Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-POMÓŻCIE!!

Założony przez mariusz1988
strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 dalej
mariusz1988 napisał(a):Witam serdecznie {usmiech} zwracam się do was z pytaniem, gdzie najlepiej zorganizować wesele w Ostrołęce chodzi mi o jąkąś dobrą sale na ok 120-150 osób, oraz dobry zespół muzyczny specjalizujący się głównie w polskiej muzyce tanecznej (disco polo,dance,pop) czekam na informacje Pozdrawiam

mariusz1988

Wpisów: 1
Dołączył: 13.05.2007
13-05-2007, 21:10
#1
Witam serdecznie {usmiech} zwracam się do was z pytaniem, gdzie najlepiej zorganizować wesele w Ostrołęce chodzi mi o jąkąś dobrą sale na ok 120-150 osób, oraz dobry zespół muzyczny specjalizujący się głównie w polskiej muzyce tanecznej (disco polo,dance,pop) czekam na informacje Pozdrawiam
Gość napisał(a):{usmiech} jest to możliwe tylko ustal sobie chłopie termin bo to najważniejszy problem Ale masz kilka sal a do tego zespoły muzyczne i jednego Wodzireja z doświadczeniem i referencjami - ale poszukaj sobie tego na stronach.PozdrawiamMariusz "Dziesiąty"

Gość

14-05-2007, 19:40
#2
{usmiech} jest to możliwe tylko ustal sobie chłopie termin bo to najważniejszy problem Ale masz kilka sal a do tego zespoły muzyczne i jednego Wodzireja z doświadczeniem i referencjami - ale poszukaj sobie tego na stronach.PozdrawiamMariusz "Dziesiąty"
Gość napisał(a):http://www.slub.ostroleka.pl/  - zajrzyj tu , strona powstała niedawno, ale może jest już więcej informacji

Gość

15-05-2007, 15:06
#3
http://www.slub.ostroleka.pl/  - zajrzyj tu , strona powstała niedawno, ale może jest już więcej informacji
Gość napisał(a):Zespol HORYZONT!!!Fantastycznie graja.Graja na wszystkich weselach i imprezach w mojej rodzinie,a ludzie swietnie sie bawia.POLECAM

Gość

17-05-2007, 07:30
#4
Zespol HORYZONT!!!Fantastycznie graja.Graja na wszystkich weselach i imprezach w mojej rodzinie,a ludzie swietnie sie bawia.POLECAM
Gość napisał(a):ja polecam zespół REMIX super gra. grał na moim weselu{tak} moge podac namiary to jest moje gg3075946

Gość

18-05-2007, 17:16
#5
ja polecam zespół REMIX super gra. grał na moim weselu{tak} moge podac namiary to jest moje gg3075946
Gość napisał(a):hej polecam sale augustyniak. sam mialem wesele i jestem bardzo zadowolony. bylem tez na sylwestra.pierwsza klasa:){ok}

Gość

18-05-2007, 17:17
#6
hej polecam sale augustyniak. sam mialem wesele i jestem bardzo zadowolony. bylem tez na sylwestra.pierwsza klasa:){ok}
Gość napisał(a):siema sala AUGUSTYNIAK jest pierwsza klasa wiem bo mialem tam wesele {ok}

Gość

20-05-2007, 13:55
#7
siema sala AUGUSTYNIAK jest pierwsza klasa wiem bo mialem tam wesele {ok}
Gość napisał(a):Hejo! ja chciałam mieć wesele w sali augustyniak ale niestety nie było terminu.{smutny}na szczęście otworzyli wlasnie druga sale...tam przy PGO. po remoncie i fajnie urzadzone.zupelnie inaczej niz wczesniej bylo.wesele mam w wakacje.mam nadzieje ze bedzie tak samo fajnie jak w tej pierwszej sali.{mruga}wtedy napisze cos!pozdrowienia dla wszystkich na forum{usmiech}

Gość

22-05-2007, 23:16
#8
Hejo! ja chciałam mieć wesele w sali augustyniak ale niestety nie było terminu.{smutny}na szczęście otworzyli wlasnie druga sale...tam przy PGO. po remoncie i fajnie urzadzone.zupelnie inaczej niz wczesniej bylo.wesele mam w wakacje.mam nadzieje ze bedzie tak samo fajnie jak w tej pierwszej sali.{mruga}wtedy napisze cos!pozdrowienia dla wszystkich na forum{usmiech}
Gość napisał(a):{usmiech}SALA AUGUSTYNIAK MA ZAJETE TERMINY NA DWA LATA DO PRZODU BO JEST NAJLEPSZA {ok}

Gość

28-05-2007, 20:27
#9
{usmiech}SALA AUGUSTYNIAK MA ZAJETE TERMINY NA DWA LATA DO PRZODU BO JEST NAJLEPSZA {ok}
Gość napisał(a):Polecam zespół VERTIM. Grają muzykę wszystkich pokoleń a przedewszystkim najnowsze polskie i zagraniczne kawałki. Zapraszam do odwiedzenia ich strony. http://www.zmvertim.republika.pl/{ok}

Gość

07-06-2007, 18:29
#10
Polecam zespół VERTIM. Grają muzykę wszystkich pokoleń a przedewszystkim najnowsze polskie i zagraniczne kawałki. Zapraszam do odwiedzenia ich strony. http://www.zmvertim.republika.pl/{ok}
Gość napisał(a):Lepiej uważajcie na zespół Vertim. Dwóch członków zespołu podpisuje umowy z klientami i może zdarzyć się tak że będą mieli dwa wesela w tym samym czasie.

Gość

08-06-2007, 20:27
#11
Lepiej uważajcie na zespół Vertim. Dwóch członków zespołu podpisuje umowy z klientami i może zdarzyć się tak że będą mieli dwa wesela w tym samym czasie.
Gość napisał(a):A ja polecam salę COLOSEUM w Wolkowych (parę kilometrów za Myszyńcem)!!!Sala jest naprawdę super, dekoracja wliczona w cenę, bardzo dobra obsługa a właściciele mają gest - nie to co w Ostrołęce. Cena za osobę rekompensuje nawet koszty wynajęcia autokaru. POLECAM!!!

Gość

15-06-2007, 10:15
#12
A ja polecam salę COLOSEUM w Wolkowych (parę kilometrów za Myszyńcem)!!!Sala jest naprawdę super, dekoracja wliczona w cenę, bardzo dobra obsługa a właściciele mają gest - nie to co w Ostrołęce. Cena za osobę rekompensuje nawet koszty wynajęcia autokaru. POLECAM!!!
Gość napisał(a):oj nie polecam zespołu Vertim...!{nie} Dziewczyna z tego zespolu spiewa z playbacku.. Zenada!

Gość

15-06-2007, 13:06
#13
oj nie polecam zespołu Vertim...!{nie} Dziewczyna z tego zespolu spiewa z playbacku.. Zenada!
Gość napisał(a):zespół REMIX super graja i śpiewaja polecam 100%{!}!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!

Gość

15-06-2007, 14:46
#14
zespół REMIX super graja i śpiewaja polecam 100%{!}!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=619&w=55806861& amp;v=2&s=0o zespole Vertim

Gość

15-06-2007, 14:56
#15
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=619&w=55806861& amp;v=2&s=0o zespole Vertim
Gość napisał(a):[quote=Gość]A ja polecam salę COLOSEUM w Wolkowych (parę kilometrów za Myszyńcem)!!!Sala jest naprawdę super, dekoracja wliczona w cenę, bardzo dobra obsługa a właściciele mają gest - nie to co w Ostrołęce. Cena za osobę rekompensuje nawet koszty wynajęcia autokaru. POLECAM!!![/quote]hej co to znaczy że maja gest? bo jestem ciekawa?pozdrawiam

Gość

21-06-2007, 23:47
#16
[quote=Gość]A ja polecam salę COLOSEUM w Wolkowych (parę kilometrów za Myszyńcem)!!!Sala jest naprawdę super, dekoracja wliczona w cenę, bardzo dobra obsługa a właściciele mają gest - nie to co w Ostrołęce. Cena za osobę rekompensuje nawet koszty wynajęcia autokaru. POLECAM!!![/quote]hej co to znaczy że maja gest? bo jestem ciekawa?pozdrawiam
Gość napisał(a):Właściciele COLOSEUM zaraz po wejściu młodych na sale składają im zyczenia i wręczają kwiaty. Uważam, że to bardzo miły gest a raczej rzadko spotykany w Ostrołęce. Kiedyś było tak u Augustyniaka ale ostatnio chyba poszło to, niestety, w niepamięć...Pozdrawiam{usmiech}

Gość

22-06-2007, 13:43
#17
Właściciele COLOSEUM zaraz po wejściu młodych na sale składają im zyczenia i wręczają kwiaty. Uważam, że to bardzo miły gest a raczej rzadko spotykany w Ostrołęce. Kiedyś było tak u Augustyniaka ale ostatnio chyba poszło to, niestety, w niepamięć...Pozdrawiam{usmiech}
Gość napisał(a):Czy właściciele Coloseum nie mają w przypadkiem sklepu w Myszyńcu??

Gość

22-06-2007, 22:19
#18
Czy właściciele Coloseum nie mają w przypadkiem sklepu w Myszyńcu??
Gość napisał(a):[quote=Gość]Właściciele COLOSEUM zaraz po wejściu młodych na sale składają im zyczenia i wręczają kwiaty. Uważam, że to bardzo miły gest a raczej rzadko spotykany w Ostrołęce. Kiedyś było tak u Augustyniaka ale ostatnio chyba poszło to, niestety, w niepamięć...Pozdrawiam{usmiech}[/quote]Troszkę to dziwne, ponieważ zaraz po wejsciu na sale to rodzice składaja życzenia. nie wyobrazam sobie zeby na moim weselu wlasciciele sali pierwsi skladali zyczenia. pozdrawiam.

Gość

24-06-2007, 13:01
#19
[quote=Gość]Właściciele COLOSEUM zaraz po wejściu młodych na sale składają im zyczenia i wręczają kwiaty. Uważam, że to bardzo miły gest a raczej rzadko spotykany w Ostrołęce. Kiedyś było tak u Augustyniaka ale ostatnio chyba poszło to, niestety, w niepamięć...Pozdrawiam{usmiech}[/quote]Troszkę to dziwne, ponieważ zaraz po wejsciu na sale to rodzice składaja życzenia. nie wyobrazam sobie zeby na moim weselu wlasciciele sali pierwsi skladali zyczenia. pozdrawiam.
Gość napisał(a): polecam zespół REMIX super graja!!!!!!!! potrafia rozbawic towarzystwo- bardzo odpowiedzialnie podchodza do sprawy{ok}nabrawdę polecam!!!!!!{usmiech}{usmiech}{tak}{tak}{tak}

Gość

05-07-2007, 13:07
#20
polecam zespół REMIX super graja!!!!!!!! potrafia rozbawic towarzystwo- bardzo odpowiedzialnie podchodza do sprawy{ok}nabrawdę polecam!!!!!!{usmiech}{usmiech}{tak}{tak}{tak}

strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów