dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... 53 dalej
Gość napisał(a):Ja mogę polecić dr. Walczaka z Wyszkowa bardzo dobry ginekolog i do tego słyszałam że teraz przyjmuje w Centrum Medycznym w Ostrołęce, można zrobić tam USG 3D i 4D z filmikiem i zdjęciami naprawdę super sprawa, polecam

Gość

14-11-2009, 16:03
#1
Ja mogę polecić dr. Walczaka z Wyszkowa bardzo dobry ginekolog i do tego słyszałam że teraz przyjmuje w Centrum Medycznym w Ostrołęce, można zrobić tam USG 3D i 4D z filmikiem i zdjęciami naprawdę super sprawa, polecam
Gość napisał(a):W jakim centrum medycznym moze jakies namiary masz telefon adres czy to na kase chorych przyjmuje czy prywatnie jaka cena za wizyte i moze wiesz ile usg 3 D kosztuje

Gość

14-11-2009, 17:19
#2
W jakim centrum medycznym moze jakies namiary masz telefon adres czy to na kase chorych przyjmuje czy prywatnie jaka cena za wizyte i moze wiesz ile usg 3 D kosztuje
Gość napisał(a):W jakim centrum medycznym moze jakies namiary masz telefon adres czy to na kase chorych przyjmuje czy prywatnie jaka cena za wizyte i moze wiesz ile usg 3 D kosztuje

Gość

14-11-2009, 17:20
#3
W jakim centrum medycznym moze jakies namiary masz telefon adres czy to na kase chorych przyjmuje czy prywatnie jaka cena za wizyte i moze wiesz ile usg 3 D kosztuje
Gość napisał(a):Bardzo fajny lekarz dr Walczak. Również bardzo go polecam.

Gość

14-11-2009, 19:54
#4
Bardzo fajny lekarz dr Walczak. Również bardzo go polecam.
Gość napisał(a):W Centrum Medycznym ul. 11 listopada 51, 509869336, 029 7603867, teraz wiem że przyjmuje tylko prywatnie ale coś słyszałam że może się to zmieni w najbliższym czasie a cena USG 3D lub 4D to 200 zł z  filmikiem i zdjęciami

Gość

16-11-2009, 12:09
#5
W Centrum Medycznym ul. 11 listopada 51, 509869336, 029 7603867, teraz wiem że przyjmuje tylko prywatnie ale coś słyszałam że może się to zmieni w najbliższym czasie a cena USG 3D lub 4D to 200 zł z  filmikiem i zdjęciami
Gość napisał(a):Mam prośbę o doradzenie dobrej położnej w Ostrołęce, mam również pytanie czy można ustalać położną przed porodem i ile to kosztuje...

Gość

16-11-2009, 20:44
#6
Mam prośbę o doradzenie dobrej położnej w Ostrołęce, mam również pytanie czy można ustalać położną przed porodem i ile to kosztuje...
Gość napisał(a):dzieki serdeczne pozdrawiam

Gość

16-11-2009, 21:40
#7
dzieki serdeczne pozdrawiam
Gość napisał(a):[quote=]Mam prośbę o doradzenie dobrej położnej w Ostrołęce, mam również pytanie czy można ustalać położną przed porodem i ile to kosztuje...[/quote]Nie można,jest zakaz przebywania pracowników na terenie szpitala poza godzinami pracy.

Gość

16-11-2009, 21:46
#8
[quote=]Mam prośbę o doradzenie dobrej położnej w Ostrołęce, mam również pytanie czy można ustalać położną przed porodem i ile to kosztuje...[/quote]Nie można,jest zakaz przebywania pracowników na terenie szpitala poza godzinami pracy.
Gość napisał(a):Nie jest tak... Położna poza dyżurem, która jest np. Twoją znajomą MOŻE Ci towarzyszyć, aczkolwiek nie może odbierać porodu.

Gość

17-11-2009, 18:54
#9
Nie jest tak... Położna poza dyżurem, która jest np. Twoją znajomą MOŻE Ci towarzyszyć, aczkolwiek nie może odbierać porodu.
Gość napisał(a):[quote=]Nie jest tak... Położna poza dyżurem, która jest np. Twoją znajomą MOŻE Ci towarzyszyć, aczkolwiek nie może odbierać porodu.[/quote]Aczkolwiek moja znajoma miała swoją położną i w szpitalu odbierała jej poród{ok}{ok}

Gość

17-11-2009, 18:59
#10
[quote=]Nie jest tak... Położna poza dyżurem, która jest np. Twoją znajomą MOŻE Ci towarzyszyć, aczkolwiek nie może odbierać porodu.[/quote]Aczkolwiek moja znajoma miała swoją położną i w szpitalu odbierała jej poród{ok}{ok}
Gość napisał(a):Aczkolwiek Pani raczej się myli.{zdziwko}Zakaz bez wyjątków,proszę mi pomóc,też chce tą położną,która może przychodzic i odebrac poród.Dzięki.

Gość

19-11-2009, 13:33
#11
Aczkolwiek Pani raczej się myli.{zdziwko}Zakaz bez wyjątków,proszę mi pomóc,też chce tą położną,która może przychodzic i odebrac poród.Dzięki.
Gość napisał(a):Z niecierpliwością czekamy na jakieś relacje na temat porodów w nowym szpitalu {wstyd}

Gość

19-11-2009, 20:26
#12
Z niecierpliwością czekamy na jakieś relacje na temat porodów w nowym szpitalu {wstyd}
Gość napisał(a):Ja tez z checią dowiedziałabym sie jak jest w nowym szpitalu może to byłaby dobra podstawa do zajścia w kolejną ciąże {usmiech}

Gość

20-11-2009, 11:08
#13
Ja tez z checią dowiedziałabym sie jak jest w nowym szpitalu może to byłaby dobra podstawa do zajścia w kolejną ciąże {usmiech}
Gość napisał(a):drogie panie, co wy tutaj piszecie.-jak się rodzi w nowym szpitaluDla mnie to pytanie nie mam sensu, przecież czy w nowym czy w starym szpitalu pracują tam te same osoby.A o warunkach nie ma co pisać, przecież wiadomo, że w nowym szpitalu są o wiele lepsze.

Gość

20-11-2009, 15:24
#14
drogie panie, co wy tutaj piszecie.-jak się rodzi w nowym szpitaluDla mnie to pytanie nie mam sensu, przecież czy w nowym czy w starym szpitalu pracują tam te same osoby.A o warunkach nie ma co pisać, przecież wiadomo, że w nowym szpitalu są o wiele lepsze.
Gość napisał(a):Droga PANI może personel sie nie zmienił ja na niego nie narzekałam a warunki jakie są w nowym szpitalu to tez wazna sprawa

Gość

20-11-2009, 18:24
#15
Droga PANI może personel sie nie zmienił ja na niego nie narzekałam a warunki jakie są w nowym szpitalu to tez wazna sprawa
Gość napisał(a):Małe pytanie :) czy ktoś może wie ile teraz kosztuje prywatna wizyta u doktora Pyskło .....

Gość

22-11-2009, 19:18
#16
Małe pytanie :) czy ktoś może wie ile teraz kosztuje prywatna wizyta u doktora Pyskło .....
Gość napisał(a):Nie widze nic dziwnego  w pytaniu o poród w nowym szpitalu, to jak najbardziej pytanie na miejscu. Normalne, że kobiety to interesuje. A już nie ma się co dziwić NAM kobietom w ciąży, chcemy wiedzieć coś na temat porodu w naszym nowym szpitalu {jezyk}

Gość

23-11-2009, 14:16
#17
Nie widze nic dziwnego  w pytaniu o poród w nowym szpitalu, to jak najbardziej pytanie na miejscu. Normalne, że kobiety to interesuje. A już nie ma się co dziwić NAM kobietom w ciąży, chcemy wiedzieć coś na temat porodu w naszym nowym szpitalu {jezyk}
Gość napisał(a):http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/tngallery?Site=TO&Date=20 091122&Category=ALBUM&Artno=969280874&Ref=PHTo link do zdjec z nowej porodówki-polecam(mam nadzieje ze link sie otworzy) A na zdjeciach akurat te połozne które sobie chwle i Pani doktor Petrosjan wspaniała cipła kobieta.

Gość

23-11-2009, 15:14
#18
http://www.to.com.pl/apps/pbcs.dll/tngallery?Site=TO&Date=20 091122&Category=ALBUM&Artno=969280874&Ref=PHTo link do zdjec z nowej porodówki-polecam(mam nadzieje ze link sie otworzy) A na zdjeciach akurat te połozne które sobie chwle i Pani doktor Petrosjan wspaniała cipła kobieta.
Gość napisał(a):Nie wiem jak nazywa się ta Pani położna która na zdjęciach z powyższego linku podaje maleństwo mamie ale ona jest na prawdę super! Leżałam przez całą ciąże łącznie miesiąc czasu na patologi a ta położna była jedno z najmilszych,która zawsze powie dobre słowo,pocieszy a nawet i pożartuje.Oby więcej takich!

Gość

24-11-2009, 09:06
#19
Nie wiem jak nazywa się ta Pani położna która na zdjęciach z powyższego linku podaje maleństwo mamie ale ona jest na prawdę super! Leżałam przez całą ciąże łącznie miesiąc czasu na patologi a ta położna była jedno z najmilszych,która zawsze powie dobre słowo,pocieszy a nawet i pożartuje.Oby więcej takich!
Gość napisał(a):A co sadzicie o lek.A. Wojnie? Czy ktoras Pani do niego chodzila? I jak to jest u nas z L4?

Gość

25-11-2009, 11:48
#20
A co sadzicie o lek.A. Wojnie? Czy ktoras Pani do niego chodzila? I jak to jest u nas z L4?

strony: wstecz 1 ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów