Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-POMÓŻCIE!!

Założony przez mariusz1988
strony: wstecz 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 dalej
Gość napisał(a):Poszukuję auta do ślubu. Żadna biała długa limuzyna, ani zabytek. Jak ktoś ma namiar na luksusowy (w miarę nowy) samochód lub super terenówkę proszę o info.Zamówiliśmy światła u Orłowskiego, czy to dobry wybór?

Gość

03-07-2008, 08:03
#1
Poszukuję auta do ślubu. Żadna biała długa limuzyna, ani zabytek. Jak ktoś ma namiar na luksusowy (w miarę nowy) samochód lub super terenówkę proszę o info.Zamówiliśmy światła u Orłowskiego, czy to dobry wybór?
Gość napisał(a):my miesiąc temu bralismy slub i jechalismy rocznym czarnym peugotem 607, samochód śliczny no i facete drogo nie bierze

Gość

03-07-2008, 08:09
#2
my miesiąc temu bralismy slub i jechalismy rocznym czarnym peugotem 607, samochód śliczny no i facete drogo nie bierze
Gość napisał(a):możesz podać telefon lub jakiś namiar

Gość

03-07-2008, 11:58
#3
możesz podać telefon lub jakiś namiar
Gość napisał(a):Pan Michał608-341-184{mruga}

Gość

03-07-2008, 14:36
#4
Pan Michał608-341-184{mruga}
Gość napisał(a):Wielkie dzięki.Rozumiem, że kierowca jest godny polecenia i nie przyjedzie w koszuli flanelowej albo krótkich spodenkach?Pozdrawiam

Gość

03-07-2008, 15:38
#5
Wielkie dzięki.Rozumiem, że kierowca jest godny polecenia i nie przyjedzie w koszuli flanelowej albo krótkich spodenkach?Pozdrawiam
Gość napisał(a):Czy ma ktos może nr do fotografa Adama Wołosz i orientuje sie ktos moze ile bierze za sesje{co}

Gość

07-07-2008, 12:17
#6
Czy ma ktos może nr do fotografa Adama Wołosz i orientuje sie ktos moze ile bierze za sesje{co}
Gość napisał(a):Jeżeli chodzi o zespól to z pewnością polecam z Myszyńca nazwisko Zyśk, graja bardzo fajnie {ok}

Gość

07-07-2008, 12:51
#7
Jeżeli chodzi o zespól to z pewnością polecam z Myszyńca nazwisko Zyśk, graja bardzo fajnie {ok}
Gość napisał(a):ile trzeba zapłacić za zespół tak w przybliżeniu?

Gość

08-07-2008, 11:35
#8
ile trzeba zapłacić za zespół tak w przybliżeniu?
Gość napisał(a):tak ok. 2000, my na przyszly rok mamy podpisana umowe z zespolem na 2200, no ale oczywiscie sa jeszcze drozsze, to zalezy jaki zespol chcesz zamowic na wesele;)

Gość

08-07-2008, 12:13
#9
tak ok. 2000, my na przyszly rok mamy podpisana umowe z zespolem na 2200, no ale oczywiscie sa jeszcze drozsze, to zalezy jaki zespol chcesz zamowic na wesele;)
Gość napisał(a):Czy zmieniły sie może opinie o Hubusie?? {smutny}

Gość

08-07-2008, 13:15
#10
Czy zmieniły sie może opinie o Hubusie?? {smutny}
Gość napisał(a):Niestety nie, Hubus dalej ma problemy z jedzeniem, dokładniej, z jego jakością.

Gość

08-07-2008, 14:55
#11
Niestety nie, Hubus dalej ma problemy z jedzeniem, dokładniej, z jego jakością.
Gość napisał(a):Ja jeszcze chcialem wyrazic opinie na temat pierwszej imprezy w sali Aleksandrii w Nożewie. Przeczytalem opinie kolegi ktory rzekomo byl na tej imprezie jak rowniez krytyke tej wypowiedzi. Ja wiem tylko tyle że ta imreza naprawde byla wyjątkowa. Moi znajomi byli w licznym gronie na tym weselu. Wszystko bylo tak przygotowane i nietuzinkowe. Nie sądzę by mnie wpuszczali w maliny i wstawiali mi kit. Konie czy gołębie nie byly takie przeciętne jak zwykle. Poza tym atmosfera, klimat sali i jej styl, żarcie, obsługa kelnerów, granie zespołu po prostu rewelacja. Grał podobno Texonic. Ja wierze że tak faktycznie bylo bo bawila sie tam moja siostra. Nie znam włascicielki i nie dla niej wyrażam swoją opinie. Myslę jednak, że sala warta grzechu :)

Gość

08-07-2008, 22:28
#12
Ja jeszcze chcialem wyrazic opinie na temat pierwszej imprezy w sali Aleksandrii w Nożewie. Przeczytalem opinie kolegi ktory rzekomo byl na tej imprezie jak rowniez krytyke tej wypowiedzi. Ja wiem tylko tyle że ta imreza naprawde byla wyjątkowa. Moi znajomi byli w licznym gronie na tym weselu. Wszystko bylo tak przygotowane i nietuzinkowe. Nie sądzę by mnie wpuszczali w maliny i wstawiali mi kit. Konie czy gołębie nie byly takie przeciętne jak zwykle. Poza tym atmosfera, klimat sali i jej styl, żarcie, obsługa kelnerów, granie zespołu po prostu rewelacja. Grał podobno Texonic. Ja wierze że tak faktycznie bylo bo bawila sie tam moja siostra. Nie znam włascicielki i nie dla niej wyrażam swoją opinie. Myslę jednak, że sala warta grzechu :)
Gość napisał(a):O co chodzi z jakością jedzenia w hubusie?ja byłam ostatnio na weselach w ostrołęckich salach i wiele rzeczy mi nie pasowało a skoro hubus ma problemy z jakością jedzenia to dlaczego terminy są porezerwowane na ok 2 lata przed i nawet w piatki zaczynają odbywać się imprezy?!

Gość

09-07-2008, 20:47
#13
O co chodzi z jakością jedzenia w hubusie?ja byłam ostatnio na weselach w ostrołęckich salach i wiele rzeczy mi nie pasowało a skoro hubus ma problemy z jakością jedzenia to dlaczego terminy są porezerwowane na ok 2 lata przed i nawet w piatki zaczynają odbywać się imprezy?!
Gość napisał(a):To konkurecja daje ostro na hubusa! Tam sie wszystko unormowało i jest ok. Nie panikujcie.

Gość

10-07-2008, 13:22
#14
To konkurecja daje ostro na hubusa! Tam sie wszystko unormowało i jest ok. Nie panikujcie.
Gość napisał(a):Za rok bede miala wesele w Hubusie, czy ktos moze zamawiał barmana czyli drink bar na sali{co} To fakt opinie są przeróżne no ale lepiej zrobic wesele w eleganckiej sali, ktorej dopełnieniem jest aranżacja świetlna, niż na sali bez okreslonego stylu z balonami{jezyk} a najważniejsza jest zabawa

Gość

10-07-2008, 13:47
#15
Za rok bede miala wesele w Hubusie, czy ktos moze zamawiał barmana czyli drink bar na sali{co} To fakt opinie są przeróżne no ale lepiej zrobic wesele w eleganckiej sali, ktorej dopełnieniem jest aranżacja świetlna, niż na sali bez okreslonego stylu z balonami{jezyk} a najważniejsza jest zabawa
Gość napisał(a):Ja też będę miała wesele za rok w hubusie i jestem zadowolona z wyboru sali i nie zgadzam się z komentarzami!

Gość

10-07-2008, 16:25
#16
Ja też będę miała wesele za rok w hubusie i jestem zadowolona z wyboru sali i nie zgadzam się z komentarzami!
Gość napisał(a):ja miałam wesele w hubusie w ta sbotę i byłam przerazona opiniami. Ale uspokajam wszystkich, jedzenie dobre, goscie byli zadowoleni, na obługe nie ma co narzekac, na poprawinach zostało nam duzo jedzenia, i obsługa dbała o gosci. takze nie martwcie sie, jest ok

Gość

10-07-2008, 17:10
#17
ja miałam wesele w hubusie w ta sbotę i byłam przerazona opiniami. Ale uspokajam wszystkich, jedzenie dobre, goscie byli zadowoleni, na obługe nie ma co narzekac, na poprawinach zostało nam duzo jedzenia, i obsługa dbała o gosci. takze nie martwcie sie, jest ok
Gość napisał(a):uff to sie troszke uspokoiłam bo zaczelam popadac w panike ze nalezaloby szukac innej sali, chociaz sala w Hubusie jest bardzo elegancka

Gość

10-07-2008, 17:21
#18
uff to sie troszke uspokoiłam bo zaczelam popadac w panike ze nalezaloby szukac innej sali, chociaz sala w Hubusie jest bardzo elegancka
Gość napisał(a):no a co z tym drink barem czy ktos juz korzystał??

Gość

10-07-2008, 17:24
#19
no a co z tym drink barem czy ktos juz korzystał??
Gość napisał(a):a co powiecie na temat zespolu foton

Gość

10-07-2008, 20:42
#20
a co powiecie na temat zespolu foton

strony: wstecz 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów