Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-POMÓŻCIE!!

Założony przez mariusz1988
strony: wstecz 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 dalej
Gość napisał(a):Proponuję Ci samemu konsultację z lekarzem bądź z farmaceutą.

Gość

08-06-2008, 16:00
#1
Proponuję Ci samemu konsultację z lekarzem bądź z farmaceutą.
Gość napisał(a):konsultant od spraw mało ważnych i nie potrzebnych{diabelek}

Gość

08-06-2008, 22:50
#2
konsultant od spraw mało ważnych i nie potrzebnych{diabelek}
Gość napisał(a):ZGADZAM SIE Z POWYZSZYM W 100% .KNKRETNIE I NA TEMAT

Gość

10-06-2008, 00:08
#3
ZGADZAM SIE Z POWYZSZYM W 100% .KNKRETNIE I NA TEMAT
Gość napisał(a): [i]Czy zespół muzyczny, zabawiający gości weselnych w czasie przyjęcia musi opłacać tantiemy?[i]Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych nie określa w sposób precyzyjny, kto w opisanym powyżej przypadku jest zobowiązany do wniesienia opłat z tytułu honorariów autorskich. Tym samym daje uprawnionym prawo do ubiegania się o wynagrodzenie zarówno od właściciela sali wynajmowanej na ten cel, zespołu muzycznego wykonującego utwory na weselu, jak i od samych Państwa Młodych (ale oczywiście tylko od jednego, a nie od wszystkich tych podmiotów równocześnie.[b] Najczęściej jednak w przypadku organizacji wesela, opłatę taką wnosi właściciel sali[/b]skopiowano  z oficjalnej strony  ZAiKS-u

Gość

10-06-2008, 09:35
#4
[i]Czy zespół muzyczny, zabawiający gości weselnych w czasie przyjęcia musi opłacać tantiemy?[i]Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych nie określa w sposób precyzyjny, kto w opisanym powyżej przypadku jest zobowiązany do wniesienia opłat z tytułu honorariów autorskich. Tym samym daje uprawnionym prawo do ubiegania się o wynagrodzenie zarówno od właściciela sali wynajmowanej na ten cel, zespołu muzycznego wykonującego utwory na weselu, jak i od samych Państwa Młodych (ale oczywiście tylko od jednego, a nie od wszystkich tych podmiotów równocześnie.[b] Najczęściej jednak w przypadku organizacji wesela, opłatę taką wnosi właściciel sali[/b]skopiowano  z oficjalnej strony  ZAiKS-u
Gość napisał(a):DOKłADNIE TAK.CHOCIAż CZASAMI WłAśCICIELE PRóBUJą PRZEżUCIć OPłATę NA ZESPół.

Gość

10-06-2008, 10:48
#5
DOKłADNIE TAK.CHOCIAż CZASAMI WłAśCICIELE PRóBUJą PRZEżUCIć OPłATę NA ZESPół.
Gość napisał(a):czu ma ktoś namiar na salę w Zakładach mięsnych??

Gość

10-06-2008, 13:40
#6
czu ma ktoś namiar na salę w Zakładach mięsnych??
Gość napisał(a):Witam! Czytałam dobre opinie o salai weselnej COLOSEUM. Czy ktoś może mi poda numer telefonu lub jakiś inny kontakt z właścicielami tej sali?

Gość

11-06-2008, 13:15
#7
Witam! Czytałam dobre opinie o salai weselnej COLOSEUM. Czy ktoś może mi poda numer telefonu lub jakiś inny kontakt z właścicielami tej sali?
Gość napisał(a):0 700 555 000{jezyk}

Gość

11-06-2008, 20:20
#8
0 700 555 000{jezyk}
Gość napisał(a):wiem że topytanie było zadawane milion razy, ale zadam je jeszcze raz...       JAKI ZESPÓŁ?   {zdziwko}mało przerw, fajna muzyka, różne rodzaje muzyki, fajne prowadzeniedzieki,pozdrawiam

Gość

11-06-2008, 23:53
#9
wiem że topytanie było zadawane milion razy, ale zadam je jeszcze raz...       JAKI ZESPÓŁ?   {zdziwko}mało przerw, fajna muzyka, różne rodzaje muzyki, fajne prowadzeniedzieki,pozdrawiam
Gość napisał(a):rusz dupe i sam/a sprawdz !

Gość

12-06-2008, 06:50
#10
rusz dupe i sam/a sprawdz !
Gość napisał(a):najlepsze zespoły to" BEHEMOTH,MORBID ANGEL,DEATH  ale pewnie mają zajęte.{smutny} i poza tym dość drogo biorą.

Gość

12-06-2008, 09:38
#11
najlepsze zespoły to" BEHEMOTH,MORBID ANGEL,DEATH  ale pewnie mają zajęte.{smutny} i poza tym dość drogo biorą.
Gość napisał(a):No no no no najlepsze zespoły to sidolux, ixi, pronto, fornit, bryza,onux,jumbo, vizir, sensodyne, colgate, cif oraz alwyas!!!!!!!!{zakochany}

Gość

12-06-2008, 20:18
#12
No no no no najlepsze zespoły to sidolux, ixi, pronto, fornit, bryza,onux,jumbo, vizir, sensodyne, colgate, cif oraz alwyas!!!!!!!!{zakochany}
Gość napisał(a):Odnośnie opłat tzw.ZAIKS faktycznie nie jest dokładnie napisane kto płaci,ale są w niej zapisy;Wynagrodzenie to jest  zobowiązany płacić każdy,kto prowadząc działalność zarobkową ,wykorzystuje utwory poza dozwolony użytek .Dotyczy to m.in.publicznego odtwarzania /DJ/lub wykonywania/zespół muzyczny/utworów np.podczas wesel,itd...dalej w ustawie pisz że zobowiązania materialne wobec twórców ciążą na podmiotach czerpiących korzyści z tytułu użytkowania utworów.Wobec tego  właściele sali weselnych nie czerpią z tego korzyści tylko zespół bieże za granie pieniądze,chociaż najczęściej próbuje  wrobić w to parę młodą.

Gość

13-06-2008, 10:36
#13
Odnośnie opłat tzw.ZAIKS faktycznie nie jest dokładnie napisane kto płaci,ale są w niej zapisy;Wynagrodzenie to jest  zobowiązany płacić każdy,kto prowadząc działalność zarobkową ,wykorzystuje utwory poza dozwolony użytek .Dotyczy to m.in.publicznego odtwarzania /DJ/lub wykonywania/zespół muzyczny/utworów np.podczas wesel,itd...dalej w ustawie pisz że zobowiązania materialne wobec twórców ciążą na podmiotach czerpiących korzyści z tytułu użytkowania utworów.Wobec tego  właściele sali weselnych nie czerpią z tego korzyści tylko zespół bieże za granie pieniądze,chociaż najczęściej próbuje  wrobić w to parę młodą.
Gość napisał(a):http://youtube.com/watch?v=XUoRVa0qnIE   oni grają fajnie...piosenka na 1 taniec

Gość

13-06-2008, 13:09
#14
http://youtube.com/watch?v=XUoRVa0qnIE   oni grają fajnie...piosenka na 1 taniec
Gość napisał(a):zamiast zepołu polecam  www.djthomas.pl strona może do dupy ale facet swietnie poprowadzi wesele lepiej od zespołu tyle że jast z żamościa i bierze 561,00zl za sam dojazd a za granie 700,00zl ale jest super był u mojego brata na weselu, goraco polecam!!!

Gość

13-06-2008, 17:11
#15
zamiast zepołu polecam  www.djthomas.pl strona może do dupy ale facet swietnie poprowadzi wesele lepiej od zespołu tyle że jast z żamościa i bierze 561,00zl za sam dojazd a za granie 700,00zl ale jest super był u mojego brata na weselu, goraco polecam!!!
Gość napisał(a):To i tak taniej niż dwuosobowy zespół udający, że gra na żywo{diabelek}

Gość

13-06-2008, 19:27
#16
To i tak taniej niż dwuosobowy zespół udający, że gra na żywo{diabelek}
Gość napisał(a):Chyba nikt nie wspomniał o Leśnej. Czy tam nie organizują wesel?

Gość

13-06-2008, 19:41
#17
Chyba nikt nie wspomniał o Leśnej. Czy tam nie organizują wesel?
Gość napisał(a):      ZAIKS ma obowiązek opłacić organizator imprezy (właściciel lokalu jeśli mówimy o dyskotekach itp. organizator wesela para młoda czy inne podmioty organizujące tą imprezę) zespół jest tylko zobowiązany przekazać organizatorowi listę wkonywanych utworów nie ma on obowiązku opłacać żadnego ZAIKS chyba że sam jest organizatorem:)  

Gość

14-06-2008, 10:10
#18
      ZAIKS ma obowiązek opłacić organizator imprezy (właściciel lokalu jeśli mówimy o dyskotekach itp. organizator wesela para młoda czy inne podmioty organizujące tą imprezę) zespół jest tylko zobowiązany przekazać organizatorowi listę wkonywanych utworów nie ma on obowiązku opłacać żadnego ZAIKS chyba że sam jest organizatorem:)  
Gość napisał(a):to zapytaj tych starszych ludzi jak im się ten dj podobał...że tobie się podoba to nie znaczy ,że wszystkim...a poza tym grajków jest dwóch i grają przed domem na akordeonie i za stołami .. dj tego nie robi.   niestety ma rację ktoś kto mówi,że trzeba udawać za klawiszami ale trzeba coś zrobić z niepotrzebnymi kończynami.

Gość

14-06-2008, 13:16
#19
to zapytaj tych starszych ludzi jak im się ten dj podobał...że tobie się podoba to nie znaczy ,że wszystkim...a poza tym grajków jest dwóch i grają przed domem na akordeonie i za stołami .. dj tego nie robi.   niestety ma rację ktoś kto mówi,że trzeba udawać za klawiszami ale trzeba coś zrobić z niepotrzebnymi kończynami.
Gość napisał(a):Wczoraj byłam na weselu w Hubusie,a miesiąc wczesniej w Kwadransie,więc mam skalę porownawczą.W Hubusie klosz z ciastem był nieosiągalny za daleki zasięg ,brudna zastawa,obsługa fatalna,1/10 jedzenia na stołach tego co było w Kwadransie. Na dania gorące też trudno było się załapać.W Kwadransie jedzenia jest ful,obsługa  przemiła ,danie gorące każdy zdąży zjeść.Korzystając z pokoju  hotelowego ,gdy wstaliśmy rano bez problemu otrzymaliśmy jedzonko od miłych kucharek.CHociaz mieszkamy w Warszawie i najczęściej bywamy na weselach w Wa-wie i okolicach,to Kwadrans nas mile zaskoczył.Powodzenia,tak trzymać,a bzdurnymi i żłymi opiniami się nie przejmujcie,bo to napewno osoby,które Wam żle życzą.Pzdramienia od całej rodziny.

Gość

15-06-2008, 10:15
#20
Wczoraj byłam na weselu w Hubusie,a miesiąc wczesniej w Kwadransie,więc mam skalę porownawczą.W Hubusie klosz z ciastem był nieosiągalny za daleki zasięg ,brudna zastawa,obsługa fatalna,1/10 jedzenia na stołach tego co było w Kwadransie. Na dania gorące też trudno było się załapać.W Kwadransie jedzenia jest ful,obsługa  przemiła ,danie gorące każdy zdąży zjeść.Korzystając z pokoju  hotelowego ,gdy wstaliśmy rano bez problemu otrzymaliśmy jedzonko od miłych kucharek.CHociaz mieszkamy w Warszawie i najczęściej bywamy na weselach w Wa-wie i okolicach,to Kwadrans nas mile zaskoczył.Powodzenia,tak trzymać,a bzdurnymi i żłymi opiniami się nie przejmujcie,bo to napewno osoby,które Wam żle życzą.Pzdramienia od całej rodziny.

strony: wstecz 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów