Najlepszy zespół muzyczny i sala na wesele w Ostrołęce-POMÓŻCIE!!

Założony przez mariusz1988
strony: wstecz 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 dalej
Gość napisał(a):{mruga}w pełni popieram mojego przedmówcę co do wesel o 14:) a co do czego bardzo ciekawie przedstawiłeś ten problem{diabelek}

Gość

19-06-2008, 10:38
#1
{mruga}w pełni popieram mojego przedmówcę co do wesel o 14:) a co do czego bardzo ciekawie przedstawiłeś ten problem{diabelek}
Gość napisał(a):a my tam gramy w uśniu(8 chłopów) bierzem po stówie na łeb i możem grać ślub na 12 w południe.mamy swoją nyskę to i dojechać możem nawet do warszawy albo i dali.na weselu je spokuj,bo tadek co gra na bembenach w zespole sie nie cyka ,jak kto za dużo gada nie po naszy myśli ,to od razu wali w mordę.raz to nawet pan młody dostał w czape.chciał go podać do sądu ,ale tadek ma znajomości i nic mu nie zrobio.już trzy razy mu prawko zabierali i na drugi dzień zawsze oddajo.dobra kończe bo muszę iść z krowo do byka i suka mnie się goni to muszę przypilnować.zespół nazywa się chamy i jestemy z psiej wulki.ale nie dzwońta bo u nas nie ma telefonóf.

Gość

19-06-2008, 11:01
#2
a my tam gramy w uśniu(8 chłopów) bierzem po stówie na łeb i możem grać ślub na 12 w południe.mamy swoją nyskę to i dojechać możem nawet do warszawy albo i dali.na weselu je spokuj,bo tadek co gra na bembenach w zespole sie nie cyka ,jak kto za dużo gada nie po naszy myśli ,to od razu wali w mordę.raz to nawet pan młody dostał w czape.chciał go podać do sądu ,ale tadek ma znajomości i nic mu nie zrobio.już trzy razy mu prawko zabierali i na drugi dzień zawsze oddajo.dobra kończe bo muszę iść z krowo do byka i suka mnie się goni to muszę przypilnować.zespół nazywa się chamy i jestemy z psiej wulki.ale nie dzwońta bo u nas nie ma telefonóf.
Gość napisał(a):ma ktoś namiary na chamów z psiej wólki????{zakochany}

Gość

19-06-2008, 11:43
#3
ma ktoś namiary na chamów z psiej wólki????{zakochany}
Gość napisał(a):[quote]ma ktoś namiary na chamów z psiej wólki????[/quote]Ja mam na nich namiary {usmiech}Podpowiem Ci, że ich adres IP jest taki sam jak Twój, więc pewnie siedzą u Ciebie w piwnicy {mruga}.

Gość

19-06-2008, 21:21
#4
[quote]ma ktoś namiary na chamów z psiej wólki????[/quote]Ja mam na nich namiary {usmiech}Podpowiem Ci, że ich adres IP jest taki sam jak Twój, więc pewnie siedzą u Ciebie w piwnicy {mruga}.
Gość napisał(a):oj dobra dobra nie wszyscy są tacy spostrzegawczy.

Gość

19-06-2008, 21:37
#5
oj dobra dobra nie wszyscy są tacy spostrzegawczy.
Gość napisał(a):Tak, czy inaczej, gratuluję tekstu {usmiech}

Gość

20-06-2008, 07:45
#6
Tak, czy inaczej, gratuluję tekstu {usmiech}
e-gosiak napisał(a):czy ktoś ma namiary na zespół MEDIUM?albo może polecić jakiś inny fajny zespół na wesele{usmiech}

e-gosiak

Wpisów: 1
Dołączył: 23.06.2008
23-06-2008, 11:01
#7
czy ktoś ma namiary na zespół MEDIUM?albo może polecić jakiś inny fajny zespół na wesele{usmiech}
someone napisał(a):hamy z koziej wólki {diabelek}

someone

Wpisów: 5
Dołączył: 16.06.2008
23-06-2008, 14:06
#8
hamy z koziej wólki {diabelek}
Gość napisał(a):Co do medium, to proponuje wpaść na mszę w każdą niedzielę do kościoła na centrum {mruga}Tam jeden z członków zespołu jest organistą (najprostsza forma kontaktu).

Gość

23-06-2008, 14:53
#9
Co do medium, to proponuje wpaść na mszę w każdą niedzielę do kościoła na centrum {mruga}Tam jeden z członków zespołu jest organistą (najprostsza forma kontaktu).
Gość napisał(a):zespół chamy ,jest z psiej a nie koziej wólki{wstyd}

Gość

23-06-2008, 16:32
#10
zespół chamy ,jest z psiej a nie koziej wólki{wstyd}
Gość napisał(a):Podajcie na miary na zespół Remix{tak}

Gość

27-06-2008, 12:39
#11
Podajcie na miary na zespół Remix{tak}
Gość napisał(a):A ja polecam Wam wszystkim dwie kapele z ostatnich wesel na których byliśmy razem z żonką. Zespół "Chłopcy z placu Bema" bo mi sie podobał i zespół "Texonic" bo podobał sie mojej żonce. Obydwie kapele chyba z Ostrołęki. Generalnie na obu tych imprezach bawiliśmy się świetnie.

Gość

27-06-2008, 20:58
#12
A ja polecam Wam wszystkim dwie kapele z ostatnich wesel na których byliśmy razem z żonką. Zespół "Chłopcy z placu Bema" bo mi sie podobał i zespół "Texonic" bo podobał sie mojej żonce. Obydwie kapele chyba z Ostrołęki. Generalnie na obu tych imprezach bawiliśmy się świetnie.
Gość napisał(a):A ja polecam salę w Kwadransie,zespół Chłopcy z Placu Bema i oświetlenie Firmy Groda ,Oni są jak Trójca .Z Nimi extra się można się bawić i świetnie dogadać.Mieliśmy wesele w Kwadransie i jesteśmy zachwyceni.

Gość

29-06-2008, 16:57
#13
A ja polecam salę w Kwadransie,zespół Chłopcy z Placu Bema i oświetlenie Firmy Groda ,Oni są jak Trójca .Z Nimi extra się można się bawić i świetnie dogadać.Mieliśmy wesele w Kwadransie i jesteśmy zachwyceni.
Gość napisał(a):Ile Groda bierze za oświetlenie sali? np. przy zakładach {co}

Gość

30-06-2008, 18:16
#14
Ile Groda bierze za oświetlenie sali? np. przy zakładach {co}
Gość napisał(a):Nie wiem ile bierze Groda za światła, ale na pewno ze światłami tańszy jest Orłowski. Zresztą co to za atraKCJA JAK PRZYJDZIE KAMERZYSTA , ODPALI SWOJE REFLEKTORY .................... i czar znikł.{diabelek}

Gość

30-06-2008, 20:59
#15
Nie wiem ile bierze Groda za światła, ale na pewno ze światłami tańszy jest Orłowski. Zresztą co to za atraKCJA JAK PRZYJDZIE KAMERZYSTA , ODPALI SWOJE REFLEKTORY .................... i czar znikł.{diabelek}
Gość napisał(a):Mam prośbe podajcie numer do tego pana Orlowskiego i jakiś adres :)

Gość

01-07-2008, 07:56
#16
Mam prośbe podajcie numer do tego pana Orlowskiego i jakiś adres :)
Gość napisał(a):Sala ArkadiaZespol SKARABEUSZ (jako jedni z nielicznych a moze nawet jedyni w ostrolece nie graja z playbeckow, graja na zywo znaja sie na muzyce a gitarzysta jest po prostu swietny, jak zagra solowke to az ciarki przechodza)

Gość

01-07-2008, 18:04
#17
Sala ArkadiaZespol SKARABEUSZ (jako jedni z nielicznych a moze nawet jedyni w ostrolece nie graja z playbeckow, graja na zywo znaja sie na muzyce a gitarzysta jest po prostu swietny, jak zagra solowke to az ciarki przechodza)
Gość napisał(a):No przesada wielka z tym wychwalaniem Skarabeuszów. Nie bede na nich jechał kolego czy koleżanko ale przeginasz mocno z tym wychwalaniem. ".... Jedyni w ostrołęce...."Nie chce psuć renomy zespołowi ale takie teksty mnie dobijają!!!!!!!!! Wypadało by odbić piłeczke i napisać co tak naprawde robią źle i jakim jest naprawde ten gitarzysta. Poza tym który? St...fa..ski? czy który!!???Ludzie opamietajcie sie z takim wychwalaniem bo tylko psujecie renome kapel. A może to sama kapela siebie tak wnosi pod niebiosa?

Gość

01-07-2008, 23:08
#18
No przesada wielka z tym wychwalaniem Skarabeuszów. Nie bede na nich jechał kolego czy koleżanko ale przeginasz mocno z tym wychwalaniem. ".... Jedyni w ostrołęce...."Nie chce psuć renomy zespołowi ale takie teksty mnie dobijają!!!!!!!!! Wypadało by odbić piłeczke i napisać co tak naprawde robią źle i jakim jest naprawde ten gitarzysta. Poza tym który? St...fa..ski? czy który!!???Ludzie opamietajcie sie z takim wychwalaniem bo tylko psujecie renome kapel. A może to sama kapela siebie tak wnosi pod niebiosa?
Gość napisał(a):O NIE WIEDZIAłEż ,żE STEFAńSKI GRA W SKARABEUSZU,ALE NA GITARZE JEST NAPRAWDę DOBRY,ALE DOBRY JEST TEż DRABOT Z CHłOPCóW Z PLACU BEMA.....A MO KTOś NUMER DO SKARABEUSZóW?{usmiech}

Gość

02-07-2008, 13:09
#19
O NIE WIEDZIAłEż ,żE STEFAńSKI GRA W SKARABEUSZU,ALE NA GITARZE JEST NAPRAWDę DOBRY,ALE DOBRY JEST TEż DRABOT Z CHłOPCóW Z PLACU BEMA.....A MO KTOś NUMER DO SKARABEUSZóW?{usmiech}
Gość napisał(a):POSZUKUJę KONTAKTU Z ARTUREM STEFAńSKIM.JEST ON GITARZYSTą I MIESZKA W OSTROłęCE.KIEDYś MIESZKAł W PRZASNYSZU.NIESTETY NIE WIEM ,CZY OBECNIE GRA W JAKIMś ZESPOLE...A MOżE TO CZYTA.PROSZę O NUMER TEL.   JESTEM KOLEGą,GRAM W ZESPOLE,ALE NIE BęDę PODAWAł NAZWY,żEBY POZOSTAć ANONIMEM NA FORUM....ARTUR PODAJ NUMER.{usmiech}

Gość

02-07-2008, 13:57
#20
POSZUKUJę KONTAKTU Z ARTUREM STEFAńSKIM.JEST ON GITARZYSTą I MIESZKA W OSTROłęCE.KIEDYś MIESZKAł W PRZASNYSZU.NIESTETY NIE WIEM ,CZY OBECNIE GRA W JAKIMś ZESPOLE...A MOżE TO CZYTA.PROSZę O NUMER TEL.   JESTEM KOLEGą,GRAM W ZESPOLE,ALE NIE BęDę PODAWAł NAZWY,żEBY POZOSTAć ANONIMEM NA FORUM....ARTUR PODAJ NUMER.{usmiech}

strony: wstecz 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów