dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... 53 dalej
Gość napisał(a):Tak, ta Pani położna jest cudowną kobietą. Była przy moich 2 porodach,jest miła,opanowana,bardzo pomaga podczas porodu. Ja jestem zachwycona tą osobą.

Gość

25-11-2009, 23:28
#1
Tak, ta Pani położna jest cudowną kobietą. Była przy moich 2 porodach,jest miła,opanowana,bardzo pomaga podczas porodu. Ja jestem zachwycona tą osobą.
Gość napisał(a):Nie wiem dlaczego dr Buciński został tak wysławiony. Ja mam z nim bardzo złe wspomnienia. Przez rok wypisywał mi tabletki antykoncepcyjne i nawet raz mnie nie zbadał. Jak poszłam do niego żeby się zbadać przed planowaną ciążą to powiedział mi, że nie ma takiej potrzeby, żeby brać kwas foliowy. Poza tym nic absolutnie nie wytłumaczy, a na pytania odpowiada zdawkowo. Poza tym mojej siostrze zrobił bardzo dużo złego podcza porodu. ABSOLUTNIE NIE POLECAM DR BUCIŃSKIEGO. Zaznaczam, że jeśli wszystko jest dobrze to każdy lekarz jest dobry, w momencie natomiast gdy pojawią się komplikacje to potrzebny jest dobry lekarz. Polecić mogę natomiast Dr Wikarskiego, jak do niego poszłam, żeby się przebadać przed ciążą, to mnie przebadał. zrobił cytologię, USG - zupełne przeciwieństwo poprzedniego ginekologa. Chce mu się pracować i pomagać, a poza tym jest dobrym fachowcem, godnym polecenia lekarzem.

Gość

26-11-2009, 17:57
#2
Nie wiem dlaczego dr Buciński został tak wysławiony. Ja mam z nim bardzo złe wspomnienia. Przez rok wypisywał mi tabletki antykoncepcyjne i nawet raz mnie nie zbadał. Jak poszłam do niego żeby się zbadać przed planowaną ciążą to powiedział mi, że nie ma takiej potrzeby, żeby brać kwas foliowy. Poza tym nic absolutnie nie wytłumaczy, a na pytania odpowiada zdawkowo. Poza tym mojej siostrze zrobił bardzo dużo złego podcza porodu. ABSOLUTNIE NIE POLECAM DR BUCIŃSKIEGO. Zaznaczam, że jeśli wszystko jest dobrze to każdy lekarz jest dobry, w momencie natomiast gdy pojawią się komplikacje to potrzebny jest dobry lekarz. Polecić mogę natomiast Dr Wikarskiego, jak do niego poszłam, żeby się przebadać przed ciążą, to mnie przebadał. zrobił cytologię, USG - zupełne przeciwieństwo poprzedniego ginekologa. Chce mu się pracować i pomagać, a poza tym jest dobrym fachowcem, godnym polecenia lekarzem.
Gość napisał(a):hej! mam pytanko czy któraś mogła by mi polecic dobrego lekarza znającego się na problemach z ciążą. Mam z tym spory problem nie mogię znaleśc  dobrego lekarza a mam duże problemy z ciążą przez jednego straciłam już dziecko nie chciałabym żeby to się powtórzyło. Dlatego bardzo proszę o pomoc.. gdy jest wszystko ok to każdy lekarz jest  dobry gorzej jest gdy zaczynają się schody... z góry dziękuję za pomoc.

Gość

27-11-2009, 16:40
#3
hej! mam pytanko czy któraś mogła by mi polecic dobrego lekarza znającego się na problemach z ciążą. Mam z tym spory problem nie mogię znaleśc  dobrego lekarza a mam duże problemy z ciążą przez jednego straciłam już dziecko nie chciałabym żeby to się powtórzyło. Dlatego bardzo proszę o pomoc.. gdy jest wszystko ok to każdy lekarz jest  dobry gorzej jest gdy zaczynają się schody... z góry dziękuję za pomoc.
Gość napisał(a):hej! mam pytanko czy któraś mogła by mi polecic dobrego lekarza znającego się na problemach z ciążą. Mam z tym spory problem nie mogię znaleśc  dobrego lekarza a mam duże problemy z ciążą przez jednego straciłam już dziecko nie chciałabym żeby to się powtórzyło. Dlatego bardzo proszę o pomoc.. gdy jest wszystko ok to każdy lekarz jest  dobry gorzej jest gdy zaczynają się schody... z góry dziękuję za pomoc.

Gość

27-11-2009, 17:00
#4
hej! mam pytanko czy któraś mogła by mi polecic dobrego lekarza znającego się na problemach z ciążą. Mam z tym spory problem nie mogię znaleśc  dobrego lekarza a mam duże problemy z ciążą przez jednego straciłam już dziecko nie chciałabym żeby to się powtórzyło. Dlatego bardzo proszę o pomoc.. gdy jest wszystko ok to każdy lekarz jest  dobry gorzej jest gdy zaczynają się schody... z góry dziękuję za pomoc.
Gość napisał(a):zgadzam się w zupełności z moją poprzedniczka co do doktora Bucińskiego.kazdy go chwali ale gdy nie ma problemów gdy się pojawiają to leczy latami i zbiera niezłą kasę.jest mało komunikatywny.mi napewno więcej zaszkodził niż pomógł.nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

27-11-2009, 18:23
#5
zgadzam się w zupełności z moją poprzedniczka co do doktora Bucińskiego.kazdy go chwali ale gdy nie ma problemów gdy się pojawiają to leczy latami i zbiera niezłą kasę.jest mało komunikatywny.mi napewno więcej zaszkodził niż pomógł.nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):polecam dr Walczak przyjmuje w Centrum Medycznym na 11-go Listopada

Gość

28-11-2009, 16:12
#6
polecam dr Walczak przyjmuje w Centrum Medycznym na 11-go Listopada
Gość napisał(a):[quote=]Nie wiem dlaczego dr Buciński został tak wysławiony. Ja mam z nim bardzo złe wspomnienia. Przez rok wypisywał mi tabletki antykoncepcyjne i nawet raz mnie nie zbadał. Jak poszłam do niego żeby się zbadać przed planowaną ciążą to powiedział mi, że nie ma takiej potrzeby, żeby brać kwas foliowy. Poza tym nic absolutnie nie wytłumaczy, a na pytania odpowiada zdawkowo. Poza tym mojej siostrze zrobił bardzo dużo złego podcza porodu. ABSOLUTNIE NIE POLECAM DR BUCIŃSKIEGO. Zaznaczam, że jeśli wszystko jest dobrze to każdy lekarz jest dobry, w momencie natomiast gdy pojawią się komplikacje to potrzebny jest dobry lekarz. Polecić mogę natomiast Dr Wikarskiego, jak do niego poszłam, żeby się przebadać przed ciążą, to mnie przebadał. zrobił cytologię, USG - zupełne przeciwieństwo poprzedniego ginekologa. Chce mu się pracować i pomagać, a poza tym jest dobrym fachowcem, godnym polecenia lekarzem.[/quote]co do Bucinskiego to zgadzam sie. jseli chodzi o Wikarskiego to powiedz czy jestes w ciazy i on Ci ja prowadzi??? bo ja do niego poszlam na poczatku ciazy. odmowil mi badania usg, nie zlecil zadnych badan, nawet morfologii, nie pomogl mi z wymiotami, przez ktore trafilam do szpitala. a kiedy zapytalam czemu tak to stwierdzil, ze jak sie nie podoba to sobie moge zmienic...cham i prostak

Gość

30-11-2009, 11:53
#7
[quote=]Nie wiem dlaczego dr Buciński został tak wysławiony. Ja mam z nim bardzo złe wspomnienia. Przez rok wypisywał mi tabletki antykoncepcyjne i nawet raz mnie nie zbadał. Jak poszłam do niego żeby się zbadać przed planowaną ciążą to powiedział mi, że nie ma takiej potrzeby, żeby brać kwas foliowy. Poza tym nic absolutnie nie wytłumaczy, a na pytania odpowiada zdawkowo. Poza tym mojej siostrze zrobił bardzo dużo złego podcza porodu. ABSOLUTNIE NIE POLECAM DR BUCIŃSKIEGO. Zaznaczam, że jeśli wszystko jest dobrze to każdy lekarz jest dobry, w momencie natomiast gdy pojawią się komplikacje to potrzebny jest dobry lekarz. Polecić mogę natomiast Dr Wikarskiego, jak do niego poszłam, żeby się przebadać przed ciążą, to mnie przebadał. zrobił cytologię, USG - zupełne przeciwieństwo poprzedniego ginekologa. Chce mu się pracować i pomagać, a poza tym jest dobrym fachowcem, godnym polecenia lekarzem.[/quote]co do Bucinskiego to zgadzam sie. jseli chodzi o Wikarskiego to powiedz czy jestes w ciazy i on Ci ja prowadzi??? bo ja do niego poszlam na poczatku ciazy. odmowil mi badania usg, nie zlecil zadnych badan, nawet morfologii, nie pomogl mi z wymiotami, przez ktore trafilam do szpitala. a kiedy zapytalam czemu tak to stwierdzil, ze jak sie nie podoba to sobie moge zmienic...cham i prostak
Gość napisał(a):[quote=]hej! mam pytanko czy któraś mogła by mi polecic dobrego lekarza znającego się na problemach z ciążą. Mam z tym spory problem nie mogię znaleśc  dobrego lekarza a mam duże problemy z ciążą przez jednego straciłam już dziecko nie chciałabym żeby to się powtórzyło. Dlatego bardzo proszę o pomoc.. gdy jest wszystko ok to każdy lekarz jest  dobry gorzej jest gdy zaczynają się schody... z góry dziękuję za pomoc.[/quote]Mogę Ci polecić prof Jóźwik jest świetnym lekarzem i specjalizuje się w trudnych ciążach.Przyjmuje w Meditransie

Gość

30-11-2009, 17:02
#8
[quote=]hej! mam pytanko czy któraś mogła by mi polecic dobrego lekarza znającego się na problemach z ciążą. Mam z tym spory problem nie mogię znaleśc  dobrego lekarza a mam duże problemy z ciążą przez jednego straciłam już dziecko nie chciałabym żeby to się powtórzyło. Dlatego bardzo proszę o pomoc.. gdy jest wszystko ok to każdy lekarz jest  dobry gorzej jest gdy zaczynają się schody... z góry dziękuję za pomoc.[/quote]Mogę Ci polecić prof Jóźwik jest świetnym lekarzem i specjalizuje się w trudnych ciążach.Przyjmuje w Meditransie
Gość napisał(a):Ja również nie polecam Bucińskiego.

Gość

30-11-2009, 23:01
#9
Ja również nie polecam Bucińskiego.
Gość napisał(a):[quote=]polecam dr Walczak przyjmuje w Centrum Medycznym na 11-go Listopada[/quote]Witam!czy mogłabys napisać cos więcej o tum lekarzu? Czy robi usg u siebie?

Gość

02-12-2009, 07:46
#10
[quote=]polecam dr Walczak przyjmuje w Centrum Medycznym na 11-go Listopada[/quote]Witam!czy mogłabys napisać cos więcej o tum lekarzu? Czy robi usg u siebie?
Gość napisał(a):I ile kosztuje wizyta razem z usg???

Gość

02-12-2009, 09:21
#11
I ile kosztuje wizyta razem z usg???
Gość napisał(a):Usg na pewno robi, ile wizyta u niego kosztuje z usg to nie wiem bo ja jeździłam do niego do przychodni w Wyszkowie i tam przyjmowana byłam na Kasę Chorych.

Gość

02-12-2009, 18:33
#12
Usg na pewno robi, ile wizyta u niego kosztuje z usg to nie wiem bo ja jeździłam do niego do przychodni w Wyszkowie i tam przyjmowana byłam na Kasę Chorych.
Gość napisał(a):ZDECYDOWANIE MROZ:  KONKRETNY, ZASADNICZY  SUPPER POLECAM NA KASE!!!!

Gość

04-12-2009, 14:56
#13
ZDECYDOWANIE MROZ:  KONKRETNY, ZASADNICZY  SUPPER POLECAM NA KASE!!!!
Gość napisał(a):Dr Wikarski nie prowadzi mi ciąży, także nie wypowiadam się na ten temat, wiem jednak, że na problemach kobiecych zna się bardzo dobrze. Z tego co wiem to chodzą do niego ostrołęckie pielęgniarki, więc musi być dobry. A tak wogóle to mam mieć robioną nadżerkę u Wikarskiego za kilka dni ale po przeczytaniu kilku postów zaczynam się zastanawiać{co}

Gość

04-12-2009, 20:38
#14
Dr Wikarski nie prowadzi mi ciąży, także nie wypowiadam się na ten temat, wiem jednak, że na problemach kobiecych zna się bardzo dobrze. Z tego co wiem to chodzą do niego ostrołęckie pielęgniarki, więc musi być dobry. A tak wogóle to mam mieć robioną nadżerkę u Wikarskiego za kilka dni ale po przeczytaniu kilku postów zaczynam się zastanawiać{co}
Gość napisał(a):Dr Wikarski nie prowadzi mi ciąży, także nie wypowiadam się na ten temat, wiem jednak, że na problemach kobiecych zna się bardzo dobrze. Z tego co wiem to chodzą do niego ostrołęckie pielęgniarki, więc musi być dobry. A tak wogóle to mam mieć robioną nadżerkę u Wikarskiego za kilka dni ale po przeczytaniu kilku postów zaczynam się zastanawiać{co}

Gość

04-12-2009, 20:49
#15
Dr Wikarski nie prowadzi mi ciąży, także nie wypowiadam się na ten temat, wiem jednak, że na problemach kobiecych zna się bardzo dobrze. Z tego co wiem to chodzą do niego ostrołęckie pielęgniarki, więc musi być dobry. A tak wogóle to mam mieć robioną nadżerkę u Wikarskiego za kilka dni ale po przeczytaniu kilku postów zaczynam się zastanawiać{co}
Gość napisał(a):MRÓZ- absolutnie nie!!!Kazał mi rodzic natruralnie gdy jedno z bliźniat było połozone posladkowo, na szczescie inny lekarz nie pozwolił na to i zrobiono mi CC

Gość

04-12-2009, 21:13
#16
MRÓZ- absolutnie nie!!!Kazał mi rodzic natruralnie gdy jedno z bliźniat było połozone posladkowo, na szczescie inny lekarz nie pozwolił na to i zrobiono mi CC
Gość napisał(a):a dla mnie tylko Mróz!!!!!! Ile kobiet tyle opinii, drogie panie

Gość

06-12-2009, 20:13
#17
a dla mnie tylko Mróz!!!!!! Ile kobiet tyle opinii, drogie panie
Gość napisał(a):To że jednym nie odpowiada dr Buciński to nie znaczy że mamy Was słuchać. Jeśli idąc na wizytę mówisz że chcesz tylko tabletki to czemu lekarz ma Cię badać??? Musisz powiedzieć, że oprócz recepty na tabletki chcesz się przebadac, lekarz nie jest wróżką że ma się tego domyślic. Ja jestem od lat zadowolona z dr Bucińskiego, aktualnie prowadzi moją ciążę mimo że też miałam spore komplikacje ale Pan doktor wszystko opanował więc jak się współpracuje z lekarzem i wypełnia jego zalecenia to nie może być źle. Ale każdy m swoje zdanie. JA POLECAM DR BUCIŃSKIEGO {mruga}

Gość

07-12-2009, 12:34
#18
To że jednym nie odpowiada dr Buciński to nie znaczy że mamy Was słuchać. Jeśli idąc na wizytę mówisz że chcesz tylko tabletki to czemu lekarz ma Cię badać??? Musisz powiedzieć, że oprócz recepty na tabletki chcesz się przebadac, lekarz nie jest wróżką że ma się tego domyślic. Ja jestem od lat zadowolona z dr Bucińskiego, aktualnie prowadzi moją ciążę mimo że też miałam spore komplikacje ale Pan doktor wszystko opanował więc jak się współpracuje z lekarzem i wypełnia jego zalecenia to nie może być źle. Ale każdy m swoje zdanie. JA POLECAM DR BUCIŃSKIEGO {mruga}
Gość napisał(a):Lekarz to nie jest wróżką to prawda, ale nie może przepisywać tabletek bez przebadania pacjentki, czy wszytsko jest ok. A poza tym, raz poszłam do dr Bucińskiego i powiedziałam wprost, że planuję ciążę i chcę się przebadać czy wszystko ok i powiedział mi, że nie ma takiej potrzeby. Nie wiem może miał zły dzień - ale w mojej opinii w takiej sytuacji zły dzień nie jest wytlumaczeniem. Ja go nie polecam, ale każdy oczywiście ma prawo do własnego zdania. Jednemu pomoże, a drugiemu nie. Względem mnie nie wykazał się niczym oprócz lekceważnia pacjentki, absolutnie żadną wiedzą. Nie idę do lekarza, po to żeby dowiedziec się, żeby planując ciążę brać kwas foliowy, bo to wie każda dziewczyna. {usmiech}

Gość

07-12-2009, 16:22
#19
Lekarz to nie jest wróżką to prawda, ale nie może przepisywać tabletek bez przebadania pacjentki, czy wszytsko jest ok. A poza tym, raz poszłam do dr Bucińskiego i powiedziałam wprost, że planuję ciążę i chcę się przebadać czy wszystko ok i powiedział mi, że nie ma takiej potrzeby. Nie wiem może miał zły dzień - ale w mojej opinii w takiej sytuacji zły dzień nie jest wytlumaczeniem. Ja go nie polecam, ale każdy oczywiście ma prawo do własnego zdania. Jednemu pomoże, a drugiemu nie. Względem mnie nie wykazał się niczym oprócz lekceważnia pacjentki, absolutnie żadną wiedzą. Nie idę do lekarza, po to żeby dowiedziec się, żeby planując ciążę brać kwas foliowy, bo to wie każda dziewczyna. {usmiech}
Gość napisał(a):Ja też miałam taką sytuacje że planowałam ciążę i poszłam do dra Bucińskiego żeby mi powiedział czy , i jakie powinnam wykonac badania. Powiedział zeby brac kwas foliowy i po tabletkach anty odczekac 3 miesiące- jak kazał tak zrobiłam i zaszłam w ciąże w drugim cyklu tyle ze poroniłam od razu. Mysle ze jesli zrobiłby mi jakies badania nie doszłoby do tej sytuacji.

Gość

07-12-2009, 20:53
#20
Ja też miałam taką sytuacje że planowałam ciążę i poszłam do dra Bucińskiego żeby mi powiedział czy , i jakie powinnam wykonac badania. Powiedział zeby brac kwas foliowy i po tabletkach anty odczekac 3 miesiące- jak kazał tak zrobiłam i zaszłam w ciąże w drugim cyklu tyle ze poroniłam od razu. Mysle ze jesli zrobiłby mi jakies badania nie doszłoby do tej sytuacji.

strony: wstecz 1 ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów