie  po kilku dniach wcale nie dają znaku życia i zostajemy to my  na lodzie.Pozdrawiam Robert

Gość

01-06-2008, 17:12
#4
Przepraszam bardzo jezeli zostaliście Państwo urażeni z powodu tego ,że musieliście szukać zespółu na uroczystośći .Z naszego punktu widzenia zostaliście Państwo poinformowani o zaistaniałej sytuacji wiec zastanawia mnie tylko czy sprawia  Państwu przyjemność korespondowanie na forum jeżeli nie doszło do podpisania umowy i wpłacenia zadatku.Do wiadomości każdy klient ,który jest zainteresowany wynajęciem Zespołu znając dzisiejsze zapotrzebowanie na kapele bez zastanowienia podpisuje umowe nie zwlekajac nawed jeden dzień.Dość często bywa ,żę Para młoda telefonicznie dokonuje rezerwacji bez zadatku i tylko na słowo gdzie  po kilku dniach wcale nie dają znaku życia i zostajemy to my  na lodzie.Pozdrawiam Robert
Gość napisał(a):Nie sprawia nam przyjemność korespondowanie z państwem na forum, tylko chcielibyśmy innych uczulić na państwa metody podpisywania umów. Dla nas jeżeli ktoś daje słowo to go dotrzymuje,(szczegolnie ze chodzilo o jeden dzien a nie pare tygodni) ale zdajemy sobie sprawe że w dzisiejszych czasach liczy się tylko kasa. Fakt nie podpisaliśmy z Państwem umowy ale mogę się założyć, że jesli byśmy zdecydowali sie na zawarcie z Państwem umowy w dniu spotkania z Panem, to ta wypisywana na forum(przez inne\ą pary\e) sytuacja miałaby miejsce. Jeżeli ktoś uważa, że podpisywanie umów przez dwie osoby na raz, jest ok to super.To jest ostani post pisany przez nas na ten temat.Wiem że nie przekonamy Państwa do naszych racji a Państwo nie przekonają nas. W naszym odczuciu nie zostaliśmy potraktowani przez Państwa fair.Pozdrawiamy

Gość

01-06-2008, 21:35
#5
Nie sprawia nam przyjemność korespondowanie z państwem na forum, tylko chcielibyśmy innych uczulić na państwa metody podpisywania umów. Dla nas jeżeli ktoś daje słowo to go dotrzymuje,(szczegolnie ze chodzilo o jeden dzien a nie pare tygodni) ale zdajemy sobie sprawe że w dzisiejszych czasach liczy się tylko kasa. Fakt nie podpisaliśmy z Państwem umowy ale mogę się założyć, że jesli byśmy zdecydowali sie na zawarcie z Państwem umowy w dniu spotkania z Panem, to ta wypisywana na forum(przez inne\ą pary\e) sytuacja miałaby miejsce. Jeżeli ktoś uważa, że podpisywanie umów przez dwie osoby na raz, jest ok to super.To jest ostani post pisany przez nas na ten temat.Wiem że nie przekonamy Państwa do naszych racji a Państwo nie przekonają nas. W naszym odczuciu nie zostaliśmy potraktowani przez Państwa fair.Pozdrawiamy
Gość napisał(a):Zgadza się. Drobne cwaniaczki robiące wielkie hallo.

Gość

02-06-2008, 07:47
#6
Zgadza się. Drobne cwaniaczki robiące wielkie hallo.
Gość napisał(a):Witam czy może mi ktoś powiedzieć coś na temat sali weselnej w Nożewie,moze ktoś miał tam już wesele,interesuje mnie jaka jest obsługa ,czy szły sprawnie załatwianie spraw z panią"menedzer",i co obejmowała umowa,bardzo prosiłabym o informacje.

Gość

02-06-2008, 08:47
#7
Witam czy może mi ktoś powiedzieć coś na temat sali weselnej w Nożewie,moze ktoś miał tam już wesele,interesuje mnie jaka jest obsługa ,czy szły sprawnie załatwianie spraw z panią"menedzer",i co obejmowała umowa,bardzo prosiłabym o informacje.
Gość napisał(a):UWAGA ZESPOłY!!!!!!!!!!!!!! UWAżAJCIE NA PSEUDO MENADżERKę W SALI WESELNEJ W ZAMOśCIU KOłO SYPNIEWA.PIEPRZNIęTA BABA.CHCE BY BYłO DOBRZE A WPIEPRZA ZESPOłY NA MINę.ZERO ORGANIZACJI .GłUPIE BABSKO BEZ POJęCIA.{nie}{nie}{nie}

Gość

02-06-2008, 21:52
#8
UWAGA ZESPOłY!!!!!!!!!!!!!! UWAżAJCIE NA PSEUDO MENADżERKę W SALI WESELNEJ W ZAMOśCIU KOłO SYPNIEWA.PIEPRZNIęTA BABA.CHCE BY BYłO DOBRZE A WPIEPRZA ZESPOłY NA MINę.ZERO ORGANIZACJI .GłUPIE BABSKO BEZ POJęCIA.{nie}{nie}{nie}
Gość napisał(a):chciałbym się odnieść do ludzi ,którzy tu ostatnio pisali o zespole Vertim...ta para ,która została rzekomo oszukana.według mnie to wy nie jesteście w porządku.już mówię dlaczego.oczerniacie zespół pisząc wyrażnie ,że piszą po dwie umowy,albo na swoją umowę przysyłają inny zespół....a teraz wyrażnie piszecie,że nie spisaliście umowy a mieliście się odezwać następnego dnia...zespół powiadomił was ,że jednak mają zajęty termin jeszcze tego samego dnia...o co pretensja?????????? napisaliście ,że podpisują po dwie umowy a to jest nieprawda...{smutny}

Gość

02-06-2008, 22:41
#9
chciałbym się odnieść do ludzi ,którzy tu ostatnio pisali o zespole Vertim...ta para ,która została rzekomo oszukana.według mnie to wy nie jesteście w porządku.już mówię dlaczego.oczerniacie zespół pisząc wyrażnie ,że piszą po dwie umowy,albo na swoją umowę przysyłają inny zespół....a teraz wyrażnie piszecie,że nie spisaliście umowy a mieliście się odezwać następnego dnia...zespół powiadomił was ,że jednak mają zajęty termin jeszcze tego samego dnia...o co pretensja?????????? napisaliście ,że podpisują po dwie umowy a to jest nieprawda...{smutny}
Gość napisał(a):Wracając do tematu polecam zespół Remix z Piątnicy. Fajnie Grają!!!

Gość

02-06-2008, 23:31
#10
Wracając do tematu polecam zespół Remix z Piątnicy. Fajnie Grają!!!
Gość napisał(a):Remix, Xanax, Sklerosis Multiplex, Malox, ....czy to jest nazwa leku czy choroby?

Gość

02-06-2008, 23:58
#11
Remix, Xanax, Sklerosis Multiplex, Malox, ....czy to jest nazwa leku czy choroby?
Gość napisał(a):No i oczywiście Reflux {gafa}

Gość

03-06-2008, 00:19
#12
No i oczywiście Reflux {gafa}
Gość napisał(a):Nie wiem czemu co niektórzy czepiają się nazw zespołów!!! Co z tego że jest x w nazwie? Podaj mi nazwe swojego zespołu to odbije piłeczke!!!!!!!!! Przechrzcić się zawsze można ale nie oto chodzi. Zapytaj zespół czemu akurat taka nazwa. Poznasz historie to wtedy możesz oceniać. Ja mam już "pomysła" na dwie kapele które moim zdaniem sieją zamęt! Chłopcy z ..... i Skar....! To kolesie niczym Vertitm i Selen. Jedni polecają drugich. Słyszalem że kiedys kapele wzajemnie sie wspierały a teraz??? Kiedys były tzw. bale zespołów w obecnym "Nad Narwią", wczesniej pod inną nazwą gdzie kapele wymieniały sie pogladami, informacjami i znajomościami. Wtedy to kapele graly każda np. po pół godzinki a reszta sie bawiła. To były czasy. A dziś jedni skaczą drugim do gardła.

Gość

03-06-2008, 22:57
#13
Nie wiem czemu co niektórzy czepiają się nazw zespołów!!! Co z tego że jest x w nazwie? Podaj mi nazwe swojego zespołu to odbije piłeczke!!!!!!!!! Przechrzcić się zawsze można ale nie oto chodzi. Zapytaj zespół czemu akurat taka nazwa. Poznasz historie to wtedy możesz oceniać. Ja mam już "pomysła" na dwie kapele które moim zdaniem sieją zamęt! Chłopcy z ..... i Skar....! To kolesie niczym Vertitm i Selen. Jedni polecają drugich. Słyszalem że kiedys kapele wzajemnie sie wspierały a teraz??? Kiedys były tzw. bale zespołów w obecnym "Nad Narwią", wczesniej pod inną nazwą gdzie kapele wymieniały sie pogladami, informacjami i znajomościami. Wtedy to kapele graly każda np. po pół godzinki a reszta sie bawiła. To były czasy. A dziś jedni skaczą drugim do gardła.
Gość napisał(a):Czy może mi ktoś podac namiar na salę w zakładach mięsnych? A moze ktoś słyszał o nowej sali w Łęgu Przedmiejskim o nazwie "Wiktoria"?

Gość

04-06-2008, 20:05
#14
Czy może mi ktoś podac namiar na salę w zakładach mięsnych? A moze ktoś słyszał o nowej sali w Łęgu Przedmiejskim o nazwie "Wiktoria"?
Gość napisał(a):hejka a może ktoś wie ile kosztują fajerwerki w Hubusi?

Gość

07-06-2008, 10:23
#15
hejka a może ktoś wie ile kosztują fajerwerki w Hubusi?
Gość napisał(a):poprawiam nazwę lokalu Hubus!Może ktoś słyszał o zespole Modem?

Gość

07-06-2008, 10:24
#16
poprawiam nazwę lokalu Hubus!Może ktoś słyszał o zespole Modem?
Gość napisał(a):chodzi ci o takie na sali? to trzeba wynajac kogos , przy oswietleniu panowie to maja, koszt chyba 120zł jednorazowo, a czy moge spytac czy masz weselw hubusie? i najkiej sali i czy dekorujesz ja?

Gość

07-06-2008, 11:15
#17
chodzi ci o takie na sali? to trzeba wynajac kogos , przy oswietleniu panowie to maja, koszt chyba 120zł jednorazowo, a czy moge spytac czy masz weselw hubusie? i najkiej sali i czy dekorujesz ja?
Gość napisał(a):chodzi mi o takie na dworzu!wiem ze trzeba wynająć kogoś ale myślałam że ktoś wynajmował już i zna stawki!Tak mam wesele w hubusie na dużej sali i w następnym roku czyli 2009

Gość

07-06-2008, 11:52
#18
chodzi mi o takie na dworzu!wiem ze trzeba wynająć kogoś ale myślałam że ktoś wynajmował już i zna stawki!Tak mam wesele w hubusie na dużej sali i w następnym roku czyli 2009
Gość napisał(a):[quote=]Witam czy może mi ktoś powiedzieć coś na temat sali weselnej w Nożewie,moze ktoś miał tam już wesele,interesuje mnie jaka jest obsługa ,czy szły sprawnie załatwianie spraw z panią"menedzer",i co obejmowała umowa,bardzo prosiłabym o informacje.[/quote] Jutro będę się widział z bratem to się go wypytam o szczegóły{usmiech}

Gość

07-06-2008, 23:12
#19
[quote=]Witam czy może mi ktoś powiedzieć coś na temat sali weselnej w Nożewie,moze ktoś miał tam już wesele,interesuje mnie jaka jest obsługa ,czy szły sprawnie załatwianie spraw z panią"menedzer",i co obejmowała umowa,bardzo prosiłabym o informacje.[/quote] Jutro będę się widział z bratem to się go wypytam o szczegóły{usmiech}
Gość napisał(a):a co mówią lekarze o bracie{diabelek}????????????????

Gość

08-06-2008, 11:29
#20
a co mówią lekarze o bracie{diabelek}????????????????

strony: wstecz 1 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów