dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... 53 dalej
Gość napisał(a):no tak.. lekarz winny, że straciłaś ciążę {nie} W sumie powiedział, żebyś poczekała 3 m-ce przed staraniami, więc może do takiej sytuacji by nie doszło.. to tylko spekaulacje, bo przecież nikt nie wie dlaczego tak się stało - tak czy inaczej jest mi przykro..tabletki antykoncepcyjne blokują owulację a po ich odstawieniu następuje tzw. efekt odbicia i częściej dochodzi do ciąż mnogich.. to nie jest tak, że po zakończeniu antykoncepcji trzeba zbadać kobietę - jesli nic się nie dzieje. U mnie za to się działo i dostałam skierowanie do endokrynologa - po odstawieniu miałam baaardzo niski progesteron (i prawie zero-dniową fazę lutealną ;) ), który uniemożliwiał zajście w ciążę, a raczej utrzymanie jej.. Ale to chyba nie zdarza się zbyt często?Moja siostra miała problemy z zajściem w ciążę i dr. Buciński (po 1,5 roku starań) przepisał tabletki na 2 m-ce i kazał starać się od razu po odstawieniu. Zaszli (oczywiście tu psychika tez gra dużą rolę) i urodził się zdrowiutki chłopczyk a cała ciążą była bez dolegliwości..Ja sama najbardziej lubię dra Bucińskiego, chodziłam w swojej ciąży i było super. Jednak teraz, rok po urodzeniu Synka idę do dra Wikarskiego, jednak tylko dlatego, że umawiam się na konkretną godzinę i nie czekam 2 godziny w kolejce, a góra 15min :) no i wizyttę mam dużo szybciej, a na czasie mi zalezy własnie. Dr Wikarski to również bardzo dobry lekarz, jednak dla mnie było minusem to, że nie ma dyżurów w ostrołęckim szpitalu.. Dobrze mieć swoejgo lekarza jak się leży na patologii czy już na poporodowym :)

Gość

08-12-2009, 11:24
#1
no tak.. lekarz winny, że straciłaś ciążę {nie} W sumie powiedział, żebyś poczekała 3 m-ce przed staraniami, więc może do takiej sytuacji by nie doszło.. to tylko spekaulacje, bo przecież nikt nie wie dlaczego tak się stało - tak czy inaczej jest mi przykro..tabletki antykoncepcyjne blokują owulację a po ich odstawieniu następuje tzw. efekt odbicia i częściej dochodzi do ciąż mnogich.. to nie jest tak, że po zakończeniu antykoncepcji trzeba zbadać kobietę - jesli nic się nie dzieje. U mnie za to się działo i dostałam skierowanie do endokrynologa - po odstawieniu miałam baaardzo niski progesteron (i prawie zero-dniową fazę lutealną ;) ), który uniemożliwiał zajście w ciążę, a raczej utrzymanie jej.. Ale to chyba nie zdarza się zbyt często?Moja siostra miała problemy z zajściem w ciążę i dr. Buciński (po 1,5 roku starań) przepisał tabletki na 2 m-ce i kazał starać się od razu po odstawieniu. Zaszli (oczywiście tu psychika tez gra dużą rolę) i urodził się zdrowiutki chłopczyk a cała ciążą była bez dolegliwości..Ja sama najbardziej lubię dra Bucińskiego, chodziłam w swojej ciąży i było super. Jednak teraz, rok po urodzeniu Synka idę do dra Wikarskiego, jednak tylko dlatego, że umawiam się na konkretną godzinę i nie czekam 2 godziny w kolejce, a góra 15min :) no i wizyttę mam dużo szybciej, a na czasie mi zalezy własnie. Dr Wikarski to również bardzo dobry lekarz, jednak dla mnie było minusem to, że nie ma dyżurów w ostrołęckim szpitalu.. Dobrze mieć swoejgo lekarza jak się leży na patologii czy już na poporodowym :)
Gość napisał(a):U dr.Bucnskiego juz nie trzeba czekac po 2 godz w kolejce wizyty sa umawiane na konkretno godz przynajmiej wizyty prywatne{usmiech}

Gość

08-12-2009, 15:21
#2
U dr.Bucnskiego juz nie trzeba czekac po 2 godz w kolejce wizyty sa umawiane na konkretno godz przynajmiej wizyty prywatne{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=]To że jednym nie odpowiada dr Buciński to nie znaczy że mamy Was słuchać. Jeśli idąc na wizytę mówisz że chcesz tylko tabletki to czemu lekarz ma Cię badać??? Musisz powiedzieć, że oprócz recepty na tabletki chcesz się przebadac, lekarz nie jest wróżką że ma się tego domyślic. Ja jestem od lat zadowolona z dr Bucińskiego, aktualnie prowadzi moją ciążę mimo że też miałam spore komplikacje ale Pan doktor wszystko opanował więc jak się współpracuje z lekarzem i wypełnia jego zalecenia to nie może być źle. Ale każdy m swoje zdanie. JA POLECAM DR BUCIŃSKIEGO {mruga}[/quote]a to,że Tobie on odpowiada to nie znaczy,że my mamy Cie słuchać.... wolny kraj i każdy może wyrażać swoje opinie,a to że jednym one się podobają a innym nie...no cóż{chytry}

Gość

08-12-2009, 15:51
#3
[quote=]To że jednym nie odpowiada dr Buciński to nie znaczy że mamy Was słuchać. Jeśli idąc na wizytę mówisz że chcesz tylko tabletki to czemu lekarz ma Cię badać??? Musisz powiedzieć, że oprócz recepty na tabletki chcesz się przebadac, lekarz nie jest wróżką że ma się tego domyślic. Ja jestem od lat zadowolona z dr Bucińskiego, aktualnie prowadzi moją ciążę mimo że też miałam spore komplikacje ale Pan doktor wszystko opanował więc jak się współpracuje z lekarzem i wypełnia jego zalecenia to nie może być źle. Ale każdy m swoje zdanie. JA POLECAM DR BUCIŃSKIEGO {mruga}[/quote]a to,że Tobie on odpowiada to nie znaczy,że my mamy Cie słuchać.... wolny kraj i każdy może wyrażać swoje opinie,a to że jednym one się podobają a innym nie...no cóż{chytry}
Gość napisał(a):[quote=]no tak.. lekarz winny, że straciłaś ciążę {nie} W sumie powiedział, żebyś poczekała 3 m-ce przed staraniami, więc może do takiej sytuacji by nie doszło.. to tylko spekaulacje, bo przecież nikt nie wie dlaczego tak się stało - tak czy inaczej jest mi przykro..tabletki antykoncepcyjne blokują owulację a po ich odstawieniu następuje tzw. efekt odbicia i częściej dochodzi do ciąż mnogich.. to nie jest tak, że po zakończeniu antykoncepcji trzeba zbadać kobietę - jesli nic się nie dzieje. U mnie za to się działo i dostałam skierowanie do endokrynologa - po odstawieniu miałam baaardzo niski progesteron (i prawie zero-dniową fazę lutealną ;) ), który uniemożliwiał zajście w ciążę, a raczej utrzymanie jej.. Ale to chyba nie zdarza się zbyt często?Moja siostra miała problemy z zajściem w ciążę i dr. Buciński (po 1,5 roku starań) przepisał tabletki na 2 m-ce i kazał starać się od razu po odstawieniu. Zaszli (oczywiście tu psychika tez gra dużą rolę) i urodził się zdrowiutki chłopczyk a cała ciążą była bez dolegliwości..Ja sama najbardziej lubię dra Bucińskiego, chodziłam w swojej ciąży i było super. Jednak teraz, rok po urodzeniu Synka idę do dra Wikarskiego, jednak tylko dlatego, że umawiam się na konkretną godzinę i nie czekam 2 godziny w kolejce, a góra 15min :) no i wizyttę mam dużo szybciej, a na czasie mi zalezy własnie. Dr Wikarski to również bardzo dobry lekarz, jednak dla mnie było minusem to, że nie ma dyżurów w ostrołęckim szpitalu.. Dobrze mieć swoejgo lekarza jak się leży na patologii czy już na poporodowym :)[/quote]Ja nie mówie że on jest winny tylko uważam ze jakby kazał zrobic mi jakies badania to wyszłoby ze mam problemy z prolaktyna bo to okazało sie po poronieniu. A teraz jestem szczesliwa mamą prawie rocznego dziecka, choc o Aniołku nigdy nie zapomne.

Gość

09-12-2009, 10:50
#4
[quote=]no tak.. lekarz winny, że straciłaś ciążę {nie} W sumie powiedział, żebyś poczekała 3 m-ce przed staraniami, więc może do takiej sytuacji by nie doszło.. to tylko spekaulacje, bo przecież nikt nie wie dlaczego tak się stało - tak czy inaczej jest mi przykro..tabletki antykoncepcyjne blokują owulację a po ich odstawieniu następuje tzw. efekt odbicia i częściej dochodzi do ciąż mnogich.. to nie jest tak, że po zakończeniu antykoncepcji trzeba zbadać kobietę - jesli nic się nie dzieje. U mnie za to się działo i dostałam skierowanie do endokrynologa - po odstawieniu miałam baaardzo niski progesteron (i prawie zero-dniową fazę lutealną ;) ), który uniemożliwiał zajście w ciążę, a raczej utrzymanie jej.. Ale to chyba nie zdarza się zbyt często?Moja siostra miała problemy z zajściem w ciążę i dr. Buciński (po 1,5 roku starań) przepisał tabletki na 2 m-ce i kazał starać się od razu po odstawieniu. Zaszli (oczywiście tu psychika tez gra dużą rolę) i urodził się zdrowiutki chłopczyk a cała ciążą była bez dolegliwości..Ja sama najbardziej lubię dra Bucińskiego, chodziłam w swojej ciąży i było super. Jednak teraz, rok po urodzeniu Synka idę do dra Wikarskiego, jednak tylko dlatego, że umawiam się na konkretną godzinę i nie czekam 2 godziny w kolejce, a góra 15min :) no i wizyttę mam dużo szybciej, a na czasie mi zalezy własnie. Dr Wikarski to również bardzo dobry lekarz, jednak dla mnie było minusem to, że nie ma dyżurów w ostrołęckim szpitalu.. Dobrze mieć swoejgo lekarza jak się leży na patologii czy już na poporodowym :)[/quote]Ja nie mówie że on jest winny tylko uważam ze jakby kazał zrobic mi jakies badania to wyszłoby ze mam problemy z prolaktyna bo to okazało sie po poronieniu. A teraz jestem szczesliwa mamą prawie rocznego dziecka, choc o Aniołku nigdy nie zapomne.
Gość napisał(a):Mam pytanie jak i kiedy można sobie załatwic znieczulenie do porodu czy to przed samym porodem w Ostrołęce można czy moze jakis czas musi byc? ile wogóle to kosztuje w Ostrołęce?

Gość

20-12-2009, 19:33
#5
Mam pytanie jak i kiedy można sobie załatwic znieczulenie do porodu czy to przed samym porodem w Ostrołęce można czy moze jakis czas musi byc? ile wogóle to kosztuje w Ostrołęce?
Gość napisał(a):Mam pytanie jak i kiedy można sobie załatwic znieczulenie do porodu czy to przed samym porodem w Ostrołęce można czy moze jakis czas musi byc? ile wogóle to kosztuje w Ostrołęce?

Gość

20-12-2009, 19:33
#6
Mam pytanie jak i kiedy można sobie załatwic znieczulenie do porodu czy to przed samym porodem w Ostrołęce można czy moze jakis czas musi byc? ile wogóle to kosztuje w Ostrołęce?
Gość napisał(a):Wydaje mi się z załatwieniem znieczulenia w Ostrołęce nie jest taka prosta sprawa.

Gość

20-12-2009, 23:39
#7
Wydaje mi się z załatwieniem znieczulenia w Ostrołęce nie jest taka prosta sprawa.
Gość napisał(a):Znajoma poleciła mi dr Fularskiego z Przasnysza. Zdecydowałam sie na wizytę u niego i nie żałuje. Bardzo miły, sympatyczny lekarz. Wszystko spokojnie wytłumaczy. No i robi USG 4D, mogłam zobaczyć swoje dziecko, to było naprawdę wielkie przeżycie, dodam tylko, że mój mąż się popłakał. Pozdrawiam Panie doktorze{ok}

Gość

22-12-2009, 19:29
#8
Znajoma poleciła mi dr Fularskiego z Przasnysza. Zdecydowałam sie na wizytę u niego i nie żałuje. Bardzo miły, sympatyczny lekarz. Wszystko spokojnie wytłumaczy. No i robi USG 4D, mogłam zobaczyć swoje dziecko, to było naprawdę wielkie przeżycie, dodam tylko, że mój mąż się popłakał. Pozdrawiam Panie doktorze{ok}
Gość napisał(a):Popieram dr Fularski jest jednym z najbardziej polecanych lekarzy - jest miły, wytłumaczy i po pierwsze nie zbywa pacjentki, ze szczegółami wszystko tłumaczy.

Gość

22-12-2009, 23:27
#9
Popieram dr Fularski jest jednym z najbardziej polecanych lekarzy - jest miły, wytłumaczy i po pierwsze nie zbywa pacjentki, ze szczegółami wszystko tłumaczy.
Gość napisał(a):gdzie tendoktor przyjmuje i ile bierze za usg 4d razem z wixzyta

Gość

22-12-2009, 23:49
#10
gdzie tendoktor przyjmuje i ile bierze za usg 4d razem z wixzyta
Gość napisał(a):gdzie tendoktor przyjmuje i ile bierze za usg 4d razem z wixzyta

Gość

22-12-2009, 23:49
#11
gdzie tendoktor przyjmuje i ile bierze za usg 4d razem z wixzyta
Gość napisał(a):Doktor Fularski przyjmuje na ul. mazowieckiej w przychodzi Medyk. USG 4D kosztuje 150zł z nagraniem 15 minutowego filmu.

Gość

23-12-2009, 15:56
#12
Doktor Fularski przyjmuje na ul. mazowieckiej w przychodzi Medyk. USG 4D kosztuje 150zł z nagraniem 15 minutowego filmu.
Gość napisał(a):dzieki powodzenia i wesołych świąt

Gość

23-12-2009, 18:52
#13
dzieki powodzenia i wesołych świąt
Gość napisał(a):dzieki powodzenia i wesołych świąt

Gość

23-12-2009, 18:53
#14
dzieki powodzenia i wesołych świąt
Gość napisał(a):http://www.eprzasnysz.pl/forum.php?id_w=6175#6175To jest link do wypowiedzi o dr Fularskim bardzo pochlebnych.

Gość

26-12-2009, 23:31
#15
http://www.eprzasnysz.pl/forum.php?id_w=6175#6175To jest link do wypowiedzi o dr Fularskim bardzo pochlebnych.
Gość napisał(a):[quote=]Dr Wikarski nie prowadzi mi ciąży, także nie wypowiadam się na ten temat, wiem jednak, że na problemach kobiecych zna się bardzo dobrze. Z tego co wiem to chodzą do niego ostrołęckie pielęgniarki, więc musi być dobry. A tak wogóle to mam mieć robioną nadżerkę u Wikarskiego za kilka dni ale po przeczytaniu kilku postów zaczynam się zastanawiać{co}[/quote]dr Wikarski wszystkie kobiety namawia do zlikwidowania u siebie nadzerki( czy ona jest tam czy ne ma)!!!i bierze za to ladna kase, pozatym ,,zapomina,,zaklaac rekawiczek do badan. a przy ciazy stwierdza ze nie zalozy jesce karty  ciazy bo to za wczesnie a trafilas np na taki okres poronien..bezczelny i tyle!!

Gość

26-12-2009, 23:44
#16
[quote=]Dr Wikarski nie prowadzi mi ciąży, także nie wypowiadam się na ten temat, wiem jednak, że na problemach kobiecych zna się bardzo dobrze. Z tego co wiem to chodzą do niego ostrołęckie pielęgniarki, więc musi być dobry. A tak wogóle to mam mieć robioną nadżerkę u Wikarskiego za kilka dni ale po przeczytaniu kilku postów zaczynam się zastanawiać{co}[/quote]dr Wikarski wszystkie kobiety namawia do zlikwidowania u siebie nadzerki( czy ona jest tam czy ne ma)!!!i bierze za to ladna kase, pozatym ,,zapomina,,zaklaac rekawiczek do badan. a przy ciazy stwierdza ze nie zalozy jesce karty  ciazy bo to za wczesnie a trafilas np na taki okres poronien..bezczelny i tyle!!
Gość napisał(a):Jak to lekarz i nie zakłada rękawiczek do badania...Nie nie nieTak się nie robi

Gość

27-12-2009, 14:20
#17
Jak to lekarz i nie zakłada rękawiczek do badania...Nie nie nieTak się nie robi
Gość napisał(a):Po pierwsze drogie Panie dr Wikarski zakłada rękwiczki do każdego badania, a po drugie zabieg usunięcia nadżerki jest u dr Wikarskiego bezpłatny. Wiem to z własnego doświadczenia. Więc jeśli ktoś nie wie to niech najpierw zapyta się we właściwym miejscu. Co tu kogo namiawiać, jak ktoś nie chce to nie musi chodzic, ale wypisywanie takich bzdur na dobrego lekarza to gruba przesada.

Gość

27-12-2009, 23:05
#18
Po pierwsze drogie Panie dr Wikarski zakłada rękwiczki do każdego badania, a po drugie zabieg usunięcia nadżerki jest u dr Wikarskiego bezpłatny. Wiem to z własnego doświadczenia. Więc jeśli ktoś nie wie to niech najpierw zapyta się we właściwym miejscu. Co tu kogo namiawiać, jak ktoś nie chce to nie musi chodzic, ale wypisywanie takich bzdur na dobrego lekarza to gruba przesada.
Gość napisał(a):Chciałam zapytać jak jest z załatwieniem sobie położnej w nowym szpitalu?można??może macie jakąś godną polecenia?termin mam za niecały miesiąc.pomóżcie:(

Gość

28-12-2009, 10:12
#19
Chciałam zapytać jak jest z załatwieniem sobie położnej w nowym szpitalu?można??może macie jakąś godną polecenia?termin mam za niecały miesiąc.pomóżcie:(
Gość napisał(a):Z zaufanego źródła wiem że można miec swoja położną przy porodzie tyle że ona nie może odbierac porodu ale może przy Tobie cały czas byc. Dziewczyny tu chwaliły niektóre położne wiec może któraś da jakiś kontakt a jeśli nie to proponuję zapytac własnego lekarza prowadzącego ciąże, wiem że oni maja nry tel do połoznych godnych zaufania.

Gość

29-12-2009, 10:15
#20
Z zaufanego źródła wiem że można miec swoja położną przy porodzie tyle że ona nie może odbierac porodu ale może przy Tobie cały czas byc. Dziewczyny tu chwaliły niektóre położne wiec może któraś da jakiś kontakt a jeśli nie to proponuję zapytac własnego lekarza prowadzącego ciąże, wiem że oni maja nry tel do połoznych godnych zaufania.

strony: wstecz 1 ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów