dobry gineklog do prowadzenia ciąży w ostrołęce

Założony przez egna
strony: wstecz 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 dalej
Gość napisał(a):iLE KOSZTYUJE PRZEPROWADZENIE CESARKI W OSTROŁĘCE I DO JAKEGO LEKARZA SIĘ Z TYM ZWRÓCIC..?Prosze o odpowiedzmadzka0001@onet.pl

Gość

20-01-2011, 12:36
#1
iLE KOSZTYUJE PRZEPROWADZENIE CESARKI W OSTROŁĘCE I DO JAKEGO LEKARZA SIĘ Z TYM ZWRÓCIC..?Prosze o odpowiedzmadzka0001@onet.pl
Gość napisał(a):Czy któraś kobietka może mi podać gdzie dokładnie przyjmuje dr.Pawełek w Olszewo Borkach?A może by się jeszcze znalazł numer telefonu?Była bym bardzo wdzięczna.Z góry dziękuje!!!

Gość

25-01-2011, 13:28
#2
Czy któraś kobietka może mi podać gdzie dokładnie przyjmuje dr.Pawełek w Olszewo Borkach?A może by się jeszcze znalazł numer telefonu?Była bym bardzo wdzięczna.Z góry dziękuje!!!
Gość napisał(a):Ja również proszę o namiary na lekarza, który przeprowadza cesarki na życzeniemartha_1983@o2.plDzięki

Gość

25-01-2011, 16:00
#3
Ja również proszę o namiary na lekarza, który przeprowadza cesarki na życzeniemartha_1983@o2.plDzięki
Gość napisał(a):czy możecie polecić jakiegoś dobrego ginekologa nie z ostrołęki i nie z wyszkowa który przyjmuje w ostrołęce.Czy któraś z Was słyszała o dr Kozłowskim (On jest z Wyszkowa i nie wiem czy przyjmuje w Ostrołęce) chodzi mi o "neutralnego" lekarza spoza naszego regionu w celu konsultacji.Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc i jakieś opinie. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Gość

26-01-2011, 14:26
#4
czy możecie polecić jakiegoś dobrego ginekologa nie z ostrołęki i nie z wyszkowa który przyjmuje w ostrołęce.Czy któraś z Was słyszała o dr Kozłowskim (On jest z Wyszkowa i nie wiem czy przyjmuje w Ostrołęce) chodzi mi o "neutralnego" lekarza spoza naszego regionu w celu konsultacji.Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc i jakieś opinie. Z góry dziękuje i pozdrawiam
Gość napisał(a):witam, może któraś z Was wie jak wygląda sprawa porodu rodzinnego w ostrołęckim szpitalu? ile się płaci i czy trzeba się wcześniej zapisać? Proszę o odpowiedź

Gość

27-01-2011, 19:36
#5
witam, może któraś z Was wie jak wygląda sprawa porodu rodzinnego w ostrołęckim szpitalu? ile się płaci i czy trzeba się wcześniej zapisać? Proszę o odpowiedź
Gość napisał(a):za porod rodzinny juz sie nie placi. Sale porodowe sa pojedyncze wiec nie ma problemu z rodzeniem z osobą towarzyszącą.

Gość

27-01-2011, 21:25
#6
za porod rodzinny juz sie nie placi. Sale porodowe sa pojedyncze wiec nie ma problemu z rodzeniem z osobą towarzyszącą.
Gość napisał(a):Cesarka na życzenie kosztuje oficjalnie w W-wie w Szpitalu Damiana 8 000,00 zł,tu chcesz zapytać o koszt ŁAPÓWKI i o nazwisko lekarza-łapówkarza?Myślisz że się dowiesz na tym forum?

Gość

05-02-2011, 19:34
#7
Cesarka na życzenie kosztuje oficjalnie w W-wie w Szpitalu Damiana 8 000,00 zł,tu chcesz zapytać o koszt ŁAPÓWKI i o nazwisko lekarza-łapówkarza?Myślisz że się dowiesz na tym forum?
Gość napisał(a):przychodnia dr. Pawełak znajduje sie na ul. 3-ego maja w Olszewo Borkach to jest droga jak sie jedzie do koscila po prawej stronie jest budynek i pisze NFZ to tam przyjmuje we wtorki od 16 (przynajmiej kiedys tak przyjmowal)  a nr do przychodni  to 297613263

Gość

07-02-2011, 22:00
#8
przychodnia dr. Pawełak znajduje sie na ul. 3-ego maja w Olszewo Borkach to jest droga jak sie jedzie do koscila po prawej stronie jest budynek i pisze NFZ to tam przyjmuje we wtorki od 16 (przynajmiej kiedys tak przyjmowal)  a nr do przychodni  to 297613263
Gość napisał(a):Dr Pawełek przyjmuje teraz  w piątki od 16 d0 18.

Gość

08-02-2011, 21:45
#9
Dr Pawełek przyjmuje teraz  w piątki od 16 d0 18.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Chciałabym pójść na wizytę na NFZ do dr Pyskło. Do tej pory chodziłam tam czasami prywatnie. Nie mam tam karty. Czy mnie przyjmie? Co potrzebuję zabrać? Czy trzeba się umawiać, czy wystarczy przyjść rano pod gabinet?I drugie pytanie: czy ten lekarz przepisze mi bez grymaszenia kilka badań na NFZ? Od lat leczę się na niepłodność. Teraz akurat w Białymstoku, ale za wszystko muszę płacić. Powoli już nie wyrabiam finansowo (a chodzi o naprawdę duże sumy). Potrzebuję kilku nowych badań. Jak myślicie, zleci? [/quote]Pewnie ,że zleci. Będziesz chodziła prywatnie i płaciła innemu lekarzowi, który będzie Ci wymyślał różne mądre schorzenia , wymagające drogich badań,a Ty pójdziesz do dr.Pyskło ,który na Twoje życzenie zrobi Ci darmowe badania ,za które zapłaci. {diabelek} {diabelek}{diabelek}

Gość

11-02-2011, 23:07
#10
[quote=Gość]Chciałabym pójść na wizytę na NFZ do dr Pyskło. Do tej pory chodziłam tam czasami prywatnie. Nie mam tam karty. Czy mnie przyjmie? Co potrzebuję zabrać? Czy trzeba się umawiać, czy wystarczy przyjść rano pod gabinet?I drugie pytanie: czy ten lekarz przepisze mi bez grymaszenia kilka badań na NFZ? Od lat leczę się na niepłodność. Teraz akurat w Białymstoku, ale za wszystko muszę płacić. Powoli już nie wyrabiam finansowo (a chodzi o naprawdę duże sumy). Potrzebuję kilku nowych badań. Jak myślicie, zleci? [/quote]Pewnie ,że zleci. Będziesz chodziła prywatnie i płaciła innemu lekarzowi, który będzie Ci wymyślał różne mądre schorzenia , wymagające drogich badań,a Ty pójdziesz do dr.Pyskło ,który na Twoje życzenie zrobi Ci darmowe badania ,za które zapłaci. {diabelek} {diabelek}{diabelek}
Gość napisał(a):Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciązy przez drJankowskiego.Był przy moim porodzie/poród był trudny,nie miałam siły przeć/. On mi bardzo pomógł.Prowadzenie ciążyb. profesjonalne.Dobry aparat usg.Polecam.

Gość

17-10-2011, 13:17
#11
Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia ciązy przez drJankowskiego.Był przy moim porodzie/poród był trudny,nie miałam siły przeć/. On mi bardzo pomógł.Prowadzenie ciążyb. profesjonalne.Dobry aparat usg.Polecam.
Gość napisał(a):Polecam dr Czasiuk prowadziła moją ciążę. Po porodzie interesowała się mną i córeczką.  Dostałam profesjonalną opiekę. Najważniejszy jest dla Niej komfort pacjentki i jej intymność. Mąż mógł wejść na usg dopiero brzuszne, na każde badania był wypraszany z gabinetu. Pozdrawiam

Gość

23-01-2012, 12:46
#12
Polecam dr Czasiuk prowadziła moją ciążę. Po porodzie interesowała się mną i córeczką.  Dostałam profesjonalną opiekę. Najważniejszy jest dla Niej komfort pacjentki i jej intymność. Mąż mógł wejść na usg dopiero brzuszne, na każde badania był wypraszany z gabinetu. Pozdrawiam
Gość napisał(a):A JA NIE POLECAM CZASIUK WIĘCEJ DO NIEJ NIE PÓJDE{nie}!

Gość

12-03-2012, 22:32
#13
A JA NIE POLECAM CZASIUK WIĘCEJ DO NIEJ NIE PÓJDE{nie}!
Gość napisał(a):Tylko nie Andrzej Mróz z przychodni na Hallera!!!!Byłam na wizycie w 20 tygodniu ciąży (wizyta nie była prywatna, na nfz).  Zbadał mnie na fotelu, wysłuchał tętna, o dziwo spytał czy czuję ruchy, czy mnie nic nie boli (zwykle tego nie robił, nic nie mówił, nie pytał, na moje pytania odpowiadał krótko i olewczo) i...do zobaczenia za miesiąc. Ja się go pytam: "A co z usg połówkowym??" On na to, że trzeba prywatnie (oczywiście u niego). Spytałam czy na nfz się nie należy, on coś zaczął, że nie, że sprzęt kosztuje, że jak to na nfz... Ja do niego: "Ale przecież wizyty są na nfz, ja jestem ubezpieczona, to już nic nie rozumiem..." On na to: "Ja też nie rozumiem!" Ja: "No ale poprzednie usg miałam na nfz zrobione, za darmo" On: "No i jedno wystarczy!" Ja: "Ale czytałam w ustawie, że należą się 3 usg na nfz w trakcie ciąży" On: "No to może sobie pani czytać!"... Pożegnałam się i...poszłam umówić się do innego lekarza. Chciwym buc, chciał mnie naciągnąć na kasę!! Znam kobiety, które mają usg co wizytę na nfz, a on mi żałował tego, co mi się należy!! A do tego jak on mógł tak do mnie mówić?? Jak LEKARZ GINEKOLOG POŁOŻNIK może tak obcesowo potraktować kobietę w ciąży, która nie powinna się denerwować?? Jeżeli jestem w błędzie, to dlaczego nie wytłumaczył mi w czym problem i gdzie powinnam się zgłosić na to usg?? Cała ta rozmowa była prowadzona przez pana "doktóra" w nerwowym tonie, odpowiadał półsłówkami, jakbym była przygłupem... Chciał mnie wykiwać i wyciągnąć kasę, a jak zaczęłam drążyć temat i domagać się swego, to grunt mu się zaczął palić pod nogami i dlatego tak ucinał rozmowę... Bo nie można tego co mówił nazwać jakimiś argumentami czy wytłumaczeniami...Dodam, że jak poszłam do niego na pierwszą wizytę w 8 tyg ciąży i wiedział, że wcześniejszą poroniłam, to powiedział mi, że wcale nie wiadomo, czy jestem w ciąży, test ciążowy o niczym nie świadczy, potwierdzić może tylko usg, a jakże, prywatne u niego, bo na nfz należy się dopiero w 13 tyg... Jakby chciał, to mógłby zrobić bez gadania, zwłaszcza po moich przejściach!! A gdyby to była ciąża pozamaciczna albo zagrożona?? Nie zrobił nic by to sprawdzić! Jak można być tak chciwym i bezdusznym, zero taktu, umiaru i współczucia!! Jeśli chcecie być naciągane i oszukiwane, po każdej wizycie się denerwować i nie otrzymywać odpowiedzi na swoje pytania- idźcie do niego! Ja już zmieniłam lekarza.

Gość

17-08-2012, 18:50
#14
Tylko nie Andrzej Mróz z przychodni na Hallera!!!!Byłam na wizycie w 20 tygodniu ciąży (wizyta nie była prywatna, na nfz).  Zbadał mnie na fotelu, wysłuchał tętna, o dziwo spytał czy czuję ruchy, czy mnie nic nie boli (zwykle tego nie robił, nic nie mówił, nie pytał, na moje pytania odpowiadał krótko i olewczo) i...do zobaczenia za miesiąc. Ja się go pytam: "A co z usg połówkowym??" On na to, że trzeba prywatnie (oczywiście u niego). Spytałam czy na nfz się nie należy, on coś zaczął, że nie, że sprzęt kosztuje, że jak to na nfz... Ja do niego: "Ale przecież wizyty są na nfz, ja jestem ubezpieczona, to już nic nie rozumiem..." On na to: "Ja też nie rozumiem!" Ja: "No ale poprzednie usg miałam na nfz zrobione, za darmo" On: "No i jedno wystarczy!" Ja: "Ale czytałam w ustawie, że należą się 3 usg na nfz w trakcie ciąży" On: "No to może sobie pani czytać!"... Pożegnałam się i...poszłam umówić się do innego lekarza. Chciwym buc, chciał mnie naciągnąć na kasę!! Znam kobiety, które mają usg co wizytę na nfz, a on mi żałował tego, co mi się należy!! A do tego jak on mógł tak do mnie mówić?? Jak LEKARZ GINEKOLOG POŁOŻNIK może tak obcesowo potraktować kobietę w ciąży, która nie powinna się denerwować?? Jeżeli jestem w błędzie, to dlaczego nie wytłumaczył mi w czym problem i gdzie powinnam się zgłosić na to usg?? Cała ta rozmowa była prowadzona przez pana "doktóra" w nerwowym tonie, odpowiadał półsłówkami, jakbym była przygłupem... Chciał mnie wykiwać i wyciągnąć kasę, a jak zaczęłam drążyć temat i domagać się swego, to grunt mu się zaczął palić pod nogami i dlatego tak ucinał rozmowę... Bo nie można tego co mówił nazwać jakimiś argumentami czy wytłumaczeniami...Dodam, że jak poszłam do niego na pierwszą wizytę w 8 tyg ciąży i wiedział, że wcześniejszą poroniłam, to powiedział mi, że wcale nie wiadomo, czy jestem w ciąży, test ciążowy o niczym nie świadczy, potwierdzić może tylko usg, a jakże, prywatne u niego, bo na nfz należy się dopiero w 13 tyg... Jakby chciał, to mógłby zrobić bez gadania, zwłaszcza po moich przejściach!! A gdyby to była ciąża pozamaciczna albo zagrożona?? Nie zrobił nic by to sprawdzić! Jak można być tak chciwym i bezdusznym, zero taktu, umiaru i współczucia!! Jeśli chcecie być naciągane i oszukiwane, po każdej wizycie się denerwować i nie otrzymywać odpowiedzi na swoje pytania- idźcie do niego! Ja już zmieniłam lekarza.
Gość napisał(a):polecam Olsztyn!!! Rodziłam u Malarkiewicza (www.szpital-olsztyn.pl) i jestem zachwycona. Miła opieka, świetne warunki (sale jednoosobowe w każdych łazienka). I pyszne jedzenie takie jak w domu... Dziewczyny warto nadrobić kilometrów by mieć pewność że jest się w rękach profesjonalistów...

Gość

08-03-2013, 17:11
#15
polecam Olsztyn!!! Rodziłam u Malarkiewicza (www.szpital-olsztyn.pl) i jestem zachwycona. Miła opieka, świetne warunki (sale jednoosobowe w każdych łazienka). I pyszne jedzenie takie jak w domu... Dziewczyny warto nadrobić kilometrów by mieć pewność że jest się w rękach profesjonalistów...
Gość napisał(a):http://przepisy.gotowanie-na-parze.pl/http://potrawyzgrilla. pl/page/3/index.htmlhttp://potrawyzgrilla.pl/page/5/index.ht mlhttp://potrawyzgrilla.pl/page/10/index.html

Gość

15-11-2013, 12:33
#16
http://przepisy.gotowanie-na-parze.pl/http://potrawyzgrilla. pl/page/3/index.htmlhttp://potrawyzgrilla.pl/page/5/index.ht mlhttp://potrawyzgrilla.pl/page/10/index.html
Gość napisał(a):Ja polecam porod w ostrolece i dr barbare Borawska przymuje w centrum medycznym na 11 listopada.{usmiech}

Gość

04-10-2014, 23:02
#17
Ja polecam porod w ostrolece i dr barbare Borawska przymuje w centrum medycznym na 11 listopada.{usmiech}
Gość napisał(a):Ja polecam porod w ostrolece i dr barbare Borawska przymuje w centrum medycznym na 11 listopada.{usmiech}

Gość

05-10-2014, 16:05
#18
Ja polecam porod w ostrolece i dr barbare Borawska przymuje w centrum medycznym na 11 listopada.{usmiech}
Gość napisał(a):Nikomu niepolecam pysklo ona niema zielonego pojęcia o endokrynologii  

Gość

27-06-2015, 01:37
#19
Nikomu niepolecam pysklo ona niema zielonego pojęcia o endokrynologii  
Gość napisał(a):Mam pytanie jak dodzwonić się do tej poradni cały czas tylko sekretarka  

Gość

03-02-2016, 12:17
#20
Mam pytanie jak dodzwonić się do tej poradni cały czas tylko sekretarka  

strony: wstecz 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów