dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 53 dalej
egna napisał(a):jak w temacie

egna

Wpisów: 16
Dołączył: 13.01.2007
15-01-2007, 20:17
#1
jak w temacie
lulu napisał(a):To zależy gdzie chcesz rodzić. Ja rodziłam w Łomży, wiec tam też jeździłam do gina.Jeśli w Oce, to też zależy czy prywatnie czy na fundusz . państwowo to polecam dr Janowską. przyjmuje w Feminie przy Urzędzie Pracy. Nie polecam Achcińskiej. A prywatnie to każdy jest dobry i miły. Ale czy kompetentny to nie wiem. pozdrawim.

lulu

Wpisów: 14
Dołączył: 18.04.2006
18-01-2007, 09:51
#2
To zależy gdzie chcesz rodzić. Ja rodziłam w Łomży, wiec tam też jeździłam do gina.Jeśli w Oce, to też zależy czy prywatnie czy na fundusz . państwowo to polecam dr Janowską. przyjmuje w Feminie przy Urzędzie Pracy. Nie polecam Achcińskiej. A prywatnie to każdy jest dobry i miły. Ale czy kompetentny to nie wiem. pozdrawim.
Gość napisał(a):Nie polecam dr Janowskiej, NIGDY. Jestem w pierwszej ciąży w 4miesiącu byłam u niej jak zaczęłam plamić przyjeła mnie oschle i beszczelnie. Jako przewrażliwiona "mama" rozpłkałam sie ze strachu a ona odpowiedziała że jak nie to to będzie drugie i że nie ma sie czym przejmować( czy takie podejście ma ginekolog do krwawiącej ciężarnej??!). Ja polecam dr Niewińskiego( naKCH przyjmuje w Feminie koło UP a prywatnie też w feminie tylko ze na kościuszki) i dr Jankowskiego przyjmuje prywatnie na Celnej.

Gość

24-01-2007, 17:15
#3
Nie polecam dr Janowskiej, NIGDY. Jestem w pierwszej ciąży w 4miesiącu byłam u niej jak zaczęłam plamić przyjeła mnie oschle i beszczelnie. Jako przewrażliwiona "mama" rozpłkałam sie ze strachu a ona odpowiedziała że jak nie to to będzie drugie i że nie ma sie czym przejmować( czy takie podejście ma ginekolog do krwawiącej ciężarnej??!). Ja polecam dr Niewińskiego( naKCH przyjmuje w Feminie koło UP a prywatnie też w feminie tylko ze na kościuszki) i dr Jankowskiego przyjmuje prywatnie na Celnej.
Gość napisał(a):polecam dra Bucińskiego, miły kompetentny, troszczy sie o pacjentki a co najważniejsze zajmuje się toba w szpitalu, ja jak lezalam po cesarce, przychodzil, pytal jak sie czuję i robił tak w stosunku do wszystkich swoich pacjentek-prywatnych czy państwowych, a mojej koleżance to raz gabinet po 22 otworzył jak zaczęła plamić-specjalnie przyjechał. baaaardzo polecam(przyjmuje na hallera- obok poczty, spoldzielni lokator0

Gość

31-01-2007, 07:54
#4
polecam dra Bucińskiego, miły kompetentny, troszczy sie o pacjentki a co najważniejsze zajmuje się toba w szpitalu, ja jak lezalam po cesarce, przychodzil, pytal jak sie czuję i robił tak w stosunku do wszystkich swoich pacjentek-prywatnych czy państwowych, a mojej koleżance to raz gabinet po 22 otworzył jak zaczęła plamić-specjalnie przyjechał. baaaardzo polecam(przyjmuje na hallera- obok poczty, spoldzielni lokator0
Gość napisał(a):Jestemj uż w drugiej ciązy w pierwszej chodziłam na fundusz do dra Niewińskiego. Nie mogę na niego narzekać, ale wizyty były krótkie i mało wyczerpujące temat. Za to częste i dokładne usg. teraz chodzę do dra Pyskło prywatnie i jestem bardzo zadowolona. Zobaczymy jak będzie po porodzie. Napiszę napewno bo już niedługo rozwiązanie. Nie polecam dr Achcińskiej. Mam swoje powody. jest oschła i niemiła przyjmując oczywiście w ramach funduszu. jaka jest prywatnie to nie wiem

Gość

13-02-2007, 21:45
#5
Jestemj uż w drugiej ciązy w pierwszej chodziłam na fundusz do dra Niewińskiego. Nie mogę na niego narzekać, ale wizyty były krótkie i mało wyczerpujące temat. Za to częste i dokładne usg. teraz chodzę do dra Pyskło prywatnie i jestem bardzo zadowolona. Zobaczymy jak będzie po porodzie. Napiszę napewno bo już niedługo rozwiązanie. Nie polecam dr Achcińskiej. Mam swoje powody. jest oschła i niemiła przyjmując oczywiście w ramach funduszu. jaka jest prywatnie to nie wiem
Gość napisał(a):Polecam dr Czasiuk!Bardzo mila pani, z ktora mozna porozmawiac na kazdy temat. Chodzilam do Niej w ciazy i bylam bardzo zadowolona. A gdy trafilam juz do szpitala rowniez sie mna zajela. {usmiech}

Gość

15-02-2007, 14:46
#6
Polecam dr Czasiuk!Bardzo mila pani, z ktora mozna porozmawiac na kazdy temat. Chodzilam do Niej w ciazy i bylam bardzo zadowolona. A gdy trafilam juz do szpitala rowniez sie mna zajela. {usmiech}
Gość napisał(a):Polecam dr Jankowskiego i troszkę mniej rozmownego Bucińskiego. Achcińską zdecydowanie odradzam, lekceważy pacjentki i brak jej kultury osobistej. Mam pytanie do dziewczyn, które rodziły w Łomży: jak oceniają tamtejsze warunki i opiekę? Czy są lepsze niż w O-ce? Warto tam się wybrac na poród?

Gość

19-02-2007, 10:33
#7
Polecam dr Jankowskiego i troszkę mniej rozmownego Bucińskiego. Achcińską zdecydowanie odradzam, lekceważy pacjentki i brak jej kultury osobistej. Mam pytanie do dziewczyn, które rodziły w Łomży: jak oceniają tamtejsze warunki i opiekę? Czy są lepsze niż w O-ce? Warto tam się wybrac na poród?
Gość napisał(a):Wiem ze kazda kobieta ma wyrobiona opinie na danego Lekarza ginekologa ale ja osobiscie bardzo polecam dr. Pysko. Jestem jego pacjentko i jestem bardzo zadowolona.Chodze oczywiscie na kase chorych{!} jest to kompetentny dr. ktory dba o dobro pacjetki.

Gość

19-02-2007, 15:16
#8
Wiem ze kazda kobieta ma wyrobiona opinie na danego Lekarza ginekologa ale ja osobiscie bardzo polecam dr. Pysko. Jestem jego pacjentko i jestem bardzo zadowolona.Chodze oczywiscie na kase chorych{!} jest to kompetentny dr. ktory dba o dobro pacjetki.
Gość napisał(a):Żona chodziła do niego (Pyskło) i na NFZ i prywatnie. Bardzo jesteśmy zadowoleni. Wiedza i doświadczenie. Bardzo dobry sprzęt posiada w swoim gabinecie. Polecamy.

Gość

19-02-2007, 23:11
#9
Żona chodziła do niego (Pyskło) i na NFZ i prywatnie. Bardzo jesteśmy zadowoleni. Wiedza i doświadczenie. Bardzo dobry sprzęt posiada w swoim gabinecie. Polecamy.
Gość napisał(a):ja tez chodze do doktora pysklo i tez jestem z niego bardzo zadowolona polecila mi go moja szwagierka ja tez go polecam wszystkim paniom.

Gość

20-02-2007, 09:59
#10
ja tez chodze do doktora pysklo i tez jestem z niego bardzo zadowolona polecila mi go moja szwagierka ja tez go polecam wszystkim paniom.
Gość napisał(a):ja tez chodze do doktora pysklo i tez jestem z niego bardzo zadowolona polecila mi go moja szwagierka ja tez go polecam wszystkim paniom.

Gość

20-02-2007, 10:02
#11
ja tez chodze do doktora pysklo i tez jestem z niego bardzo zadowolona polecila mi go moja szwagierka ja tez go polecam wszystkim paniom.
Gość napisał(a):teraz jestem w drugiej ciąży i chodzę do dr.Pyskło na kasę.Jestem bardzo zadowolona z wizyt u niego,ponieważ zawsze kompetentnie się zajmuje pacjętką.Odpowie na każdą twoją wątpliwość fachowo i żetelnie.Nie polecam dr. Jankowskiego,ponieważ będąc w pierwszej ciąży,rzucił do mnie tekst"zobaczymy kto będzie mądrzejszy na porodówce",wtedy też chodziłam na kasę.A prywatnie to każdy go chwali,zresztą jak kazdego lekarza.{usmiech

Gość

21-02-2007, 11:24
#12
teraz jestem w drugiej ciąży i chodzę do dr.Pyskło na kasę.Jestem bardzo zadowolona z wizyt u niego,ponieważ zawsze kompetentnie się zajmuje pacjętką.Odpowie na każdą twoją wątpliwość fachowo i żetelnie.Nie polecam dr. Jankowskiego,ponieważ będąc w pierwszej ciąży,rzucił do mnie tekst"zobaczymy kto będzie mądrzejszy na porodówce",wtedy też chodziłam na kasę.A prywatnie to każdy go chwali,zresztą jak kazdego lekarza.{usmiech
Gość napisał(a):Właśnie odkryłam że jestem w ciąży {usmiech} .. zastanawiam się nad wyborem lekarza prowadzącego..{co}...w pierwszej ciąży byłam pacjentką dr. Andrzeja Mroza...byłam zadowolona....ale to było dwa lata temu..czy ktoś z Was ma "świeże" opinie o tym lekarzu {mruga}

Gość

22-02-2007, 12:57
#13
Właśnie odkryłam że jestem w ciąży {usmiech} .. zastanawiam się nad wyborem lekarza prowadzącego..{co}...w pierwszej ciąży byłam pacjentką dr. Andrzeja Mroza...byłam zadowolona....ale to było dwa lata temu..czy ktoś z Was ma "świeże" opinie o tym lekarzu {mruga}
Gość napisał(a):p[pkp[

Gość

22-02-2007, 22:05
#14
p[pkp[
Gość napisał(a):Nigdy w życiu do Mroza. Po nacinaniu krocza zszywał mnie bez znieczulenia. Myśłam, że oszaleję, to był gorszy ból niz sam poród. Najlepsze jednak jest to, że jak poszłam do niego na wizytę ze 2 lata po porodzie, on mnie nie poznał (wiecie 20kg mniej ;) ;)  :D  ) i mówi : "O matko! kto panią tak zszył!!!  )   :o Nieźle! ... żałuję, że mu wtedy nie powiedziałam - TY TO ZROBIŁEŚ BUCU.

Gość

23-02-2007, 21:57
#15
Nigdy w życiu do Mroza. Po nacinaniu krocza zszywał mnie bez znieczulenia. Myśłam, że oszaleję, to był gorszy ból niz sam poród. Najlepsze jednak jest to, że jak poszłam do niego na wizytę ze 2 lata po porodzie, on mnie nie poznał (wiecie 20kg mniej ;) ;)  :D  ) i mówi : "O matko! kto panią tak zszył!!!  )   :o Nieźle! ... żałuję, że mu wtedy nie powiedziałam - TY TO ZROBIŁEŚ BUCU.
Gość napisał(a):mnie po porodzie zszywał dr Piątek..i też bez znieczulenia...z tego co wiem to w Ostrołęckim szpitalu to norma {mruga} ...

Gość

24-02-2007, 16:12
#16
mnie po porodzie zszywał dr Piątek..i też bez znieczulenia...z tego co wiem to w Ostrołęckim szpitalu to norma {mruga} ...
Gość napisał(a):Gronczewska znieczula porządnie, nic nie czułam, nawet nie wiedziałam czy już mnie szyje.

Gość

24-02-2007, 23:00
#17
Gronczewska znieczula porządnie, nic nie czułam, nawet nie wiedziałam czy już mnie szyje.
Gość napisał(a):Polecam doktora Pyskło!!!

Gość

04-03-2007, 16:22
#18
Polecam doktora Pyskło!!!
Gość napisał(a):Polecam doktora Pyskło!!!

Gość

04-03-2007, 16:22
#19
Polecam doktora Pyskło!!!
lulu napisał(a):odpowiadam co do porodu w Łomży. rodziłam tam stosunkowo niedawno bo 8 miesięcy temu {usmiech}ogólnie jestem zadowolona. sam poród przebiegł bezproblemowo. urodziłam dość szybko, choć z pomocą kroplówki. opieka była spoko. co do zszywania to byłam znieczulona dwa razy- przed rozcięciem i przed zszywaniem i mimo to bolało {co} opieka na oddziale położniczym bez zastrzeżeń. pokoje dwuosobowe. możliwość wykupienia pojedynczego pokoju (200zł), jeśli ktoś ma kasę to polecam. moje zastrzeżenia mogę skierować pod adresem jednej pani pediatry. mój synek miał żółtaczkę i spędziłam w szpitalu 8 dni. przez ten czas lekarka ta nie informowała o stanie dziecka a w razie pytań odpowiadała wręcz wymijająco. wszystkie "Żółtaczkowe" matki jej nie lubiły. ponadto wadą były krótkie godziny odwiedzin (14-18). w niedziele dłuższe ale już nie pamiętam jakie.

lulu

Wpisów: 14
Dołączył: 18.04.2006
04-03-2007, 19:58
#20
odpowiadam co do porodu w Łomży. rodziłam tam stosunkowo niedawno bo 8 miesięcy temu {usmiech}ogólnie jestem zadowolona. sam poród przebiegł bezproblemowo. urodziłam dość szybko, choć z pomocą kroplówki. opieka była spoko. co do zszywania to byłam znieczulona dwa razy- przed rozcięciem i przed zszywaniem i mimo to bolało {co} opieka na oddziale położniczym bez zastrzeżeń. pokoje dwuosobowe. możliwość wykupienia pojedynczego pokoju (200zł), jeśli ktoś ma kasę to polecam. moje zastrzeżenia mogę skierować pod adresem jednej pani pediatry. mój synek miał żółtaczkę i spędziłam w szpitalu 8 dni. przez ten czas lekarka ta nie informowała o stanie dziecka a w razie pytań odpowiadała wręcz wymijająco. wszystkie "Żółtaczkowe" matki jej nie lubiły. ponadto wadą były krótkie godziny odwiedzin (14-18). w niedziele dłuższe ale już nie pamiętam jakie.

strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów