Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-POMÓŻCIE!!

Założony przez mariusz1988
strony: wstecz 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 dalej
Gość napisał(a):ja tez popadałam w panike i szukałam innej sali, ale jak widac niepotrzebnie, a zespół polecam arion

Gość

10-07-2008, 22:06
#1
ja tez popadałam w panike i szukałam innej sali, ale jak widac niepotrzebnie, a zespół polecam arion
Gość napisał(a):Foton lepiej robi zdjęcia niż gra. Wybór należy do ciebie! Wg mnie jak ktos próbuje ogarniac wszystko to niestety sie gubi.Jak cos jest do wszystkiego to znaczy do niczego!

Gość

10-07-2008, 22:27
#2
Foton lepiej robi zdjęcia niż gra. Wybór należy do ciebie! Wg mnie jak ktos próbuje ogarniac wszystko to niestety sie gubi.Jak cos jest do wszystkiego to znaczy do niczego!
Gość napisał(a):Zespół Foton dobra decyzja.Byłam na kulku weselach na których grali i jest ok.Ja również mam w październiku i wzięłam ten zespół i myślę że będę bardzo zadowolona.A co do zdjęć to nie robią ich te same osoby co grają tylko inni chłopacy.także nie rozumiem osób którzy wysnuwają jakieś złe opinie na innych.Powodzenia{usmiech}

Gość

11-07-2008, 10:47
#3
Zespół Foton dobra decyzja.Byłam na kulku weselach na których grali i jest ok.Ja również mam w październiku i wzięłam ten zespół i myślę że będę bardzo zadowolona.A co do zdjęć to nie robią ich te same osoby co grają tylko inni chłopacy.także nie rozumiem osób którzy wysnuwają jakieś złe opinie na innych.Powodzenia{usmiech}
Gość napisał(a):Foto, Foton,Foton The Best{gafa}

Gość

11-07-2008, 11:42
#4
Foto, Foton,Foton The Best{gafa}
Gość napisał(a):A czy ktoś może wyrazić swoją opinię o Zielonym Zakątku? To też dworek czy to znaczy że mają tam konie?

Gość

11-07-2008, 14:00
#5
A czy ktoś może wyrazić swoją opinię o Zielonym Zakątku? To też dworek czy to znaczy że mają tam konie?
Gość napisał(a):myślę, że rel do zielonego nie jest tajemnicą. Wystarczy zadzwonić i zapytać {co}

Gość

11-07-2008, 14:13
#6
myślę, że rel do zielonego nie jest tajemnicą. Wystarczy zadzwonić i zapytać {co}
Gość napisał(a):Polecam zespół FOTON naprawdę świetnie prowadzą. Ja wzięłam kompleksową usługę Video, Zdjęcia i Zespół -byłam zadowolona!!!!-no i gratisy za cały komplet.A co do cyt."Jak coś jest do wszystkiego to znaczy do niczego!"--LUDZIE nie prawda przecież nie robi tego jedna osoba -każdy jest odpowiedzialny za swoją robotę i naprawdę jest OK.--POLECAM

Gość

11-07-2008, 14:44
#7
Polecam zespół FOTON naprawdę świetnie prowadzą. Ja wzięłam kompleksową usługę Video, Zdjęcia i Zespół -byłam zadowolona!!!!-no i gratisy za cały komplet.A co do cyt."Jak coś jest do wszystkiego to znaczy do niczego!"--LUDZIE nie prawda przecież nie robi tego jedna osoba -każdy jest odpowiedzialny za swoją robotę i naprawdę jest OK.--POLECAM
Gość napisał(a):Czyżby to była autoreklama dwa posty o różnej treści jeden że osoba wzieła ten zespół na pażdziernik,a ostatni że jest zadowolona ,moim zdaniem zadowolonym z czegoś można być już po fakcie gdy już wiadomo jak to wyszło a nie kilka miesięcy przed!!!

Gość

11-07-2008, 15:06
#8
Czyżby to była autoreklama dwa posty o różnej treści jeden że osoba wzieła ten zespół na pażdziernik,a ostatni że jest zadowolona ,moim zdaniem zadowolonym z czegoś można być już po fakcie gdy już wiadomo jak to wyszło a nie kilka miesięcy przed!!!
Gość napisał(a):Foton  disco rżysko{gafa}

Gość

11-07-2008, 21:19
#9
Foton  disco rżysko{gafa}
Gość napisał(a):Polecam - sala Borowik, zespół Live. Mimo większej liczby gości właścicielka stanęła na wysokości zadania. Zespół z pierwszej półki w Ostrołęce{ok}. Bawiłam się pięknie do samego rana. Wokale super i ten "Anioła głos" Feela. Po mojemu lepszy od orginału{zakochany}. Ogółem kapela na czasie, polecam Borowik.{ok}

Gość

11-07-2008, 21:42
#10
Polecam - sala Borowik, zespół Live. Mimo większej liczby gości właścicielka stanęła na wysokości zadania. Zespół z pierwszej półki w Ostrołęce{ok}. Bawiłam się pięknie do samego rana. Wokale super i ten "Anioła głos" Feela. Po mojemu lepszy od orginału{zakochany}. Ogółem kapela na czasie, polecam Borowik.{ok}
Gość napisał(a):Ja wszystkim zainteresowanym polecam dwa bardzo dobre zespoły Capital lub Avanti{usmiech}

Gość

13-07-2008, 19:41
#11
Ja wszystkim zainteresowanym polecam dwa bardzo dobre zespoły Capital lub Avanti{usmiech}
Gość napisał(a):cześć ma może ktoś namiary na zespół Zyśk z Myszyńca z góry dzięki.

Gość

14-07-2008, 20:38
#12
cześć ma może ktoś namiary na zespół Zyśk z Myszyńca z góry dzięki.
Gość napisał(a):Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ POLECIĆ WSZYSTKIM CHĘTNYM ZESPÓŁ VERTIM Z OSTROŁĘKI.GRALI U MNIE NA WESELU 5 LIPCA I UWAZAM ŻE LEPIEJ NIE MOGŁAM WYBRAĆ.OSOBY KTÓRE OBCZERNIAŁY TEN ZESPÓŁ POWINNY SIĘ SPALIĆ ZE WSTYDU.WSZYSCY CHWALILI ZESPÓŁ ZA PROFESJONALIZM I OCZYWIŚCIE CUDNĄ GRĘ .DZIĘKI NIM WESELE BYŁO PRZECUDNE A MY Z MĘŻEM ZAPAMIĘTAMY JE Z NAJLEPSZEJ STRONY . POZDRAWIAM EWA Z WARSZAWY{zakochany}{mruga}{usmiech}

Gość

14-07-2008, 22:00
#13
Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ POLECIĆ WSZYSTKIM CHĘTNYM ZESPÓŁ VERTIM Z OSTROŁĘKI.GRALI U MNIE NA WESELU 5 LIPCA I UWAZAM ŻE LEPIEJ NIE MOGŁAM WYBRAĆ.OSOBY KTÓRE OBCZERNIAŁY TEN ZESPÓŁ POWINNY SIĘ SPALIĆ ZE WSTYDU.WSZYSCY CHWALILI ZESPÓŁ ZA PROFESJONALIZM I OCZYWIŚCIE CUDNĄ GRĘ .DZIĘKI NIM WESELE BYŁO PRZECUDNE A MY Z MĘŻEM ZAPAMIĘTAMY JE Z NAJLEPSZEJ STRONY . POZDRAWIAM EWA Z WARSZAWY{zakochany}{mruga}{usmiech}
Gość napisał(a):... i znowu o sobie piszą

Gość

15-07-2008, 08:05
#14
... i znowu o sobie piszą
Gość napisał(a):Święta racja "cudnie grali" z maszyny{diabelek}

Gość

15-07-2008, 13:41
#15
Święta racja "cudnie grali" z maszyny{diabelek}
lalka napisał(a):Ja będę miała wesele w sierpniu w Aleksandrii i muszę powiedzieć że nie byłam do niczego zmuszana i nie odczułam że ktoś chce ze mnie zedrzeć ostatnie pieniądze jak to pięknie ujął mój przedmówca . Może dlatego że ja szukałam sali pięknej i niepowtarzalnej , a nie najtańszej . Jak ktoś chce tanie wesele to przecież można sobie równie dobrze zrobić w szkole albo w remizie i też będzie niepowtarzalnie. Mój narzeczony pochodzi z Bartoszyc i tam też jest podobny dworek jak ten w Nożewie ale tam cena za osobę zaczyna się od 200 zł i wolnych miejsc nie ma już nawet na 2010 rok.Ja umowę podpisywałam z panem Waldemarem więc na temat pani Wiolety nic nie mogę powiedzieć w tym czasie jak my byliśmy podpisywała umowę z jakąś inną parą.

lalka

Wpisów: 1
Dołączył: 15.07.2008
15-07-2008, 23:22
#16
Ja będę miała wesele w sierpniu w Aleksandrii i muszę powiedzieć że nie byłam do niczego zmuszana i nie odczułam że ktoś chce ze mnie zedrzeć ostatnie pieniądze jak to pięknie ujął mój przedmówca . Może dlatego że ja szukałam sali pięknej i niepowtarzalnej , a nie najtańszej . Jak ktoś chce tanie wesele to przecież można sobie równie dobrze zrobić w szkole albo w remizie i też będzie niepowtarzalnie. Mój narzeczony pochodzi z Bartoszyc i tam też jest podobny dworek jak ten w Nożewie ale tam cena za osobę zaczyna się od 200 zł i wolnych miejsc nie ma już nawet na 2010 rok.Ja umowę podpisywałam z panem Waldemarem więc na temat pani Wiolety nic nie mogę powiedzieć w tym czasie jak my byliśmy podpisywała umowę z jakąś inną parą.
ktos napisał(a):Czy ktos moze slyszal cos o zespole DARECKI BAND???? bardzo prosze o opinie.. Mam wesele w maju i chcialam ten zespol. Ponoc jest swietny, ale moze juz u kogos gral.. Prosze o pomoc..

ktos

Wpisów: 2
Dołączył: 16.07.2008
16-07-2008, 10:15
#17
Czy ktos moze slyszal cos o zespole DARECKI BAND???? bardzo prosze o opinie.. Mam wesele w maju i chcialam ten zespol. Ponoc jest swietny, ale moze juz u kogos gral.. Prosze o pomoc..
Gość napisał(a):Darecki Band. ... Fajny wokal, energiczna muza ... polecam !

Gość

16-07-2008, 11:21
#18
Darecki Band. ... Fajny wokal, energiczna muza ... polecam !
ktos napisał(a):[quote=]Darecki Band. ... Fajny wokal, energiczna muza ... polecam ![/quote]A moze powiesz cos wiecej o tym zespole?

ktos

Wpisów: 2
Dołączył: 16.07.2008
16-07-2008, 11:31
#19
[quote=]Darecki Band. ... Fajny wokal, energiczna muza ... polecam ![/quote]A moze powiesz cos wiecej o tym zespole?
Gość napisał(a):To zobaczysz moja droga, co będzie jak zaczniecie ustalać szczegóły i  nawet za to , że kelnerzy mają pokroić torta będziesz musiała dopłacić 400 zł.

Gość

16-07-2008, 21:18
#20
To zobaczysz moja droga, co będzie jak zaczniecie ustalać szczegóły i  nawet za to , że kelnerzy mają pokroić torta będziesz musiała dopłacić 400 zł.

strony: wstecz 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów